Stratovarius Cup

Moderator: Czech Moderators

palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7870
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - statistiky základní části

Post by palo »

Milko wrote:Lunetic odišiel po 90 minútach domov...nebol žiaden prídavok...a preto Dajo končí. Ale pekný zápasik, to sa musí uznať chlapci :wink:
Byl jsem pro tentokrát šťastnější,dnešek mi fakt vyšel... :wink:
Image
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - statistiky základní části

Post by Dajo »

Osemfinále

Stratovarius : FK Laugaricio 0-0 141:139 4:2 pen

Zaslúžene idu ďalej domáci , boli o čosi lepší a preto veľmi nesmútime a odchádzame z turnaja so vztýčenými hlavami. :)
Gratulácia Palimu a držíme palce v ďaľších bojoch. :wink:
Last edited by Dajo on Fri Jan 11, 2013 10:46 am, edited 1 time in total.
Dajo
FK Laugaricio
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - statistiky základní části

Post by Raduuza »

palo wrote:
Milko wrote:Lunetic odišiel po 90 minútach domov...nebol žiaden prídavok...a preto Dajo končí. Ale pekný zápasik, to sa musí uznať chlapci :wink:
Byl jsem pro tentokrát šťastnější,dnešek mi fakt vyšel... :wink:
gratulka :)
Image
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - statistiky základní části

Post by acskncl »

Prekvapive postupujem dal, Leblik nasadil do zapasu par kusu po cerstve zlevnene smlouve a tak to mirne vypustil :mrgreen:
Na ceste do propadliste dejin.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7870
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - statistiky základní části

Post by palo »

acskncl wrote:Prekvapive postupujem dal, Leblik nasadil do zapasu par kusu po cerstve zlevnene smlouve a tak to mirne vypustil :mrgreen:
FC MAROWITCH - rudá mašina 0:1
výkony 132:143,agr.100:95,rozh.61%,bez ČK
Branka: 90.Rajaozara
acskncl si na čtvrtfinále zajede k Bobovi.

Dnes v 18:00 se odehraje předposlední osmifinále berušky - DBS on tour.
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7870
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - statistiky základní části

Post by palo »

Naše fízlárna už svými chapadly dosáhla i na Slovensko a po spolupráci s interpolem už sedí ve vyšetřovací vazbě Hippotamus.
Hodný a zlý policajt dostali pod stromeček nové obuchy,tak to má "all inclusive".
Prozradí Hippo finanční zdroje pro své kšefty? A koho tam práskne? Dozvíme se už brzy !!!
Image
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - statistiky základní části

Post by impossible »

palo wrote:Naše fízlárna už svými chapadly dosáhla i na Slovensko a po spolupráci s interpolem už sedí ve vyšetřovací vazbě Hippotamus.
Hodný a zlý policajt dostali pod stromeček nové obuchy,tak to má "all inclusive".
Prozradí Hippo finanční zdroje pro své kšefty? A koho tam práskne? Dozvíme se už brzy !!!

Uz ho maji, uz ho tlaci u zdi, ale on to ma zda se na haku :twisted:

LivesofOthersInterrogationRoom.jpg
LivesofOthersInterrogationRoom.jpg (37.03 KiB) Viewed 5727 times
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Stratovarius Cup XVI. - statistiky základní části

Post by Ataner »

No to si posral...:mrgreen: :mrgreen:
JPD - B.3
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - statistiky základní části

Post by sexy kote »

Bylo to těsné ale víťězné :P Berušky: DBS 2:1(142:141)
DBS
Team Board Member
Posts: 343
Joined: Tue Aug 11, 2009 1:15 pm

Re: Stratovarius Cup XVI. - statistiky základní části

Post by DBS »

sexy kote wrote:Bylo to těsné ale víťězné :P Berušky: DBS 2:1(142:141)
Nezbývá než pogratulovat k postupu. Škoda zranění v 54 .minutě (kdy výkon 72 nahradil 57)... mohlo se slavit jinde ;-)
crueface1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2264
Joined: Fri Sep 25, 2009 8:47 am
Location: Olomouc

