Dyskusja IV liga

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

Kohler
Team Manager
Posts: 143
Joined: Sun Apr 20, 2008 1:32 pm

Post by Kohler »

Przeniesione z dzia³u "IV Liga - Sezon XI- Gr. A - VI kolejka-Wyniki i Tabela"

Z ciekawo¶ci kto zajmuje jakie miejsce i jak to do tej pory wygl±da postanowi³em zrobiæ sobie bardziej przejrzyst± tabele i mam nadzieje ¿e nie skrytykujecie mnie od razu za to. Zamieszam tutaj t± tabele aby by³o to bardziej przejrzyste jest ona zaznaczam nieoficjalna bo ja nie jestem moderatorem tej ligi.

Je¶li spotka siê to z aprobat± moderatora to mo¿na aktualizowaæ t± tabele szybko i ³atwo bo jest ona przygotowana w excelu.

Przy tworzeniu tabeli korzysta³em z wyników znajduj±cych sie w postach na forum.

Image
I teraz wyja¶nienia.

Image

Po pierwsze nie opowiada³em Ci bajek bo dosta³em informacje od administratora http://spwc.home.sapo.pt/ ¿e doradca musi pochodziæ z kraju z którego prowadzisz reprezentacje. I takiego te¿ wybra³em jest nim Amerykanin machetillo.

Druga sprawa je¶li to chodzi o Adas =) to nie mog³e¶ siê odezwaæ bo nie by³o do tego podstaw. Adas =) mnie nie zaprosi³ choæ wys³a³em mu pw z pro¶ba o zaproszenie, na wakacjach nie by³ bo logowa³ siê codziennie. A potem siê t³umaczy³ ¿e nie wiedzia³ ¿e gra w czwartej lidze i pisa³ ¿e to mi nie zale¿y a w konsekwencji sam zrezygnowa³. A ja mu wcze¶nie wys³a³em pw ¿e gramy razem w tym i w tym dniu w lidze polskiej i ¿eby mnie zaprosi³ to nie pisz bredni ¿e to ja jestem winny. Ka¿dy musi znaæ regulamin jak sam pisa³e¶.

Image

Pw z informacja o tym ¿e nie muszê pisaæ dosta³em po tym jak wy³±czy³em gg. Jak ju¿ napisa³em powy¿ej tej tabeli jest ona nieoficjalna i nie jestem moderatorem tej ligi. A my¶lê ¿e wszyscy wiedz± co to znaczy "nieoficjalna" ¿e mo¿na to porównaæ ze s³owem "nie zweryfikowana". Chcia³em przedstawiæ to w sposób bardziej przejrzysty. Zrobienie w miarê porz±dnej tabeli zajê³o mi 2 godziny a pó¼niejszej aktualizacji mo¿na dokonaæ w 10 minut a jak ju¿ sobie wytykamy b³êdy Ty jak ju¿ napisa³e¶ masz pomocników i nie mo¿ecie nawet profesjonalnej tabeli zrobiæ. Przeniosê tabele do dyskusji o IV lidze nie zamierzam kasowaæ bo ¿yjemy w kraju demokratycznym.

Image

Nic ci nigdy nie narzuca³em, i nie pisa³em ¿e co¶ musisz tak zrobiæ a nie inaczej. Ka¿dy ma prawo do wypowiedzenie siê czy uwa¿a ¿e co¶ jest sprawiedliwe czy nie.


Podsumowuj±c jeste¶my tu po to aby sobie pomagaæ, bo jeste¶my spo³eczno¶ci±. Nawet nieraz powinni¶my sobie wytkn±æ b³êdy np:. "tu sie pomyli³e¶" i druga osoba nie powinna sie od razu oburzaæ.

Mamy te¿ prawo do b³êdy to rzecz ludzka. Ale nikt niema prawa aby byæ niekulturalny i u¿ywaæ epitetów tak jak to zrobi³ Platini w wiadomo¶ciach pw. Nikt nam nie daje prawa do obra¿ania innych.

