Spamer Cup - obnovená premiéra

Moderator: Czech Moderators

Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Ataner »

Ele ty kurvo jedna..jediná možná omluva je ta Petřínká liga.. :mrgreen:
JPD - B.3
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

Ataner wrote:Ele ty kurvo jedna..jediná možná omluva je ta Petřínká liga.. :mrgreen:
No, však tu jsem taky čutal v míře nemalé - a čutám stále. A upřímně - jestli se někdy dostanu do Áčka, tak to bude

a) Tehdy, až SP bude hrát 17 manažerů (přes Péeska projdu do Áčka vždy)
b) Jedině v Petřínské lize. 8)
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Ataner »

Brisingr wrote:
Ataner wrote:Ele ty kurvo jedna..jediná možná omluva je ta Petřínká liga.. :mrgreen:
No, však tu jsem taky čutal v míře nemalé - a čutám stále. A upřímně - jestli se někdy dostanu do Áčka, tak to bude

a) Tehdy, až SP bude hrát 17 manažerů (přes Péeska projdu do Áčka vždy)
b) Jedině v Petřínské lize. 8)
a) nad závorkou nepochybuji.. :lol:
b) Petřínská liga v jakékoliv fázi je A
JPD - B.3
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

Tak, nyní když proběhlo všeobecné vítání, tak je čas na další dohánění restů. Takže hláška desetiletí.

Pokud se dobře pamatuju, probíhala vyřazovacím KO způsobem a dospěla do finále. Tedy na to se pamatuju dobře. Horší je to s finalisty - mám za to, že jednou finálovou hláškou byl off-mode léblík a druhou byla jedna z Dajových hlášek, ovšem nejsem si jistý která, předpokládám, že bizon. Dokážete někdo mé domněnky potvrdit či vyvrátit? Je to takto, nebo jinak? (přehled všech hlášek, které to mohly být je v úvodním topicu)
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13985
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by ps2512 »

Logo dělál Áťa.
Přeze mě nikdy....to raději skončím s SP :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

ps2512 wrote:Logo dělál Áťa.
Přeze mě nikdy....to raději skončím s SP :mrgreen:
Hele, ale Tvůj konec - přinejmenším co se týče postů na fóru už tady byl. A bylo to před zhruba 6.666 posty (a to nepočítám ty smazané) :lol:
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7869
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by palo »

Ve finale jsme byli ja s mantelem,jenom nevim s kterymi hlaskami.
Nikdy Ti neodpustim ze to zustalo nerozseknuto,velmi negativne me to poznamenalo a trpim od te doby depresemi... :roll:
Image
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

palo wrote:Ve finale jsme byli ja s mantelem,jenom nevim s kterymi hlaskami.
Nikdy Ti neodpustim ze to zustalo nerozseknuto,velmi negativne me to poznamenalo a trpim od te doby depresemi... :roll:
Fakt? Že bych si to, co si pamatuju nepamatoval správně? Je tu někdo další kdo potvrdí či vyvrátí mou, respektive Palovu domněnku?

Každopádně se to rozseknout pokusím, což by Tě depresí mohlo zbavit. :wink:
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Ataner »

Brisingr wrote:Každopádně se to rozseknout pokusím, což by Tě depresí mohlo zbavit. :wink:
To už je maniodeprese tomu už nepomůže nic..(jinak se hlásíme jako další účastník).. :mrgreen:
JPD - B.3
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by oliwapol »

aaaa návrat ztraceného synka :lol:

vítej opět v lehce čí více méně střeleným SP :mrgreen:

koukám,že jsem byl hodně uspěšný v minulých ročnících,hezký
ACS Pardubice
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

oliwapol wrote: koukám,že jsem byl hodně uspěšný v minulých ročnících,hezký
No jo, Ty, Šutřík a v neblahých ročnících s minimální konkurencí Péesko (to si budu navždycky vyčítat, že jsem něco takového dopustil. :lol:
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
impossible
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3014
Joined: Thu Jan 27, 2011 2:05 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by impossible »

Tak jeste bych se k tomutu comebacku mohl vyjadrit ja. Cetl jsem diskuzi v tlacharne o tom, jestli El hraje nebo ne. Osobne jsem byl presvedceny, ze El nehraje, protozeby nemel ty koule se tady objevit s velkou pompou po svem tichem odchodu...

Ztratit motivaci? OK. Nenastavovat? OK. Prestat se hlasit a nechat tym zaniknout? OK. Ale nereagovat na jakoukoliv komunikaci a alespon potvrzeni toho, ze se na to clovek vysral? NENI OK...

Hlavne, kdyz se nekdo vysere v pulce souteze napr. na VL, kde zpusobi komplikace a nemuze dat organizatorovi vedet, ze na to proste sere. To je hodne smutny....


---------------------------------------------
od tosa_CZ v pát 18. led 2013 12:11:43

tosa_CZ wrote:
Šakal wrote:Ele, stále jsi nám nepotvrdil pozvánku na zítřejší ligové utkání.

El na to totiž poslední dobou pěkně kálí...


---------------------------------------------
od tosa_CZ v ned 20. led 2013 17:32:36
tosa_CZ wrote:Má někdo nějaké echo od Ela, v jakém je stadiu rozkladu?


---------------------------------------------
od tosa_CZ v ned 20. led 2013 19:33:28
tosa_CZ wrote: Asi ne...

Hoši to je bordel tady, to je smutný...


---------------------------------------------
od crueface v ned 20. led 2013 20:10:45

crueface wrote:
tosa_CZ wrote:Má někdo nějaké echo od Ela, v jakém je stadiu rozkladu?

