NOWY SEZON - PROPOZYCJA !

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

Post Reply
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

NOWY SEZON - PROPOZYCJA !

Post by WojT »

Chciałbym wykorzystać bardziej oprogramowanie na naszym portalu i rozbudować informacje o ligach na początku o króla strzelców poszczególnej ligi.
Do tego i nie tylko potrzebuję wprowadzić listę zawodników. Jako że będzie to dość pokaźna lista a nie chce mi się jej ręcznie w module wprowadzać prosiłbym Was o wysłanie do mnie plików CSV waszych zawodników. Od razu mówię - nie interesuje mnie nic innego jak tylko pozycja, Imię i Nazwisko - oraz oczywiście klub który reprezentują (nazwa klubu może być podana jako nazwa pliku).
Gdzie możecie sobie stworzyć plik csv - musicie wejść w Zespół - Zawodnicy - Oceny i przy temacie :Oceny zawodnika (Nazwa Klubu) - tu jest ikonka do stworzenia CSV.

Jak będę miał te informację to w miarę szybko wrzucę wszystkie dane zawodników do portalu.

Dane proszę mi wysyłać na priv na forum lub na maila: wojt13@gmail.com
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: NOWY SEZON - PROPOZYCJA !

Post by WojT »

Baza zawodników jest już wprowadzona, wyniki z trzech kolejek również.
Ze swojej strony mogę napisać, że najbardziej rozbudowaną statystykę posiada Ekstraklasa - wprowadzone tam jest:
  1. Składy drużyn w poszczególnych meczach - jak klikniecie sobie w tabeli jakąś ekipę i podspodem wybierzecie skład - to ukaże się Wam ilość rozegranych meczy przez poszczególnych zawodników, ilość zdobytych bramek, ilość żółtych i czerwonych kartek.
  2. W statystykach zdarzeń - pokazane są wszystkie zdobyte do tej pory przez poszczególnych zawodników eventy (bramki, kartki)
  3. Wyniki - jak wybierzecie ikonkę "pokaż informacje" (po lewej stronie meczu) to ukażą Wam się wszystkie zdarzenia z meczu (bramki, kartki, zmiany)

Zastanawiam się jeszcze nad wprowadzeniem eventu (zdarzenia) kontuzja - liczę na dyskusję :lol:

Jeżeli chcecie mieć w ten sposób rozbudowane zdarzenia dla pozostałych lig - to niestety jestem zmuszony prosić kogoś o pomoc i współpracę - nie jest to żmudna robota - wystarczy poświęcić max do godziny czasu po kolejce (praktycznie wystarczy max 30 minut aby wprowadzić dane z całej kolejki). Chętnych proszę o info na priv.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
kubik
Team Manager
Posts: 192
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:20 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Re: NOWY SEZON - PROPOZYCJA !

Post by kubik »

Witajcie! (Wiadomość do wszystkich graczy LP)
Proszę zgłaszać potwierdzenie udziału w rozgrywkach Ligi Polskiej. Termin zgłoszeń mija w piątek. Aby potwierdzić zgłoszenie należy zgłosić chęć gry na www.sp-poland.com na tamtejszym forum w dziale ZGŁOSZENIA DO LIGI. Należy pamiętać, że od tego sezonu WYNIKI WPISUJEMY NA FORUM WWW.SP-POLAND.COM
Wszystko jest już przygotowane. Czekamy na potwierdzenia gry. Zapraszamy do rejestracji.
TEAM: LZS Skałągi

http://www.lzs-skalagi.pl

http://sp-poland.com <== Soccerproject Polish League
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”