SoccerProject

Can you manage it ?
It is currently Sat Nov 18, 2017 9:36 am

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
PostPosted: Mon Jul 06, 2009 8:52 am 
Member of the Soccer Project Association

Tutaj zamieszczony jest terminarz II Ligi

legenda:
BARAŻ - ekipa przegrywająca mecze barażowe pomiędzy Rydwanami Śmierci a MMz City
BARAŻ 1 - ekipa wygrywające mecze barażowe pomiędzy Bydgostica a SOKOŁY Małopolskie
BARAŻ 2 - ekipa wygrywające mecze barażowe pomiędzy zabunkrowana babcia w kwiatach a AS Mania

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jul 06, 2009 6:20 pm 
Assistant Manager

1/Na dzień dzisiejszy mnie to nie dotyczy bo gram baraż!
2/Juz nie raz ten temat poruszałem, ale zadufani w swojej nie omylności organizatorzy nie reaguja.
3/ Pytam, tego, który układał terminarz rozgrywek !!!!!!! /pytanie z powodu, ze dla przykładu gdybym pozostał w II lidze po barażach to by mnie dotyczyło - trzy kolejki 8-9-10 teraz i odpowiednio w rewanżach gram u siebie i na wyjeździe. Pytam fachowców organizatorów czy jest im wiadomo, że są zasady układania terminarza rozgrywek i NIE MA TAKIEJ OPCJI 3 /TRZY/ POD RZĄD !!!!! Więc Panowie organizatorzy wpisać w komputer Tabela Bergera i jest wzór, mało ściągnąć program od waszych kolegów kolaborantów z PZPN i oni to robia wzorowo !!!! zróbcie przynajmniej to porządnie !!!!!!!! jak kombinujecie. Akurat w tej rzeczy oni są od was lepsi. Ale to nie tylko jest w II lidze !!!!

Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Jul 06, 2009 8:58 pm 
Member of the Soccer Project Association

JaceKsenior wrote:
1/Na dzień dzisiejszy mnie to nie dotyczy bo gram baraż!
2/Juz nie raz ten temat poruszałem, ale zadufani w swojej nie omylności organizatorzy nie reaguja.
3/ Pytam, tego, który układał terminarz rozgrywek !!!!!!! /pytanie z powodu, ze dla przykładu gdybym pozostał w II lidze po barażach to by mnie dotyczyło - trzy kolejki 8-9-10 teraz i odpowiednio w rewanżach gram u siebie i na wyjeździe. Pytam fachowców organizatorów czy jest im wiadomo, że są zasady układania terminarza rozgrywek i NIE MA TAKIEJ OPCJI 3 /TRZY/ POD RZĄD !!!!! Więc Panowie organizatorzy wpisać w komputer Tabela Bergera i jest wzór, mało ściągnąć program od waszych kolegów kolaborantów z PZPN i oni to robia wzorowo !!!! zróbcie przynajmniej to porządnie !!!!!!!! jak kombinujecie. Akurat w tej rzeczy oni są od was lepsi. Ale to nie tylko jest w II lidze !!!!

1) Tu niestety nie masz racji - jak wygrasz mecze barażowe to wtedy zajmiesz to miejsce - więc może to Ciebie dotyczyć.
2) Terminarz rozgrywek układany jest przez skrypt, który napisał Gladiator i jakoś nikt do tej pory na to się nie powoływał, więc ten błąd wcześniej nie został odkryty.
A tak dla przypomnienia 10 kolejka to już jest kolejka rewanżowa, więc nie ma powodu aby się pieklić i obrażać ludzi. Jeżeli uważasz że jesteś nieomylny to postaraj się pomagać a nie robić niepotrzebnego zamieszania.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Jul 07, 2009 7:45 am 
Assistant Manager

".......nie ma powodu aby się pieklić i obrażać ludzi. Jeżeli uważasz że jesteś nieomylny ....."

- jestem ostatnim człowiekiem, który z tego powodu, że ktoś coś robi źle to się piekli. Nie twierdziłem, że twórca jest nie omylny, stwierdzam tylko, że coś /konkretnie terminarz/ jest ŹLE zrobiony.Wskazałem też sposób poprawy tego co jest źle zrobione!!!
- nie uważam, że jestem nie omylny, więc dlatego nie pcham się do pomocy. Znam taką starą przypowieść, która w tej sprawie pasuje jak ulał; "nie pchaj się na afisz, jeśli nie potrafisz !!!

Ps.Pozdrawiam Organizatorów i życzę dalszego dobrego samopoczucia.

Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Tue Jul 07, 2009 1:33 pm 
Team Manager

JacekSenior a co masz za problem żeby zagrac 3 meczu z rzedu u siebie?? Jesli chcesz chetnie sie zamienie:) ja moge grac wszystkie u siebie jakby sie dalo.
Graj, baw sie tym a nie stwarzaj sztucznych problemów z powodu błahostek...

Liga Polska to przeciez zabawa i tak zwyciestwo w niej nic Ci nie daje a najważniejsza i tak jest liga sp

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 1 hour