Jedni mog± uwa¿aæ ¿e co to za obraza s³owo "³ajdak". Ja niestety czuje siê ura¿ony tym s³owem jak i postaw± Platiniego.

Przepraszam za ewentualne b³êdy pisa³em to szybko.
Turniej Poland Lublin XXIV - ZAPRASZAM
ZAPISY TUTAJ
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Jesli macie sie klocic to nie tutaj, zobacze jeszcze raz takie akcje to obaj wylecicie z gry, nie bedziemy takich rzeczy tolerowac, jesli macie jakies watpliwosci odsylam do regulaminu, jesli macie jakies watpliwosci z liga odsylam do regulaminu, mnie lub Wojta, nie robcie nic na wlasna reke (tu glownie tyczy sie Jacka Platiniego), bo to bedzie weryfikowane i jesli beda jakies bledy ktorych nie powinno byc to nie bedziemy sie tak bawic, wczesniej kazdy opiekun prowadzil swoja lige wg regulaminu i byl spokoj a od 2 sezonow widze, ze ciagle cos sie dzieje w tej IV lidze, do tego zachowujesz sie Jacku jak dzieciak piszac takie pw jakie napisales do Kohlera, zreszta, jeszcze raz taki numer i wyciagniemy konsekwencje.
"If you hate something don't you do it too..."
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

bardzo ³adna tabela o wiele lepsza ni¿ te "pisane" mam nadzieje ze w dalszej czesci sezonu wlasnie takie tabele beda
koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Post by koenigsegccx »

Witam!
Od 20 lipca do koñca lipca mnie nie bêdzie poniewa¿ wyje¿dzam a dostêpu do internetu jak i PC nie bede mia³. Wszytkie mecze zagram po powrocie.
Pozdrawiam.
Image
Image
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Witam !!!

Post by KajTeK »

wyjezdzam na 20 lipca na tydzien po powrocie rozegram mecze , o ile sie zgodzicie PA
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
Marcinek17_mmz
Team Manager
Posts: 129
Joined: Thu Apr 10, 2008 1:35 pm

Post by Marcinek17_mmz »

Chcialem sie tylko zapytac czy mozna gdzies sprawdzic jak wyglada obecnie tabela IV ligi grupy A ?? Czy wogule gdzies jest ??
Kohler
Team Manager
Posts: 143
Joined: Sun Apr 20, 2008 1:32 pm

Post by Kohler »

Chcialem sie tylko zapytac czy mozna gdzies sprawdzic jak wyglada obecnie tabela IV ligi grupy A ?? Czy wogule gdzies jest ??
Nie w tej chwili niema aktualnej tabeli.
Turniej Poland Lublin XXIV - ZAPRASZAM
ZAPISY TUTAJ
JaceKPlatini
Team Manager
Posts: 159
Joined: Tue May 22, 2007 7:24 am
Location: Ma³opolska

Tabele IV Ligi po IX kolejce !!!!

Post by JaceKPlatini »

Marcinek17_mmz wrote:Chcialem sie tylko zapytac czy mozna gdzies sprawdzic jak wyglada obecnie tabela IV ligi grupy A ?? Czy wogule gdzies jest ??

S± w w±tkach kolejki I - VII,
i IX ³±cznie dla VIII i IX bo kolejki VIII i IX by³y prawie jednocze¶nie, piatek i sobota. Na tych co udzielaj± nie prawdziwych informacji nie zwracaj uwagi. Poniewaz jest duzo meczy zaleg³ych, tabele s± i beda uzupe³niane systematycznie. Aktualizacja jest prowadzona na bie¿±co.
Last edited by JaceKPlatini on Wed Jul 23, 2008 11:27 am, edited 1 time in total.
Start 19.04.2007 sezon XVIII H - VI m
Sezon XVIII H VIII m, XIX H I m awans
Sezon XX G VI m, XXI G III m XXII G I m awans
Sezon XXIII F VIIm

Liga Polska;
Start IV Liga sezon VII
Sezon X awans do III Ligii
Kohler
Team Manager
Posts: 143
Joined: Sun Apr 20, 2008 1:32 pm

Post by Kohler »

Proszê o wyja¶nienie moderatora dlaczego w tabeli po 9 kolejce mam wpisane 5 rozegranych meczy jak rozegra³em 8 inne dane te¿ siê nie zgadzaj±?