Re: Stratovarius Cup XVI. - statistiky základní části

Post by crueface1 »

sexy kote wrote:Bylo to těsné ale víťězné :P Berušky: DBS 2:1(142:141)
Pěkný ! Gratulka ! :wink:
FC Crue Olomouc, crueface, F.49
Image
Relax nade vše:)
crueface1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2264
Joined: Fri Sep 25, 2009 8:47 am
Location: Olomouc

Re: Stratovarius Cup XVI. - statistiky základní části

Post by crueface1 »

DBS wrote:
sexy kote wrote:Bylo to těsné ale víťězné :P Berušky: DBS 2:1(142:141)
Nezbývá než pogratulovat k postupu. Škoda zranění v 54 .minutě (kdy výkon 72 nahradil 57)... mohlo se slavit jinde ;-)
Jako bych viděl finále Poháru VL,kde jsem úplně stejným zraněním taky selhal..z 71 mi spadl výkon LM na 57 ...a to na Ička rozhodně nestačilo..
FC Crue Olomouc, crueface, F.49
Image
Relax nade vše:)
crueface1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2264
Joined: Fri Sep 25, 2009 8:47 am
Location: Olomouc

Re: Stratovarius Cup XVI. - statistiky základní části

Post by crueface1 »

impossible wrote: Uz ho maji, uz ho tlaci u zdi, ale on to ma zda se na haku :twisted:


[attachment=0]pikčr od ička/attachment]
Hustý Tome,hustý !!! PAlec nahoru !!
FC Crue Olomouc, crueface, F.49
Image
Relax nade vše:)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7870
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Stratovarius Cup XVI. - statistiky základní části

Post by palo »

------------------------------------------------------------Na fízlárně
---------------------------------------------------------------------------------------------Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------s Hippem



Ahoj,
toto je předvolání na fízlárnu.

Vybral Tě Tvůj předchůdce - Mccgrady:
Nebudu dlouho přemýšlet…je to celkem jasné: TAK CO FINRODE FELAGUNDE…kdy konečně začneš hrát a natrhneš těm rumunskejm šejkům prdel?

V 55.sezóne by som si konečne rád kopol áčko. Ale obávam sa, že ak sa aj v tej sezóne naozaj dostanem až tam hore, buď tam nič poriadne z Rumunov už neostane alebo Damned bude ešte v plnej sile a nakope ona mňa…


A ptali se pochopitelně i další:


mantel:
Tak nějakou tu otázku mám :-)
Co bylo pravým důvodem rozprodeje týmu nedávno ?
A kdy bude ta pravá chvíle na zisk trofeje v Áčku ?
Áčko dlouho nevyhrál žádný Čech nebo Slovák, budeš tím slavným až ty nebo tu poctu přenecháš někomu z dalších finančně dobře zajištěných československých klubů ?


1. Toho bolo viac. Tá posledná sezóna (47.) bola hodne zlá pre mňa. Najprv mi odišlo top CM pre nepredĺženie zmluvy, potom ma random vyhodil z Mince, z SP poháru aj z finále Bubnu. A keď som si uvedomil, že vlastne môj tím za nič nestojí (keďže v sezónach, keď som ho mal budovať, som trh videl 4-5krát za sezónu), tak som ho poslal kade ľahšie, ešte kým mal slušnú cenu.
2. Ako som písal už vyššie, do 5-6 sezón by som tam rád bol, či ho aj vyhrám, to je vo hviezdach.
3. Ak ho aj mám vyhrať, prajem Mccgradymu, aby ho vyhral v najbližších sezónach. Bude to mať chlapec ale sakra ťažké.


šutřík:
1. Zajímá mne proč si tenkrát cca 2-3 roky kdy si byl v Déčku s SP skončil?
2. Již delší domu si všímám že kšeftuješ, teda hlavně se středními posty, asi chceš vydělat balík a následně stoupat k nejvyšší metě, nebo se pletu???


1. Ja neviem, spýtaj sa Badbuffala :mrgreen:
2.Nepletieš. Myslím, že ten balík už mám celkom slušný, teraz ho ešte s rozumom používať a môže sa stať čokoľvek :-)



MilanSLOVAKIA:
1) Ako si si dovolil dat ine meno na fore a ine na SP? :D
2) V ktorom meste/dedine to vlastne byvas?
3) Preco nehras slovenske sutaze na fore? (ano, je to skryte pozvanie :D )
4) Myslis ze si urobil dostatocne vela pre Slovensku 20 na majstrovstvach v hokeji? (teda fandil si dostatocne? )
5) Ako si sa k SP dostal?


