O Radůzčin podvazek- JUBILEJNÍ 25. ROČNÍK
Posted: Thu Nov 15, 2012 11:29 pm
O RADŮZČIN PODVAZEK
Všichni víte, že tu jsem teprve chvíli a pořád se rozkoukávám, ale už jsem si všimla, že všichni moc rádi pořádáte turnaje, to je jeden důvod, proč jsem se rozhodla, že přeci nemůžu zůstat pozadu a také jeden uspořádám. No a druhý důvod je ten, že tu už potřebujete trošku ženskosti a jemnosti v té spoustě testosteronu, co tu kolem sebe šíříte. Takže tady ho máte:
Zatím nevím, jak bude velkej, to totiž záleží jen pouze na vás, jestli budete mít zájem se ho zúčastnit. Ale v PUPAJDIHO dobro doufám, že se vás pár najde, protože jinak ho bude muset se mnou celej odehrát Pupík asi se všemi svými týmy, co má, protože to je on, kdo mě do této hry navezl.
Takže se těším na vaše ohlasy, dotazy a cokoliv, co byste mi rádi sdělili a budu se na vás těšit
PŘEHLED FINÁLOVÝCH VÝSLEDKŮ
ČTI - KLIKEJ - ZÍREJ
01. ročník: FC Letenská šlechta (pupajdi) 1 - 2 Mccgrady City Football team (Mccgrady) (145-146)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
02. ročník: The Last Mohycan (Milko) 1 - 2 FC Letenská šlechta (pupajdi) (139-145)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
03. ročník: PC Bonner (PaTTrick) 2 - 2 (pen. 4 - 2) FC Crue Olomouc (Crueface) (137-135)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
04. ročník: Litomerice losers Club de Fotbal (tomkycz) 3 - 2 FK Laugaricio (Dajo) (144-138)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
05. ročník: Noldor (Finrod Felagund) 1 - 0 FC Crue Olomouc (Crueface) (148-139)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
06. ročník: Noldor (Finrod Felagund) 3 - 2 Mccgrady City Football team (Mccgrady) (147-140)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
07. ročník: S.S.C. Kenny Juniors (Sexton) 0 - 1 Mission Impossible (Impossible) (129-132)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
08. ročník: Noldor (Finrod Felagund) 7 - 3 DBS on tour (DBS) (143-112)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
09. ročník: Fc Mantel (mantel) 2 - 3 Noldor (Finrod Felagund) (148-149)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. ročník (64 tímov): celkový víťaz: Noldor (Finrod Felagund)
skupina A: Noldor (Finrod Felagund) 3 - 2 Mission Impossible (Impossible) (151-145)
skupina B: Primisimo FC (Prim) 1 - 1 (pen. 4 - 5) Real Pilsen (hajas) (140-141)
finále 1. zápas: Real Pilsen (hajas) 0 - 0 (pen. 4 - 5) Noldor (Finrod Felagund) (144-144)
finále 2. zápas: Noldor (Finrod Felagund) 2 - 1 Real Pilsen (hajas) (144-138)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. ročník: No Boost (Mazzy) 0:1 Noldor (Finrod Felagund) (142-147)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. ročník: Noldor (Finrod Felagund) 2:1 Primisimo FC (Prim) (151-141)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. ročník: ACS Pardubice (oliwapol) 1:0 AC Draha Prague (Draha) (145-142)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Špeciálny ročník - O prokoplý podvazek (64 tímov): celkový víťaz: Noldor (Finrod Felagund)
skupina A: Noldor (Finrod Felagund) 2 - 1 AC Draha Prague (Draha) (147-145)
skupina B: ACS Pardubice (oliwapol) 0 - 1 Totemo Baka (oslicek) (144-147)
finále 1. zápas: Noldor (Finrod Felagund) 3 - 3 Totemo Baka (oslicek) (149-152)
finále 2. zápas: Totemo Baka (oslicek) 0 - 1 Noldor (Finrod Felagund) (144-147)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. ročník: Fc Mantel (mantel) 1:0 1.SK Carl Kozojidky (Carlsberk cz) (142-139)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. ročník: Valyrian steel (tomkycz) 2:3 The Last Mohycan (Milko) (145-147)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. ročník: The Last Mohycan (Milko) 1:0 Stratovarius (palo) (144-139)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. ročník: 1.SK Carl Kozojidky (Carlsberk cz) 1:0 DBS on tour (DBS) (141-133)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(AUTOR VÝSLEDKOVÉHO PROJEKTU HIPPO )
Všichni víte, že tu jsem teprve chvíli a pořád se rozkoukávám, ale už jsem si všimla, že všichni moc rádi pořádáte turnaje, to je jeden důvod, proč jsem se rozhodla, že přeci nemůžu zůstat pozadu a také jeden uspořádám. No a druhý důvod je ten, že tu už potřebujete trošku ženskosti a jemnosti v té spoustě testosteronu, co tu kolem sebe šíříte. Takže tady ho máte:
Zatím nevím, jak bude velkej, to totiž záleží jen pouze na vás, jestli budete mít zájem se ho zúčastnit. Ale v PUPAJDIHO dobro doufám, že se vás pár najde, protože jinak ho bude muset se mnou celej odehrát Pupík asi se všemi svými týmy, co má, protože to je on, kdo mě do této hry navezl.
