Dyskusja IV liga

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

paolovicente
Coach
Posts: 48
Joined: Mon Apr 07, 2008 10:21 am

Post by paolovicente »

Zgłaszam tutaj chęc gry w nastepnej edycji ligi Polskiej w IV lidze.

Piekno Paniowki - paolovicente

Mój ostatni post został wykasowany i uważam też, że posyłanie prywatnych wiadomosci do JacekPlatini jest trochę ryzykowne - dlatego tutaj o tym pisze. Po drugie, z kolejkami ustalającymi ostateczna kolejność w ligach to jakies chyba żarty. Dzis i jutro mecz podane dzisiaj rano to pewnie dla kilku druzyn niemozliwe by to zagrac. Ale może jednak...
Dla mnie osobiscie prowadzenie IV ligi to nieporozumienie. I tylko dzieki uprzejmosci Wotja o Rotiego dało sie oglądac tabele i wyniki..
Proponuje wogole inną formule IV ligi i ogolnej dyskusji jak ma ona wygladac.
Pozdrawiam
Paolo
Roti
Team Manager
Posts: 169
Joined: Wed Feb 20, 2008 10:50 pm
Location: Gdañsk
Contact:

Post by Roti »

Wydaje mi siê, ¿e Jacek wzi±³ na swoje barki zbyt du¿y ciê¿ar..
Zosta³ ¶wie¿o przyjêty na prowadz±cego IV ligê, a co siê pó¼niej okaza³o IV A i B (to ju¿ dwie ligi dla jednej osoby).
Nastêpnie rozpocz±³ siê PP (Puchar Polski) Jacek znów zg³osi³ siê na ochotnika i przeci±¿enie jednej osoby mo¿na by³o widaæ podczas jego przebiegu.
Nie ma co braæ na siebie za du¿o obowi±zków, bo pó¼niej siê to zem¶ci. (sam siê o tym przekona³em..)

Prosi³bym aby Jacek napisa³ listê dru¿yn graj±cych aktualnie w ligach IV A i B (bez botów) + ³awka rezerwowych.
Na podstawie tych danych bêdziemy mogli okre¶liæ czy na nowy sezon stworzyæ jedn± IV ligê czy te¿ IV A i B.

W przypadku jednej IV ligi proponujê aby poprowadzi³ j± Jacek.
W przypadku dwóch IV lig proponujê przydzieliæ Jacka do A i pomocnika do B.
Dru¿yna : New Port City
Sezon 22 : H.410 (6) / LP III A (10)
Sezon 23 : H.410 (3) / LP IV A (2)
Sezon 24 : H.410 (1) / LP III A (?)
JaceKPlatini
Team Manager
Posts: 159
Joined: Tue May 22, 2007 7:24 am
Location: Ma³opolska

ROTI !!!!

Post by JaceKPlatini »

Roti !!!!
delikatnie mówi±c odpieprz siê odemnie. Adwokatów, doradców dobieram sobie sam. Ty jeste¶ ostatni± osoba, do której bym sie o co¶ zwróci³. Zajmij sie sob± a odemnie z daleka i bez wzglêdu czy dobrze czy ¼le chcesz. Jak my¶lisz, ¿e trafi³e¶ na durnia, który nie rozszyfrowa³ Twoich podjazdów i zaczepek i impertynencji w poprzednim sezonie to sie mylisz. Wiec rada krótka spadaj!!!!
JaceKPlatini
Team Manager
Posts: 159
Joined: Tue May 22, 2007 7:24 am
Location: Ma³opolska

ROTI !!!!

Post by JaceKPlatini »

cd.
w³a¶nie teraz zauwa¿y³em, ¿e oddajesz mecze w IV lidze walkowerem. I Ty chcesz mnie pouczaæ i mnie radziæ co mam robiæ i co zemna maja robic. Zajmij sie sob±. Najpierw b±d¼ Ty w porz±dku, a potem ustawiaj innych. Nie uda Ci sie zrobiæ zadymy. Przejrza³em Ciebie i Twoje dzia³anie. I jeszcze raz spadaj odemnie !!!!
Roti
Team Manager
Posts: 169
Joined: Wed Feb 20, 2008 10:50 pm
Location: Gdañsk
Contact:

Post by Roti »

Nie rozumiem co Ciê tak zbulwersowa³o w mojej wypowiedzi, ale ok nie wtr±cam siê.
JaceKPlatini wrote:w³a¶nie teraz zauwa¿y³em, ¿e oddajesz mecze w IV lidze walkowerem. I Ty chcesz mnie pouczaæ i mnie radziæ co mam robiæ i co zemna maja robic. Zajmij sie sob±. Najpierw b±d¼ Ty w porz±dku, a potem ustawiaj innych. Nie uda Ci sie zrobiæ zadymy.
Nie wiem o jakich meczach mówisz, gdy¿ rozegra³em wszystkie w regulaminowych terminach [link]
Je¶li za¶ chodzi o te mecze z 11.06 i 13.06 wyniki zamie¶ci³em w odpowiednim temacie [link]

