SoccerProject

Can you manage it ?
It is currently Tue Nov 21, 2017 8:17 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ] 
Author Message
PostPosted: Tue Jun 30, 2009 9:13 pm 
Member of the Soccer Project Association

Walka w Ekstraklasie o Mistrza polski trwała do ostatniej kolejki - i jak w poprzednim sezonie tytuł ten utrzymał menadżer grabek i jego zespół Bąbelki zdobywając łącznie 47 pkt. Drugie i miejsce i zaszczytny tytuł wicemistrza polski zdobyła ekipa łks łódź tracąc do mistrza tylko 2 pkt (łącznie uzbierała 45 pkt.). Z ligą żegna się ekipa Jakuzzi która uzbierała tylko 5 pkt i zajęła ostatnie miejsce. W walce barażowej weźmie udział ekipa Rydwany Śmierci, które zdobyły tylko 7 pkt.
Awans do Ekstraklasy wywalczyła ekipa Kolej Poznań zdobywając 47 pkt. Z Rydwanami Śmierci spotka się w barażu ekipa MMz City, która zdobywając 40pkt wywalczyła 2 miejsce w II lidze. Z II ligą żegnają się ekipy:
FC Atak - niestety BOT - zdobywając w całych rozgrywkach 4 pkt.
Rearviewmirror FC -zdobywca 6 pkt.
W barażach zagrają ekipy:
1. SOKOŁY Małopolskie - zajmujące 8 miejsce , zdobywając 17 pkt,
2. AS Mania - zajmując 7 miejsce i zdobywając 20 pkt.
Awans do II ligi z III ligi A wywalczyła ekipa FC Miechowice zdobywając 54 pkt, natomiast ekipa Bydgostica będzie musiała rozegrać mecze barażowe z ekipą SOKOŁY Małopolskie, aby myśleć o walce w najbliższym sezonie w II lidze (oczywiście pod warunkiem że wygra).
Z III ligi B awans do ligi II wywalczyła ekipa Muczios zdobywając 47 pkt, a ekipa z najdłuższą nazwą w naszej historii, czyli zabunkrowana babcia w kwiatach będzie musiała w barażach pokonać ekipę AS Mania aby w nowym XVII już sezonie zagrać w II lidze.

Niestety nie odbyło się w tym sezonie bez Bot'ów i meczy oddanych walkowerem - mam nadzieję że następny sezon wykrystalizuje te nasze 40 ekip i wreszcie mecze i wyniki we wszystkich ligach będą ciekawsze.
A na razie mogę podziękować za uczestnictwo i gratuluję wszystkim wymienionym ekipom zaangażowania i mam nadzieję że w tym sezonie Grabkowi będzie trudniej utrzymać mistrza polski (chociaż wierzę w jego umiejętności :D).
Pozdrawiam wszystkich i jak zwykle nowy sezon zacznie się w środę w nowym sezonie soccerproject (pod warunkiem że wszystkie mecze barażowe zostaną rozegrane i wyniki będą podane).

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Jul 01, 2009 12:31 pm 
Assistant Manager

kiedy mają byc rozegrane baraże, bo jakoś nie moge znaleźć terminów?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Jul 01, 2009 1:02 pm 

jak najszybciej - jak nie zdążycie w tym tygodniu to w następnym w możliwie szybkim terminie, tak aby można było ustawić ekipy w poszczególnych ligach.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Jul 02, 2009 2:51 pm 
Assistant Manager

no to Huston mamy problem, po wcisnieciu zapros na mecz wyskakuje taka oto inforamcja:
Błąd
Niestety nie ma terminu na rozegranie tego meczu! Przypomnienie: Mecze towarzyskie mogą być planowane tylko na bieżący sezon. Jeżeli chciałbyś ustawić mecz na przyszły sezon, to musisz poczekać na jego rozpoczęcie.
ups czyli musimy poczekac zdaje się:(

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Jul 02, 2009 9:21 pm 

no niestety trzeba będzie poczekać. Jak uda Wam się te mecze rozegrać w poniedziałek i wtorek to we wtorek lub środę rano powstanie terminarz. A na razie w weekend postaram się stworzyć terminarze dla poszczególnych lig.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Jul 04, 2009 1:13 pm 
Team Manager