Takže se těším na vaše ohlasy, dotazy a cokoliv, co byste mi rádi sdělili a budu se na vás těšit
PŘEHLED FINÁLOVÝCH VÝSLEDKŮ
ČTI - KLIKEJ - ZÍREJ
01. ročník: FC Letenská šlechta (pupajdi) 1 - 2 Mccgrady City Football team (Mccgrady) (145-146)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
02. ročník: The Last Mohycan (Milko) 1 - 2 FC Letenská šlechta (pupajdi) (139-145)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
03. ročník: PC Bonner (PaTTrick) 2 - 2 (pen. 4 - 2) FC Crue Olomouc (Crueface) (137-135)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
04. ročník: Litomerice losers Club de Fotbal (tomkycz) 3 - 2 FK Laugaricio (Dajo) (144-138)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
05. ročník: Noldor (Finrod Felagund) 1 - 0 FC Crue Olomouc (Crueface) (148-139)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
06. ročník: Noldor (Finrod Felagund) 3 - 2 Mccgrady City Football team (Mccgrady) (147-140)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
07. ročník: S.S.C. Kenny Juniors (Sexton) 0 - 1 Mission Impossible (Impossible) (129-132)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
08. ročník: Noldor (Finrod Felagund) 7 - 3 DBS on tour (DBS) (143-112)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
09. ročník: Fc Mantel (mantel) 2 - 3 Noldor (Finrod Felagund) (148-149)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. ročník (64 tímov): celkový víťaz: Noldor (Finrod Felagund)
skupina A: Noldor (Finrod Felagund) 3 - 2 Mission Impossible (Impossible) (151-145)
skupina B: Primisimo FC (Prim) 1 - 1 (pen. 4 - 5) Real Pilsen (hajas) (140-141)
finále 1. zápas: Real Pilsen (hajas) 0 - 0 (pen. 4 - 5) Noldor (Finrod Felagund) (144-144)
finále 2. zápas: Noldor (Finrod Felagund) 2 - 1 Real Pilsen (hajas) (144-138)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. ročník: No Boost (Mazzy) 0:1 Noldor (Finrod Felagund) (142-147)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. ročník: Noldor (Finrod Felagund) 2:1 Primisimo FC (Prim) (151-141)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. ročník: ACS Pardubice (oliwapol) 1:0 AC Draha Prague (Draha) (145-142)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Špeciálny ročník - O prokoplý podvazek (64 tímov): celkový víťaz: Noldor (Finrod Felagund)
skupina A: Noldor (Finrod Felagund) 2 - 1 AC Draha Prague (Draha) (147-145)
skupina B: ACS Pardubice (oliwapol) 0 - 1 Totemo Baka (oslicek) (144-147)
finále 1. zápas: Noldor (Finrod Felagund) 3 - 3 Totemo Baka (oslicek) (149-152)
finále 2. zápas: Totemo Baka (oslicek) 0 - 1 Noldor (Finrod Felagund) (144-147)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. ročník: Fc Mantel (mantel) 1:0 1.SK Carl Kozojidky (Carlsberk cz) (142-139)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. ročník: Valyrian steel (tomkycz) 2:3 The Last Mohycan (Milko) (145-147)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. ročník: The Last Mohycan (Milko) 1:0 Stratovarius (palo) (144-139)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. ročník: 1.SK Carl Kozojidky (Carlsberk cz) 1:0 DBS on tour (DBS) (141-133)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(AUTOR VÝSLEDKOVÉHO PROJEKTU HIPPO )