Koniecsezonu XVI - podsumowanie

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

Post Reply
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Koniecsezonu XVI - podsumowanie

Post by WojT »

Walka w Ekstraklasie o Mistrza polski trwała do ostatniej kolejki - i jak w poprzednim sezonie tytuł ten utrzymał menadżer grabek i jego zespół Bąbelki zdobywając łącznie 47 pkt. Drugie i miejsce i zaszczytny tytuł wicemistrza polski zdobyła ekipa łks łódź tracąc do mistrza tylko 2 pkt (łącznie uzbierała 45 pkt.). Z ligą żegna się ekipa Jakuzzi która uzbierała tylko 5 pkt i zajęła ostatnie miejsce. W walce barażowej weźmie udział ekipa Rydwany Śmierci, które zdobyły tylko 7 pkt.
Awans do Ekstraklasy wywalczyła ekipa Kolej Poznań zdobywając 47 pkt. Z Rydwanami Śmierci spotka się w barażu ekipa MMz City, która zdobywając 40pkt wywalczyła 2 miejsce w II lidze. Z II ligą żegnają się ekipy:
FC Atak - niestety BOT - zdobywając w całych rozgrywkach 4 pkt.
Rearviewmirror FC -zdobywca 6 pkt.
W barażach zagrają ekipy:
1. SOKOŁY Małopolskie - zajmujące 8 miejsce , zdobywając 17 pkt,
2. AS Mania - zajmując 7 miejsce i zdobywając 20 pkt.
Awans do II ligi z III ligi A wywalczyła ekipa FC Miechowice zdobywając 54 pkt, natomiast ekipa Bydgostica będzie musiała rozegrać mecze barażowe z ekipą SOKOŁY Małopolskie, aby myśleć o walce w najbliższym sezonie w II lidze (oczywiście pod warunkiem że wygra).
Z III ligi B awans do ligi II wywalczyła ekipa Muczios zdobywając 47 pkt, a ekipa z najdłuższą nazwą w naszej historii, czyli zabunkrowana babcia w kwiatach będzie musiała w barażach pokonać ekipę AS Mania aby w nowym XVII już sezonie zagrać w II lidze.

Niestety nie odbyło się w tym sezonie bez Bot'ów i meczy oddanych walkowerem - mam nadzieję że następny sezon wykrystalizuje te nasze 40 ekip i wreszcie mecze i wyniki we wszystkich ligach będą ciekawsze.
A na razie mogę podziękować za uczestnictwo i gratuluję wszystkim wymienionym ekipom zaangażowania i mam nadzieję że w tym sezonie Grabkowi będzie trudniej utrzymać mistrza polski (chociaż wierzę w jego umiejętności :D).
Pozdrawiam wszystkich i jak zwykle nowy sezon zacznie się w środę w nowym sezonie soccerproject (pod warunkiem że wszystkie mecze barażowe zostaną rozegrane i wyniki będą podane).
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
gregluc
Assistant Manager
Posts: 80
Joined: Sun Jul 06, 2008 10:55 am

Re: Koniecsezonu XVI - podsumowanie

Post by gregluc »

kiedy mają byc rozegrane baraże, bo jakoś nie moge znaleźć terminów?
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Koniecsezonu XVI - podsumowanie

Post by WojT »

jak najszybciej - jak nie zdążycie w tym tygodniu to w następnym w możliwie szybkim terminie, tak aby można było ustawić ekipy w poszczególnych ligach.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
gregluc
Assistant Manager
Posts: 80
Joined: Sun Jul 06, 2008 10:55 am

Re: Koniecsezonu XVI - podsumowanie

Post by gregluc »

no to Huston mamy problem, po wcisnieciu zapros na mecz wyskakuje taka oto inforamcja:
Błąd
Niestety nie ma terminu na rozegranie tego meczu! Przypomnienie: Mecze towarzyskie mogą być planowane tylko na bieżący sezon. Jeżeli chciałbyś ustawić mecz na przyszły sezon, to musisz poczekać na jego rozpoczęcie.
ups czyli musimy poczekac zdaje się:(
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Koniecsezonu XVI - podsumowanie

Post by WojT »

no niestety trzeba będzie poczekać. Jak uda Wam się te mecze rozegrać w poniedziałek i wtorek to we wtorek lub środę rano powstanie terminarz. A na razie w weekend postaram się stworzyć terminarze dla poszczególnych lig.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Grzeska
Team Manager
Posts: 170
Joined: Thu Aug 16, 2007 8:40 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Koniecsezonu XVI - podsumowanie

Post by Grzeska »

Moje zaproszenie nie zostalo zaakceptowane:
miałeś zaproszenie na mecz( AS Mania - zabunkrowana babcia w kwiatach on Pią 3 Lip 2009 (14:00:00 CET)).
To zaproszenie właśnie wygasło i zostało usuniętę.
Grzeska
gregluc
Assistant Manager
Posts: 80
Joined: Sun Jul 06, 2008 10:55 am

