O Radůzčin podvazek- JUBILEJNÍ 25. ROČNÍK

Moderator: Czech Moderators

Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: O Radůzčin podvazek - tentokráte PROKOPLÝ :-)

Post by Ataner »

Tak bohužel tentokrát už to bylo nad naše možnosti .. :wink:

Noldor 4 - 3 JPD

S turnajem se loučíme,přesto nás takové vyřazení asi mrzet nemusí..gratulace do Noldoru ..a my ? Budeme se těšit na jeden z dalších ročníků. Díky za pozvánku a všem ostatním hodně štěstí .. :wink:
JPD - B.3
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: O Radůzčin podvazek - tentokráte PROKOPLÝ :-)

Post by Hippopotamus »

Ataner wrote:Tak bohužel tentokrát už to bylo nad naše možnosti .. :wink:

Noldor 4 - 3 JPD

S turnajem se loučíme,přesto nás takové vyřazení asi mrzet nemusí..gratulace do Noldoru ..a my ? Budeme se těšit na jeden z dalších ročníků. Díky za pozvánku a všem ostatním hodně štěstí .. :wink:
Nemal som pred zápasom kedy skúmať tvoj tím, len som si ho rozklikol a za pár sekúnd preletel a prekvapilo ma, že tam mnoho hráčov s top výkonmi. Takže mám pocit vzhľadom na tvoj výkon, že si sa na to tak trochu vyflákol a v tvojich možnostiach bolo viac. Napokon, zranený hráč s výkonom 65 a jeho náhradník s výkonom 70 to len dokazujú ;-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
mrakoplas44
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5338
Joined: Tue Aug 11, 2009 4:55 pm

Re: O Radůzčin podvazek - tentokráte PROKOPLÝ :-)

Post by mrakoplas44 »

Image
Roman44
1FC Mrakoplaš
F.59

Vydá padající strom v pralese zvuk, když široko daleko není nikdo kdo by ho slyšel?


Na chvilku se hodím do klidu a do eFka.
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: O Radůzčin podvazek - tentokráte PROKOPLÝ :-)

Post by Ataner »

Hippopotamus wrote: Nemal som pred zápasom kedy skúmať tvoj tím, len som si ho rozklikol a za pár sekúnd preletel a prekvapilo ma, že tam mnoho hráčov s top výkonmi. Takže mám pocit vzhľadom na tvoj výkon, že si sa na to tak trochu vyflákol a v tvojich možnostiach bolo viac. Napokon, zranený hráč s výkonom 65 a jeho náhradník s výkonom 70 to len dokazujú ;-)
Tak určitě..přesto jsem výkon přes 140 se současným týmem ještě nekopl a tak se něco pošetřilo na odpolední vyřazovák do Agamy kde nám to zaručilo postup .. :wink:
JPD - B.3
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: O Radůzčin podvazek - tentokráte PROKOPLÝ :-)

Post by oliwapol »

ACS Pardubice 0 - 1 Totemo Baka
144 - 147

4 turnajový zápas dne už nevyšel :( a tak bohužel zustanu před branami superfinále. Oslíček je silný soupeř a tak mu letí gratulace k vítězství.
ACS Pardubice
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: O Radůzčin podvazek - tentokráte PROKOPLÝ :-)

Post by PaTTTTrick »

i my gratulujeme Oslíčkovi :-)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: O Radůzčin podvazek - tentokráte PROKOPLÝ :-)

Post by Hippopotamus »

Noldor 2 - 1 AC Draha Prague (147 - 145)

Na mojej strane nizsia timova nalada a redka ku koncu, na strane Prazakov nizsia agresivita. Napokon dost tesny zapas, ale nejak som to ukopal :-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: O Radůzčin podvazek - tentokráte PROKOPLÝ :-)

Post by Hippopotamus »

Finalove zapasy s Oslickom:

4. jul (sobota), 10:00
Noldor - Totemo Baka

4. jul (sobota), 14:00
Totemo Baka - Noldor
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
mrakoplas44
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5338
Joined: Tue Aug 11, 2009 4:55 pm

Re: O Radůzčin podvazek - tentokráte PROKOPLÝ :-)

Post by mrakoplas44 »

Image
Roman44
1FC Mrakoplaš
F.59

Vydá padající strom v pralese zvuk, když široko daleko není nikdo kdo by ho slyšel?


Na chvilku se hodím do klidu a do eFka.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: O Radůzčin podvazek - tentokráte PROKOPLÝ :-)

Post by Hippopotamus »

Noldor 3 - 3 Totemo Baka (149 - 152)

Viacerým hráčom z tímu spadli hlavné vlastnosti pred zápasom, takže z očakávaných 150 to bolo len 149. Oba prípady však nemali šancu na skvelých Oslíčkových 152, avšak random rozhodol inak a ukopal som remízu, ktorá mi ešte dávala malú nádej.

Totemo Baka 0 - 1 Noldor (144 - 147)

Rozhodca 52% bola moja druhá veľká nádej (po randome). A chlapec nesklamal. V 63. minúte poslal jedného Oslíčkovca pod sprchy, čo mi stačilo na najtesnejšiu výhru.

