Dyskusja IV liga

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

Nadal Czekam na wyja¶nienia managera klubu FC Zabijaki uczestnicz±cego w rozgrywkach IV Ligi Grupy B. Bez tych wyja¶nieñ co do nierozegranych spotkañ nie mogê robiæ tabeli. Czekam do dzi¶ do godziny 18 :!: Po tej godzinie uznaje mecze za obustronne walkowery.
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

o akurat zd±¿y³em :D to tak 10 kolejka z Czarni gram 30.07 o 22 i jeszcze zostal mecz 3 kolejki z Sztorm Brze¿no w tedy byl na wakacjach i napisalem do nie go kiedy mu pasuje termin i czekam na odp. i 11 kolejke z Znicz tak jak pisalem w watku z wynikami nie ma tej druzyny albo nie umniem znalezc w systemie . Odrazu po meczu 10 kolejki i jak bede cos wiedzial na temat 3 kolejki napisze do prowadzacego na PW
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

OK to ja czekam na rozegranie tej 3 , 10 kolejki. W 11 Kolejce dosta³e¶ ju¿ walkower :) Po rozegraniu przez ciebie tej 3 i 10 kolejki zrobiê tabelê Ligi wiêc po¶piesz siê. Czekam na wiadomo¶æ.

Pozdrawiam
koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Post by koenigsegccx »

Witam!
Mam pro¶be czy mened¿erowie dru¿yn z którymi nie gra³em, bo wyjecha³em mogliby napisac mi wiadomo¶æ o tym? Z góry dziêki :wink:
Image
Image
Roti
Team Manager
Posts: 169
Joined: Wed Feb 20, 2008 10:50 pm
Location: Gdañsk
Contact:

Post by Roti »

koenigsegccx wrote:Witam!
Mam pro¶be czy mened¿erowie dru¿yn z którymi nie gra³em, bo wyjecha³em mogliby napisac mi wiadomo¶æ o tym? Z góry dziêki :wink:
A mo¿e tak napisa³by¶ jeszcze w której z IV lig grasz i jak siê nazywa twoja dru¿yna?
Dru¿yna : New Port City
Sezon 22 : H.410 (6) / LP III A (10)
Sezon 23 : H.410 (3) / LP IV A (2)
Sezon 24 : H.410 (1) / LP III A (?)
koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Post by koenigsegccx »

No ja gram w lidze IV B a dru¿yna to PKS Znicz
Image
Image
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

Wszystkie poprzednie mecze w których nie grale¶ s± uznane jako walkower dla twoich przeciwników.
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

devil162 wrote:Wszystkie poprzednie mecze w których nie grale¶ s± uznane jako walkower dla twoich przeciwników.
ja uwazam ze powinien zagrac mecze zalegle , bo pisal pare postów wczesniej ze wyjezdza na wakacje od 20 lipca do konca miesiaca i ja gram znim w niedziele jako 11 kolejke IV ligi B
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

Dobra wiêc mecze które nie gra³ niech szybko zagra bo ja nie mogê tabeli zrobiæ bo jest takie zamieszanie ¿e powoli mi siê odechciewa prowadzenie tej ligi szczerze mówi±c. :x
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

11 kolejka IV B

F.C. Zabijaki 6 - 2 PKS Znicz


Michal Baran 1 - 0 9'
Maksymilian Boruc 2 - 0 16'
31' 2 - 1 Pablo Roberto Fermino
39' 2 - 2 John Alieu Balci
Tomasz Mioduszewski 3 - 2 46'
Maksymilian Boruc (P) 4 - 2 56'
Gilberto Costa 5 - 2 82'
Maksymilian Boruc 6 - 2 87'
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
Kohler
Team Manager
Posts: 143
Joined: Sun Apr 20, 2008 1:32 pm

