MLK X. - Pozvánky v pondelok 24.4. po 18:00

Moderator: Czech Moderators

Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: MLK X. - Pozvánky v pondelok 24.4. po 18:00

Post by Milko »

Palo a Mantel jednoznačne opakujem jednoznačne "motivovali" celok Balki, aby proti mne podal heroické výkony...na druhej strane ich aj chápem, normálnou cestou by to proti mne nešlo :P
Gratulka chalani k postupu :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: MLK X. - Pozvánky v pondelok 24.4. po 18:00

Post by mantel »

To je jednoduché - zkoušel to tam , kde cítil šanci na úspěch. Takže je jasné, že to s námi zabalil předem, když mrknul na Áčkovou tabulku :-)
Ale přiznám se, že jsem čekal, že černý Petr nakonec zůstane v ruce mi :-)
Mimochodem ty simulace od včerejška nějak haprujou, v neděli jsem ve 4 ráno ještě nehrál :-) Takže počítám se vším možným a nastavuju na více zápasů předem.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: MLK X. - Pozvánky v pondelok 24.4. po 18:00

Post by palo »

Nepodplácel jsem balkiho nýbrž rozhodčího,který dnes napálil mantelovi 3 červené a bylo vymalované... :wink:
Byla to generálka na zítřejší ligu,do které jdu proti mantelovi se stejnou strategií.Jenom ten blb rozhodčí (27%)na to nějak nechce slyšet,takže z toho bude nejspíš 4.porážka v řadě a další 2 budou následovat... :roll:
S Milkem má balki asi nějaké nevyřízené účty z minula,že se proti němu tak hecnul. :)
Na ten turnajový zápas odehraný v 4 ráno jsem taky čuměl jak puk... :shock:
Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: MLK X. - Pozvánky v pondelok 24.4. po 18:00

Post by mantel »

palo wrote:Nepodplácel jsem balkiho nýbrž rozhodčího,který dnes napálil mantelovi 3 červené a bylo vymalované... :wink:
Byla to generálka na zítřejší ligu,do které jdu proti mantelovi se stejnou strategií.Jenom ten blb rozhodčí (27%)na to nějak nechce slyšet,takže z toho bude nejspíš 4.porážka v řadě a další 2 budou následovat... :roll:
S Milkem má balki asi nějaké nevyřízené účty z minula,že se proti němu tak hecnul. :)
Na ten turnajový zápas odehraný v 4 ráno jsem taky čuměl jak puk... :shock:
Tak Áčko jsem samozřejmě dneska šetřil, Béčko to ukopalo se třema redkama ( a doufám tím vybralo smůlu i na zítřek), takže výsledek byl jasný. Počítal jsem s prohrou, liga je ale liga a zítřejší české derby je svátek, kterému se žádný turnaj nemůže rovnat. Takže jsem neváhal ani vteřinu a turnaj obětoval. Nakonec Balki začaroval (Milko by se měl podívat do skříně, jestli mu tam nevisí nějaký kostlivec z minulých zápasů s Balkim :-) ) a postup mi daroval.
No jinak to zítra budeš mít fest těžké, když koukám na ty prognózy. Vím, že body potřebuješ ještě o něco více než já, ale doma je rozdávat nemíním ani kamarádům. Tak jedině pan rozhodčí, že by se do toho motal víc, než je zdrávo.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: MLK X. - Pozvánky v pondelok 24.4. po 18:00

Post by palo »

Já jsem samozřejmě taky áčko šetřil,ale obávám se ,že mi to nebude moc platné - ten rozhodčí se do toho tentokrát evidentně nezamotá.Ale aspoň si spravedlivě podělíme body (3/3)... :wink:
Image
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”