SPEL & SPEC: We're waiting for recovery...

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7870
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: SPEL

Post by palo »

Big El wrote:
simi8 wrote:Pro Big El

Podívej se do své SP pošty.


simi8
Už nezastupuji... Ale Palovi to napíšu. :wink:
Tak já už zase postupuju ? :shock: (slibuji co jsem odvolal,odvolávám co jsem slíbil ! :wink: )
Image
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: SPEL

Post by MilanSLOVAKIA »

1. Jak dlouhé má trvat jeden ročník?
2. Je vhodné, aby mezi sezónami byla přestávka 1 ročník SP?
3. Kolik bude předkol a kolik bude postupovat týmů ze skupin? Vejdeme se do Termínovky?
4. Co chybí v Pravidlech?
5. Je ještě někdo, kdo by chtěl pomoci (čímkoli)?
6. Myslíte, že by bylo vhodné oslovit evropské země (koho?), aby si zvolili své zástupce do soutěže?
7. Jak vymyslet (podle čeho) pravidla pro účast v soutěži?

Hups tak tento turnaj som trochu zabudol navstivit no aj mam ake take dodatky ;)

1. Moj nazor je ze nie jednu a ani dve sezony ale dokonca 2 aj pol sezony (odovodnenie v bode cislo dva)
2. Preto teda dve aj pol sezony by sa v klude mohlo hrat lebo za jednu sezonu sa stihnut podla mna tato liga neda aj keby sme si poskakali po hlave a ako ste pisali prestavku treba lebo za tyzden vsetko pripravit je mission imposible. Na druhej strane 1 - sezonna odluka je zase moc a preco ked uz by sme mali ten volny cas by sme ho nevyuzili na skorsi zaciatok napriklad viacej predkol alebo co vas napadne cas by sa uz nasiel ;)
3. ja som za viac predkol ako som pisal vyssie termin by sa nasiel dalej system ako v lige majstrov. Ak by totiz postupoval len jeden tak 4. a mozno aj 3. timy by uz prilis skoro zacali vypustavat cim by sa uroven ligy vyrazne znizila (ine by to bolo v pripade ak by bola europska liga, intertoto a podobne). A postup troch timom je podla mna blbost.
4. Podla mna by sa pred sezonou vzdy malo davat kolko kde ako postupuje timov ostatne mi neprekaza
5. Samozrejme ze aj ja rad aj nadalej pomozem ak bude treba
6. Myslim ze ano. To by bolo najlepsie kebyze aspon desat krajin by mali svoju kvalifikaciu. 4 mame a niekoho hadam este najdeme. Samozrejme ze by boli najlepsie zname tvare na organizovanie kvalifikacie a keby sa ponukol niekto neznami, vysvetlime mu priblizne ako koho ma pozvat a aby si neurobil sam kvalifikaciu aby on postupil niekto z nas by ho uz skontroval napriklad aj ja.
7. Samozrejme ze prvorade su ligy, kvalifikacie, pocet timov podla toho ako sa im darilo v minulom rocniku a timy co dopadli dobre v minulom rocniku by sa samozrejme dostali vyssie ak sa znovu kvalifikovali a nakoniec len umele poradie manazerov v SP.

Myslim ze vsetko k comu som mal pripomienku som tu napisal ;)
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
šutr
Team President
Posts: 862
Joined: Wed Dec 23, 2009 8:15 pm
Location: Opava

Re: SPEL

Post by šutr »

andromeda 1 - 2 Šutrteam 139-145
První čtvrtfinalový zápas jsme zvládli :mrgreen:
Šutr
Šutrteam B3
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: SPEL

Post by tomkycz »

šutr wrote:andromeda 1 - 2 Šutrteam 139-145
První čtvrtfinalový zápas jsme zvládli :mrgreen:
dobře ty, gratulace... :wink: ten výkon budí respect 8)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: SPEL

Post by Hippopotamus »

Tak to som nakoniec rád, že postupuje Palo a nie ja, snáď to tomu Chorvátovi natrie! Inak, práve som si pozrel históriu správ a je fakt, že 14.augusta som od Ploega pozvánku dostal (zápas sa mal hrať až 25.-26.august), ale asi som ju omylom vymazal (lebo fakt si na to naozaj nepamätám), nakoľko mi často chodia pozvánky na priateľáky od neznámych manažérov (ktoré automaticky ruším) a nejako som si ju medzi nimi nevšimol.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7870
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: SPEL

Post by palo »

Stratovarius - neonica 2:1 (142:127)
Škoda tak mizerného výsledku,vzhledem k výkonům.Takto je všechno do odvety otevřené...
Image
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: SPEL

Post by PaToM »

Hmm, dnes Meangreen porazil Prima po výkonoch 149:143. Tak to som potom zvedavý na finálový dvojzápas. :shock:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: SPEL

Post by Big El »

palo wrote:Stratovarius - neonica 2:1 (142:127)
Škoda tak mizerného výsledku,vzhledem k výkonům.Takto je všechno do odvety otevřené...
Škoda té obdržené branky, chtělo to udržet vzadu nulu... Ale jinak dobrý výkon chlape. A hlavně teda výsledek...
PaToM wrote:Hmm, dnes Meangreen porazil Prima po výkonoch 149:143. Tak to som potom zvedavý na finálový dvojzápas. :shock:
Dvojzápas? Asi je to nejspravedlivější, ale přijde mi, že vrchol v podobě jednoho zápasu by byl atraktivnější.
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Mazzy
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1576
Joined: Wed Jun 02, 2010 5:05 pm
Location: U Sparty

