[CZ liga] Vedení soutěže

Moderator: Czech Moderators

puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by puzzle »

PaTTTTrick wrote:
puzzle wrote:Mám menší problém u týmu Viastore mě to píše nelze přidat dalšího hráče, protože max. počet hráčů na tým je 39..

Objevuje se to při odesílání zápisu o utkání...
nejsem expert a tak asi nepřekvapí, že jsem to ještě neviděl :lol: .... kam ho přidáváš? Jako střelce nebo kam?
Ano při zápisu karet a střelců už nejde zadaz další hráč....
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by Hadis »

puzzle wrote:....
Tak mě se to jednou stalo, bylo to ke konci soutěže a prostě jsem toho hráče tam nezapsal. napsal jsem si jeho trest do svých záznamů, kdyby náhodou stihnul ještě stopku, ale do FRC jsem ho nedal....

Pokud jste někde na konci soutěže, tak ho tam prostě nedávej, a máš to :wink:
AC Had Bozak

PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by PaTTTTrick »

Hadis wrote:
puzzle wrote:....
Tak mě se to jednou stalo, bylo to ke konci soutěže a prostě jsem toho hráče tam nezapsal. napsal jsem si jeho trest do svých záznamů, kdyby náhodou stihnul ještě stopku, ale do FRC jsem ho nedal....

Pokud jste někde na konci soutěže, tak ho tam prostě nedávej, a máš to :wink:

děkujeme Hadiskovi za pomoc a už jsme zase trochu chytřejší.....
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by xixor »

Vážené manažerstvo,

další ročník české ligy zkončil. Na místě je pogratulovat vítězi 1. ligy - Hernánu Crespovi a jeho Inter Milano. V čele české ligy tak úřaduje zkušený manažer se skvělým týmem. Také virtuálně třepu rukou manažerům Mantelovi (FC MANTEL) a Mirovi1975 (FC KLUCÍ VOPÁLENÝ), kteří vyhráli své 2. ligy a poputují do nejvyšší ligy. Tam je ještě doprovodí UNION VRŠOVICE a BÝCI Z BOHUNIC.

My ve vedení soutěže jsme se snažili udělat maximum proto, aby vše proběhlo bez větších problémů. Děkujeme tímto komisařům, statistikům a všem, kteří se podíleli na poměrně hladkém chodu proběhlého ročníku.

Budeme se snažit spustit v dohledné době další ročník a do té doby bychom rádi přivítali vaše poznámky a návrhy, jak tuto soutěž ještě zatraktivnit - to vše ve vlákně Navrhy na zmeny v CL a CP. Každopádně budeme muset vyřešit malý problém v pravdilech - dohrávky, aby se nemnožily jako houby po dešti.

Díky vám všem a doufáme, že jste si minulý ročník užili.

Za vedení soutěže Xixor.
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
šutr
Team President
Posts: 862
Joined: Wed Dec 23, 2009 8:15 pm
Location: Opava

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by šutr »

Hmm, tak jsem s hrůzou zjistil že se rozjel další ročník Č.L. a jelikož jsem o tom nevěděl, tak bohužel beze mne :cry: . Spoléhal jsem jako každý ročník, že mi příjde do SP pošty oficiální pozvánka, ale bohužel. Asi to je trest za mou pasivitu na fóru :roll:
Šutr
Šutrteam B3
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

šutr wrote:Hmm, tak jsem s hrůzou zjistil že se rozjel další ročník Č.L. a jelikož jsem o tom nevěděl, tak bohužel beze mne :cry: . Spoléhal jsem jako každý ročník, že mi příjde do SP pošty oficiální pozvánka, ale bohužel. Asi to je trest za mou pasivitu na fóru :roll:
Bohužel to bylo tentokráte celkem rychlé, proto se nestihlo manažerstvo obeslat. :cry:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
šutr
Team President
Posts: 862
Joined: Wed Dec 23, 2009 8:15 pm
Location: Opava

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by šutr »

ps2512 wrote:
šutr wrote:Hmm, tak jsem s hrůzou zjistil že se rozjel další ročník Č.L. a jelikož jsem o tom nevěděl, tak bohužel beze mne :cry: . Spoléhal jsem jako každý ročník, že mi příjde do SP pošty oficiální pozvánka, ale bohužel. Asi to je trest za mou pasivitu na fóru :roll:
Bohužel to bylo tentokráte celkem rychlé, proto se nestihlo manažerstvo obeslat. :cry:
Neříkéj mi že Vás nenapadlo že o tom plno manažerů neví-vždyť jsou jen tři ligy :!: Jak jsem tři ročníky zpátky začínal s ČL, bylo lig sedm... Ale nechci tady brečet, není povinností statistiků a komisařů upozorňovat na začátek nového ročníku :cry: Příští sezónu si to pohlídám, škoda že zase budu začínat od píky :roll: , ikdyž jestli to tak půjde dál, zůstane jen hrstka týmů...
Šutr
Šutrteam B3
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