Wyt³umacz mi proszê o co Ci chodzi?
Dru¿yna : New Port City
Sezon 22 : H.410 (6) / LP III A (10)
Sezon 23 : H.410 (3) / LP IV A (2)
Sezon 24 : H.410 (1) / LP III A (?)
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

Panowie, spokojnie. Wszystko da siê za³atwiæ tylko i wy³±cznie spokojem, i opanowaniem.
Jacek, je¿eli chcesz sam wszystko prowadziæ dalej, to napisz, ¿e nie masz nat³oku obowi±zków i mo¿esz dalej spoojnie prowadziæ ligê IV i co¶ tam jeszcze. Nie mo¿esz od razu reagowaæ w ten sposób. Podejrzewam, ¿e Roti chcia³ dobrze zrobiæ, ale jak widaæ obróci³o to siê w z³o.
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

To i ja tu dopisze cos...do PP nie potrzeba prowadzacego bo bedzie turniej tow, z ktorego, wyniki wklei sie na koniec rozgrywek, co do IV ligi, to z tego co wiem jest wiele botow i prawdopodobnie bedzie jedna IV liga, i jesli JacekPlatini jest chetny nadal ja prowadzic to oczywiscie nie robimy przeszkod.
"If you hate something don't you do it too..."
JaceKPlatini
Team Manager
Posts: 159
Joined: Tue May 22, 2007 7:24 am
Location: Ma³opolska

Czy spokojnie ???

Post by JaceKPlatini »

muzyk wrote:Panowie, spokojnie. Wszystko da siê za³atwiæ tylko i wy³±cznie spokojem, i opanowaniem.
Jacek, je¿eli chcesz sam wszystko prowadziæ dalej, to napisz, ¿e nie masz nat³oku obowi±zków i mo¿esz dalej spoojnie prowadziæ ligê IV i co¶ tam jeszcze. Nie mo¿esz od razu reagowaæ w ten sposób. Podejrzewam, ¿e Roti chcia³ dobrze zrobiæ, ale jak widaæ obróci³o to siê w z³o.
Witam.
Prowadzi³em w tym sezonie i bede prowadzi³ w przysz³ym sezonie IV ligê. Roti regularnie sie o cos czepia, a potem udaje ¶wietego, który nie wie o co chodzi. Jak by by³ taki zatroskany to ³atwoby siê dowiedzia³ czytajac forum, ¿e z nowa edycja PP mam do czynienia tyle, ¿e sie zg³osi³em do gry.
Pozdrawiam,.
Roti
Team Manager
Posts: 169
Joined: Wed Feb 20, 2008 10:50 pm
Location: Gdañsk
Contact:

Post by Roti »

JaceKPlatini zobacz moje wypowiedzi powy¿ej.. s± podparte faktami, a Twoje?
Piszesz o jaki¶ walkowerach których w ogóle nie ma :)

Nie czepiam siê bezpo¶rednio Ciebie tylko wskazuje nie prawid³owo¶ci w prowadzeniu ligi.
Nie raz kto¶ pisa³, ¿e dane s± podawane w kilku tematach itp.
Daleko nie trzeba szukaæ :
Powinno byæ tak, ¿e w jednym temacie z terminarzem podajesz, ¿e jest nowy i aby wszyscy siê zapoznali.
A ty co robisz?
Piszesz po 3 tematach i do tego na priv - po co to?
Zrób pierw porz±dek na forum i jako¶ staranniej prowad¼ t± ligê to nikt nie bêdzie mia³ do Ciebie pretensji.

EDIT:
Kolejny przyk³ad na to, ¿e jest ba³agan..
1) wys³a³e¶ w 3 tematach i na priv, ¿e jest nowy terminarz (mecze 11 i 13)
2) o nowych meczach ju¿ nie raczy³e¶ poinformowaæ (14 i 15)
(dopiero teraz zobaczy³em, ¿e gdzie¶ tam jest zedytowany temat zwi±zany z tymi meczami.. fajnie)

Liga 4 skoñczy³a siê szybciej ni¿ inne, a mimo to rozgrywamy wszystko przez ostatnie 5 dni i ty siê dziwisz, ¿e robi siê ba³agan.
Kto normalny sprawdza forum co kilka godzin czy nic siê nie zmieni³o?
Zw³aszcza ¿e jeden mecz rozgrywa siê 13 a 14 i 15 jest ju¿ nastêpny mecz z nie wiadomo jakim przeciwnikiem - jak wys³aæ zaproszenie?
Dru¿yna : New Port City
Sezon 22 : H.410 (6) / LP III A (10)
Sezon 23 : H.410 (3) / LP IV A (2)
Sezon 24 : H.410 (1) / LP III A (?)
JaceKPlatini
Team Manager
Posts: 159
Joined: Tue May 22, 2007 7:24 am
Location: Ma³opolska

Re !!!

