SoccerProject

Can you manage it ?
It is currently Tue Nov 21, 2017 8:13 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
PostPosted: Thu Feb 19, 2009 11:34 am 
Member of the Soccer Project Association

Chciałbym wykorzystać bardziej oprogramowanie na naszym portalu i rozbudować informacje o ligach na początku o króla strzelców poszczególnej ligi.
Do tego i nie tylko potrzebuję wprowadzić listę zawodników. Jako że będzie to dość pokaźna lista a nie chce mi się jej ręcznie w module wprowadzać prosiłbym Was o wysłanie do mnie plików CSV waszych zawodników. Od razu mówię - nie interesuje mnie nic innego jak tylko pozycja, Imię i Nazwisko - oraz oczywiście klub który reprezentują (nazwa klubu może być podana jako nazwa pliku).
Gdzie możecie sobie stworzyć plik csv - musicie wejść w Zespół - Zawodnicy - Oceny i przy temacie :Oceny zawodnika (Nazwa Klubu) - tu jest ikonka do stworzenia CSV.

Jak będę miał te informację to w miarę szybko wrzucę wszystkie dane zawodników do portalu.

Dane proszę mi wysyłać na priv na forum lub na maila: wojt13@gmail.com

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Mar 12, 2009 2:12 pm 
Member of the Soccer Project Association

Baza zawodników jest już wprowadzona, wyniki z trzech kolejek również.
Ze swojej strony mogę napisać, że najbardziej rozbudowaną statystykę posiada Ekstraklasa - wprowadzone tam jest:
  1. Składy drużyn w poszczególnych meczach - jak klikniecie sobie w tabeli jakąś ekipę i podspodem wybierzecie skład - to ukaże się Wam ilość rozegranych meczy przez poszczególnych zawodników, ilość zdobytych bramek, ilość żółtych i czerwonych kartek.
  2. W statystykach zdarzeń - pokazane są wszystkie zdobyte do tej pory przez poszczególnych zawodników eventy (bramki, kartki)
  3. Wyniki - jak wybierzecie ikonkę "pokaż informacje" (po lewej stronie meczu) to ukażą Wam się wszystkie zdarzenia z meczu (bramki, kartki, zmiany)
Zastanawiam się jeszcze nad wprowadzeniem eventu (zdarzenia) kontuzja - liczę na dyskusję :lol:

Jeżeli chcecie mieć w ten sposób rozbudowane zdarzenia dla pozostałych lig - to niestety jestem zmuszony prosić kogoś o pomoc i współpracę - nie jest to żmudna robota - wystarczy poświęcić max do godziny czasu po kolejce (praktycznie wystarczy max 30 minut aby wprowadzić dane z całej kolejki). Chętnych proszę o info na priv.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Nov 17, 2010 10:01 pm 
Team Manager

Witajcie! (Wiadomość do wszystkich graczy LP)
Proszę zgłaszać potwierdzenie udziału w rozgrywkach Ligi Polskiej. Termin zgłoszeń mija w piątek. Aby potwierdzić zgłoszenie należy zgłosić chęć gry na www.sp-poland.com na tamtejszym forum w dziale ZGŁOSZENIA DO LIGI. Należy pamiętać, że od tego sezonu WYNIKI WPISUJEMY NA FORUM WWW.SP-POLAND.COM
Wszystko jest już przygotowane. Czekamy na potwierdzenia gry. Zapraszamy do rejestracji.

http://www.lzs-skalagi.pl

http://sp-poland.com <== Soccerproject Polish League

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC + 1 hour