Spamer Cup - obnovená premiéra

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

Toto bude úvodní příspěvek s historickými výsledky.

1.ročník:
Vítěz: Dynamo Oleksovice
Nesmrtelná hláška: ps2512: "Pořád říkám, že nejsem spamer, amen."

2.ročník:
Vítěz: Dynamo Oleksovice
Nesmrtelná hláška: impossible: "Prace ti cas nezere, ty spis zeres svou praci, a to doslova pri konzumaci Herbalajv"

3.ročník:
Vítěz: Šutrteam
Nesmrtelná hláška: ps2512: "Vsadil jsem na Tebe moje týden nošený ponožky. Z toho vyplývá, jak moc Tě mám rád."

4.ročník:
Vítěz: ACS Pardubice
Nesmrtelná hláška: léblík: "Škoda , po včerejší divočině v baru se nějak nepodařilo nastavit , protože manažer týmu FC MAROWITCH byl v off modu ( rozuměj na sračky ) , tak snad příště."

5.ročník:
Vítěz: Šutrteam
Nesmrtelná hláška: Palo: "Pokud si teda pamatuju co jsem psal že si pamatuju,protože si nic nepamatuju... "

6.ročník:
Vítěz: Šutrteam
Nesmrtelná hláška: Dajo: "My máme natrénované uhýbať sa strelám zo zbraní , pretože vždy keď hráme u Mohykánov tak po nás lietajú šípy,oštepy, tomahawky a minule po našom autobuse hodili celého bizóna."

7.ročník:
Vítěz: Primisimo FC
Nesmrtelná hláška: Palo: "Při představě prohry s Elem mne hrůza obešla..."

8.ročník:
Vítěz: ACS Pardubice
Nesmrtelná hláška: Dajo: "Pod vplyvom promile dávam vždy len a len cenné rady."

9.ročník:
Vítěz: ACS Pardubice
Nesmrtelná hláška: ps2512:"veslo..........veslo.........veslo........veslo.......veslo......veslo.....veslo....veslo...veslo..veslo.vesloveslo"

10.ročník:
Vítěz: ACS Pardubice
Nesmrtelná hláška desetiletí: ?

Zlatý fond hlášek, které se nestaly "nesmrtelnými":
ps2512: "Konec, 7069 je poslední post na SP"
ps2512: "Vse co se napise zde o 6.. kole, je Eluv vyysl.....zdur hul, byl jsem na pinecu"
Crueface: "Radši neprotestuji,než abych viděl Ela jen v zeleným ručníku."
Crueface: "Jináč za ten los..no Ele,mám chuť tě v noci poslat jen v ručníku do Bronxu ..."
Palo: "Tady už básní každý,
snad to tak nebude navždy.
(tohle jsou kulturní vraždy...)"
Mantel: "A ted jsi nasadil brouka do hlavy všem, co mají 7 cm a méně. Jdu ho změřit."
Íčko: "Až já toho zmetka převoznického potkám, tak mu to veslo strčím až po okraj do prdele!"
Last edited by Brisingr on Fri May 02, 2014 2:11 pm, edited 3 times in total.
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

Koukám, že jsem se vrátil v pravý čas. Fórum umírá, navzdory tomu, že staří dobří bardi stále hrají. Takže? Ano, správně. Je potřeba to tu trochu probudit.

Vyhlašuji nový ročník Spamer Cupu a hned na úvod vás prosím o spolupráci. Mám - kupodivu - zachovaných docela dost historických dat. Přesněji řečeno účastníky (i s jejich výsledky) za prvních 8 ročníků, mám rovněž zachovaných 9 hlášek, o nichž si myslím, že byly vítězné ve svých ročnících, z čehož usuzuji, že se konalo ročníků 9, možná i 10 (tuším, že v desátém byla anketa o historickou hlášku - anketa, pokud vím nedotažená a nedokončená - i to snad ještě zpětně napravím...)

Do dalšího ročníku učiním to, co již klasicky, pozvánky dostanou nejprve klasičtí účastníci Spamer cupu. Ještě vidím dvě alternativy - a) jedna vlna - všichni bývalí účastníci b) dvě vlny - častí bývalí účastníci+méně častí bývalí účastníci.

