[CZ liga] Vedení soutěže

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

pavluša wrote:Ahoj, vznikl problém a to dost velkej, proto to píšu do sekce vedení a ne jen do své ligy, 6.kolo které se má odehrát 20.11. se nemůže odehrát, to je přece ten víkend před dalším ročníkem SP ligy. A u 7.kola bude docela honička s pozvánkami, tam by měla být trošku tolerance pro vcšechny tými, protože pozvánky půjdou posílat až 22.11.

Pavluša
Dle rozpisu 6. kolo je na pořadu 24.11. ve středu.....komisař má chybu v rozlosování. Budu ho informovat. Děkujeme za info

EDIT: Komisař Mantel informován
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
pavluša
Team Manager
Posts: 241
Joined: Wed Dec 09, 2009 1:09 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by pavluša »

ps2512 wrote:
pavluša wrote:Ahoj, vznikl problém a to dost velkej, proto to píšu do sekce vedení a ne jen do své ligy, 6.kolo které se má odehrát 20.11. se nemůže odehrát, to je přece ten víkend před dalším ročníkem SP ligy. A u 7.kola bude docela honička s pozvánkami, tam by měla být trošku tolerance pro vcšechny tými, protože pozvánky půjdou posílat až 22.11.

Pavluša
Dle rozpisu 6. kolo je na pořadu 24.11. ve středu.....komisař má chybu v rozlosování. Budu ho informovat. Děkujeme za info

EDIT: Komisař Mantel informován
Aha, já na další ligy totiž nekoukal, jsem zrovna chtěl poslat pozvánku na 6.kolo a všiml jsem si toho, že to vlastně nejde.
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by mantel »

pavluša wrote:Ahoj, vznikl problém a to dost velkej, proto to píšu do sekce vedení a ne jen do své ligy, 6.kolo které se má odehrát 20.11. se nemůže odehrát, to je přece ten víkend před dalším ročníkem SP ligy. A u 7.kola bude docela honička s pozvánkami, tam by měla být trošku tolerance pro vcšechny tými, protože pozvánky půjdou posílat až 22.11.

Pavluša
Děkuji za upozornění, chyba odstraněna. Doufejme, že tímto jsem si vybral nováčkovskou daň a teď už bude všechno frčet.
pavluša
Team Manager
Posts: 241
Joined: Wed Dec 09, 2009 1:09 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by pavluša »

mantel wrote:
pavluša wrote:Ahoj, vznikl problém a to dost velkej, proto to píšu do sekce vedení a ne jen do své ligy, 6.kolo které se má odehrát 20.11. se nemůže odehrát, to je přece ten víkend před dalším ročníkem SP ligy. A u 7.kola bude docela honička s pozvánkami, tam by měla být trošku tolerance pro vcšechny tými, protože pozvánky půjdou posílat až 22.11.

Pavluša
Děkuji za upozornění, chyba odstraněna. Doufejme, že tímto jsem si vybral nováčkovskou daň a teď už bude všechno frčet.
Se nic neděje, já se jen lekl :mrgreen: Kolik lidí by to napadlo hned nazačátku, k tomu by přišli až postupně.
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by puzzle »

CCCo to je? Proč když do zápisu o zápasu dám jiného brankáře, než toho co sem zadal minule, tak se mi ti brankáři přepíšou všecí?

A jak je přesné znění pravidel o hráči v trestu, pokud bude sedět na levečce, kontumace nebo ne?
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by mantel »

Já mám taky ve statistikách jen brankáře, co chytal naposled. Asi něco děláme špatně nebo je tam nějaké chybka v programu.
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by PaTTTTrick »

puzzle wrote:CCCo to je? Proč když do zápisu o zápasu dám jiného brankáře, než toho co sem zadal minule, tak se mi ti brankáři přepíšou všecí?

A jak je přesné znění pravidel o hráči v trestu, pokud bude sedět na levečce, kontumace nebo ne?

Chtělo by si to přečíst pravidla, případně se ptát přes SZ :)

Tresty a kontumace
Článek 9.
9.1. Základním trestem za porušení pravidel je kontumace. Uplatňuje se např:
a) Jestliže utkání nebylo sehráno z důvodu nezpůsobilého hřiště.
b) Neposlání pozvánky dle 7.1
c) Nepřijmutí pozvánky dle 7.2
d) Blokace termínu pro zápas dle 7.4
e) Blokace termínu pro zápas dle 7.5
f) Neoprávněný start hráče v zápase (ať už v základní sestavě, nebo jako střídající hráč).