Suma sumárum:
V oboch zápasoch som bol slabší, ale šťastie mi dnes prialo nevídane. Týmto turnajom sa na dlhé obdobie lúčim s fórovými turnajmi. Rozlúčka to bola asi najlepšia možná :)

Díky Oslíčkovi za finále, Radúzke a Romanovi za pekný turnaj a vôbec všetkým, že to tu so mnou vydržali ;-) Verím, že sa raz zase vrátim, ale ktovie, či a príp. kedy dôjde k nejakej prestavbe tímu.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: O Radůzčin podvazek - tentokráte PROKOPLÝ :-)

Post by oslicek »

Hippopotamus wrote:Noldor 3 - 3 Totemo Baka (149 - 152)

Viacerým hráčom z tímu spadli hlavné vlastnosti pred zápasom, takže z očakávaných 150 to bolo len 149. Oba prípady však nemali šancu na skvelých Oslíčkových 152, avšak random rozhodol inak a ukopal som remízu, ktorá mi ešte dávala malú nádej.

Totemo Baka 0 - 1 Noldor (144 - 147)

Rozhodca 52% bola moja druhá veľká nádej (po randome). A chlapec nesklamal. V 63. minúte poslal jedného Oslíčkovca pod sprchy, čo mi stačilo na najtesnejšiu výhru.

Suma sumárum:
V oboch zápasoch som bol slabší, ale šťastie mi dnes prialo nevídane. Týmto turnajom sa na dlhé obdobie lúčim s fórovými turnajmi. Rozlúčka to bola asi najlepšia možná :)

Díky Oslíčkovi za finále, Radúzke a Romanovi za pekný turnaj a vôbec všetkým, že to tu so mnou vydržali ;-) Verím, že sa raz zase vrátim, ale ktovie, či a príp. kedy dôjde k nejakej prestavbe tímu.
gratulace hippovi k výhře - já mám po téhle zpackané sezóně místy pocit, že bych dostal červenou i při kontumační výhře nebo prohře...

sem rád, že sem mohl hippovi asistovat při jeho turnajové derniéře a přeju mu, ať netrvá dlouho.
mrakoplas44
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5338
Joined: Tue Aug 11, 2009 4:55 pm

Re: O Radůzčin podvazek - tentokráte PROKOPLÝ :-)

Post by mrakoplas44 »

Image
Roman44
1FC Mrakoplaš
F.59

Vydá padající strom v pralese zvuk, když široko daleko není nikdo kdo by ho slyšel?


Na chvilku se hodím do klidu a do eFka.
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: O Radůzčin podvazek - tentokráte PROKOPLÝ :-)

Post by Raduuza »

Nez rozjedeme další kolo turnaje o můj podvazek, menší shrnutí tohoto trošku neobvyklého a trošku prokoplého turnaje :wink:

Turnaje se zůčastnilo 64 týmů, odehrálo se 56 zápasů a bylo vstřeleno 675 gólů.


FINALISTÉ SKUPINY A:. . . . . . . . . . . . . . . . . . . FINALISTÉ SKUPINY B:

NOLDOR x AC DRAHA PRAGUE . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ACS PARDUBICE x TOTEMO BAKA



VÍTĚZ SKUPINY A: NOLDOR. . . . . . . . . . . . . . . . . VÍTĚZ SKUPINY B: TOTEMO BAKA


VELKÉ FINÁLE BYLO NAPÍNAVÉ, PRVNÍ ZÁPAS SKONČIL NEROZHODNĚ 3:3 A O VÍTĚZI SE ROZHODLO AŽ VE DRUHÉM ZÁPASE, KTERÝ SKONČIL 1:0 PRO NOLDOR.


GRATULUJEME VÍTĚZŮM I FINALISTŮM KE SKVĚLÝM VÝKONŮM, VŠEM OSTATNÍM DĚKUJEME, ŽE JSTE SE ZÚČASTNILI A PŘEDVEDLI, CO VE VÁS JE.



VELKÉ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ I ROMANOVI, KTERÝ BYL TAK LASKAV A TURNAJ SE MNOU POŘÁDAL....



A TĚŠÍME SE NA VÁS V DALŠÍM TURNAJI, KTERÝ CO NEJDŘÍVE ROZJEDEME..... pokud budete mít zájem :wink:
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: O Radůzčin podvazek - tentokráte PROKOPLÝ :-)

Post by Ataner »

Tak my také musíme pogratulovat a zároveň poděkovat za pozvánku .. :wink:
Tak náš celek toho mnoho nepředvedl ale my pořád doufáme ...že to nejlepší terpve (někdy) přijde ..(jinak vyřadil nás vítěz ..jako kdyby né tak jsem si jako hóóódně věřil)... :lol:

Kecám díky a zase někdy .. :wink:
JPD - B.3
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: O Radůzčin podvazek - tentokráte PROKOPLÝ :-)

Post by Raduuza »

ZÍTRA RÁNO POZVÁNKY NA DALŠÍ ROČNÍK...
Image
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”