Post by JaceKPlatini »

Jeste¶ malkontentem i krytykantem. Wszystko co jest robione przez innych a nie ciebie jest z³e. Przyk³ad jeden pierwszy z brzegu. Terminarz rozgrywek by³ i jest w jednym watku. Podany zosta³ przed rozpoczêciem rozgrywek w jednym miejscu i ca³y czas by³ planowo i terminowo realizowany. Wyjatek dwa terminy bara¿u nie zosta³y zrealizowane. Powód mo¿esz sobie przeczytaæ w podsumowaniu. To jest na tyle. Poniewa¿ cos ci pamiêc szwankuje to ci powtarzam nie prowadze z toba ¿adnej polemiki szkoda czasu.
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Jacek i Roti skonczcie juz sie czepianie siebie i wytykanie sobie jakis bledow, kazdy je popelnia i jesli je widzi i naprawia to nie widze powodow by sie "klocic". Koniec koncow Jacek wyszedl z opresji, teraz bedzie miec ³atwiejsze zadanie, bo troche mniej roboty, ale proponuje by nie robic jednego tematu z wszystkimi wynikami, tylko nowy watek do kazdej kolejki, tak jak to robi reszta lig, mysle, ze bedzie latwiejsze do wgladu oraz bardziej przejrzyste...

ps. czemu nie bylo na bierzaco tabeli IV ligi na forum? sp-poland to jedno, ale na forum tabela powinna byc uaktualniania, a tutaj nie widze wcale...
"If you hate something don't you do it too..."
JaceKPlatini
Team Manager
Posts: 159
Joined: Tue May 22, 2007 7:24 am
Location: Ma³opolska

Re.

Post by JaceKPlatini »

Tak, ju¿ w planie organizacyjnym na nowy sezon ju¿ to zmieni³em. Poniewa¿ juz s± terminy kolejek,rekrutacjê skoñczy³em na 99.99%, dzisiaj ruszaj± na Forum sprawy organizacyjne ligi IV.
JaceKPlatini
Team Manager
Posts: 159
Joined: Tue May 22, 2007 7:24 am
Location: Ma³opolska

IV Liga Sezon XI

Post by JaceKPlatini »

Jest otwarty w±tek na nowy sezon XI - IV ligi

dotycz±cy sezonu XI
JaceKPlatini
Team Manager
Posts: 159
Joined: Tue May 22, 2007 7:24 am
Location: Ma³opolska

Re: Re !!!

Post by JaceKPlatini »

JaceKPlatini wrote:Jeste¶ malkontentem i krytykantem. Wszystko co jest robione przez innych a nie ciebie jest z³e. Przyk³ad jeden pierwszy z brzegu. Terminarz rozgrywek by³ i jest w jednym watku. Podany zosta³ przed rozpoczêciem rozgrywek w jednym miejscu i ca³y czas by³ planowo i terminowo realizowany. Wyjatek dwa terminy bara¿u nie zosta³y zrealizowane. Powód mo¿esz sobie przeczytaæ w podsumowaniu. To jest na tyle. Poniewa¿ cos ci pamiêc szwankuje to ci powtarzam nie prowadze z toba ¿adnej polemiki szkoda czasu.

To jest moje o¶wiadczenie./data i godzina jest widoczna/


Za III Lige jest odpowiedzialny Roti
- do tej chwili nie og³osi³ sk³adu grup III ligi
- do tej chwili nie og³osi³ terminarza w srode rozpoczynaj± sie rozgrywki.

I ten facet przez ca³y ubieg³y sezon prowokowa³ konfliktowe sytuacje, poucza³ mnie jak sie to robi. Na czê¶æ zaczepek odpowiedzia³em mo¿e zbyt impulsywni , czê¶æ przemilcza³em, ale teraz nie odpuszczê.
Roti ju¿ Ci to raz napisa³em, a teraz powtarzam S P A D A J !!!! we¼ sie do roboty zamiast pisaæ literackie bzdety !!!!
Roti
Team Manager
Posts: 169
Joined: Wed Feb 20, 2008 10:50 pm
Location: Gdañsk
Contact:

Post by Roti »

No wiesz.. nie wszyscy tak jak ty siê ucz± i maj± masê wolnego czasu..

Ja ju¿ Ci napisa³em odpowiedni± wiadomo¶æ w której przeprosi³em za ¼le zinterpretowane przez Ciebie moje uwagi. Temat uwa¿am za zamkniêty.

Nie mam zamiaru nadal braæ udzia³u w Twojej dziecinnej polemice s³ownej..
Dru¿yna : New Port City
Sezon 22 : H.410 (6) / LP III A (10)
Sezon 23 : H.410 (3) / LP IV A (2)
Sezon 24 : H.410 (1) / LP III A (?)
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”