Spamer Cup - obnovená premiéra

Moderator: Czech Moderators

Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

Skupina 1:

Fc Mantel: Mantel si také nemůže stěžovat, potřebuje se soustředit na hru v Áčku a soupeři mu to umožní. Postup jej nemine, pravděpodobně bude z 1.místa.

FK Laugaricio: Extrabanti půjdou dále také, možná se pokusí Mantelovy hochy zaskočit, ale nemyslím si, že se jim to podaří.

Dynamo Oleksovice: PéeŠkův mladý tým má velkou perspektivu a jeho hoši mají před sebou dobrou budoucnost, zejména pokud se mu podaří sehnat brankáře. Navíc bude hrát Éčko, takže se bude moct soustředit na turnaje. Suma sumárum - není to pravděpodobné, ale možná by Dynamo mohlo dvojtakty poškádlit.

FC Letenská šlechta: Pupajdího mladíci se budou učit od Péeskových mladíků. V budoucích letech budou ostatním zatápět, ale letos ještě ne.

Skupina 3:

ACS Pardubice: Zajímavá skupinka. Všechny čtyři týmy jsou v různé fázy přestavby, výprodejů, či nákupů, nebo po této fázi. Pardubičtí mají nevýhodu vysoké divize, avšak i přesto si dojdou pro postup, zřejmě z prvního místa. Nic jiného se od čtyřnásobných vítězů - a z toho tří posledních ročníků - neočekává.

No Boost: Mazzyho chlapci pro sebe zřejmě urvou druhé místo. Při pohledu na Mazzyho soupisku jsem zavzpomínal, jak do mě ryl Tošík, když jsem hrál na 5 vzadu. Je krásné vidět, že jsou týmy, které umí docenit klady poctivé defenzivní hry. :P

Stratovarius: Palovi hoši by jistě chtěli Mazzymu cestu za postupem znepříjemnit a možná se jim to i zdaří a znepříjemní mu ji, avšak nezmaří. Možná v příštích ročnících.

FK Raduzza: Radúzčini chlapci budou nejoblíbenějším týmem skupiny, Radúzka samotná pak nejoblíbenější manažerkou nejen skupiny, ale celého turnaje. Tyto triumfy jsou jediné, které si z letošního ročníku odnese, avšak kvůli tomu nejsou méně cennými.

Skupina 4:

FC Hostage: Patom už tady udělal rozbor a analýzu. Já si zkusím zaspekulovat a nesouhlasit. Zkusím na první místo tipnout právě jeho hochy. Proti Romanovým řezníkům mají v obou - a zejména v prvním domácím zápase - výhodu přísného rozhodčího, to by mohlo rozhodnout.

1FC Mrakoplaš: Rozhodně se však PaToM neplete v tom, že tyto dva týmy postoupí. Romanovci mají vyšší výkonnost, než slovenská rukojmí, navíc hrají nižší divizi a mohou se na turnaje soustředit, takže jejich vítězství ve skupině by nebylo překvapivé. Přesto si řadím Romanův tým až na místo druhé.

JPD:[/color] Oblíbená hláška našeho šachového trenéra, když jsme předváděli vysokou hru nízké úrovně byla: "O vozejky boj." Toto se bude přesně týkat souboje Atanera s Milkem. Fotbal to bude k nekoukání, ale góly budou padat, takže se diváci budou bavit. Atanerovi, jakožto spoluzakladateli turnaje přeju 3.místo ve skupině, v něž také věřím.

The Last Mohycan: Mohykán Milko bude "The Last", nicméně abych nebyl tak krutý - a platí to i pro Atanera - nepůjde o boj o vozejky, alebrž o poskytnutí prostoru mladým nadějím. (Případně rádobynadějím). Otázka však je, zda tým dohraje celou sezónu. Z kabiny proslýchají zvěsti o nevoli a protestech mladých bouřliváků, jimž se nelíbí tréninkové metody nejvyššího Manitoua. Trénovat rychlost a sílu při běhu za bizonem se jim nechce, prý více síly budou mít při konzumaci steaků z něj.
Last edited by Brisingr on Mon May 05, 2014 11:01 pm, edited 3 times in total.
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by MilanSLOVAKIA »

Zapnem SP a vidím, že obnovený Spamer cup? Idem okamžite na fórum, že či si niekto nerobí srandu a ...............

......... Kokooooos chlapci moji zlatí čo robíte? Po Palovom viac menej konci pohára teraz toto? Ja sa o chvíľu začnem báť chodiť na SP. Tiež mám len jedno zdravie :o BEZODKLADNE NAVRHUJEM OBNOVENIE FÍZLÁRNE MINIMÁLNE NA JEDNÉHO TRESTANCA, KTORÝ SI ZASLÚŽI TVRDÝ, KRÍŽOVÝ VÝSLUCH!!!!!

El vitaj späť, fíha jak ma toto celé potešilo :) (aj keď aj u mňa takéto hnusné opustenie SP-čka nemá pochopenie ;) )

P.S. Gratulujem ti k tomu, že sa ti hneď podarilo riadne ma nasrať. To vážne sa začína pohár bezo mňa? :evil: :cry:
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by GeorgeTT »

Vitaj späť, kamarát !!! :shock: Možno práve tvoj comeback mi prinavráti chuť so SP, kedže už aj ja som mal zajačie úmysly... Akurát ma kurva sere, že som nestihol prijať pozvánku do obnoveného Spamera, kedže som nevedel zapnúť počítač :mrgreen:
GeorgeTT
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

GeorgeTT wrote:Vitaj späť, kamarát !!! :shock: Možno práve tvoj comeback mi prinavráti chuť so SP, kedže už aj ja som mal zajačie úmysly... Akurát ma kurva sere, že som nestihol prijať pozvánku do obnoveného Spamera, kedže som nevedel zapnúť počítač :mrgreen:

Jo, se zapnutím počáítače mívám také problémy. :lol:
MilanSLOVAKIA wrote:Zapnem SP a vidím, že obnovený Spamer cup? Idem okamžite na fórum, že či si niekto nerobí srandu a ...............

