Spamer Cup - obnovená premiéra

Moderator: Czech Moderators

Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Ataner »

Milko wrote:
Ataner wrote:Romane pozor..ať ti ve skupině ještě nezavaříme :!: :lol:

JPD 3 - 0 The Last Mohycan (68:48)


Škoda,dvě červené jinak ten výsledek mohl vypadat úplně jinak..a stále posilujem.. 8) :lol:
Nabudúce už Atanera nepodcením... :mrgreen:
Tak to bude pekelný souboj..o tu třetí příčku :mrgreen:
JPD - B.3
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

FC Jančařík Šterboholy - Brisingr 3:4 (79:89)

A tvrdé boje v naší skupině pokračují. Po polovině skupiny držíme postupové 2.místo a věříme, že jej udržíme, ačkoli snadné to nebude.

Pokusím se během dneška, zítřka a úterka dohnat resty v komentářích skupin. Dnes z těchto tří dní bude nejvíce času, ale zase jsem se již tvůrčím způsobem realizoval jinde, tak nevím, kolik múzy ve mně ještě zbylo.
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by ps2512 »

Dynamo Oleksovice 4 - 3 Fc Mantel
po 3 zápasech držíme 1. místo :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

ps2512 wrote:Dynamo Oleksovice 4 - 3 Fc Mantel
po 3 zápasech držíme 1. místo :mrgreen:
Sakra, sakra. Tohle je nějaký divný. Péesko nemůže bejt tak dobrej. Ale Mantel je asi dobrej učitel a konečně to Péeska naučil. Jen ti nejlepší učitelé dosáhnou toho, že je jejich hráči předčí. :P
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by mantel »

Brisingr wrote:
ps2512 wrote:Dynamo Oleksovice 4 - 3 Fc Mantel
po 3 zápasech držíme 1. místo :mrgreen:
Sakra, sakra. Tohle je nějaký divný. Péesko nemůže bejt tak dobrej. Ale Mantel je asi dobrej učitel a konečně to Péeska naučil. Jen ti nejlepší učitelé dosáhnou toho, že je jejich hráči předčí. :P
On byl random vždycky lepší než já. :mrgreen: S dvouma redkama se toho moc vymýšlet nedá ani proti PS-kovi, čímž tomu haluzáři gratuluji k vítězství.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by palo »

mantel wrote: On byl random vždycky lepší než já. :mrgreen: S dvouma redkama se toho moc vymýšlet nedá ani proti PS-kovi, čímž tomu haluzáři gratuluji k vítězství.
Přece nevěříš že to byl Random (v období rybářské sezóny... :wink: )
Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by ps2512 »

palo wrote:
mantel wrote: On byl random vždycky lepší než já. :mrgreen: S dvouma redkama se toho moc vymýšlet nedá ani proti PS-kovi, čímž tomu haluzáři gratuluji k vítězství.
Přece nevěříš že to byl Random (v období rybářské sezóny... :wink: )
zcela nečekaně jsem rozhodčího potkal na rybách před zápasem...........to mi den před tím do telefonu neřek :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by tomkycz »

FC Jančařík Šterboholy 0 - 1 Litomerice losers Club de Fotbal

sice v boji o postup taháme za kratší konec než pan pořadatel, ale šance na postup, ikdyž o něj nějak zvlášť neusilujeme, pořád žije. Základem bude doma smáznout BI"G.ELÁKY" a potom nedostat moc velkej nářez od nemožných...
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by impossible »

Brisingr 1 - 8 Mission Impossible

Dneska jsme zneuctili Brisingry, az jejich manager odchazel z travniku se studem v obliceji a mokrymi spodary.

