Page 1 of 1

TERMINARZ - EKSTRAKLASA - sezon XVII

Posted: Mon Jul 06, 2009 8:55 am
by WojT
Tu znajdziecie terminarz rozgrywek dla Ekstraklasy

legenda:
BARAŻ - ekipa wygrywająca mecze barażowe pomiędzy Rydwanami Śmierci a MMz City

Re: TERMINARZ - EKSTRAKLASA - sezon XVII

Posted: Mon Jul 06, 2009 6:44 pm
by BartGib
czy ten terminarz jest aby na pewno dobry :?: pytam bo coś mi się daty nie zgadzają np. 14 lipca to jest wtorek nie środa...

Re: TERMINARZ - EKSTRAKLASA - sezon XVII

Posted: Mon Jul 06, 2009 8:52 pm
by WojT
pierwsze dwie daty są poprawne - następne dni muszę poprawiać ręcznie - jest to spowodowane tym, że skrypt liczy poprawnie daty dla stałej ilości dni pomiędzy poszczególnymi kolejkami, a w naszym przypadku jest to ruchome (3 do 4 dni pomiędzy kolejnymi kolejkami). Dwie pierwsze zawsze wypadają dobrze, błąd zaczyna się już od 3 kolejki i powiela się na pozostałe dni (terminarz na pewno będzie poprawiony do 2 kolejki).
Pozdrawiam

Re: TERMINARZ - EKSTRAKLASA - sezon XVII

Posted: Wed Jul 08, 2009 8:06 pm
by WojT
Wszystkie daty i zespoły są już poprawione. Życzę wszystkim powodzenia w nowym sezonie.

Re: TERMINARZ - EKSTRAKLASA - sezon XVII

Posted: Wed Dec 31, 2014 5:59 am
by aleeza
tego, który układał terminarz rozgrywek !!!!!!! /pytanie z powodu, ze dla przykładu gdybym pozostał w II lidze po barażach to by mnie dotyczyło - trzy kolejki 8-9-10 teraz i odpowiednio w rewanżach gram u siebie i na wyjeździe. Pytam fachowców organizatorów czy jest im wiadomo, że są zasady układania terminarza rozgrywek i NIE MA TAKIEJ OPCJI 3 /TRZY/ POD RZĄD !!!!! Więc Panowie organizatorzy wpisać w komputer Tabela Bergera i jest wzór, mało ściągnąć program od waszych kolegów kolaborantów z PZPN i oni to robia wzorowo !!!! zróbcie przynajmniej to porządnie !!!!!!!! jak kombinujecie. Akurat w tej rzeczy oni są od was lepsi. Ale to nie tylko jest w II lidze !!!!