Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by WojT »

Poniżej podam ekipy biorące udział w poszczególnych ligach.

Na początek Ekstraklasa:
Drużyny biorące udział w sezonie 18
Terminarz dla Ekstraklasy
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
tomdan1
Assistant Manager
Posts: 92
Joined: Tue Dec 30, 2008 2:13 pm

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by tomdan1 »

proszę o terminaż II LIGI
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by WojT »

II liga:
Terminarz dla II ligi


UWAGA! - chwilowo terminy dwóch pierwszych kolejek są poprawne - dotyczy to również wszystkich lig :D - postaram się jak najszybciej to poprawić :D

III liga A:
Terminarz dla III ligi A


III liga B:
Terminarz dla III ligi B
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by JaceKsenior »

Czekam na podanie wszystkich zaległych wyników - każdy zainteresowany może sprawdzić swoje osiągnięcia na portalu.
Na chwilę obecną mogę podać:

Ekstraklasa:
Mistrz polski: Bąbelki - menadżer: Grabek - obronił się przed zdetronizowaniem :D
Wicemistrz polski: Widzewek - menadżer: mariusz5891 - brakło 5 pkt. aby zdobyć mistrzostwo
Spadkowicz: Rydwany Śmierci
Rezygnacja z gry: FC Pogodno

II Liga:
Awans: FC Miechowice Cidry
Spadkowicze: Ajax Kravsterdam, Muczios
Baraż o pozostanie w II lidze: Jakuzzi, Real Jaworzno

III Liga A:
Awans: Bydgostica
Baraż: FC łodzianie

III Liga B:
Kolejność ustalona będzie po podaniu wszystkich wyników. Obecnie pewne gry o II ligę są: Czarni Staszów i Rearviewmirror FC.

W osobnym wątku będę oczekiwał na potwierdzenie uczestnictwa w nowym sezonie. Już można się zapisywać :D

_________________
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17

To są wyniki baraży
===============

Rearviewmirror FC 3 - 2 Real Jaworzno
2' 0 - 1 Tang Chen
Cyprien 'Gilardino' Ramadhani 1 - 1 8'
Cyprien 'Gilardino' Ramadhani 2 - 1 55'

Real Jaworzno 1 - 0 Rearviewmirror FC
Xiao Xiaofeng 1 - 0 11'
Cyprien 'Gilardino' Ramadhani (P) 3 - 1 84'
86' 3 - 2 Constantin Costache

Pytanie, skąd się wzięła w drugiej lidze drużyna Rearviewmirror FC ???? Uprzedzę "mądra" odpowiedz !!!!!!!! a dlaczego nie AJAX????? Proponuje i wręcz żądam przeniesienia drużyny Rearviewmirror FC do ekstraklasy, a najlepiej wystawić ja w Pucharach !!!!!!!!!!!
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
tomdan1
Assistant Manager
Posts: 92
Joined: Tue Dec 30, 2008 2:13 pm

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by tomdan1 »

co do terminów to moja propozycja jest by grano je we wtorek i w weekend, wtedy to nie wpłynie w żaden sposób na wystęby w ligach bazowych

pozdrawiam
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by WojT »

tomdan1 wrote:co do terminów to moja propozycja jest by grano je we wtorek i w weekend, wtedy to nie wpłynie w żaden sposób na wystęby w ligach bazowych

pozdrawiam
dlatego mecze ligowe rozgrywane są w środy i soboty aby nie kolidowało to z meczami z lig bazowych - jak to ładnie ująłeś.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by WojT »

JaceKsenior wrote:Czekam na podanie wszystkich zaległych wyników - każdy zainteresowany może sprawdzić swoje osiągnięcia na portalu.
Na chwilę obecną mogę podać:

Ekstraklasa:
Mistrz polski: Bąbelki - menadżer: Grabek - obronił się przed zdetronizowaniem :D
Wicemistrz polski: Widzewek - menadżer: mariusz5891 - brakło 5 pkt. aby zdobyć mistrzostwo
Spadkowicz: Rydwany Śmierci
Rezygnacja z gry: FC Pogodno

II Liga:
Awans: FC Miechowice Cidry
Spadkowicze: Ajax Kravsterdam, Muczios
Baraż o pozostanie w II lidze: Jakuzzi, Real Jaworzno

III Liga A:
Awans: Bydgostica
Baraż: FC łodzianie

III Liga B:
Kolejność ustalona będzie po podaniu wszystkich wyników. Obecnie pewne gry o II ligę są: Czarni Staszów i Rearviewmirror FC.

W osobnym wątku będę oczekiwał na potwierdzenie uczestnictwa w nowym sezonie. Już można się zapisywać :D

_________________
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17

To są wyniki baraży
===============

Rearviewmirror FC 3 - 2 Real Jaworzno
2' 0 - 1 Tang Chen
Cyprien 'Gilardino' Ramadhani 1 - 1 8'
Cyprien 'Gilardino' Ramadhani 2 - 1 55'

Real Jaworzno 1 - 0 Rearviewmirror FC
Xiao Xiaofeng 1 - 0 11'
Cyprien 'Gilardino' Ramadhani (P) 3 - 1 84'
86' 3 - 2 Constantin Costache