Třetí vlna bude následovat, pro Spamer Cup je důležitá aktivita na fóru, takže pozvánky (ač s menším zpožděním) přiletí např. i Radúzce, Hippovi či Azorovi (tato trojice mě napadá z těch, kteří Spamera nehráli a zaznamenal jsem jejich aktivitu na fóru, možná přibudou i další...) Z čehož plyne - obsaďte to co nejrychleji, pokud nechcete, aby to tu vyhrál Hippo jako všude jinde. :lol:

Mimochodem - pokud dokážete dohledat, onen 9. (příp. 10.) ročník, hlaste se všichni jejich účastníci i s výsledky, i kdyby to bylo vypadnutí ve skupině...

...hm, tak jsem se rozhodl - první vlna bude všem bývalým účastníkům - přece jen nevím přesně, kdo hrál kolik ročníků, když nemám data za poslední 1-2.

Jinak pro mě bylo pozitivní zjištění, že z bývalých účastníků Spameru (21 včetně mě) skončil pouze jediný - léblík. Škoda ho, jeho off-mode hláška patří do zlatého fondu Spamer Cupu, ale čekal - a bál jsem se většího úbytku.
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by PaToM »

Prvý! :)
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by palo »

To je dobrá zpráva pro fórum... :wink:

Tak teď když ses odkopal,můžu se oficiálně zeptat:
Kdes kurva byl ???
Image
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by tomkycz »

jo k tomu dotazu se taky připojuji a nepožaduji zodpovězení do pošty SP, kde jsem se tě na to samé taky ptal !!! zmizet beze slova, to je na facku :?
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

Úvodní příspěvek aktualizován, snad bude ještě doupraven a doaktualizován

PaToM wrote:Prvý! :)
No jo, Hujer SP fóra
palo wrote:To je dobrá zpráva pro fórum... :wink:

Tak teď když ses odkopal,můžu se oficiálně zeptat:
Kdes kurva byl ???
No, to je kombinace několika faktorů dohromady:

Jednak a především ztráta motivace. Práci mám v jistém smyslu podobnou, jako je vedení SP týmu, a když "buduju kapitalismus", ležím v excelovských tabulkách, atd, tak nebyla motivace totéž dělat se SP týmem. Vlastně upřímně doufám, že motivace někam to v SP dotáhnout (kromě nakopání zadku Péeskovi, což je cíl permanentní) se nevrátí, protože pak by velmi reálně hrozilo, že budu kašlat na práci a to nechci. Navíc nebylo ani moc času, začal jsem večery trávit Petřínskými ligami. Hledání toho správného sparring teamu se možná i podařilo - jen to nezakřiknout, do toho další zájmy, to vše kombinované s úpadkem SP, který už tehdy byl více než znatelný... V podstatě myslím, že právě Ty Palo, to nyní chápeš docela dobře, dělal jsem pro topic turnaje až příliš, a vyšťavilo mě to... ...no a v kombinaci s ostatními faktory to vedlo nejen k pozastevní činnosti, ale úplnému konci... ...prostě všechno dohromady...

...a důvod návratu? Nuda.

A protože nejlepší obranou je útok, tak:

JAKTOŽE JSTE KURVA NECHALI ZANIKNOUT ZLATÝ FOND CELÉHO SP FÓRA - TOPIC SPAMERU?!?

Viním především Péeska, Pala a Atanera!

Ostatním přičítám pouze spoluúčast! (Přece nepřiznám, že je to hlavně má vina.) Budete souzeni a odsouzeni. Ještě nevím k čemu. Asi k nuceným spamerským pracem v topicu turnaje a celého fóra.
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Hippopotamus »

Tak díky za zaradenie až do tretej vlny. Priznávam, skôr ako v pondelok pozvánku prijať nemôžem, ale aj tak :twisted:

Spamer Cup IX. Olympijsky

Poradie skupín:
A:
1. ACS Pardubice
2. Fc Mantel

3. Mission Impossible
4. FC Hostage

B:
1. FK TRNAVA
2. FC MAROWITCH

3. The Last Mohycan
4. FC Jančařík Šterboholy

C:
1. Primisimo FC
2. Šutrteam

3. 1FC Mrakoplaš
4. Team Herbalife

D:
1. Dynamo Oleksovice
2. Stratovarius

3. No Boost
4. FC DAC

Štvrťfinále:
ACS Pardubice 1-0 Stratovarius
FK TRNAVA 2-4 Šutrteam
Primisimo FC 0-1 FC MAROWITCH
Dynamo Oleksovice 1-2 Fc Mantel