Wszystko jest po wpisywane na forum ale poni¿ej zebra³em wszystko raz jeszcze.

-----------------------------------------------------------------

I Kolejka - Rozegrana 22 VII 08 mecz zaleg³y:

Bydgostica 1 - 3 FC Lublin
13' 0 - 1 Martin 'Eto' Mi¹inský
16' 0 - 2 Martin 'Eto' Mi¹inský
23' 0 - 3 Filip 'Podolski' Kowalczyk
Lukasz Pekovic 1 - 3 54'

--------------------------------------------------------------------

II Kolejka - 28 VI 08 termin prawid³owy:

FC Lublin 0 - 0 Szlaban Biskupice

--------------------------------------------------------------------

III Kolejka - 02 VII 08 - termin prawid³owy:

Blaugrana PL 3 - 2 FC Lublin

3' 0 - 1 Jakub 'Van Nistelrooy' Globus
Pawel DaSilva 1 - 1 27'
61' 1 - 2 Jakub 'Van Nistelrooy' Globus
Marcin Wojcik 2 - 2 62'
Marcin Wojcik 3 - 2 74'

--------------------------------------------------------------------

IV Kolejka - 20 VII 08 - mecz zaleg³y

FC Lublin 5 - 0 TBFC Internazionale
Martin 'Eto' Mi¹inský 1 - 0 8'
Martin 'Eto' Mi¹inský 2 - 0 24'
Filip 'Podolski' Kowalczyk 3 - 0 42'
Martin 'Eto' Mi¹inský 4 - 0 50'
Filip 'Podolski' Kowalczyk 5 - 0 79'

----------------------------------------------------------------------

V Kolejka - 13 VII 08 - mecz zaleg³y

Piêkno Paniówki GFC 1 - 1 FC Lublin
17' 0 - 1 Ireneusz 'Sneijder' Grzelak
Michal 'Malo' Malinowski 1 - 1 47'

------------------------------------------------------------------------

VI Kolejka - 12 VII 08 - termin prawid³owy

FC Lublin 1 - 0 MMz City
Tomasz 'Ballack' Myszor 1 - 0 77'

-----------------------------------------------------------------------------

VII Kolejka - 16 VII 08 - termin prawid³owy

MC Pruszków 1 - 4 FC Lublin

13' 0 - 1 Kevin Molloy
Stefan Dumitrascu 1 - 1 14'
31' 1 - 2 Tomasz 'Ballack' Myszor
40' 1 - 3 Kevin Molloy
59' 1 - 4 Marcin 'Kalou' Jelen

-----------------------------------------------------------------------------------

VIII Kolejka - 18 VII 08 - mecz siê nie odby³ z powodu zespo³u tsunami który od 2 lipca siê nie loguje

Tsunami - FC Lublin

--------------------------------------------------------------------------------

IX Kolejka - 19 VII 08 - prawid³owy termin

FC Lublin 2 - 0 zabunkrowana babcia w kwiatach
Filip 'Podolski' Kowalczyk 1 - 0 63'
Tomasz 'Lampard' Kuzera 2 - 0 68'

--------------------------------------------------------------------------------

Podsumowanie:

Rozegrane mecze: 8
Zwyciêstwa:5
Remisy:2
Pora¿ki:1
Zdobyte bramki: 18
Stracone bramki: 6
Ró¿nica bramek: 12
Pkt: 17

----------------------------------------------------------------------------------
Turniej Poland Lublin XXIV - ZAPRASZAM
ZAPISY TUTAJ
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: URLOP !!!!