Post by Kohler »

devil162 wrote:Dobra wiêc mecze które nie gra³ niech szybko zagra bo ja nie mogê tabeli zrobiæ bo jest takie zamieszanie ¿e powoli mi siê odechciewa prowadzenie tej ligi szczerze mówi±c. :x
ja uwazam ze powinien zagrac mecze zalegle , bo pisal pare postów wczesniej ze wyjezdza na wakacje od 20 lipca do konca miesiaca i ja gram znim w niedziele jako 11 kolejke IV ligi B
Najlepiej devil tam gdzie niema wyja¶nieñ dawaj od razu obustronny walkower. Tam gdzie jest wyja¶nienie to walkower dla tej dru¿yny która nie wyja¶ni³a czyli 3 pkt dla osoby która wyja¶ni³a. A jak by³ na wakacjach to niech rozegra szybko mecze 3-4 dni po kolei przecie¿ mo¿na sie tak umówiæ. Ju¿ 14 kolejka nie d³ugo i koniec. Do 19 kolejki musisz ju¿ mniej wiêcej wiedzieæ kto we¼mie udzia³ w bara¿ach itd. A na przysz³e kolejki jak ktos w ci±gu 48 godzin nie wyja¶ni to walkower. To strata tego gracza on powinien pilnowaæ swoich spraw.
Turniej Poland Lublin XXIV - ZAPRASZAM
ZAPISY TUTAJ
lisek7
Team Manager
Posts: 164
Joined: Mon Jul 14, 2008 3:38 am

Post by lisek7 »

Bêdzie kto¶ (w IV lidze A) zamiast Tsunami? bo ich nie ma, rozegra³ 4 mecze i siup, powinno siê go wypisaæ z tabeli, a jego mecze powinny siê nie liczyæ, albo powinien byæ walkower dla jego przeciwników
Bo niektórzy z nim grali i zarobili po 3 cenne punkty, inni nie mog± z nim graæ, wiêc albo tym co grali powinno siê je odj±æ, albo tym co nie grali, powinno siê dodaæ(walkower)
z góry dziêki za rozpatrzenie sprawy :)
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

Niestety ale muszê zrezygnowaæ z uczestnictwa w Lidze IV Gr. A spowodowane jest to otrzymaniem bana na Soccer Project (staram siê wyja¶niæ sytuacjê) niestety równie¿ muszê zrezygnowaæ z prowadzenia IV Ligi Gr. B poniewa¿ jest ogromny ba³agan a ja ju¿ nie mogê siê po³apaæ oraz z powodu braku czasu. Jednocze¶nie mogê powiedzieæ ¿e chcia³bym prowadziæ t± ligê ( IV Gr. B) lecz od nowego sezonu w Lidze Polskiej i tylko wtedy gdy zostanê odbanowany i bêdê móg³ nadal graæ.

Dziêkujê.
MacieqCe
Team Manager
Posts: 190
Joined: Sat Jan 05, 2008 8:45 pm
Location: Pruszków, Poland

Post by MacieqCe »

Niestety prawie ca³e wakacje by³em poza domem, nie mog³em rozegraæ wiêkszo¶ci meczów w lidze polskiej. Nied³ugo znowu wyje¿d¿am wiêc chyba nie uda mi siê zagraæ z tymi dru¿ynami w innym terminie. Z tego powodu jestem zmuszony do rezygnacji z udzia³u w Lidze IV A (oczywi¶cie je¶li dalej gram, bo dawno nie bylo mnie na forum i nie wiem czy z powodu walkowerów organizator nie usun±³ mojej dru¿yny)
Z powa¿aniem
MacieqCe
paolovicente
Coach
Posts: 48
Joined: Mon Apr 07, 2008 10:21 am

Post by paolovicente »

Czesc,
dru¿yna Szlaban Biskupice ma zajêty kalendarz na rozegranie meczu XVII kolejki IV ligi gr A w pietek 15.08.2008. Wys³a³em zaproszenie na niedziele.
Pozdrawiam,
Paolo
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”