Moje zaproszenie nie zostalo zaakceptowane:
miałeś zaproszenie na mecz( AS Mania - zabunkrowana babcia w kwiatach on Pią 3 Lip 2009 (14:00:00 CET)).
To zaproszenie właśnie wygasło i zostało usuniętę.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jul 06, 2009 2:15 pm 
Assistant Manager

wysłałem 3 zaproszenie do SOKOŁY Małopolskie na mecz barażowy w terminie do 8 lipca godzina 18, czekam na akceptacje i zaproszenie rewanżowe.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jul 06, 2009 7:08 pm 
Assistant Manager

Baraże są konsekwencją Regulaminu Rozgrywek. Nie dość że nie dopracowanego, to jeszcze nie realizowanego i nie przestrzeganego. Gdyby tak nie było i organizator był świadom swoich obowiązków to w terminarzu zakończonego sezonu by wyznaczył daty barażów i nie było by niepotrzebnych polemik. No ale jak się coś pozostawia w domyśle na wszelki wypadek i to się robi celowo, to jest kolejny dowód na KORUPCJE W POLSKIEJ LIDZE. Pozdrawiam organizatorów, a szczególnie jednego, który systematycznie i świadomie niszczy Polska Ligę bo sportowo nie może zaistnieć.

Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jul 06, 2009 9:07 pm 

JaceKsenior wrote:
Baraże są konsekwencją Regulaminu Rozgrywek. Nie dość że nie dopracowanego, to jeszcze nie realizowanego i nie przestrzeganego. Gdyby tak nie było i organizator był świadom swoich obowiązków to w terminarzu zakończonego sezonu by wyznaczył daty barażów i nie było by niepotrzebnych polemik. No ale jak się coś pozostawia w domyśle na wszelki wypadek i to się robi celowo, to jest kolejny dowód na KORUPCJE W POLSKIEJ LIDZE. Pozdrawiam organizatorów, a szczególnie jednego, który systematycznie i świadomie niszczy Polska Ligę bo sportowo nie może zaistnieć.

Jest tylko jedna odpowiedź - nie rozegrasz tych meczów w najbliższym terminie - to przegrywasz mecze barażowe.

Branie udziału w LP ma być tylko iwyłącznie przyjemnością, nie zmuszam nikogo do brania w niej udziału. Jeżeli nie podoba się taki sposób prowadzenia to droga wolna.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Jul 07, 2009 2:10 pm 
Team Manager

Quote:
Moje zaproszenie nie zostalo zaakceptowane:
miałeś zaproszenie na mecz( AS Mania - zabunkrowana babcia w kwiatach on Pią 3 Lip 2009 (14:00:00 CET)).
To zaproszenie właśnie wygasło i zostało usuniętę.

Bo ja nie chcę grać w II lidze, chcę pozostać w III :)
(~menager zabunkrowanej babci w kwiatach)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Jul 07, 2009 9:51 pm 
Team President

JaceKsenior wrote:

a co to widzę Jacek Platini... zbanowali Ci konto to se nowe założyłeś, nie dosyć na jątrzyłeś w przeszłości kiedy prowadziłeś któreś z rozgrywek :wink:

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Jul 08, 2009 7:09 pm 
Assistant Manager

pierwszy mecz barażowy:
Środa 8 Lipiec 2009 (18:00 CET)StadionBydgostica Arena
Bydgostica SOKOŁY Małopolskie
Bydgostica 1 - 1 SOKOŁY Małopolskie
Pawel Pach 1 - 0 34'
63' 1 - 1 Krzysztof Fabianski (P)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Jul 12, 2009 10:08 am 
Assistant Manager

Rewanż.

SOKOŁY Małopolskie 2 - 1 Bydgostica
Grzegorz Szczypkowski 1 - 0 31'
67' 1 - 1 Pavel Svěrkoš
Krzysztof Fabianski 2 - 1 79'

Ps.gregluc-przykro mi, w zasadzie nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Liczyłem bardzo conajmniej na trzeci mecz.

Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Jul 12, 2009 1:37 pm 
Assistant Manager

zostaje mi jedynie pogratulowac , wygrałes dwumecz Jacek i niewazne jak , coprawda oba mecze wyrownane ale okazałes si elepszy o 1bramke i to ty grasz nadal w 2 lidze, ja przynajmniej nie muesze sie sprezac w nastepnym sezonie:)

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ] 

All times are UTC + 1 hour