1) Keď som sa registroval na fórum, nechcel som, aby iní vedeli, ktorý tím je môj.
2) Býval som v dedinke pri Martine, potom (až doteraz) priamo v Martine, ale už 5 rokov študujem v Brne.
3) Skoro celý čas len obchodujem. Čo by som tam robil? A tú chvíľku, keď som neobchodoval, som hral jeden ročník Československej ligy. Vo finále ma porazil Resi (vidíš, to bolo tiež v tej posratej sezóne, ale on vyhral po lepšom výkone).
4) Asi nie. Pozeral som akurát výsledky a zasmial sa, keď sme na záver dostali jedenástku.
5) Kamarát mi ho ukázal koncom 16.sezóny tuším. On o chvíľku skončil, no a ja...veď vidíš...


-----------------------------------------Image

GeorgeTT:
1. otázka, čo asi zaujíma nás všetkých: maximálna výška konta :-)
2. čo študuje v Čechách a prečo?
3. myslíš, že vyhráš niekedy SP ligu?
4. pupajdí raz naznačil, že by si mohol pokračovať v jeho funkcii šerifa. Čo ty na to?


1. ...slušnému človeku nedosiahnuteľná ;-)
2. Študujem na Morave, nie v Čechách :twisted: Na gympli ma bavila matika, geografia a ekonomika, to tretie bolo jediné, kde som si vedel predstaviť aj prácu, ktorá by ma bavila, nielen štúdium, takže študujem Finančné podnikanie so zameraním na finančné trhy. A prečo tam? V Banskej Bystrici vraj úroveň upadá, Blavu nemám rád (nič iné na Slovensku určite nie), do Prahy sa mi nechcelo a na univerzity vo Švédsku či Anglicku som si proste netrúfal kvôli mojej slabej angline, tak som v Brne.
3. Je to jeden z mojich cieľov, tak snáď.
4. Vtedy ma to nadchlo, teraz by sa mi do toho moc nechcelo. Zvyšok sú interné záležitosti, ktoré by nemali uzrieť svetlo verejného sveta ;-)



Big El:
V SP světě jsi znám jako bezskrupulózní kapitalista. Jsi jím i v praxi? Tedy - tuším, že studuješ (studoval jsi). Ale jak si vyděláváš na studentské živobytí? Klasickými brigádami, na burze (tuším, že jsi psal, že se tam také nějak pohybuješ), či jako OSVČ (např. pojišťovnicví, atd...)
Přivádí mě k té otázce myšlenka, že jsi musel tím SP obchodováním strávit spoustu času a výsledkem jsou sice miliony, ale jen virtuální a strávit ten čas kšeftařením v reálu, mohl bys být taky v balíku... A pokud se ničemu, co byznysem a kšeftařením v reálu zavání, uvažuješ o tom? Nechal ses inspirovat svým SP byznys úspěchem, že to chceš zkusit i v praxi?


Základné výdaje mi platia v zásade rodičia a nejaké to privyrobenie je len príležitostnými brigádami, nič trvalé ani odborné. Mám len 22 a predpokladám, že po škole už do konca života budem makať, tie brigády mi počas štúdií vyhovovali. Čo sa týka búrz, obchodujem len na demoúčtoch, predsalen, začať reálne s vkladom aspoň 1000€ sa mi nechce, kým nemám normálnu prácu. Tie peniaze majú teraz pre mňa inú hodnotu a riziko, že by som na fin.trhoch o ne prišiel, tam je, hlavne, keď som začiatočník. Ale v budúcnosti to určite skúsim a keďže za pár dní idem robiť maklérske skúšky, ktovie, či to nebude raz aj moja živnosť.
Na SP som strávil veľa času, ale neberiem to tak, čo by som už dokázal, nebyť tejto hry. Nič iné nehrám, SP je moja zábavka popri povinnostiach a nebyť tej, našiel by som si inú, určite by som ten čas nevenoval zarábaniu.
Úspechy v SP a v reále nemajú nič spoločné, v SP sa zarába bez rizika...


