Perla: Historická tabuľka aktualizovaná! Nádej nezomrela...

Moderator: Czech Moderators

tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: O tajemství perly poznání

Post by tomkycz »

hmm my jsme to nestihli o fous :?
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: O tajemství perly poznání

Post by Hippopotamus »

oslicek wrote:hmm, až po dnešním Hippově vzkazu v SP poště sem pochopil, že hraju úplně jiný turnaj než do kterého sem se přihlásil. Tím, jak je pozvánka napsaná velkými písmeny, tak sem si myslel, že se jedná o nějakou perlu, která je z Poznaně (háčky a čárky sem ignoroval) - domníval sem se, že turnaj organizuje nějaký Sparťan, který byl před dvěma lety na pohárovém zápase s Lechem Poznaň a tam ukradl perlu. Protože ho tento zločin trápí, tak se s vítězem turnaje podělí o tajemství, jak tuto perlu ukradl a společně vymyslí, jak ji vrátit zpět na svoje místo. tak a už asi přestanu pít...
Oslíčkovi sa veľmi ospravedlňujem, že žiadnu Perlu víťaz nedostane, až takú odvahu nemám, aby som ju kradol :oops: Inak, tie háčky a čárky sme museli ignorovať tiež, keďže SP ich ignoruje :evil:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: O tajemství perly poznání

Post by Hippopotamus »

A je to tu! Včera vo večerných hodinách sa do turnaja prihlásil posledný manažér (to bude asi irónia, že on pravdepodobne fakt skončí aj v turnaji posledný, že, Milko? :lol: ), a tak sme sa mohli konečne dozvedieť, kto s kým sa bude bavkať v základných skupinách.

Ako som už uviedol v uvítacej správe, ktorú (dúfam) dostal každý z vás formou SP pošty, komunikácia by nemala byť problémom. Vraj sme tu len z Československa! No neviem neviem, či som nebol trochu mimo. Je fakt, že národnosť česká a slovenská je tu zastúpená hojne, avšak Moraváci rozhodne nezaostávajú. Tiež by sme nemali zabudnúť na špeciálneho kríženca (niečo medzi Japoncom, Moravákom a Oslom...a nie, nemyslím hlavné mesto Nórska), ďalej na jedného účastníka zo Svätej Lucie, na posledného z Mohykánov a tiež na doteraz moc nepreskúmaný domorodý kmeň zvaný Oleksovice, ktorý sem poslal svojho zástupcu (vraj hryzú, pozor na nich). V poslednom rade tu máme ešte zástup Pražákov!

Určite obrovským sklamaním pre mňa je neúčasť hlavných 2 ťahúňov jamajského štvorbobu :? Frenkičovi utieklo miesto veľmi tesne, Léblík si to posral sám (ako inak). Táto, na prvý pohľad nie až taká zlá skutočnosť, spravila obrovský škrt cez rozpočet jednému z usporiadateľských tímov - Noldor - čiže mne! Nakoľko vlajka, pod ktorou nastupujem na zápasy, má v sebe tiež žltý kríž, sme blízkym príbuzným spomínaného karibského štátu a keďže nechceme, aby zašla nehynúca sláva Kokosov na snehu, predstavenstvo klubu uvoľnilo z tímového rozpočtu 144 miliónov eur na podporu jamajského štvorbobu. 78 miliónov je určených na nákup zlatých tehličiek, ktorými naložíme bob (nech to frčí) a zvyšných 66 miliónov si zapýtala tajná výskumná jednotka americkej armády za šimpanza s menom Jimmy Madafaka, ktorý je priamym potomkom šimpyho Hama (nebol síce 1. opicou vo vesmíre, ale bol prvou, ktorá riadila svoju loď) a bude bob riadiť. Keďže Džimi bol vychovávaný a tvrdo trénovaný* v prísne strážených zákutiach arizonskej púšte (odborne Sonora) a 3 mesiace strávil na Galapágoch, kde trénoval okrem iného aj surfing na miestnych korytnačkách**, o ľade sa mu nemohlo ani snívať, napriek tomu veríme, že táto Opica má väčšie predpoklady na zisk olympijskej medaile ako tí zhulení kudrnáči v žlto-zelených dresoch a budeme jej fandiť už o chvíľku, kedy sa začne pretek v nórskom Lillehameri.

* O jej skvelom tréningu svedčí aj fakt, že odmietla sa zviesť z USA do Švédska normálne lietadlom, a keďže jej nebolo udelené povolenie ho samej pilotovať, vybrala sa sama pešky cez púšť a následne preprávala Atlantikom až do Škandinávie. Samozrejme, za dohľadu mnohých špeciálnych tímov, čo ma stálo nemalé peniaze a tých 144M tak nie je konečnou sumou.
** Po tom, ako počet korytnačiek začal z neznámych príčin rapídne klesať, nastali obavy o jeho bezpečnosť a vrátil sa späť do púšte.