šutr wrote:
ps2512 wrote:
šutr wrote:Hmm, tak jsem s hrůzou zjistil že se rozjel další ročník Č.L. a jelikož jsem o tom nevěděl, tak bohužel beze mne :cry: . Spoléhal jsem jako každý ročník, že mi příjde do SP pošty oficiální pozvánka, ale bohužel. Asi to je trest za mou pasivitu na fóru :roll:
Bohužel to bylo tentokráte celkem rychlé, proto se nestihlo manažerstvo obeslat. :cry:
Neříkéj mi že Vás nenapadlo že o tom plno manažerů neví-vždyť jsou jen tři ligy :!: Jak jsem tři ročníky zpátky začínal s ČL, bylo lig sedm... Ale nechci tady brečet, není povinností statistiků a komisařů upozorňovat na začátek nového ročníku :cry: Příští sezónu si to pohlídám, škoda že zase budu začínat od píky :roll: , ikdyž jestli to tak půjde dál, zůstane jen hrstka týmů...
Jde o to, že jsme měli dvě možnosti...buď to nějak zorganizovat rychle, nebo vyčkat až se situace u vedení uklidní a pak by to mohlo s přihláškama dopadnout ještě hůře.
Uklidnění situace mám na mysli: narození mého dítěte, xixorovi zkoušky a Pattrikovu operaci.
Vím, že si měl někdo z nás najít tu trochu času na kontaktování manažerů, ale s tím už teď nic nenaděláme :(
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
dawron
Team President
Posts: 806
Joined: Sat Mar 17, 2007 4:31 pm
Location: Praha, Czech republic
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by dawron »

ps2512 wrote:Vím, že si měl někdo z nás najít tu trochu času na kontaktování manažerů, ale s tím už teď nic nenaděláme :(
A vidíte to nějak udržitelně do budoucna? Povážlivě se Vám to smrsklo, řekl bych až na rozměr privátního klubu. :cry:
Tatran Střešovice
Image
My máme slabý kádr jak hovado!
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

Ja doufam, ze pristi rocnik bude lepsi. Dame delsi cas prihlaskam.
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by mantel »

Tak chlapi, mám malý dotaz. Hráč, který je v trestu, sedí na lavičce náhradníků, ale do hry nezasáhne. Je to porušení pravidla 9.1f ? Nějak jsem to asi pochopil jinak , než bylo zamýšleno. Dík za odpověď.
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by PaTTTTrick »

mantel wrote:Tak chlapi, mám malý dotaz. Hráč, který je v trestu, sedí na lavičce náhradníků, ale do hry nezasáhne. Je to porušení pravidla 9.1f ? Nějak jsem to asi pochopil jinak , než bylo zamýšleno. Dík za odpověď.
ne, není to porušení... pokud nezasáhne do hry myšleno na hřišti.... pokud by vystřídal za zraněného, pak by byl trest, ale pokud jen koukal z lavičky, vše je ok...
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by xixor »

Vážené manažerstvo,

dnes byly uzavřeny přihlášky na další ročník, všichni však dobře víte, že aktivita manažerů v letních měsících je daleko nižší. Proto jsme se rozhodli, že dáme letní pauzu, ale neznamená to, že končí činnost v českých soutěžích, to zdaleka ne.

Potřebný čas pak zužitkujeme na změny, který připravujeme:
- na základě Primova nápadu zapracováváme systému hraní i play-off. Ještě úplně přesně nevíme, jak by to vypadlo, nicméně nástin je takový:
- Před play-off každý s každým sehraje jeden zápas (nikoli dva, tedy u mě doma a u něj; důvodem je to, že by ligový ročník pak trval neúměrně dlouho)
- V play-off by se sehrály dva zápasy (doma/venku)
- Systém play off: 1 s 8, 2 se 7 atd…

Dále hledáme alternativu za FRC, abychom mohli systém play-off dobře statistikovat, tady nás to bolí nejvíce. Úpravy musejí proběhnout i na oficiálním webu a to všechno se nedá stihnout za krátkou dobu.

Díky za pochopení.
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
pavluša
Team Manager
Posts: 241
Joined: Wed Dec 09, 2009 1:09 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by pavluša »

Zdravím, někam zmizel topic přihlášek stávajících managerů, je možné, že chyba je jen umně anebo jsem slepý, přihlásil jsem se už dávno a soutěž chci hrát, mám se přihlásit jako nový manager?

S pozdravem Pavluša
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

pavluša wrote:Zdravím, někam zmizel topic přihlášek stávajících managerů, je možné, že chyba je jen umně anebo jsem slepý, přihlásil jsem se už dávno a soutěž chci hrát, mám se přihlásit jako nový manager?

S pozdravem Pavluša
Bohužel tam nebyl dlouho žádný příspěvek, bude založen nový s novýma přihláškama :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Post Reply

Return to “CZ - Národní ligy + Evropa”