Dráha cup *15* - Páté vítězství pro ACS Pardubice!!

Moderator: Czech Moderators

palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7870
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Dráha cup *6* - Statistika skupiny!

Post by palo »

Draha wrote: 6. skupina:
Nejlépe obsazená šestá skupina má za sebou pouze dva zápasy, a tak k hodnocení, kdo ze tří kandidátů na postup má nejvíce šancí je stále ještě brzy. Bez ztráty bodu je zatím Mantel, ale před sebou má zítřejší šlágr s Mohycanem.
Mohls klidně napsat že postoupím já - Milko už jednu nakládačku dostal,druhou koupí v pátek a je vymalované... :wink:

Tvl dlouho se tu nikdo turnaji tak nevěnoval.Pokud jsem Tě na fórum přitáhl Tipligou tak to byl ode mne velmi záslužný čin a měl bych za to dostat metál... :mrgreen:
Image
misutka
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Tue Jan 30, 2007 9:02 pm
Location: Jsi Čech, Čech, ČECH TAK SI TOHO VAŽ!
Contact:

Re: Dráha cup *6* - Statistika skupiny!

Post by misutka »

palo wrote:
Draha wrote: 6. skupina:
Nejlépe obsazená šestá skupina má za sebou pouze dva zápasy, a tak k hodnocení, kdo ze tří kandidátů na postup má nejvíce šancí je stále ještě brzy. Bez ztráty bodu je zatím Mantel, ale před sebou má zítřejší šlágr s Mohycanem.
Mohls klidně napsat že postoupím já - Milko už jednu nakládačku dostal,druhou koupí v pátek a je vymalované... :wink:

Tvl dlouho se tu nikdo turnaji tak nevěnoval.Pokud jsem Tě na fórum přitáhl Tipligou tak to byl ode mne velmi záslužný čin a měl bych za to dostat metál... :mrgreen:
Já hrál dřív SPčko, pod timhle účtem, takže jsem byl na fóru docela dost :) pak jsem si dal dva roky pauzu, začal s novým týmem a přezdívku ze základky nahradila přezdívka ze SŠ a VŠ a která je stále aktuální :)
Image
misutka - ac misutka prague - Zpátky v C.4
http://svobodufanouskum.ultrassparta.cz
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7870
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Dráha cup *6* - Statistika skupiny!

Post by palo »

misutka wrote:
Já hrál dřív SPčko, pod timhle účtem, takže jsem byl na fóru docela dost :) pak jsem si dal dva roky pauzu, začal s novým týmem a přezdívku ze základky nahradila přezdívka ze SŠ a VŠ a která je stále aktuální :)
No jo - tak proto ses tak rychle vydrápal nahoru... :wink: Zkušenosti jsou znát.
Image
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Dráha cup *6* - Statistika skupiny!

Post by Milko »

palo wrote:
Draha wrote: 6. skupina:
Nejlépe obsazená šestá skupina má za sebou pouze dva zápasy, a tak k hodnocení, kdo ze tří kandidátů na postup má nejvíce šancí je stále ještě brzy. Bez ztráty bodu je zatím Mantel, ale před sebou má zítřejší šlágr s Mohycanem.
Mohls klidně napsat že postoupím já - Milko už jednu nakládačku dostal,druhou koupí v pátek a je vymalované... :wink:

Tvl dlouho se tu nikdo turnaji tak nevěnoval.Pokud jsem Tě na fórum přitáhl Tipligou tak to byl ode mne velmi záslužný čin a měl bych za to dostat metál... :mrgreen:
Palo, ty smieško :lol: Raz ti nechám vyhrať a ty sa nevieš zmestiť do kože... :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Dráha cup *6* - Statistika skupiny!

Post by tomkycz »

misutka wrote: Já hrál dřív SPčko, pod timhle účtem, takže jsem byl na fóru docela dost :) pak jsem si dal dva roky pauzu, začal s novým týmem a přezdívku ze základky nahradila přezdívka ze SŠ a VŠ a která je stále aktuální :)
tož teda vítej, to jsem vůbec netušil, žes začal hrát znovu. Nějak moc sparťanů na tak málo lidu ( o to větší mi bude dělat radost vyhrát ) 8)
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Dráha cup *6* - Statistika skupiny!