Post by pearljammer »

JaceKPlatini wrote:Bardzo prosze o kontakt w celu rozmowy osoby, które korzysta³y z opcji "urlop' w systemie soccerproject.
Prosze nie omijac tego co wkleil Kohler tylko wyjasnic czemu tak sie dzieje, i nie na priv tylko tu, bo pozniej znowu bedzie jakies wypieranie, ze to zrobil to, tamten zmontowal nieprawde etc...

ps. mial byc porzadek w IV lidze, a kolejny sezon go nie ma, wchodzaca druzyna do ligi gra od momentu wejscia, bez wczesniejszych meczow, walkowery sa po 2 dniach od daty kolejki, chyba, ze ktos wyjechal i to zglosil, a tu widze, jest na odwrot, juz mamy 10 kolejke, a tu niektorzy maja wpisane po 1 meczu, tak nie moze byc.
"If you hate something don't you do it too..."
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Post by WojT »

Przejrza³em wszystkie kolejki i tabele dotycz±ce IV ligi A.
Jasno z nich wynika ¿e je¿eli chodzi o tabele z poszczególnych kolejek mog± znale¼æ siê b³êdy w podliczaniu. Niestety nie ma ¿adnego wyja¶nienia dlaczego b³êdna jest tabela z ostatniej IX kolejki.
Tabela napisana jest Sro Lip 23, 2008 2:59 am - jedynie wpis z VIII kolejki meczu Szlaban - Piêkno P. 5-2 podany jest Sro Lip 23, 2008 8:42 am. Pozosta³e wyniki z wcze¶niejszych kolejek podane s± znacznie wcze¶niej - ostatni wpis widnieje z dat± Wto Lip 22, 2008 6:14 pm z I kolejki wiêc weryfikacja tabeli po IX rundzie powinna zawieraæ wszystkie rozegrane i zg³oszone do daty wpisu tabeli mecze.

Wracaj±c do sprawy Kohlera - wyra¼nie napisa³ ¿e prosi o wyja¶nienie. Je¿eli nawet macie jakie¶ amimozje w stosunku do Siebie - to niestety moderator lub prowadz±cy ligê jest zobowi±zany napisaæ jakie¶ s³owo wyja¶nienia. Nic siê nie stanie jak siê napisze
przepraszam ...
g³owy, z nawet dumy przez to nie ubêdzie.

Czekam na wyja¶nienie jak najszybciej i przeprosiny zainsterowanych jak najszybciej - nie bêdê znosi³ tonów i s³ów wypisanych zarówno na forum jak i w wiadomo¶ciach prywatnych.

Dopóki nie bêdzie wyja¶nienia i przeprosin zawieszam obowi±zki JackowiPlatiniemu prowadzenia ligi IV - chwilowo sam siê tym zajmê.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

Witam Od Jutra tzn. 24 Lipca 2008 bêdê prowadziæ IV Ligê Gr. B

Tabela ligi bêdzie aktualizowania co 2 kolejki w przyklejonym temacie na forum. Nazwa tematu Tabela - IV liga B.

Tematy kolejnych kolejek bêd± zak³adane dwa dni przed terminem np. kolejka ma siê odbywaæ w ¶rodê wiêc temat na forum pojawi siê ju¿ w poniedzia³ek.

Przyk³ad nazwy tematu : Wyniki - IV GR. B - 1 kolejka


Kontakt ze mn± mo¿na uzyskaæ pod numerem gadu gadu 2811549 , PW na forum lub PW na Konto Soccer Project :)

Jutro zrobiê aktualn± tabelê ligi na podstawie tematów zak³adanych od 1 kolejki przez by³ego prowadz±cego JackaPlatiniego. W Tabeli zostan± uwzglêdnione tylko mecze ROZEGRANE.
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

Aktualizacja 28 Lipca 2008 Rok.