Milko:
Nerozmýšľal si už nad tým, že by si raz nahradil ropného magnáta Romana Abramoviča v FC Chelsea ?..:-)


:mrgreen: Isté rokovania prebehli, ale hasli pri jeho podmienke, aby som si zobral jednu z jeho dcér za ženu :-( ...a ja chcem byť ešte free!


oslicek:
Kolik si vybíral nebo zkusil strategií na co nejziskovější obchodování?
Kdo je lepší - ten, který dosáhl vítězství jako první nebo ten, který ho dosáhl nejvícekrát?


Celý čas som mal jednu a tú postupne vlastnými nápadmi a skúsenosťami upgradoval. Po rozpredaní tímu som skúsil ešte jednu (na tú som neprišiel sám) a mixom týchto dvoch som so ziskami niekde inde ako som bol v tej prvej ére obchodovania.
Za rovnakých podmienok skôr ten druhý, ale ani jeden z nich nemusí byť najlepší. Víťazstvá nie sú všetko...



Mazzy_:
No tak Hippa si urcite rad proklepnu. :-D
1. Jiz delsi dobu se te chci optat zda stale hrajes za tym Noldor,nebo zda jsi ho nekomu prenechal?
2. Pokud hrajes za Noldora, tak by me zajimalo jak dokazes kazdy rok vytrenovat tolik mladiku na tak vysoke urovni? Kazdou sezonu brouzdam po trhu a vidim hrace CM, nebo CB s vykonecm 72-75. A vzdy jsou od Noldora. :-))
3. Planujes znovu hrat turnaje a drtit soupere, jako trebas v Bubnu 11?
Moc dekuji za odpovedi a preji mnoho zdaru Hippo.


1. Ja som za neho hral akurát v sezónach 17 až 27, od 35.s za neho len obchodujem (s výnimkou pár sezón), snáď sa raz dostanem opäť k hraniu ;-)
2. Keď sezónu čo sezónu kúpiš viacero nádejných juniorov, sem-tam sa zadarí. Ale mám pocit, že by sa mi mohlo zadariť aj častejšie.
3. Plánujem...
Nemáš začo a díky, tebe tiež!



Impossible:
Zdravim mého wingmana. Otázek se nabízí celá řada. Tak pojďme tu řadu konkretizovat.
1 - Že kšeftuješ, a to dobře, je o tobě velmi známo. Asi máš rád čísla a počítání, je to tak? Nevím už co studuješ, jen že je to v Brně, takže tam něco s matematikou asi bude...
2 - Plánuješ, (nebo už podobnou aktivitu provádíš)že by ses živil podobným druhem činnosti? Nákup, prodej čehokoliv nebo kohokoliv?
3 - Kde vidíš sám sebe za 5 let?
4 - Vidíš se na tom stejném místě i za 15 let?
5 - Toť vše. Jen v případě, že by na to nepřišla řeč, což ale nejspíš příjde, tak prosím o nějaké čísla z tvého kšeftingu. Kolik nákupů, prodejů, nejdražší nákup/prodej apod ;)
Vďaka!


Buď pozdraven!
1. Už som písal – fin.podnikanie so zameraním na fin.trhy. Inak, matiku a štatistiku mám stále veľmi rád.
2. To už som tiež spomínal. Ale netvrdím, že naozaj sa tým budem živiť, je to len jedna z možných vízií.
3-4. O 3 roky na dovolenke v Patagónii a Ohňovej zemi, o 5 rokov na vrchole niektorej himalájskej šesť-sedemtsícovky, o 10 rokov s perfektnou sexuchtivou manželkou na dovolenke na Galapágoch, o 15 rokov s tou istou ženou niekde na dovolenke v Tichomorí :-P
5. Napokon si jediný, kto sa na tieto štatistiky spýtal. Podľa SP mám aktuálne 1092 transferov, takže to vychádza asi na 518 nákupov a 574 predajov.
Najlepší transfer: Kúpil som zo 2 nedotrénovaných juniorov za 5-6M, čo som následne predal za 35M (aj to už po miernom zostárnutí). Ale to nie je obchodovanie. S vytrénovaným hráčom najlepší bol asi kúpený za 9,9M a v priebehu 4 dní predaný za 25,55M.
Najhorší transfer: Za tú dobu, čo obchodujem, som párkrát prerobil na niektorých junioroch (raz tuším až 3M), raz sa mi podarilo kúpiť juniora za 4 mega (posral sa), chcel som ho dať na trh za 2M, omylom som ho dal zadarmo a kým som sa spamätal, už dal niekto ponuku, takže som tomu buzerantovi platil ešte odstupné za prepustenie :mrgreen: A úplne najhorší bol nákup RFka za 30 mega, ktorého som kúpil v zúfalstve tesne po tom, čo mi odišlo to CM (nebol na zisk, pochopiteľne). Pol sezóny na to som začal rozpredávať a odišiel tuším za 18,88M.
Najdrahší nákup: To RF za 30M, presne v tom istom období (v rovnakom zúfalstve) som kúpil jedno LF za 25M.
Najdrahší predaj: Tí dvaja (RF s výkonom 75,8 a CB s výkonom 74,2, obaja mladí a neagresívni) za 35M, minule Kopečkovi trošku slabšie CB za 31,1M tuším.
Najlepšia sezóna: Asi tá minulá alebo predminulá (48-49.), čistý zisk cca 150M, takže 3M na hráča.