Post by Draha »

palo wrote: No jo - tak proto ses tak rychle vydrápal nahoru... :wink: Zkušenosti jsou znát.
Hlavní dík patří rudý mašině, který mi pomohl množstvím rad a poznatků k prolomení bariéry B divize.
tomkycz wrote: tož teda vítej, to jsem vůbec netušil, žes začal hrát znovu. Nějak moc sparťanů na tak málo lidu ( o to větší mi bude dělat radost vyhrát ) 8)
No výkony Sparty mi poslední dobou moc radosti nedělají, vždycky když o něco jde, tak to po*erou...ale zas na druhou stranu jsme na tom podstatně líp než jistý vršovický klub s hvězdou na dresu :D a to potěší 8)
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Dráha cup *6* - Statistika skupiny!

Post by Raduuza »

Draha wrote: 2. skupina:
Jednoznačná jízda Litoměřic bez ztráty bodu, v posledním kole navíc předvedl tento tým velmi vysoký výkon 138. Na druhé místo pomýšlí zbytek mužstev z této skupiny a dá se čekat pořádný boj. Naším favoritem zůstává Raduzza, neboť její výkony jsou konstantní okolo 125. Šneci i Strážci Klávesnice drží hodnotu svých výkonů spíše pod hranicí 120.
snažíme se nezklamat pořadatele a dnes jsme se snažili opět vyhrát a povedlo se :wink:

Sneci Plotiste 0 - 1 FK Raduzza
Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Dráha cup *6* - Statistika skupiny!

Post by Ataner »

Raduuza wrote:
Draha wrote: 2. skupina:
Jednoznačná jízda Litoměřic bez ztráty bodu, v posledním kole navíc předvedl tento tým velmi vysoký výkon 138. Na druhé místo pomýšlí zbytek mužstev z této skupiny a dá se čekat pořádný boj. Naším favoritem zůstává Raduzza, neboť její výkony jsou konstantní okolo 125. Šneci i Strážci Klávesnice drží hodnotu svých výkonů spíše pod hranicí 120.
snažíme se nezklamat pořadatele a dnes jsme se snažili opět vyhrát a povedlo se :wink:

Sneci Plotiste 0 - 1 FK Raduzza
To možná dělají ti šneci ne ..no nevím .. :mrgreen:
JPD - B.3
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Dráha cup *6* - Statistika skupiny!

Post by Raduuza »

Ataner wrote: To možná dělají ti šneci ne ..no nevím .. :mrgreen:

nebuď drzej, mladej :P
Image
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Dráha cup *6* - Statistika skupiny!

Post by Draha »

Půlka je za námi, což znamená, že druhá půlka je stále ještě před námi.... (2,4,5,7. skupina už mají odehrány i čtvrté zápasy, zbylé čtyři skupiny hrají od středy do pátku)

3. KOLO

Nejvíce vstřelených gólů: SK RH CHEB 7
Nejvíce branek v jednom zápase: JPD - Fc bAnIk oStRAu 10
Nejvyšší návštěva: Husite 10 589
Nejvyšší výkon: ruda masina 143
Nejnižší výkon: FK Noravec 70
Hvězdy kola (výkony nad 140): FK Laugaricio 142, ruda masina 143
Odpadlíci kola (výkony pod 100): FK Noravec 70, KAMILOV 92
Nejhodnotnější výhra: FC Hradec Králové - Favorit čtvrté skupiny konečně naplno zabral a dokázal porazit dosavadního lídra z Belgie Jupilera na jeho hřišti 2:1.
Nejlepší střelci:

6x Wisdow (JPD)
5x Molina (FK Laugaricio), Patriche (ruda masina)
4x Bekiri (Jupiler), Bárányos (AS Slana Miskovec), Nhleko (Stratovarius), Piturca (FK Laugaricio)
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
agamator
Team Manager
Posts: 196
Joined: Fri Nov 17, 2006 12:55 pm

Re: Dráha cup *6* - Statistika skupiny!

Post by agamator »

Draha wrote:
7. skupina:
V sedmičce dominuje Laugaricio. O druhé místo budou bojovat Chmelaří a Cerekev...
Dominuje Laugaricio neboť Chmelaři se drží na uzdě a strategicky si hlídají druhý flek, protože si chtějí po dlouhé době udělat výlet do Litoměřic, kde toho už hodně dluží a rádi by to splatili nejenom v pondělní lize :mrgreen: :twisted:
Agamator, FK CHMEL, C.6
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Dráha cup *6* - Statistika skupiny!

