[CZ liga] Vedení soutěže

Moderator: Czech Moderators

ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13984
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

Big El wrote:Mám prosbu. Chtěl bych se zeptat - nejsem si jistý, v jakém topicu to hledat. Na základní pravidla letošního ročníku.

Stačí hodně ve stručnosti. Především by mě zajímalo, jak je to s předehrávkami. Díky :wink:
v prvním příspěvku tohoto topiku :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Big El
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9253
Joined: Mon Jun 23, 2008 2:51 pm

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by Big El »

ps2512 wrote:
Big El wrote:Mám prosbu. Chtěl bych se zeptat - nejsem si jistý, v jakém topicu to hledat. Na základní pravidla letošního ročníku.

Stačí hodně ve stručnosti. Především by mě zajímalo, jak je to s předehrávkami. Díky :wink:
v prvním příspěvku tohoto topiku :mrgreen:
No, jo. Slepotka :oops: :roll: :oops:

Díky :wink:
Elnino Prague

Návrat ke kořenům :P
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by puzzle »

Kdo je strůjcem pravidel pro České soutěže.. chtěl bych je použít i na vznikající česko-slovenskou ligu... pokud by to nebyl problém... :?:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by xixor »

puzzle wrote:Kdo je strůjcem pravidel pro České soutěže.. chtěl bych je použít i na vznikající česko-slovenskou ligu... pokud by to nebyl problém... :?:

Foxi, Mech, Šimi, Etwas. (aspoň myslím).
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13984
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

Žádám vedení o přidělení termínu pro ČP. Jelikož s protihráčem si jaksi nerozumíme. Prý ať mu pošlu pozvánku, ale já jaksi nemám na kdy, když to tam má zakopaný :roll:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by Sokol Cejc »

ps2512 wrote:Žádám vedení o přidělení termínu pro ČP. Jelikož s protihráčem si jaksi nerozumíme. Prý ať mu pošlu pozvánku, ale já jaksi nemám na kdy, když to tam má zakopaný :roll:
Sobota 22. Už sem mu poslal SZ se žádostí o odmítnutí pozvánky, kterou na ten termín má.
Andrew - Sokol Čejč
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13984
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

Sokol Cejc wrote:
ps2512 wrote:Žádám vedení o přidělení termínu pro ČP. Jelikož s protihráčem si jaksi nerozumíme. Prý ať mu pošlu pozvánku, ale já jaksi nemám na kdy, když to tam má zakopaný :roll:
Sobota 22. Už sem mu poslal SZ se žádostí o odmítnutí pozvánky, kterou na ten termín má.
ok...já mu to totiž psal taky a on proč mu ji hned nepošlu :roll:
EDIT: Já si ten termín stáhl s poolu a čekám až uvolní
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13984
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

Jako komisař 4.A ligy se táži:
- vyloučit tým Draci hned po následujícím kole?
- vyčkat na 3 kontumace?
esi wrote:
ps2512 wrote:
esi wrote:Fc Draci tak jsem skončil vzal jsem synův mančaft na přáteláky už mě vykopli takže ahoj tak za rok....
Je to jisté jestli končíš?
na tuty.. neukecal jsem to....takže bacha na to, :!: nikomu nehlídejte učet ani za zlatý prase
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by PaTTTTrick »

FC Draci - nějak forum moc nesleduji, takže nevím jestli se to někde neprobíralo, ale jestli jsem to správně pochopil, tak tým FC Draci dostal ban na SP z důvodu multi-týmu.... bohužel pokud nepotvrdí nějaký šerif, že je to opravdu tak a nezvratné, tak jsem pro to, vyloučit až dle pravidel po třetí kontumaci, abychom se nedostali do problémů kdyby ho náhodou šerifové od-banovali.......

Jiná situace by byla pokud by chtěli FC Draci odstoupit ze soutěže dobrovolně, což jsem tedy z jejich textu nepochopil....

Vzhledem k tomu, že dle pravidel je hlasování tajné, velká rada Vontů se poradí a vynese výsledek :lol:
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13984
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

Děkuji za info. Čekám tedy na vyjádření. Super by bylo, kdyby sem třeba mrknul Tom (Resi) a řekl jak to je u šerifů
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by PaTTTTrick »

výsledek hlasování vedení CZ ligy ohledně týmu FC Draci - 4x - vyřadit až po 3 kontumacích dle pravidla 9.2, protože není potvrzeno, že může být ban na SP zvrácen........ manager Hák nehlasoval, ovšem není nutné čekat na jeho hlas.

Zároveň byl požádán CZ šerif Resi o vyjádření a v případě potvrzení o nenávratnosti banu, bude možné kontumovat výsledky týmu FC Draci okamžitě.... budeme informovat jakmile bude něco vědět....

Za vedení - PaTTrick
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13984
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

Děkuji
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13984
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

Prosím někoho o informaci jak ve FRcu vyloučit tým ze soutěže....pouze kontumovat předešlé zápasy nebo je tam nějaký tlačítko na to :mrgreen:
Jsi nový statistik, potřebuješ pomoci? :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by Hadis »

ps2512 wrote:Prosím někoho o informaci jak ve FRcu vyloučit tým ze soutěže....pouze kontumovat předešlé zápasy nebo je tam nějaký tlačítko na to :mrgreen:
Jsi nový statistik, potřebuješ pomoci? :mrgreen:
Ten tým, co je vyloučen, tak u všech jeho dosavadních zápasů vymaž všechny statistiky, tj. střelce a karty.
U soupeře vymaž střelce, ale do kolonky góly napiš 3. Tím dosáhneš kontumačního výsledku při zachování platnosti karet u týmů, které zůstaly v soutěži - v případě, že soupeř nemá v tom kole žádnej trest, můžeš použít i tlačítko kontumace - postup dle standartního postupu.

Kdyby bylo něco nejasnýho, tak se znovu zeptej :)
AC Had Bozak

ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13984
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

Hadis wrote:
ps2512 wrote:Prosím někoho o informaci jak ve FRcu vyloučit tým ze soutěže....pouze kontumovat předešlé zápasy nebo je tam nějaký tlačítko na to :mrgreen:
Jsi nový statistik, potřebuješ pomoci? :mrgreen:
Ten tým, co je vyloučen, tak u všech jeho dosavadních zápasů vymaž všechny statistiky, tj. střelce a karty.
U soupeře vymaž střelce, ale do kolonky góly napiš 3. Tím dosáhneš kontumačního výsledku při zachování platnosti karet u týmů, které zůstaly v soutěži - v případě, že soupeř nemá v tom kole žádnej trest, můžeš použít i tlačítko kontumace - postup dle standartního postupu.

Kdyby bylo něco nejasnýho, tak se znovu zeptej :)
V nejnižší lize se karty nepočítaj takže můžu mačkat jen kontumace? A mazat střelce?
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Post Reply

Return to “CZ - Národní ligy + Evropa”