Taky nevím..jak dopadl dnes? Nějakou dobu už jsem o něm neslyšel.. :shock:


---------------------------------------------
od crueface v sob 26. led 2013 19:31:42

crueface wrote:Mám takovou obavu,že bude El vykontumovanej z VL... :? To tu tímto způsobem ještě nebylo a to je sakra smutný.. :?

Zítra jde na tebe taky osvědčená sestava,ale jak se to zítra osvědčí v praxi po těch výpadcích,to se uvidí...Ale výkon nad 140 přece musí být.



---------------------------------------------
od tosa_CZ v sob 26. led 2013 20:33:08

tosa_CZ wrote:
crueface wrote:Mám takovou obavu,že bude El vykontumovanej z VL... :? To tu tímto způsobem ještě nebylo a to je sakra smutný.. :?

Jo jo, mám z toho nepěknou náladu. Elovi posílám už více než týden SP zprávy (tam je týden nepřihlášen) i SMS, bez odpovědi... Jestli se do zítra nezvetí, bude vyloučen. Kdysi dávno se takhle odmlčel tým FC Řáholec, od jehož manažera jsem poté nedostal taky žádnou odpověď, takže jsme se žádný důvod jeho konce nedozvěděli.

Člověk se s tím tady pachtí a jestli zítra budu předělávat všechny výsledky a tabulky od 1. kola, budu u toho asi slušně votrávenej...

EDIT: Kura navíc by se musely předělávat i všechny statistiky Elových zápasů se všema soupeřema, vopruz :o


---------------------------------------------
od tosa_CZ v ned 27. led 2013 11:25:17

tosa_CZ wrote:Koukám na Elův tým, tohle není příliš ideální:
15 Led 2013 Big El 50 Hráč Alf Bender byl zakoupen za € 7.000.000,00 z CORASON .
26 Led 2013 Big El 50 Hráč Alf Bender byl prodán za € 4.000.000,00 do RealMandaryna .

Od 20. ledna není přihlášen, tak nevím. Za 7M bych koupil hráče, pak ho dal obratem na trh a nestaral se, za kolik ho prodám? To je smutný...

---------------------------------------------
od tosa_CZ v ned 27. led 2013 19:29:58

tosa_CZ wrote:
tosa_CZ wrote:Krásný zápas kucí jste to sehráli! To mi dělá radost ve smutné době, kdy to takhle pojebal El. Jdu se bastlit s předěláváním všech výsledků, tabulek a statistik :(


Tým Elnino Prague je po 13. kole vyloučen z VL.[/color=#FF0000]

Tzn. zápasy s ním budou anulovány, pozvánky mu již neposílejte.


---------------------------------------------


Tak nevim... Sakal zacal pred dvema mesicema taky hrat...a pred jednim skoncil. Takze ja s privitanim pockam, az pokud se Ele zase nerozhodnes zmizet stylem sprint se zatazenym ocasem. A nebo te mozna privitam az vyhraju tento obnoveny Spamer cup. Do te dobe se muzes tesit na me hluboke opovrzeni :twisted:
Team: Mission Impossible
S37-start|S47-start VL|S?? - konec...?


Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7869
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by palo »

impossible wrote: Do te dobe se muzes tesit na me hluboke opovrzeni :twisted:
Ano ano,do něj,jen mu dejte !

VYPADNI OD SUĎ TY LSTIVÝ VRAHU !
Image
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

impossible wrote: Do te dobe se muzes tesit na me hluboke opovrzeni :twisted:
No, snad to hluboké opovržení přežiju. Ale ano, máš pravdu, zasloužím si dostat sodu. Doufám, že přinejmenším co se týče práce tady v topicu to alespoň částečně odčiním.

A co se týče konce? No, je to možné. Ačkoli bych tady od vás všech dostal až takovou sodu (zejména, pokud bych se znovu vrátil), že to je docela silná prevence neskončit. Zatím pro mě hraje jedna věc - během středy a včerejška jsem se vůbec nelognul, takže motivace není žádná extra silná. A to je stav, který mi vyhovuje. Takže přinejmenším důvod - ztráta motivace nemůže být nyní tím, který bude na programu dne. Budu se snažit seč mi budou síly stačit, abych motivaci nezískal :lol:

Jinak Ti budu držet palce, aby se Ti obnovený Spamer vyhrát podařilo. :wink:
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

Nový ročník je rozlosovaný, tak začněme s prognózami:

Než se rozkoukám, jak si vlastně jednotlivé týmy stojí, tak začnu svou skupinou.

Skupina 2:

Mission Impossible: Íčko jediný se do mě pustil ostře, tak abych si ho udobřil, dal jsem mu příjemnou skupinku. Íčkův C tým si v klidu potrénuje a s přehledem postoupí z 1.místa skupiny. Koukám taky, že má pěkné řezníky, takové snad neměl ani frenkič, takže doufejme, že soupeři odnesou jen pošramocené sebevědomí, nikoli kosti.

Brisingr: Je to neuvěřitelné a nikdy bych tomu nevěřil, ale náš tým bude aspirovat na postup ze skupiny a dokonce jsme nejspíš favority postupu. Naši kluci si s Tomkyczem a Jančaříkem zatančí sambu a protancují do čtvrtfinále.

FC Jančařík Štěrboholy: V žádné ze svých účastí neprošel ze skupiny, nedá se to čekat ani nyní, ale s ohledem na to, že dokáže ze svých mladíků složit kompletní jedenáctku, mohl by skončit na 3.místě.

Litomerice losers Club de Fotbal: Tomkyčovi lůzři dostojí svému jménu a pravděpodobně naplní své poslání a skončí poslední.
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”