......... Kokooooos chlapci moji zlatí čo robíte? Po Palovom viac menej konci pohára teraz toto? Ja sa o chvíľu začnem báť chodiť na SP. Tiež mám len jedno zdravie :o BEZODKLADNE NAVRHUJEM OBNOVENIE FÍZLÁRNE MINIMÁLNE NA JEDNÉHO TRESTANCA, KTORÝ SI ZASLÚŽI TVRDÝ, KRÍŽOVÝ VÝSLUCH!!!!!

El vitaj späť, fíha jak ma toto celé potešilo :) (aj keď aj u mňa takéto hnusné opustenie SP-čka nemá pochopenie ;) )

P.S. Gratulujem ti k tomu, že sa ti hneď podarilo riadne ma nasrať. To vážne sa začína pohár bezo mňa? :evil: :cry:
No, koukám, že jsi další člověk, kterého jsem probral z letargie. Tak přinejmenším v tomto ohledu má můj návrat pozitivní vliv. Zdá se, že jsem opravdu návrat načasoval na ideální dobu, kdy akorát je potřeba to tady probudit...

P.S Tvůj tým už není tak slabý jako býval, takže jsem raději vzal do turnaje slabší týmy, abych měl nějakou šanci. :P
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by tomkycz »

Brisingr wrote:lůzři dostojí svému jménu a pravděpodobně naplní své poslání a skončí poslední.
toho bohdá nebude 8)
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by MilanSLOVAKIA »

Noooo mňa zase až tak preberať nebolo treba. Aj keď priznám, že som spozornel no. Ja som však do takej "depresie", ako ju má čo čítam snáď skoro každý, ešte ani náhodou nepadol. Ešte mám v sebe neviem síce prečo, ale mám dosť SP elánu. Je tu však menší problém. Ja som menej aktívny kvôli tomu, že času na SP mám velice málo, čo je škoda :/

P.S. No fuj to :mrgreen:
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

MilanSLOVAKIA wrote:P.S. No fuj to :mrgreen:
P.S. To bys měl brát jako poctu a kompliment. :wink: :P
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by PaToM »

V skupine č. 4 mám Mrakyča, Atanera a Milka.
Všetci okrem Romana budeme v tomto období asi intenzívnejšie obchodovať, a tak sa z Romanovho tímu stane favorit skupiny. Keďže ja zvyknem tých transferov tradične spraviť tak pomenej, neskromne pasujem náš tím za favorita na postup z druhého miesta. No som si istý, že Ataner nám to neuľahčí. Naopak, my sa to ešte pokúsime skomplikovať Romanovi a zabojovať aj o prvé miesto.
Inak ma celkom prekvapilo ako rýchlo sa to naplnilo.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by palo »

Mně Bigsígr nalosoval Oliwku,Mazzyho a Raduzku.Netrpělivě čekám na hodnocení naší skupiny (dobře si rozmysli co o mém týmu napíšeš... :wink: )
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Ataner »

PaToM wrote: No som si istý, že Ataner nám to neuľahčí...
Tak ten určitě né,jsem si jistý že většina našich juniorů bude souhlasit.. :mrgreen:
JPD - B.3
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by MilanSLOVAKIA »

Brisingr wrote:
MilanSLOVAKIA wrote:P.S. No fuj to :mrgreen:
P.S. To bys měl brát jako poctu a kompliment. :wink: :P
Čiastočne to aj beriem ako kompliment a aj ti zaň ďakujem, ale čo mám z toho keď tento ročník vynechám? :/
Však počkaj ja vytvorím turnaj a pozvem každého okrem teba :mrgreen:
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Ataner »

MilanSLOVAKIA wrote: Však počkaj ja vytvorím turnaj a pozvem každého okrem teba :mrgreen:
Přesně..bude se jmenovat O zlatý televizňák .. :mrgreen:
JPD - B.3
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Azor »

Chudák paní statistika, před obnovením Spamer cupu tu měla celkem klid, a nyní aby to díky zdejším spamerům složitě přepočítávala. Vždyť díky tomu ani chuděra nespí, styďte se!
:mrgreen:
Brisingr
Team Manager
Posts: 105
Joined: Sat Apr 19, 2014 5:13 pm

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by Brisingr »

Azor wrote:Chudák paní statistika, před obnovením Spamer cupu tu měla celkem klid, a nyní aby to díky zdejším spamerům složitě přepočítávala. Vždyť díky tomu ani chuděra nespí, styďte se!
:mrgreen:
A statistika která? Ale to víš, bylo třeba rozvířit vody. :P
Poptávka po agresivních (68-88), ne úplně starých (17-24) hráčích s aspoň trochu solidním výkonem po dotrénování (63+) za mrzký peníz (co nejméně) Např. z agresivní prasata z centra mládeže nehodící se do koncepce týmu. Především CB a CM.
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Spamer Cup - obnovená premiéra

Post by oliwapol »

Postup!
Něco jiného je neuspěchem.
ACS Pardubice
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”