Semifinále:
ACS Pardubice 2-1 Šutrteam
FC MAROWITCH 0-0 Fc Mantel

Finále:
ACS Pardubice 2-1 FC MAROWITCH
________________________________________________________

Spamer Cup X. Jubilejni

Poradie skupín:
A:
1. FK TRNAVA
2. FC Crue Olomouc

3. TJ Barca Nyrany (7sakal7)
4. Team Herbalife

B:
1. ACS Pardubice
2. Dynamo Oleksovice

3. 1FC Mrakoplaš
4. The Last Mohycan

C:
1. FC MAROWITCH
2. 1.FC PSCHDS Vysoké Mýto

3. FC DAC
4. FK Raduzza

D:
1. Fc Mantel
2. Primisimo FC

3. Mission Impossible
4. Stratovarius

Štvrťfinále:
FK TRNAVA 3-4 Primisimo FC
ACS Pardubice 2-2 1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
FC MAROWITCH 2-1 Dynamo Oleksovice
Fc Mantel 2-0 FC Crue Olomouc

Semifinále:
Primisimo FC 0-1 ACS Pardubice
FC MAROWITCH 3-2 Fc Mantel

Finále:
ACS Pardubice 0-0 FC MAROWITCH
(penalty: 6:5)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by palo »

a) konec a odchod se dá pochopit,ale jde to i s grácií - stačilo tu napsat momentálně končím,nemám motivaci,ČAU...

b) Atanera neviň,jak nikdo nevěděl co s Tebou je,zachraňoval Ti tu všechno co šlo,dokonce Ti dost dlouhou dobu vedl tým. :wink:

c)vítej zpátky Ty ňoumo !!! 8)
Image
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

Hippopotamus wrote:Tak díky za zaradenie až do tretej vlny. Priznávam, skôr ako v pondelok pozvánku prijať nemôžem, ale aj tak :twisted:

Spamer Cup IX. Olympijsky

Poradie skupín:
A:
1. ACS Pardubice
2. Fc Mantel

3. Mission Impossible
4. FC Hostage

B:
1. FK TRNAVA
2. FC MAROWITCH

3. The Last Mohycan
4. FC Jančařík Šterboholy

C:
1. Primisimo FC
2. Šutrteam

3. 1FC Mrakoplaš
4. Team Herbalife

D:
1. Dynamo Oleksovice
2. Stratovarius

3. No Boost
4. FC DAC

Štvrťfinále:
ACS Pardubice 1-0 Stratovarius
FK TRNAVA 2-4 Šutrteam
Primisimo FC 0-1 FC MAROWITCH
Dynamo Oleksovice 1-2 Fc Mantel

Semifinále:
ACS Pardubice 2-1 Šutrteam
FC MAROWITCH 0-0 Fc Mantel

Finále:
ACS Pardubice 2-1 FC MAROWITCH
________________________________________________________

Spamer Cup X. Jubilejni

Poradie skupín:
A:
1. FK TRNAVA
2. FC Crue Olomouc

3. TJ Barca Nyrany (7sakal7)
4. Team Herbalife

B:
1. ACS Pardubice
2. Dynamo Oleksovice

3. 1FC Mrakoplaš
4. The Last Mohycan

C:
1. FC MAROWITCH
2. 1.FC PSCHDS Vysoké Mýto

3. FC DAC
4. FK Raduzza

D:
1. Fc Mantel
2. Primisimo FC

3. Mission Impossible
4. Stratovarius

Štvrťfinále:
FK TRNAVA 3-4 Primisimo FC
ACS Pardubice 2-2 1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
FC MAROWITCH 2-1 Dynamo Oleksovice
Fc Mantel 2-0 FC Crue Olomouc

Semifinále:
Primisimo FC 0-1 ACS Pardubice
FC MAROWITCH 3-2 Fc Mantel

Finále:
ACS Pardubice 0-0 FC MAROWITCH
(penalty: 6:5)
Druhá vlna. Třetí žádná nebude. Ale za tohle Tě přidám do první. Kdes to vyštrachal? Klobouk dolů.
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

Ještě jednou dík Hippovi za doplnění.