čili o lavičce ani slovo => není kontumace
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by Sokol Cejc »

Je tam drobná chybka v programu. Já osobně to řeším tak, že v kolonce gólmani je píšu hezky za sebe a odděluji je čárkou. Pak je tam máte všechny :wink:
Andrew - Sokol Čejč
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by mantel »

Sokol Cejc wrote:Je tam drobná chybka v programu. Já osobně to řeším tak, že v kolonce gólmani je píšu hezky za sebe a odděluji je čárkou. Pak je tam máte všechny :wink:
Já osobně to řeším tak, že dělám jako bych to neviděl. :lol: Myslím, že je důležité vědět jak je na tom celý tým. Který brankář se na tom podílel už je podle mně vedlejší.
puzzle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2622
Joined: Fri Jul 17, 2009 10:18 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by puzzle »

PaTTTTrick wrote:
puzzle wrote:CCCo to je? Proč když do zápisu o zápasu dám jiného brankáře, než toho co sem zadal minule, tak se mi ti brankáři přepíšou všecí?

A jak je přesné znění pravidel o hráči v trestu, pokud bude sedět na levečce, kontumace nebo ne?

Chtělo by si to přečíst pravidla, případně se ptát přes SZ :)

Tresty a kontumace
Článek 9.
9.1. Základním trestem za porušení pravidel je kontumace. Uplatňuje se např:
a) Jestliže utkání nebylo sehráno z důvodu nezpůsobilého hřiště.
b) Neposlání pozvánky dle 7.1
c) Nepřijmutí pozvánky dle 7.2
d) Blokace termínu pro zápas dle 7.4
e) Blokace termínu pro zápas dle 7.5
f) Neoprávněný start hráče v zápase (ať už v základní sestavě, nebo jako střídající hráč).

čili o lavičce ani slovo => není kontumace
jen jsem si chtěl tohle ujasnit :wink:
(1.FC Krvavý Prapor C.2 ;-))

Nevěř na zázraky - spoléhej na ně...
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13990
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

Já napíšu gólmana co chytal 1. kolo a pak už neřeším kdo chytá. Hráči na lavičce zruseni před minulou sezónou
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
Image
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by PaTTTTrick »

PaTTTTrick wrote:pohár funguje, akorát nevím jak zruším / aktualizuji toho pavouka.... Andrew?
tak webová stránka je konečně komplet...velký dík Angeeemu....
Hotovo:
- jemná aktualizace úvodní stránky
- zrušení 4 ligy
- aktuální pohárový pavouk
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by Azor »

Zápas 10.kola 2.A ligy mezi týmy 1.SP Horní Polanka a Baníček nelze odehrát v řádném termínu 8.12. 14h a ani předehrát, neboť já mám volný termín až 8.12. 22h. Lze tedy povolit vyjímku v této vyjímečně situaci? :wink:
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by PaTTTTrick »

Azor wrote:Zápas 10.kola 2.A ligy mezi týmy 1.SP Horní Polanka a Baníček nelze odehrát v řádném termínu 8.12. 14h a ani předehrát, neboť já mám volný termín až 8.12. 22h. Lze tedy povolit vyjímku v této vyjímečně situaci? :wink:
Hlasováním vedení bylo v poměru 2:1 rozhodnuto o povolení sehrání zápasu v uvedeném termínu. Manager PS2512 byl z důvodu komisařování dané ligy vyloučen z hlasování...

Rádi bychom uvedli, že daný případ je mimo rámec pravidel, ale jsme pro to více hrát než kontumovat.... Nelze toto ovšem brát jako precedens pro ostatní stejné případy a všechny další podobné případy budou posuzovány dle aktuální situace...

Do dalšího ročníku bude tato situace upřesněna v pravidlech....
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Azor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 9226
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 pm
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by Azor »

PaTTTTrick wrote:
Azor wrote:Zápas 10.kola 2.A ligy mezi týmy 1.SP Horní Polanka a Baníček nelze odehrát v řádném termínu 8.12. 14h a ani předehrát, neboť já mám volný termín až 8.12. 22h. Lze tedy povolit vyjímku v této vyjímečně situaci? :wink:
Hlasováním vedení bylo v poměru 2:1 rozhodnuto o povolení sehrání zápasu v uvedeném termínu. Manager PS2512 byl z důvodu komisařování dané ligy vyloučen z hlasování...

Rádi bychom uvedli, že daný případ je mimo rámec pravidel, ale jsme pro to více hrát než kontumovat.... Nelze toto ovšem brát jako precedens pro ostatní stejné případy a všechny další podobné případy budou posuzovány dle aktuální situace...

Do dalšího ročníku bude tato situace upřesněna v pravidlech....
Tak to mě potěšilo. Děkuji mnohokrát :wink:
Post Reply

Return to “CZ - Národní ligy + Evropa”