------------------------------------------Image


ps2512:
Opravdu tě obchodování jen baví, nebo je to úchylka? :D


Úchylka je úchylkou pre to, lebo to človeka baví až moc.
Btw. už sa neviem dočkať, až s tým skončím!



Azor:
1. Na SP čile obchoduješ. Obchodoval jsi s něčím i v reálu ? (případně chtěl bys s něčím obchodovat?)
2. Jak již napovídá tvůj nick na fóru, tak asi Tvé neoblíbenější zvíře je hroch? Či nějaké jiné?


1. Viď. predošlé odpovede.
2. Veru tak, od malička som zaťažený na hrochov :mrgreen: ...a opice, jednu chcem raz chovať.


palo:
1) oblíbené jídlo
2) jídlo které nesnášíš
3) kterým týmům fandíš na Slovensku ve fotbale a hokeji?
4) před časem jsem tuším na Markíze sledoval výborný seriál Susedia - víš o co jde?A vysílá se teď u vás třeba něco podobného?
5) můžeš nám popsat nějakou zábavnou storry ze srazu? :)


1) čína, jogurty, banány, tekutá čokoláda podávaná na ženskom tele :mrgreen:
2) tekvica (česky dýně)
3) vo futbale Trnave, v hokeji Martinu a Piešťanom, ale nejaký extra fan nie som
4) videl som ich viackrát a myslím, že to nebolo zlé (ani ich Uragán predtým), ale čo sa vysiela teraz, netuším, pretože telku pozerám tak raz za mesiac maximálne
5) Ajéje :mrgreen:
...prišiel som tam ako abstinent, neodišiel som ako abstinent :mrgreen:
...story o tom, ako 15ročná holka fackovala nášho šerifa a najúspešnejšieho českého manažéra
...ako sa Hippo snažil trafiť z dvoch metrov 7metrovú bránu a bola z toho akurát spojnica „kohosi“ nôh
...ďalšie zážitky radšej ani nespomeniem, a Pupčo s Íčkom (a iní) budú zaručene ticho :mrgreen:
Detaily ale fakt nechci po mne ;-)



sexy kotě:
Ahoj
Naspořeno máš zde na kontě asi to co nikdo nikdy neměl :-D Máš v plánu tu sumičku nejprve pro dobrej obchodní pocit zakulatit, anebo už se konečně rozhodneš postavit pořádnej tým a vydáš se přímej souboj do A divize ukázat týmu Damned , kterej má taky slušně nasyslíno ukázat jak se to hraje?
Na fóru beneluxu jsem nedávno četla, že Tvá nejoblíbenější rumunka k tomu kontu nepřišla svojím uměním, ale tým údajně jen před časem převzala. Ty zdob bojů na trhu máš její tým jistě prozkoumán, můžeš něco k tomu prozradit?
Co považuješ za svůj největší dosavadní úspěch v této hře a co naopak se ti nepovedlo?