Post by tomkycz »

agamator wrote:Dominuje Laugaricio neboť Chmelaři se drží na uzdě a strategicky si hlídají druhý flek, protože si chtějí po dlouhé době udělat výlet do Litoměřic, kde toho už hodně dluží a rádi by to splatili nejenom v pondělní lize :mrgreen: :twisted:
jen pojeď :wink: v lize to nějak flákám, ale na tebe si čas najdu a připravím se 8) a pro jistotu tě smáznu ještě dnes v přáteláku :mrgreen:
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Dráha cup *6* - Statistika skupiny!

Post by Draha »

Čtvrté zápasy ve skupinách už jsou všude odehrány, pojďmě opět na přehled kola...

4. KOLO

Nejvíce vstřelených gólů: FC Žďár nad Sázavou 7
Nejvíce branek v jednom zápase: FK Warriorss - FC Žďár nad Sázavou 9
Nejvyšší návštěva: fc dolní cerekev 9342
Nejvyšší výkon: The Last Mohycan 143
Nejnižší výkon: FK Noravec 67
Hvězdy kola (výkony nad 140): The Last Mohycan 143
Odpadlíci kola (výkony pod 100): FK Noravec 67, FK Warriorss 87, Macropus Ultras Mania 93
Nejhodnotnější výhra: The Last Mohycan - Jako jediný předvedl výkon nad 140, navíc v důležitém zápase porazil rovněž velmi dobře hrající Stratovarius a dostal se o tři body před svého soupeře na druhé místo tabulky

Nejlepší střelci:

7x Bekiri (Jupiler)
6x Zelweger (ACS Pardubice), Wisdow (JPD), Forde (The Last Mohycan)
5x Boi a Jimenéz (FC Žďár nad Sázavou), Molina (FK Laugaricio), Patriche (ruda masina)
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Dráha cup *6* - Statistika skupiny!

Post by MilanSLOVAKIA »

Fiiiiiha :O vyzerá to tu velice zaujímavo :P Fakt kvalitná práca :) Na ďalší ročník poprosím pozvánku ;)
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
Draha
Team President
Posts: 570
Joined: Fri May 23, 2014 9:09 am

Re: Dráha cup *6* - Statistika skupiny!

Post by Draha »

Předposlední kolo už o mnohém rozhodlo, a proto zde je rychlý přehled, který je doplněn už i jistými postupujícími...

5. KOLO

Nejvíce vstřelených gólů: FK Kabelwerk 5
Nejvíce branek v jednom zápase: FK Kabelwerk - FK Warriorss 7 (5:2)
Nejvyšší návštěva: Stratovarius 8956 diváků
Nejvyšší výkon: ruda masina 143
Nejnižší výkon: FK Warriorss 83
Hvězdy kola (výkony nad 140): FC Rovinka 140, The Last Mohycan 141, ruda masina 143
Odpadlíci kola (výkony pod 100): FK Warriorss 83
Nejhodnotnější výhra: FC Mantel - Jak jinak než rozhodující zápas v šesté skupině. O postupu hostů rozhodla proměněná penalta ze 34. minuty, a tak se FC Mantel může radovat před posledním utkáním ze zajištěného postupu. Kdo tuto zajímavou skupinu vyhraje se rozhodne v závěrečném kole na hřišti Mohykánu. Poražený s největší pravděpodobností vyzve na souboj v osmifinále náš tým.
Nejlepší střelci:

7x Bekiri (Jupiler), Forde (The Last Mohycan), Piturca (FK Laugaricio)
6x Zelweger (ACS Pardubice), Wisdow (JPD), Sankaré (FK Kabelwerk), Patriche (ruda masina)
5x Boi a Jimenéz (FC Žďár nad Sázavou), Molina (FK Laugaricio)

Týmy se zajištěným postupem (skupiny 1,2,4,5,7, už mají odehrány všechny zápasy)

Q - ACS Pardubice
Q - JPD
Q - Litomerice losers Club de Fotbal
Q - FK Raduzza
Q - AC Draha Prague
Q - Jupiler
Q - FC Hradec Králové
Q - FC Žďár nad Sázavou
Q - FK Kabelwerk
Q - FC Mantel
Q - The Last Mohycan
Q - FK Laugaricio
Q - FK Chmel
Q - ruda masina
Q - S.S.C. Kenny Juniors
Q - FC Rovinka / Panda Tessy

Úspěšnost tipovaných postupujících: 81,3% (13/16)
Do prognóz postupu se nevešly a postupem překvapily tyto týmy: Jupiler, FC Mantel, FK Chmel
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”