...neúčasť Pupajdího a Tomkyča tiež nie je ničím príjemným, čo už sa dá robiť... :(

Na záver úvodu ešte jedna pikoška: Íčko mi v odpovedi na moju prosbu (odkiaľ je a komu fandí) uviedol, že je z Karvinej. K tomu dodal, že ak chcem väčšie mesto v blízkosti, tak Ostrava. PSko sa s tým nesral a skrátka mi napísal, že Oleksovice city! To nielen hryzie, ale ešte je to aj nechutne sebavedomé :mrgreen:

A konečne sa môžme venovať skupinám:

Skupina A

FC Lancre - D.25
1FC Mrakoplaš - E.20
Fc Vykur capa za letu - C.3
Husičova 11 - C.4


V úvodnej skupine sú 4 české tímy hrajúce divízie C až E a zároveň je v nej víťaz o najlepší názov tímu (tušíte, kto asi tak to môže byť? :lol: ). Všetky 4 tímy podávajú v dôležitých zápasoch výkony okolo 135, a tak sa zdá byť najvyrovnanejšou a len ťažko môžem tipovať postupujúcich, hoci jemnými favoritmi v mojich očiach sú tímy FC Lancre a Husič a to i napriek tomu, že vykouřený čáp sa pohybuje aktuálne najvyššie. Určitú výhodu môže mať Mrakoplaš, ktorý kope éčko a do ligy tak nemusí dávať rozhodne to najlepšie. Dokáže sa příbramovský tandem (Lancre-Mrakoplaš) postaviť do čela skupiny? Podľa mňa nie...ale všetko závisí, kto ako bude brať turnaj vážne!

Tip na postupujúcich: FC Lancre, Husičova 11

Skupina B

AC Youda - E.50
Janosici - B.3
Wellweak - F.199
Šutrteam - B.3


Opak predošlej skupiny, kde sa zdá byť o postupujúcich rozhodnuté dopredu. Šutrík a Jánošík v českých farbách hrajú 2.najvyššiu ligu a asi ťažko im môžu konkurovať tímy z éčka či eFka. O Šutríkovi by som nepochyboval, Jánošík však hrá o postup do áčka, nepredpokladám, že by bol tento pohár pre neho cennejší a to je malá šanca pre Wellweaka, ktorý nie je typickým eFkárom, jeho áčko dokáže uhrať veľmi pekné výsledky. Jeho nevýhodou však je, že náhradníci sú výrazne slabší a agresivita je tiež všelijaká, takže bude hodne záležať na rozhodcoch a prípadných zraneniach. Verím, že favoritov potrápi a skupinu zdramatizuje.

Tip na postupujúcich: Šutrteam, Janosici

Skupina C

FK TRNAVA - F.65
FK Zemsta - E.58
Dynamo Oleksovice - C.1
TJ Slovan V. Orviste - E.80


Tak toto je výnimočná skupinka minimálne čo sa národností týka. Dvaja Slováci, jeden tím z Karibiku a toľko obávaný chlapec z Oleksovíc, ktorého by prvé miesto muselo minúť len za veľmi nepravdepodobných okolností. Kto mu bude sekundovať a podporí ho vo vyraďovacích bojoch, je asi vo hviezdach. Keď sa tak pozerám, všetci traja majú moje sympatie. FK TRNAVA je fanúšikom Trnavy, ktorej fandím aj ja, o tíme TJ Slovan V. Orviste info nemám, ale podľa názvu je pravdepodobne z dedinky Veľké Orvište, ktorá je len pár kilometrov od Piešťan, čiže mesta, kde som sa narodil. A nakoniec FK Zemsta, spriateľený manažér a zároveň môj SP žiak, s ktorým študujeme v tom istom meste a viac-menej bývame na rovnakom intráku. To budú boje!

Tip na postupujúcich: Dynamo Oleksovice, TJ Slovan V. Orviste

Skupina D

ACS Pardubice - A
Duna Most Gemini - F.206
Stratovarius - B.2
fc puerto rico - D.23


Déčko je prvé, ktoré má aj zástupcu z áčka! K tomu "béčkový" Stratovarius a o postupujúcich je asi rozhodnuté. EasyVamp so svojím tímom Duna Most Gemini môže pri troche šťastia zabojovať o 3.miesto, fc puerto rico (už som sa potešil, že tu máme ďalší tím z Karibiku, ale je to len blbé zavádzanie názvom :twisted: ) môže pri trocha smoly prísť o 3.miesto. Oliwa a Palo by si to mali rozdať o prvé miesto.

