Milkov cup XXIII. - Finále - ruda masina víťazom!!!

Moderator: Czech Moderators

Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Milkov cup I. - prihlášky

Post by Milko »

Kompletný zoznam zúčastnených teamov:

1) The Last Mohycan C.5
2) oldboys E.57
3) Chemtech D.26
4) FC Trabant C.1
5) Šutrteam B.3
6) CHEROKEE E.49
7) Dynamo Suomi C.1
8) Fc Mantel A
9) Baníček D.27
10) Stratovarius C.6
11) Dynamo Oleksovice B.1
12) FC Letenská šlechta B.3
13) berušky C.9
14) Team Herbalife G.631
15) ZaX Team Ráj C.4
16) avareal F.68

Môžme losovať :!: :!: :!:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Milkov cup I. - prihlášky

Post by Big El »

Nezapomeneš na mé přání, že? Prosil bych mantelíka, pupču a sexy kotě 8)
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Milkov cup I. - prihlášky

Post by Milko »

Big El wrote:Nezapomeneš na mé přání, že? Prosil bych mantelíka, pupču a sexy kotě 8)
Urobím všetko, čo je v mojích silách... :wink: Nejaké tie konexie predsa len mám :mrgreen:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Milkov cup I. - prihlášky

Post by Milko »

K prognózam k jednotlivým skupinám sa vyjadrím v sobotu. Teraz idem na volejbal a potom do krčmy :!: A predpokladám, že dnes by tie prognózy mohli byť trošku divné a náhodou by som mohol na celkové prvenstvo favorizovať ps-ko... :mrgreen:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Milkov cup I. - prihlášky

Post by Big El »

Milko wrote:K prognózam k jednotlivým skupinám sa vyjadrím v sobotu. Teraz idem na volejbal a potom do krčmy :!: A predpokladám, že dnes by tie prognózy mohli byť trošku divné a náhodou by som mohol na celkové prvenstvo favorizovať ps-ko... :mrgreen:
Což o to, hlavně abys nefavorizoval na prvenství Trabanty, to už bys měl doma na talíři neustále :lol:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Milkov cup I. - prihlášky

Post by ps2512 »

Big El wrote:
Milko wrote:K prognózam k jednotlivým skupinám sa vyjadrím v sobotu. Teraz idem na volejbal a potom do krčmy :!: A predpokladám, že dnes by tie prognózy mohli byť trošku divné a náhodou by som mohol na celkové prvenstvo favorizovať ps-ko... :mrgreen:
Což o to, hlavně abys nefavorizoval na prvenství Trabanty, to už bys měl doma na talíři neustále :lol:
Co by na tom bylo divného? :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
boruvka1212
Team Board Member
Posts: 331
Joined: Sat Jan 02, 2010 4:58 pm
Location: Mladá Boleslav

Re: Milkov cup I. - prihlášky

Post by boruvka1212 »

Tak myslím si že nemám v tomto nabitém uspořádání ani tu nejmenší šanci . Takže je uplně jedno koho my nalosuješ do skupiny , pač setjně skončím poslední :?
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Milkov cup I. - prihlášky

Post by ps2512 »

hááááááááááááááááááá a berušky mám já :mrgreen:
Bude to krásný boj se Zaxem o 3. místo ve skupině :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Milkov cup I. - prihlášky

Post by Big El »

Milko wrote:
Big El wrote:Nezapomeneš na mé přání, že? Prosil bych mantelíka, pupču a sexy kotě 8)
Urobím všetko, čo je v mojích silách... :wink: Nejaké tie konexie predsa len mám :mrgreen:
Prý vše, co je v Tvých silách. To moc sil nemáš. Ale zase chápu, že mě máš rád a že nás chceš do skupiny pro sebe. Musím říct, že sice je víc, než zřejmé, že prohrajeme 6 zápasů, ale zase si zahrajeme 6 zápasů s velmi silnými soupeři :P

edit:

Tohle se mi líbí - 1.místo ve skupině 8)

1 Team Herbalife 0 0 0 0 0 0 0
2 The Last Mohycan 0 0 0 0 0 0 0
3 Stratovarius 0 0 0 0 0 0 0
4 Šutrteam 0 0 0 0 0 0 0

Obávám se, že je to naposledy v tomto turnaji...
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Milkov cup I. - prihlášky

Post by Dajo »

Big Ele,čo to máš za skupinu smrti. :?: :shock: Berušky síce nemáme ani jeden,ale nechcel by som byť na tvojom mieste. :roll:
Teda až na Mohykánov, :mrgreen: by som si ani ja neškrtol. :? To mi môžeš veriť.

Ja som síce tiež nevyfasoval nič dobré ,ale vždy lepšie ako Big El. :lol:

4.skup.