Dodatečně obesláni manažeři, kteří se neúčastnili prvních osmi ročníků, ale dalších 9. a 10.již ano - Radúzka, Šakal, George - jim omluva za to, že pozvánka nepřišla okamžitě - a Hippo za zásluhy. :P
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

palo wrote:a) konec a odchod se dá pochopit,ale jde to i s grácií - stačilo tu napsat momentálně končím,nemám motivaci,ČAU...

b) Atanera neviň,jak nikdo nevěděl co s Tebou je,zachraňoval Ti tu všechno co šlo,dokonce Ti dost dlouhou dobu vedl tým. :wink:

c)vítej zpátky Ty ňoumo !!! 8)
a) Hm, to se dalo. Ale takhle jsem kolem sebe alespoň vytvořil jistě nějaké mystifikační teorie...

b) Vida, to jsou věci. No dobrá, tak Tebe a Péeska viním. :lol:

c) Díky. Toho ňoumu Ti promíjím.
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
tosa_CZ
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2200
Joined: Wed Jul 16, 2008 8:53 am
Location: Vysoké Mýto

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by tosa_CZ »

Ty kráso, El je zpět, i když to není El, ale je to El :!: Tak mě to zasáhlo, až jsem se po době musel sem přihlásit, a jsem tomu hodně rád...
m: tosa_CZ
t: 1.FC PSCHDS Vysoké Mýto (SP)
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

tosa_CZ wrote:Ty kráso, El je zpět, i když to není El, ale je to El :!: Tak mě to zasáhlo, až jsem se po době musel sem přihlásit, a jsem tomu hodně rád...

No, tak jsem rád, že jsem Tě probudil z letargie chrápání na SP fóru, doufám, že jsem tím probudil i nějaké další :wink:
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by ps2512 »

Brisingr wrote:
palo wrote:a) konec a odchod se dá pochopit,ale jde to i s grácií - stačilo tu napsat momentálně končím,nemám motivaci,ČAU...

b) Atanera neviň,jak nikdo nevěděl co s Tebou je,zachraňoval Ti tu všechno co šlo,dokonce Ti dost dlouhou dobu vedl tým. :wink:

c)vítej zpátky Ty ňoumo !!! 8)
a) Hm, to se dalo. Ale takhle jsem kolem sebe alespoň vytvořil jistě nějaké mystifikační teorie...

b) Vida, to jsou věci. No dobrá, tak Tebe a Péeska viním. :lol:

c) Díky. Toho ňoumu Ti promíjím.
a) to se nedělá ani s grácií ani bez grácie :evil:
b) mě neviň, za všechno tu vždycky mohl Ataner, BigEl a Palo 8)
c) Víteď Bigňoumo :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

ps2512 wrote:
Brisingr wrote:
palo wrote:a) konec a odchod se dá pochopit,ale jde to i s grácií - stačilo tu napsat momentálně končím,nemám motivaci,ČAU...

b) Atanera neviň,jak nikdo nevěděl co s Tebou je,zachraňoval Ti tu všechno co šlo,dokonce Ti dost dlouhou dobu vedl tým. :wink:

c)vítej zpátky Ty ňoumo !!! 8)
a) Hm, to se dalo. Ale takhle jsem kolem sebe alespoň vytvořil jistě nějaké mystifikační teorie...

b) Vida, to jsou věci. No dobrá, tak Tebe a Péeska viním. :lol:

c) Díky. Toho ňoumu Ti promíjím.
a) to se nedělá ani s grácií ani bez grácie :evil:
b) mě neviň, za všechno tu vždycky mohl Ataner, BigEl a Palo 8)
c) Víteď Bigňoumo :mrgreen:
a) Dělá, nedělá, myslím, že někdo můj odchod - a zpětný návrat předpověděl už onehdy. Něco jako: Sezóna 50, BigEl opět začíná se SP (nejsem si jistý kdo to byl, myslím, že Ty, Ataner, nebo Toša. Holt změna - BigElovo zmizení i BigElův návrat - je život.
b) Ty jsi vinen vždy a ve všech bodech obžaloby. 8)
c) Tobě ňoumu nepromíjím.
d) Koukám, že máš konečně výstižné logo, chválím. 8)
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”