Tip na postupujúcich: ACS Pardubice, Stratovarius

Skupina E

Ceepy Bastards - E.34
Real Martin - D.2
Mission Impossible - F.24
1.FC Plzen - D.25


Íčko sa pri pohľade na skupinu musel potešiť, nakoľko prvé miesto v nej je pre neho rozhodne Mission Possible a len veľká dávka randomu by ho mohla o neho pripraviť. Okrem Íčka tu máme aj druhého Moraváka, ktorým je Drewitz s tímom Ceepy Bastards, v každom prípade, jeho postupové nádeje sú minimálne. O druhé postupové miesto by mal zviesť tvrdý boj západočeský tím z Plzne so severoslovenským tímom Real Martin, ktorého manažér, ako som sa dozvedel, je z Martina rovnako ako ja, čo ma veľmi teší a samozrejme mu budem fandiť (priznávam, asi som fakt nasprostastý, nakoľko ma pri názve jeho tímu vôbec nenapadlo, že by mohol byť z Martina :oops: ).

Tip na postupujúcich: Mission Impossible, Real Martin

Skupina F

ARCTIDA WIZARDS - F.100
FCB Mikef - D.26
FC Hostage - D.23
berušky - C.8


V skupine F sú až 2 tímy s VIP pozvánkami (z celkového počtu 3) - MikeF a (pravdepodobne) jediná zástupkyňa nežného pohlavia v tomto turnaji Pavlínka. Ono to vidno hneď na prvý pohľad, že je tam žena - ostatní účastníci budú ešte týždeň čakať, kým sa dohrajú zápasy v tejto skupine. To je tak, keď sa ženská mieša do vecí, ktorým sa rozumie asi ako normálny chlap štrikovaniu :mrgreen: Ale napr. taký Foxir by z nej mal určite radosť, keďže asi (opäť) jediná zastupuje ďalší pražský klub Bohemians. Úsilie berušiek o víťazstvo v skupine sa bude snažiť zmariť Baníkovec Mikef, ktorý bol mojím prvým spriateľeným manažérom ešte v dobách, keď SoccerProject prekonal hranicu 40 tisíc manažérov a pomaly sa uvažovalo o zaradenie íčkarských divízií (to boli časy...). Nemalú galibu jej môže robiť aj slovenský moderátor miestneho fóra Patom s tímom FC Hostage, ktorý je určite obom rovnocenný súper. Boj tejto trojky o postup bude len z povzdiali sledovať manažér Jirka. Jeho tím síce má zopár dobrých hráčov, ich agresivita a vek však už také oslnivé nie sú.

Tip na postupujúcich: berušky, FCB Mikef

Skupina G

schott - F.220
FC Trabant - B.1
Mccgrady City Football team - B.1
Fc Mantel - A


S jimosim (tím schott) sa osud nepekne zahral a nalosoval mu najťažšiu skupinu na turnaji, v ktorej ho asi nečaká nič iného než 6 trpkých prehier. Dúfam, že ho to neodradí. Mccgrady ako organizátor chcel pravdepodobne svetu ukázať, že turnaj je maximálne férový a nikoho tu žiadna úmyselná výhoda nečaká, a tak si pribalil do skupiny ďalší ostravský tím a zároveň asi najväčšieho favorita v celom turnaji Mantela a jedného zo slovenských bratov (myslím, že ten druhý by bol lepšia voľba :lol: ) - Daja a jeho dvojtaktný vytuningovaný Trabant, pred ktorým majú rešpekt aj najväčšie svetové automobilky. Ktorá dvojica postúpi? Potvrdí Mantel úlohu favorita a vyhrá skupinu? Dajo a Mccgrady hrajú v tej istej divízii a sú v tabuľke hneď vedľa seba s rovnakou bilanciou 4V, 1R, 3P a rozhoduje medzi nimi len skóre. Ustúpi organizátor od svojej férovosti a podplatí rozhodcov, nech má ten postup trochu ľahší? Uvidíme!

Tip na postupujúcich: Fc Mantel....ty vole, ja fakt neviem...Mccgrady City Football team

Skupina H

Totemo Baka - A
The Last Mohycan - B.2
Los Ojos Unicos - E.56
Real Pilsen - C.8


V poslednej skupine máme večného áčkara. Zdá sa, že si trochu zastrihá ušami a pohodovo si príde po jej titul. Na opačnom konci sa bude nachádzať už spomínaný Milko, ktorý, ako sa zdá, v tomto turnaji bude posledný na tretiu - posledný Mohykán, posledný prihlásený a posledný asi aj na základe bodovania, resp. skóre, nakoľko jeho tím je v rozklade (podobne ako môj) a prišiel tu len povzbudzovať svojho brata. Skupina je to jednoznačná, nakoľko aj Los Ojos Unicos nemá tím zrovna v ideálnom rozpoložení. Úzky káder mu neumožní konkurovať ďalšiemu plzňáckemu manažérovi, a ten si po 4 výhrach a pravdepodobne 2 prehrách dokráča k postupovému miestu.