Re: Koniecsezonu XVI - podsumowanie

Post by gregluc »

wysłałem 3 zaproszenie do SOKOŁY Małopolskie na mecz barażowy w terminie do 8 lipca godzina 18, czekam na akceptacje i zaproszenie rewanżowe.
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Koniecsezonu XVI - podsumowanie

Post by JaceKsenior »

Baraże są konsekwencją Regulaminu Rozgrywek. Nie dość że nie dopracowanego, to jeszcze nie realizowanego i nie przestrzeganego. Gdyby tak nie było i organizator był świadom swoich obowiązków to w terminarzu zakończonego sezonu by wyznaczył daty barażów i nie było by niepotrzebnych polemik. No ale jak się coś pozostawia w domyśle na wszelki wypadek i to się robi celowo, to jest kolejny dowód na KORUPCJE W POLSKIEJ LIDZE. Pozdrawiam organizatorów, a szczególnie jednego, który systematycznie i świadomie niszczy Polska Ligę bo sportowo nie może zaistnieć.
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Koniecsezonu XVI - podsumowanie

Post by WojT »

JaceKsenior wrote:Baraże są konsekwencją Regulaminu Rozgrywek. Nie dość że nie dopracowanego, to jeszcze nie realizowanego i nie przestrzeganego. Gdyby tak nie było i organizator był świadom swoich obowiązków to w terminarzu zakończonego sezonu by wyznaczył daty barażów i nie było by niepotrzebnych polemik. No ale jak się coś pozostawia w domyśle na wszelki wypadek i to się robi celowo, to jest kolejny dowód na KORUPCJE W POLSKIEJ LIDZE. Pozdrawiam organizatorów, a szczególnie jednego, który systematycznie i świadomie niszczy Polska Ligę bo sportowo nie może zaistnieć.
Jest tylko jedna odpowiedź - nie rozegrasz tych meczów w najbliższym terminie - to przegrywasz mecze barażowe.

Branie udziału w LP ma być tylko iwyłącznie przyjemnością, nie zmuszam nikogo do brania w niej udziału. Jeżeli nie podoba się taki sposób prowadzenia to droga wolna.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
lisek7
Team Manager
Posts: 164
Joined: Mon Jul 14, 2008 3:38 am

Re: Koniecsezonu XVI - podsumowanie

Post by lisek7 »

Moje zaproszenie nie zostalo zaakceptowane:
miałeś zaproszenie na mecz( AS Mania - zabunkrowana babcia w kwiatach on Pią 3 Lip 2009 (14:00:00 CET)).
To zaproszenie właśnie wygasło i zostało usuniętę.
Bo ja nie chcę grać w II lidze, chcę pozostać w III :)
(~menager zabunkrowanej babci w kwiatach)
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Re: Koniecsezonu XVI - podsumowanie

Post by BartGib »

JaceKsenior wrote:Baraże są konsekwencją Regulaminu Rozgrywek. Nie dość że nie dopracowanego, to jeszcze nie realizowanego i nie przestrzeganego. Gdyby tak nie było i organizator był świadom swoich obowiązków to w terminarzu zakończonego sezonu by wyznaczył daty barażów i nie było by niepotrzebnych polemik. No ale jak się coś pozostawia w domyśle na wszelki wypadek i to się robi celowo, to jest kolejny dowód na KORUPCJE W POLSKIEJ LIDZE. Pozdrawiam organizatorów, a szczególnie jednego, który systematycznie i świadomie niszczy Polska Ligę bo sportowo nie może zaistnieć.
a co to widzę Jacek Platini... zbanowali Ci konto to se nowe założyłeś, nie dosyć na jątrzyłeś w przeszłości kiedy prowadziłeś któreś z rozgrywek :wink:
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
gregluc
Assistant Manager
Posts: 80
Joined: Sun Jul 06, 2008 10:55 am

Re: Koniecsezonu XVI - podsumowanie

Post by gregluc »

pierwszy mecz barażowy:
Środa 8 Lipiec 2009 (18:00 CET)StadionBydgostica Arena
Bydgostica SOKOŁY Małopolskie
Bydgostica 1 - 1 SOKOŁY Małopolskie
Pawel Pach 1 - 0 34'
63' 1 - 1 Krzysztof Fabianski (P)
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Koniecsezonu XVI - podsumowanie

Post by JaceKsenior »

Rewanż.

SOKOŁY Małopolskie 2 - 1 Bydgostica
Grzegorz Szczypkowski 1 - 0 31'
67' 1 - 1 Pavel Svěrkoš
Krzysztof Fabianski 2 - 1 79'

Ps.gregluc-przykro mi, w zasadzie nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Liczyłem bardzo conajmniej na trzeci mecz.
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
gregluc
Assistant Manager
Posts: 80
Joined: Sun Jul 06, 2008 10:55 am

Re: Koniecsezonu XVI - podsumowanie

Post by gregluc »

zostaje mi jedynie pogratulowac , wygrałes dwumecz Jacek i niewazne jak , coprawda oba mecze wyrownane ale okazałes si elepszy o 1bramke i to ty grasz nadal w 2 lidze, ja przynajmniej nie muesze sie sprezac w nastepnym sezonie:)
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”