Nezaokrúhlim, hoci by stačilo už minimum, ale plány sa akosi nečakane zvrhli, takže môj vytúžený obchodnícky cieľ ostane nenaplnený :-(
O tom som fakt nevedel. Akurát viem, že keď som obchodoval, nebola nič extra v tej činnosti, takže som jej nejakú pozornosť nevenoval. A čo sa týka jej súčasného tímu, je to asi najlepší tím v histórii mimo Júliovho (jeho tím som nepoznal, takže neviem, ale z rozprávania asi nebol z najhorších), čo sa ale o schopnostiach samotnej manažérky až tak povedať nedá, hoci, už sa naučila používať pokyny ofenzívne/defenzívne, ktovie, ako dospeje po pár áčkarských sezónach...
Nedosiahol som zatiaľ nič (ak nerátam nájdenie si fajn virtuálnych kamarátov). Nepodarilo sa mi toho hodne, hlavne tá blbá 47.sezóna a celkovo stavanie prvého tímu.



acskncl:
Tve konto je jiste bezedne :-)) Hodlas sestavit aspon stejne tak dobry a uspesny tym jako mel sveho casu Julius?
Co si myslis o aktualne asi nejhodnotnejsim tymu Damned United?
Ktere manazery povazujes za nejuspesnejsi v teto hre?


Ja neviem, aký mal, chcem mať čo najlepší tím, ktorý mi splní SP sny, či bude horší alebo lepší, to asi nie je podstatné.
Skvelý tím, priemerná manažérka, ale to áčko raz vyhrá. Prachy ju dovedú na vrchol.
Kto má koľko úspechov je dané, koho najviac obdivujem (a uznávam za jeho SP schopnosti) je určite Oslíček. Potom Vlalex hral veľmi zaujímavo a nadčasovo. Tiež ma zaujal Chorche (tým menom si už nie som presne istý), ktorý si založil tím a o 8 sezón bol v áčku (keby som dostal teraz ban, určite to skúsim). Samozrejme, úspechy Júlia a Hernána sú nespochybniteľné a len ťažko zopakovateľné.



Ataner:
Oblíbená hudba..?
Oblíbený nápoj..?
Oblíbený film..?
Oblíbený koníček..?


Som schopný počúvať snáď všetko okrem dychovky, vyslovene obľúbený žáner nemám, ale skôr hudba z 70-80tých rokov ako tá dnešná, plus syntetizátory, elektrický klavír a pod (Wakeman, Jarre, Vangelis,...).
Ovocný koktail.
Nie som nejaký filmový fanda, svojho času (možno stále?) na STV2 dávali niekedy večer tie klubové nízkorozpočtové filmy, niektoré ruské a mexické (príp. španielske) fakt stále za to, ale ich názvy netuším.
Samozrejme SP, šport, turistika, finančné trhy.



pupajdi:
Martas,očekáváš ode mě letos na srazu opět tak kvalitní ulovek for you , jako posledně ? pokud ano,tak já od Tebe zato titul v A :) domluveno?


Ak ju neožerieš tak ako minule, platí!


xixor:
1) Co ty a sport?
2) Co sraz, pojedeš?
3) Kolik je dnes podle tebe potřeba mít peněz, aby byl manažer schopen vyhrát A divizi?
4) Lze dneska ještě složit tým jako měl Julius Cesar tj. max BP +75 a agr. do 15%? Pokud ne, tak jaký lze složit?
5) Vyhraje Mcgrady nějaký titul řekněme v 5. sezonách?
6) Jakou má budoucnost SP?
7) Za jak dlouho se vrátí do A divize Oslicek?