Re: SPEL

Post by Mazzy »

PaToM wrote:Hmm, dnes Meangreen porazil Prima po výkonoch 149:143. Tak to som potom zvedavý na finálový dvojzápas. :shock:
Jo Mangreena jsem mel ve skupine a je to senza typek, az na ty jeho rizky co si tam dopuje. :mrgreen: Proti me vytahl jen lehky vykon 145. :mrgreen:
No Boost


Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7870
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: SPEL

Post by palo »

palo wrote:Stratovarius - neonica 2:1 (142:127)
Škoda tak mizerného výsledku,vzhledem k výkonům.Takto je všechno do odvety otevřené...
Jako bych to tušil...
neonica - Stratovarius 1:0 (145:140)
Předpokládám,že platí pohárové pravidlo o vstřeleném gólu na hřišti soupeře (při zběžném nahlédnutí do pravidel jsem to nenašel... :wink: ) a v tom případě gratuluju soupeři k postupu.(Pro chorvatský tým mám po dovolené slabost... :wink: )
Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: SPEL

Post by Big El »

palo wrote:
palo wrote:Stratovarius - neonica 2:1 (142:127)
Škoda tak mizerného výsledku,vzhledem k výkonům.Takto je všechno do odvety otevřené...
Jako bych to tušil...
neonica - Stratovarius 1:0 (145:140)
Předpokládám,že platí pohárové pravidlo o vstřeleném gólu na hřišti soupeře (při zběžném nahlédnutí do pravidel jsem to nenašel... :wink: ) a v tom případě gratuluju soupeři k postupu.(Pro chorvatský tým mám po dovolené slabost... :wink: )
Vole. Když taky doma hraješ 100% a venku 20% :roll:

Doma se máš snažit hrát na 1:0 a venlu na 2:1 8) - tak jak to předvedl on. Dal Ti lekci z taktiky...
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7870
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: SPEL

Post by palo »

Big El wrote:
palo wrote:
palo wrote:Stratovarius - neonica 2:1 (142:127)
Škoda tak mizerného výsledku,vzhledem k výkonům.Takto je všechno do odvety otevřené...
Jako bych to tušil...
neonica - Stratovarius 1:0 (145:140)
Předpokládám,že platí pohárové pravidlo o vstřeleném gólu na hřišti soupeře (při zběžném nahlédnutí do pravidel jsem to nenašel... :wink: ) a v tom případě gratuluju soupeři k postupu.(Pro chorvatský tým mám po dovolené slabost... :wink: )
Vole. Když taky doma hraješ 100% a venku 20% :roll:

Doma se máš snažit hrát na 1:0 a venlu na 2:1 8) - tak jak to předvedl on. Dal Ti lekci z taktiky...
Chtěl jsem to ukřápat na remízu,proto total beton... :roll:
Ale neboj se,že mne už nenapadlo,že jse měl hrát aspoň dlouhé míče s vyšším stylem... :wink:
Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: SPEL

Post by Big El »

palo wrote: Chtěl jsem to ukřápat na remízu,proto total beton... :roll:
Ale neboj se,že mne už nenapadlo,že jse měl hrát aspoň dlouhé míče s vyšším stylem... :wink:
Klidně beton, ale na 100% styl. Zrovna dneska jdu takhle do ligy. Myslím, že to kdysi zpropagoval Mošna, pokud se nepletu.

Je to velmi divácky atraktivní styl. Hráči mají za úkol betonovat a současně hrát útočně a je to velmi zábavná podívaná pro diváky :P
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7870
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: SPEL

Post by palo »

Big El wrote:
palo wrote: Chtěl jsem to ukřápat na remízu,proto total beton... :roll:
Ale neboj se,že mne už nenapadlo,že jse měl hrát aspoň dlouhé míče s vyšším stylem... :wink:
Klidně beton, ale na 100% styl. Zrovna dneska jdu takhle do ligy. Myslím, že to kdysi zpropagoval Mošna, pokud se nepletu.

Je to velmi divácky atraktivní styl. Hráči mají za úkol betonovat a současně hrát útočně a je to velmi zábavná podívaná pro diváky :P
Já hraju čistou milkovinu... :wink:
Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: SPEL

Post by Big El »

palo wrote:
Big El wrote:
palo wrote: Chtěl jsem to ukřápat na remízu,proto total beton... :roll:
Ale neboj se,že mne už nenapadlo,že jse měl hrát aspoň dlouhé míče s vyšším stylem... :wink:
Klidně beton, ale na 100% styl. Zrovna dneska jdu takhle do ligy. Myslím, že to kdysi zpropagoval Mošna, pokud se nepletu.

Je to velmi divácky atraktivní styl. Hráči mají za úkol betonovat a současně hrát útočně a je to velmi zábavná podívaná pro diváky :P
Já hraju čistou milkovinu... :wink:
To přece Milko hraje, ne? Beton a 100% styl :P
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”