Jinak koukam pane spamere...5 stranek v tomto vlakne od zacatku turnaje? Nic moc. V dobach sve nejvetsi slavy umel Peesko udelat vice postu za den :)
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by ps2512 »

Péesko už taky není co býval :cry:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by MilanSLOVAKIA »

ps2512 wrote:Péesko už taky není co býval :cry:
Ach joj, spravili sme jednu obrovskú chybu. Dali sme prednosť súkromnému životu a nie virtuálnemu manažérovi :cry: :mrgreen:
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

impossible wrote:Brisingr 1 - 8 Mission Impossible

Dneska jsme zneuctili Brisingry, az jejich manager odchazel z travniku se studem v obliceji a mokrymi spodary.
Ano, to zneuctění bylo tak velké, že se manažer týmu raději několik dnů neukázal na fóru. Nu, co k tomu říct. Ostuda, potupa, pohana, tentokrát jsme my byli naprosto NEMOŽNÍ. Jen Alex de Azevedo Júnior byl relativně spokojený. Dal gól, za stažené triko mu sudí ani nedal kartu, ale zato, když viděl jeho mladickou a přitom mužnou hruď, dala fanynka (ale ne kartu).
impossible wrote:Jinak koukam pane spamere...5 stranek v tomto vlakne od zacatku turnaje? Nic moc. V dobach sve nejvetsi slavy umel Peesko udelat vice postu za den :)
No, co k tomu říci. Částečně má pravdu Milan, částečně s tím, jak se navyšují resty se mi je nechce dohánět (to je zatracenej bludnej kruh) a také... ...když vás přítelkyně požádá, abyste jí napsali erotickou povídku, budete snad sepisovat komenty k mačům Spameru? 8)

Jinak jak pravíš - holt už to není co bývalo. Pamatuju si, že za 1.ročník Spamer Cupu jsme ve čtyřech (a o to byl i kratší, než turnaj pro 16) udělali 64 stránek. Joooo, to byla Spamer sestava!!! Já, Péesko, Ataner, Palo!!! A ještě čtyři "náhradníci" spamující ač nehráli (což je chvályhodné), kteří si díky tomu vysloužili pozvánku pro 2.ročník. Mám takový dojem, že nejagilnější (a i za to Ti pochvala) z náhradníků byl právě Íčko... ...jo, kde ty časy jsou...

Dnes nás čekal, jak již tomkyč naznačil, klíčový duel. Udělali jsme pro úspěch v něm naprosto vše (kromě toho, že manažer zapomněl nastavit styl na 100%), dokonce jsme klesli tak hluboko, že jsme speciálně kvůli takovémuto mači pořídili novou akvizici na RB.

Litomerice losers Club de Fotbal - Brisingr 2:4 (78:94)

Postup je náš!!!
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by MilanSLOVAKIA »

Podľa mňa však hlavný problém tohto ročníka je, že tam nehrám ja 8) :lol: Áno BigEl budem ti to vyhadzovať na oči do konca tvojho spamerského a soccerprojectového života :lol:
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by impossible »

Brisingr wrote:
impossible wrote:Brisingr 1 - 8 Mission Impossible

Dneska jsme zneuctili Brisingry, az jejich manager odchazel z travniku se studem v obliceji a mokrymi spodary.
Ano, to zneuctění bylo tak velké, že se manažer týmu raději několik dnů neukázal na fóru. Nu, co k tomu říct. Ostuda, potupa, pohana, tentokrát jsme my byli naprosto NEMOŽNÍ. Jen Alex de Azevedo Júnior byl relativně spokojený. Dal gól, za stažené triko mu sudí ani nedal kartu, ale zato, když viděl jeho mladickou a přitom mužnou hruď, dala fanynka (ale ne kartu).
impossible wrote:Jinak koukam pane spamere...5 stranek v tomto vlakne od zacatku turnaje? Nic moc. V dobach sve nejvetsi slavy umel Peesko udelat vice postu za den :)
No, co k tomu říci. Částečně má pravdu Milan, částečně s tím, jak se navyšují resty se mi je nechce dohánět (to je zatracenej bludnej kruh) a také... ...když vás přítelkyně požádá, abyste jí napsali erotickou povídku, budete snad sepisovat komenty k mačům Spameru? 8)
Já ti to řeknu asi tak...někteří partnerkam erotické povídky pisou a někteří je nechají partnerky prožít a at si to ta šťastna po aktu klidne sepíše sama 8)
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by tomkycz »

Brisingr wrote:Litomerice losers Club de Fotbal - Brisingr 2:4 (78:94)

Postup je náš!!!
tož gratuluji. Já naopak pro nepostup udělal to nejlepší co šlo, dnes se mi vrátila půlka týmu z TL a na to nešlo reagovat :? ale na tvůj dechberoucí výkon bych těžko našel recept takže je tvůj postup zcela zasloužený :wink:
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”