1) Ultimate frisbee, inline korčulovanie, vysokohorská turistika, niekedy hokej a futbal (rok dozadu som si zlomil členok, takže teraz len inline a vys.turistika, tam ho mám pevne zafixovaný) a po novom aj rekreačne jazda na koni. Nikdy ale nič profesionálne, všetko len v rámci zábavy, vo futbale a ultimate som hral nejaké miestne amatérske súťaže.
2) Mám v júni ing.štátnice, síce viem, že ktosi (nie náhodou zrovna ty?) šiel na zraz tesne pred štátnicami, ja by som to neurobil, takže ak to nevyjde tak blbo, určite chcem prísť.
3) Môžeš kúpiť 20 nádejných juniorov za 200-300M a 15 z nich ti natrénuje na výkon 74+ a tiež ti môžu natrénovať na tie výkony dvaja-traja. A zrazu máš rozdiel v potrebných peniazoch stovky miliónov, takže povedať, aká suma je potrebná, by bolo zavádzajúce. Žiadna suma ti nezaručí titul a aj s malými peniazmi pri väčšom šťastí a skvelých manažérskych schopnostiach môžeš vyhrať. V každom prípade verím, že ty svoje konto hneď nerozhýbeš a dáš mi pár sezón čas ;-)
4) Ten chlapec mal 30-35 hráčov s výkonmi 75+ a agre do 15% či len áčko? Ten prvý prípad mi príde nemožný! 74+ a agre do 20% je podľa mňa reálne, síce s obrancami je to bieda.
5) Prajem mu to, ale musí ešte posilniť tím aj svoje schopnosti. Nádej má...
6) Myslím, že nezanikne v nasledujúcich rokoch, ale ani sa nič prevratné nestane.
7) V 58.sezóne a ostane tam už naveky.



Crueface:
Dnes tedy otázky na Noldora? To je prosím nějaká spojitost s Nory? Ikdyž jméno manažera spíš svádí myšlenky na Finy... Prosím tedy o vysvětlení původu jména a dál bych rád vytáhl informaci,kde si zakládal svůj tým na SP a co sis sliboval od SP?


Posledná otázka má byť najkratšia, nie zameraná na najdlhšiu odpoveď ;-)
Meno Noldor je z knižky Silmarillion od Tolkiena (deje, ktoré sa odohrali dávno pred Pánom Prsteňov...do Pána Prsteňov moc zažratý nie som, ale do histórie Tolkienovho sveta celkom dosť, a tá knižka je moja najobľúbenejšia). Noldor je jeden z troch elfských kmeňov a práve o ňom je väčšina tej knižky, pretože sa vrátili späť do Stredozeme, kde dosť zúfalo bojovali celý prvý vek s Morgothom (o ukradnuté silmarilly - drahokamy, čo vyrobil jeden z nich), v druhom a na konci tretieho veku bojovali so Sauronom (ale to už len úplné zvyšky s Gil-galadom na čele, väčšina ich zomrela predtým). Finrod Felagund (moje meno na SP) bol jeden z ich kráľov (ak si videl Pána Prsteňov a spomínaš si na Galadriel, tak Finrod bol jej brat). A síce jeho mesto bolo Nargothrond, meno môjho štadiónu je Tirion, čo bolo prvé mesto Noldor (ale to nebolo v Stredozemi). Ale je možné, že s postupom do áčka (ak k tej udalosti dôjde) si zmením názov štadiónu.
Ako to myslíš, že kde? Kde akože kde? :lol: Svoj prvý tím u kamaráta, svoj druhý (terajší) asi na intráku v Brne, teoreticky doma v Martine, istý si nie som. S tým prvým som nemal očakávania, keďže som o hre nič nevedel, neskôr, keď som mal nakročené do céčka, asi som tajne túžil po béčku. A s týmto...no...ja som si ho založil asi len z nostalgie, pozrieť, ako sa darí MikeFovi...asi po 3 týždňoch od založenia som začal obchodovať (ja fakt netuším, ako som sa k tomu dostal, ako ma to napadlo, pretože s tým prvým tímom som nikdy žiadny transfer kvôli zisku neurobil). A odkedy aktívne obchodujem, tak tie ciele sú asi jasné :-)


A otázka na závěr:
Koho napráskáš a zajistíš mu tak předvolání do příští fízlárny?A na co by ses ho chtěl zeptat?


Rád by som sa -------...či si po tých dlhých sezónach, čo sa poznáme na SP, kopneme konečne spolu áčko a uvidíme sa na zraze?


Díky za Tvůj čas. palo

Ďakujem aj ja a prajem veľa síl do ďalších rozhovorov!
Last edited by palo on Mon Nov 25, 2013 3:13 pm, edited 3 times in total.
Image
crueface1
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2264
Joined: Fri Sep 25, 2009 8:47 am
Location: Olomouc

Re: Stratovarius Cup XVI. - Na fízlárně s Hippotamem

Post by crueface1 »

Pěkné počteníčko,jen jsem nenašel svoji otázku.. :roll:
FC Crue Olomouc, crueface, F.49
Image
Relax nade vše:)
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”