Tip na postupujúcich: Totemo Baka, Real Pilsen


To by sme mali úvodné info za sebou. Prajem všetkým veľa šťastia a zároveň oznamujem, že od utorka do nedele sa budem flákať v slovinských Alpách, takže reporty z 1. a 2.kola prídu asi až zarovno s tretím, čiže budúci pondelok-utorok.

Ešte oznam pre tých, čo pozorne sledujú dianie v Lillehameri - jamajský štvorbob so šimpanzom a dosť slušnou dávkou zlata na trati!
Last edited by Hippopotamus on Sun Aug 26, 2012 6:08 pm, edited 5 times in total.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13985
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: O tajemství perly poznání - predstavenie skupín, str.5

Post by ps2512 »

Super představení!!! :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: O tajemství perly poznání - predstavenie skupín, str.5

Post by Big El »

Parádní představovačka. Myslím, že se kvalitou příblížila legendárním Foxirovým komentářům v MTP. :P
Palec hore :wink:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: O tajemství perly poznání - predstavenie skupín, str.5

Post by impossible »

Příjemné překvapení toto počteníčko. Po delší době vítr ve stojatých vodách SP :wink:
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: O tajemství perly poznání - predstavenie skupín, str.5

Post by léblík »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dost si mě pobavil hrochu, dost mě sejří, že nehraju,ale co se dá dělat. . . :evil:
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
Mark_von_motka
Assistant Manager
Posts: 73
Joined: Mon Aug 29, 2011 8:21 pm
Location: Brno

Re: O tajemství perly poznání - predstavenie skupín, str.5

Post by Mark_von_motka »

Též chválím pořadatele za skvělé představení všech týmů :)
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: O tajemství perly poznání - predstavenie skupín, str.5

Post by léblík »

Cihličky jsme rozkradli, čtyřbob se nám zase rozbil :mrgreen:
Last edited by léblík on Sun Aug 26, 2012 8:06 pm, edited 1 time in total.
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7869
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: O tajemství perly poznání - predstavenie skupín, str.5

Post by palo »

Připojuju se k chvále,tento turnaj si nejspíš brzy vydobyde místo na slunci... :wink:
Image
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: O tajemství perly poznání - predstavenie skupín, str.5

Post by Milko »

Skvelé Hippo :!: Tušil som, že tento turnaj bude mať niečo do seba...len škoda, že ty nie si prihlásený, aspoň som mohol získať nejaký ten bodík :lol:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Mccgrady
Team President
Posts: 751
Joined: Mon Apr 07, 2008 8:18 pm
Contact:

Re: O tajemství perly poznání - predstavenie skupín, str.5

Post by Mccgrady »

jejda jejda jejda....... to nevypadá moc dobře :twisted:

schott - F.220
FC Trabant - B.1
Mccgrady City Football team - B.1
Fc Mantel - A

hm, tak uvidíme jak si s FC Trabantem poradíme s Fc Mantel... bylo by hezký zamezit mu postup :)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: O tajemství perly poznání - predstavenie skupín, str.5

Post by Hippopotamus »

léblík wrote:Cihličky jsme rozkradli, čtyřbob se nám zase rozbil :mrgreen:
Nepočúvajte ho, má o tom informácie asi ako ja o Atlantíde :mrgreen: Toto nie je závod tak krátky a náš opičiak v jamajskom drese sa stále ešte len rozbieha!!!
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: O tajemství perly poznání - predstavenie skupín, str.5

Post by GeorgeTT »

FK TRNAVA 3 - 2 FK Zemsta (129:122)

Prvý zápas v novom superturnaji máme viac-menej úspešne za sebou. Boli sme nútení experimentovať so zostavou, nakoľko máme zranených nejakých dôležitých hráčov, ale podarilo sa nám namiešať zostavu, ktorá to zvládla.
V ďalšom kole cestujeme na horúcu pôdu topfavorita do Olekšovíc, kde môžeme len prekvapiť.

TRNAVA DO TEHO !!!
GeorgeTT
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13985
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: O tajemství perly poznání - predstavenie skupín, str.5

Post by ps2512 »

GeorgeTT wrote:FK TRNAVA 3 - 2 FK Zemsta (129:122)

Prvý zápas v novom superturnaji máme viac-menej úspešne za sebou. Boli sme nútení experimentovať so zostavou, nakoľko máme zranených nejakých dôležitých hráčov, ale podarilo sa nám namiešať zostavu, ktorá to zvládla.
V ďalšom kole cestujeme na horúcu pôdu topfavorita do Olekšovíc, kde môžeme len prekvapiť.

TRNAVA DO TEHO !!!
S slovy eS :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”