Dráha cup *15* - Páté vítězství pro ACS Pardubice!!

Moderator: Czech Moderators

palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Dráha cup *15* - Výsledky čtvrtfinále a prognózy semifin

Post by palo »

Draha wrote:
Stratovarius 2-3 FK Laugaricio

Souboj divizních rivalů nakonec vyzněl lépe pro hosty, kteří však v lize skončí na druhém místě právě za Stratovariem.
Do zápasu šla nejsilnější sestava,jaká byla právě k dispozici.Byl to ale už pátý páteční zápas a naplno jsem musel hrát i ligu,takže jsem s porážkou tak trochu počítal.Dajovi každopádně gratuluju a přeju hodně štěstí do finále!
Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Dráha cup *15* - Výsledky čtvrtfinále a prognózy semifin

Post by ps2512 »

palo wrote:
Draha wrote:
Stratovarius 2-3 FK Laugaricio

Souboj divizních rivalů nakonec vyzněl lépe pro hosty, kteří však v lize skončí na druhém místě právě za Stratovariem.
Do zápasu šla nejsilnější sestava,jaká byla právě k dispozici.Byl to ale už pátý páteční zápas a naplno jsem musel hrát i ligu,takže jsem s porážkou tak trochu počítal.Dajovi každopádně gratuluju a přeju hodně štěstí do finále!
Ono je to jednoduchý.....ty vždy počítáš s porážkou a někdy to holt nevyjde a vyhraješ :lol:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Dráha cup *15* - Výsledky čtvrtfinále a prognózy semifin

Post by palo »

ps2512 wrote: Ono je to jednoduchý.....ty vždy počítáš s porážkou a někdy to holt nevyjde a vyhraješ :lol:
Tys tady akorát chyběl... :wink:
Image
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Dráha cup *15* - Páté vítězství pro ACS Pardubice!!

Post by Draha »

Finále!!

ACS Pardubice 4 - 2 FK Laugaricio

Patnácté finále našeho poháru dopadlo dle očekávání, domácí správně načasovali formu a zahráli nejvyšší výkon v playoff. Velmi dobře zaplněná H.A.K. Arena viděla první branku již po třech minutách, když se trefil Moreira. Chvíli před pauzou navíc stejný hráč zvýšil z penalty na 2:0. I ve druhém poločase pokračovala dominance domácích a třetí branku přidal Renteria. V 66. minutě odmítl snížení Fridgeirsson a s nabídnutou penaltou naložil prachmizerně. Patnáct minut před koncem se hosté dočkali a snížili brankou Albanella. O závěrečný nápor je připravil Rassel, který deset minut před koncem dostal druhou žlutou kartu. Přesilovku zužitkoval bleskově Harazi. V nastavení střelecký účet zápasu uzavřel hostující Fridgeirsson, který využil nepozornosti již slavící obrany Pardubic. Výkony: 144-137.
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Dráha cup *15* - Páté vítězství pro ACS Pardubice!!

Post by oliwapol »

Draha, je mi ctí a radostí vyhrát popáté tvuj turnaj, prognozy souhrny všechno je super. Krásně se na to kouká :mrgreen: když jsem ještě nahoře :D kdo ví kdy se to změní ...
ACS Pardubice
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Dráha cup *15* - Páté vítězství pro ACS Pardubice!!

Post by Dajo »

Gratulácia do Pardubíc, pre nás to bola tiež česť , zahrať si finále v tomto turnaji a s najväčším favoritom.
Neprekvapili sme ale to nevadí. :D
Dajo
FK Laugaricio
malantajari
Team Manager
Posts: 238
Joined: Thu Mar 06, 2014 3:05 pm

Re: Dráha cup *15* - Páté vítězství pro ACS Pardubice!!

Post by malantajari »

Proč já vždycky prohraju s budoucím vítězem?
FC Žďár nad Sázavou - D.25
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”