[CZ liga] Vedení soutěže

Moderator: Czech Moderators

mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by mantel »

Mám dotaz na vedení. V 3.A lize poslal manager pozvánku špatnému týmu (vůbec nehraje CZ ligu a má velmi podobný název), všechny předtermíny už jsou obsazené turnajovými zápasy. Možnost jsou: udělat vstřícný krok a povolit dohrávku ve stejný den nebo kontumace. Tož jak to mám rozhodnout ?
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

mantel wrote:Mám dotaz na vedení. V 3.A lize poslal manager pozvánku špatnému týmu (vůbec nehraje CZ ligu a má velmi podobný název), všechny předtermíny už jsou obsazené turnajovými zápasy. Možnost jsou: udělat vstřícný krok a povolit dohrávku ve stejný den nebo kontumace. Tož jak to mám rozhodnout ?
3 ze 4 členů vedení soutěže jsou PRO dohrání utkání.
Timto se dohrávka oficiálně povoluje


ps2512 za vedení soutěže
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by mantel »

ps2512 wrote:
mantel wrote:Mám dotaz na vedení. V 3.A lize poslal manager pozvánku špatnému týmu (vůbec nehraje CZ ligu a má velmi podobný název), všechny předtermíny už jsou obsazené turnajovými zápasy. Možnost jsou: udělat vstřícný krok a povolit dohrávku ve stejný den nebo kontumace. Tož jak to mám rozhodnout ?
3 ze 4 členů vedení soutěže jsou PRO dohrání utkání.
Timto se dohrávka oficiálně povoluje


ps2512 za vedení soutěže
Dík za rychlé řešení
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by PaTTTTrick »

acskncl wrote:Prvni zapas semifinale poharu ruda masina vs fc domasov je z duvodu plne terminove listiny naplanovat na nedeli 26 prosince od 18h, zadam tedy vedeni souteze o schvaleni teto dohravky.
Ada wrote:Připojuju se k žádosti.
Ada.
Prosím vedení o rozhodnutí......
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by xixor »

Hmmm, chlapi - stavíte nás do těžké pozice. Nějak se mi to s těmi dohrávkami přestává líbit, v příštích pravidlech to musíme ošetřit. Já jsem sice pro, aby se toho co nejvíce sehrálo na hřišti, ale vy taky musíte chápat, že jsou nějaké mantinely :) .
Verdikt vedení bude brzy znám. :wink:
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

PaTTTTrick wrote:
acskncl wrote:Prvni zapas semifinale poharu ruda masina vs fc domasov je z duvodu plne terminove listiny naplanovat na nedeli 26 prosince od 18h, zadam tedy vedeni souteze o schvaleni teto dohravky.
Ada wrote:Připojuju se k žádosti.
Ada.
Prosím vedení o rozhodnutí......
dohravka se povoluje
pro vsechny ucastniky ceskych soutezi: toto bude nejspise posledni povolena dohravka. V nasledujicich pripadech bude bran duraz na povinnost manazera miti dosti volnych terminu.
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by puzzle »

Resi (Viastore) napsal:
Chtěl jsem dnes (tj. 7 dnů před oficiálním termínem) týmu FC LÖWEN MLADÁ BOLESLAV odeslat pozvánku na zápas 17.kola. Tým má oficiální termín zablokovaný jiným zápasem (to já ostatně taky). Z mého pohledu přichází možnost předehrávky pouze den předtím, tj. 31.12. v 18-00 nebo 22-00. Na tyto termíny má však již soupeř sjednány jiné zápasy.

Co s tím? Oboustraná kontumace?
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by Sokol Cejc »

puzzle wrote:Resi (Viastore) napsal:
Chtěl jsem dnes (tj. 7 dnů před oficiálním termínem) týmu FC LÖWEN MLADÁ BOLESLAV odeslat pozvánku na zápas 17.kola. Tým má oficiální termín zablokovaný jiným zápasem (to já ostatně taky). Z mého pohledu přichází možnost předehrávky pouze den předtím, tj. 31.12. v 18-00 nebo 22-00. Na tyto termíny má však již soupeř sjednány jiné zápasy.

Co s tím? Oboustraná kontumace?

Ve věci utkání mezi Viastore a FC LÖWEN MLADÁ BOLESLAV Vedení soutěže rozhodlo v kontumaci utkání ve prospěch týmu FC LÖWEN MLADÁ BOLESLAV. Řidili jsme se především článkem 7.4. ve kterém se mimo jiné píše, že manažer má dbát na to, aby měl dostatek volných termínl k sehrání ligového utkání. Resi má od středy do soboty volný jeden jedinný termín, a to v pátek ve 22 hodin. To skutečně není mnoho. Oproti tomu manažer týmu Mladé Boleslavi má volný termín v pátek v 10 hodin a pak 2 termíny ve čtvrtek. I když ani toto není mnoho, pořád je na tom lépe.

Je to skutečně nemilá situace, i vedení mělo skutečně zamotanou jak rozhodnout (poměr hlasů 2:2, rozhodnul dvojí hlas). Závěrem bych chtěl znovu apelovat na všechny manažery, nenechávejte posílání pozvánek na nejzažší možný termín a dbejte na dostatek volných termínů, ušetříte tím starosti sobě i nám.

Za vedení soutěže
Andrew - Sokol Čejč
mrakoplas44
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5338
Joined: Tue Aug 11, 2009 4:55 pm

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by mrakoplas44 »

Chtěl poslat pozvánku (již asi o pět dní dříve v topicu 2b)

1FC MRAKOPLAŠ - TJ BYSTŘICE ~ ( )
1.1., 14:00
První možný soupeřův termín je ale 1.1. 22.00
Roman44
1FC Mrakoplaš
F.59

Vydá padající strom v pralese zvuk, když široko daleko není nikdo kdo by ho slyšel?


Na chvilku se hodím do klidu a do eFka.
mrakoplas44
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5338
Joined: Tue Aug 11, 2009 4:55 pm

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by mrakoplas44 »

mrakoplas44 wrote:Chtěl poslat pozvánku (již asi o pět dní dříve v topicu 2b)

1FC MRAKOPLAŠ - TJ BYSTŘICE ~ ( )
1.1., 14:00
První možný soupeřův termín je ale 1.1. 22.00
Už to není pravda
Tak soupeř uvolnil termín na Pá 31 Pro 2010 (18:00 CET) Inv 1FC Mrakoplaš - TJ Bystřice
Tak hlásím předehrávku. Jestli je to možné.
Roman44
1FC Mrakoplaš
F.59

Vydá padající strom v pralese zvuk, když široko daleko není nikdo kdo by ho slyšel?


Na chvilku se hodím do klidu a do eFka.
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by Sokol Cejc »

Jasně :wink:
Andrew - Sokol Čejč
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

vyborne :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by puzzle »

Mám menší problém u týmu Viastore mě to píše nelze přidat dalšího hráče, protože max. počet hráčů na tým je 39..

Objevuje se to při odesílání zápisu o utkání...
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by PaTTTTrick »

puzzle wrote:Mám menší problém u týmu Viastore mě to píše nelze přidat dalšího hráče, protože max. počet hráčů na tým je 39..

Objevuje se to při odesílání zápisu o utkání...
nejsem expert a tak asi nepřekvapí, že jsem to ještě neviděl :lol: .... kam ho přidáváš? Jako střelce nebo kam?
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

toto se mi taky jeste nestalo a netusim zda se to da nejak obejit. Tom asi hraje na zaplneni vseho. Prvne to byla terminovka a ted statistika hracu :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Post Reply

Return to “CZ - Národní ligy + Evropa”