Fc Mantel
FC Letenská šlechta
Baníček
FC Trabant

Proti Fc Mantel to bude pre náš team sviatok, proti FC Letenskej šlechte tiež,ale s tým rozdielom ,že možno vyhrám ,no a proti Baníčku sa mi nedarí aj keď som v zápase lepší :roll: (posledné finále jeho onula cupu je toho svedkom)
Každopádne sa tešíme na zápasy a budeme zvedaví ako sa bude dariť domácemu pánovi. :wink:
Dajo
FK Laugaricio
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7871
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Milkov cup I. - prihlášky

Post by palo »

Big El wrote:
Milko wrote:
Big El wrote:Nezapomeneš na mé přání, že? Prosil bych mantelíka, pupču a sexy kotě 8)
Urobím všetko, čo je v mojích silách... :wink: Nejaké tie konexie predsa len mám :mrgreen:
Prý vše, co je v Tvých silách. To moc sil nemáš. Ale zase chápu, že mě máš rád a že nás chceš do skupiny pro sebe. Musím říct, že sice je víc, než zřejmé, že prohrajeme 6 zápasů, ale zase si zahrajeme 6 zápasů s velmi silnými soupeři :P

edit:

Tohle se mi líbí - 1.místo ve skupině 8)

1 Team Herbalife 0 0 0 0 0 0 0
2 The Last Mohycan 0 0 0 0 0 0 0
3 Stratovarius 0 0 0 0 0 0 0
4 Šutrteam 0 0 0 0 0 0 0

Obávám se, že je to naposledy v tomto turnaji...
Zajímavá skupina,Šutrteam mě dnes porazil na mém turnaji,domácí tým se bude chtít určitě vytáhnout a s Team Herbalife jsme se snad ještě ani nepotkali :?:
Jinak Big Elovi děkuju za chválu mého turnaje(mám ještě vrukávu nějaké vychytávky :) ).Akorát jsem si na sebe upletl bič a nic teď nestíhám... :D
Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: Milkov cup I. - prihlášky

Post by Big El »

Myslím, že máš pravdu. Asi jsme se nesetkali ani za mého minulého působení - to byl tým Elnino Prague... Ale za současného působení asi nemám nárok, předpokládám, že i Tvé B-čko můj A tým roznese. Nicméně budeme se snažit co to pude :P
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Milkov cup I. - prihlášky

Post by Milko »

Big El wrote:
Milko wrote:
Big El wrote:Nezapomeneš na mé přání, že? Prosil bych mantelíka, pupču a sexy kotě 8)
Urobím všetko, čo je v mojích silách... :wink: Nejaké tie konexie predsa len mám :mrgreen:
Prý vše, co je v Tvých silách. To moc sil nemáš. Ale zase chápu, že mě máš rád a že nás chceš do skupiny pro sebe. Musím říct, že sice je víc, než zřejmé, že prohrajeme 6 zápasů, ale zase si zahrajeme 6 zápasů s velmi silnými soupeři :P

edit:

Tohle se mi líbí - 1.místo ve skupině 8)

1 Team Herbalife 0 0 0 0 0 0 0
2 The Last Mohycan 0 0 0 0 0 0 0
3 Stratovarius 0 0 0 0 0 0 0
4 Šutrteam 0 0 0 0 0 0 0

Obávám se, že je to naposledy v tomto turnaji...
Konexie už nie sú také silné, ako som predpokladal, nakoniec som dokázal vybaviť pre teba do skupiny len mňa...viem, že to bolo tvoje tajné prianie :mrgreen:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Milkov cup I. - prihlášky

Post by Milko »

Rozlosovanie skupín a Milkove prognózy:

1. skupina

oldboys
avareal
CHEROKEE
Chemtech

1. skupina má najväčšieho favorita v podobe mužstva Chemtech, ktorý by mal túto úlohu aj potvrdiť a so sebou by si mal zobrať niekoho z dvojice CHEROKEE vs oldboys. Avareal bude zbierať skúsenosti.
Milkov tip na postup: Chemtech, oldboys

2. skupina

Team Herbalife
The Last Mohycan
Stratovarius
Šutrteam

Jááááááááááááááááááááááj, toto sme nechceli :cry: Šutrteam a aj Stratovarius sú veľmi silné teami, no a my momentálne nedisponujeme takou silou. Team Herbalife sa bude isto snažiť znepríjemniť cestu za víťazstvom každému súperovi v skupine.

Milkov tip na postup: Šutrteam, Stratovarius :cry: :cry: :cry:


3. skupina

Dynamo Suomi
ZaX Team Ráj
Dynamo Oleksovice
berušky

Zaujímavé mančafty sa zozbierali v 3. skupine. Najžiadanejšie mužstvo berušiek je jasným favoritom z 1. miesta, ostatné mužstvá sa v prestavbe, i keď Dynamo Suomi nie až v takej rozsiahlej, čo bude mať za následok postup z 2. miesta. Dynamo Oleksovice a ZaX Team Ráj ukážu svoju silu až v neskorších ročníkoch turnaja.
Milkov tip na postup: berušky, Dynamo Suomi ......čierny kôň turnaja Dynamo Oleksovice

4. skupina

FC Trabant
FC Letenská šlechta
Fc Mantel
Baníček

V 4. skupine máme snáď najväčšieho ašpiranta na celkové prvenstvo v turnaji (nemyslím tým mužstvo FC Trabant :mrgreen: ). FC Letenská šlechta je tiež v prestavbe, takže tento ročník turnaja bude pre neho len spestrením sezóny a o postupujúce druhé miesto zvedie boj FC Trabant a Baníček.
Milkov tip na postup: Fc Mantel, FC Trabant


Toť vše. Všetkým managerom ďakujem za prijatie pozvánok do turnaja a prajem veľa šťastia v zápasoch.

P.S. Prosím managerov, ktorí sa dostanú do kontaktu s mužstvom FC Trabant, aby hrali naplno, lebo neviem si predstaviť, keby náhodou tento turnaj vyhral, čo všetko si budem musieť doma vypočuť... :mrgreen:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Milkov cup I. - prihlášky

Post by ps2512 »

Černý kůň, to se mi líbí.....škoda že dostanu 4x na prdel a 2x to bude vyrovnaný :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”