OK Teraz wypisze wszystkie mecze z ka¿dej kolejki które siê nie odby³y :wink: Od Managerów oczekuje wyja¶nieñ dlaczego te mecze siê nie odby³y inaczej mecze te zostan± uznane za obustronne walkowery. W ka¿dym temacie s± posty mówi±ce ¿e gospodarz nie wys³a³ zaproszenia te mecze traktuje jako walkower.

NA WYJA¦NIENIA CZEKAM DO SOBOTY DO GODZINY 18 :) MECZE KTÓRYCH NIE ODBYCIE SIÊ NIE ZOSTANIE WYJA¦NIONE ZOSTAN¡ UZNANE JAKO OBUSTRONNY WALKOWER.

1 Kolejka

Sztorm – No Name - walkower obustronny 0-0
Ogonowo – Znicz - walkower obustronny 0-0
SCA - Wis³a - walkower obustronny 0-0

2 Kolejka

No Name – Wis³a - walkower obustronny 0-0
Sztorm - Ogonowo - walkower obustronny 0-0

3 Kolejka

Wszyscy Na Wakacjach

4 Kolejka

Czarni – Wis³a - walkower obustronny 0-0
Znicz – SCA - walkower obustronny 0-0

5 Kolejka

Igie³ki - Ogonowo - walkower obustronny 0-0
SCA - Sztorm - walkower obustronny 0-0
Wis³a - Znicz - walkower obustronny 0-0

6 Kolejka

No Name – Czarni - walkower obustronny 0-0
Sztorm – Wis³a - walkower obustronny 0-0
Ogonowo – SCA - walkower obustronny 0-0

7 Kolejka

Wis³a – Ogonowo - walkower obustronny 0-0

8 Kolejka

No Name – Znicz - walkower obustronny 0-0

9 Kolejka

SCA – No Name - walkower obustronny 0-0
Znicz - Sztorm - walkower obustronny 0-0

10 Kolejka

No Name-Sztorm - walkower obustronny 0-0
Znicz - Ogonowo - walkower obustronny 0-0
Czarni -Zabijaki - dzi¶ mam dostaæ wyja¶nienia - manager wczoraj przyjecha³ z obozu.
Wis³a - SCA - walkower obustronny 0-0

11 Kolejka

Ogonowo- Sztorm - czekam do Czwartku 31.07
Wis³a – No Name - czekam do Czwartku 31.07

Wyja¶nienia proszê pisaæ mi na PW na forum w wiadomo¶ci proszê napisaæ który to mecz i z której kolejki u³atwi mi to pracê.

Dziêkujê
:wink:
Last edited by devil162 on Mon Jul 28, 2008 3:24 pm, edited 2 times in total.
paolovicente
Coach
Posts: 48
Joined: Mon Apr 07, 2008 10:21 am

Post by paolovicente »

Witam.
Z tego co widaæ, druzyna Grupa A Tsunami prowadzona przez Matu zosta³a wyrzucona z systemu. Menadzera nie ma w systemie...

Dzis postaram sie podliczyc mecze dotychczasowych kolejek i podeslac najpoznioej do jutra do po³udnia na stronê.

Pozdrawiam,
Paolo
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

W³a¶nie min±³ termin sk³adania wyja¶nieñ za nierozegrane mecze IV Ligi Grupy B :!: Jutro Bêdê sprawdza³ ostatnie logowania managerów. Mecze tych managerów którzy siê logowali niedawno zostan± uznane za obustronny walkower, natomiast mecze tych którzy siê logowali ju¿ dawno oko³o tydzieñ do ty³ zostan± jeszcze wstrzymane bo jest mo¿liwo¶æ ¿e s± oni na wakacjach :)

Dziêkuje za uwagê.

Pozdrawiam :wink:
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”