Pytanie, skąd się wzięła w drugiej lidze drużyna Rearviewmirror FC ???? Uprzedzę "mądra" odpowiedz !!!!!!!! a dlaczego nie AJAX????? Proponuje i wręcz żądam przeniesienia drużyny Rearviewmirror FC do ekstraklasy, a najlepiej wystawić ja w Pucharach !!!!!!!!!!!
Dlatego, że nie miało dojść do tych meczy barażowych - zrezygnowała ekipa i zanim się połapałem dwa mecze były barażowe były już wpisane.
Uprzedzając pytanie - Real zajmował najwyższe miejsce w lidze w barażach więc automatycznie wskoczył na miejsca powyżej baraży.
Co do Ajaxu - zajął on ostatnie miejsce w lidze więc spadek mu się należał . Muczios (jak padnie takie pytanie) też zrezygnował z gry.
Dlaczego nie wziąłem FC łodzianie ? - bo w tym sezonie wypadało że zaczynamy zabawę z awansami od ligi III B - a tam grał Rearviewmirror.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by pearljammer »

JaceKsenior wrote: Pytanie, skąd się wzięła w drugiej lidze drużyna Rearviewmirror FC ???? Uprzedzę "mądra" odpowiedz !!!!!!!! a dlaczego nie AJAX????? Proponuje i wręcz żądam przeniesienia drużyny Rearviewmirror FC do ekstraklasy, a najlepiej wystawić ja w Pucharach !!!!!!!!!!!

bo w lidze jest korupcja...kupilem sobie awans... pasuje ?


ps. a tak powaznie, sam dowiedzialem sie o tym w ostatniej chwili, ze gram w II lidze, choc bylem przekonany, ze zostane w III, ale jak widac los byl dla mojej druzyny laskawy i ktos sie wycofal... :) a jesli cos masz do mnie to napisz wprost, jesli tego ligowcy chca moge sie wycofac z gry w LP, serio nie robi mi to roznicy...przynajmniej chlopcy sobie odpoczna... pozdro
"If you hate something don't you do it too..."
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by JaceKsenior »

pearljammer wrote:
JaceKsenior wrote: Pytanie, skąd się wzięła w drugiej lidze drużyna Rearviewmirror FC ???? Uprzedzę "mądra" odpowiedz !!!!!!!! a dlaczego nie AJAX????? Proponuje i wręcz żądam przeniesienia drużyny Rearviewmirror FC do ekstraklasy, a najlepiej wystawić ja w Pucharach !!!!!!!!!!!

bo w lidze jest korupcja...kupilem sobie awans... pasuje ?
ó
ps. a tak powaznie, sam dowiedzialem sie o tym w ostatniej chwili, ze gram w II lidze, choc bylem przekonany, ze zostane w III, ale jak widac los byl dla mojej druzyny laskawy i ktos sie wycofal... :) a jesli cos masz do mnie to napisz wprost, jesli tego ligowcy chca moge sie wycofac z gry w LP, serio nie robi mi to roznicy...przynajmniej chlopcy sobie odpoczna... pozdro
Gdyby powtarzam, gdyby !!! to co tu jest napisane było PRAWDĄ !!! i legalne i zgodne z Regulaminem, A przede wszystkim zgodne z duchem gry fair to by organizator to napisał i wyjaśnił. No ale dla Ciebie stale się robi jakieś WYJĄTKI !!!! i dla Ciebie stale się nagina Regulamin i wydaje jakieś dziwne, nie zrozumiałe decyzje. I co gorsze to widzę ewidentnie, że to robisz Ty sam !!!!! Nie posądzam organizatora, żeby w nie spełna 48 godzin wydał dwie sprzeczne decyzje. I tak masz racje to jest korupcja !!!!! Nie kupiłeś, ale wykorzystujesz do prywatnych celów swoją pozycje !!!! Jak byś miał ambicje i zasługiwał na ta pozycje która KTOŚ ??? Ci dał to byś w stosunku do siebie był bardziej stanowczy i krytyvzny /i grał tam gdzie Twoje miejsce/ . A opowieść o swoim /TWOIM/ wycofaniu się z gry w nie należnej ci II lidze wkładam między bajki.
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by pearljammer »

JaceKsenior wrote:
pearljammer wrote:
JaceKsenior wrote: Pytanie, skąd się wzięła w drugiej lidze drużyna Rearviewmirror FC ???? Uprzedzę "mądra" odpowiedz !!!!!!!! a dlaczego nie AJAX????? Proponuje i wręcz żądam przeniesienia drużyny Rearviewmirror FC do ekstraklasy, a najlepiej wystawić ja w Pucharach !!!!!!!!!!!

bo w lidze jest korupcja...kupilem sobie awans... pasuje ?
ó
ps. a tak powaznie, sam dowiedzialem sie o tym w ostatniej chwili, ze gram w II lidze, choc bylem przekonany, ze zostane w III, ale jak widac los byl dla mojej druzyny laskawy i ktos sie wycofal... :) a jesli cos masz do mnie to napisz wprost, jesli tego ligowcy chca moge sie wycofac z gry w LP, serio nie robi mi to roznicy...przynajmniej chlopcy sobie odpoczna... pozdro
Gdyby powtarzam, gdyby !!! to co tu jest napisane było PRAWDĄ !!! i legalne i zgodne z Regulaminem, A przede wszystkim zgodne z duchem gry fair to by organizator to napisał i wyjaśnił. No ale dla Ciebie stale się robi jakieś WYJĄTKI !!!! i dla Ciebie stale się nagina Regulamin i wydaje jakieś dziwne, nie zrozumiałe decyzje. I co gorsze to widzę ewidentnie, że to robisz Ty sam !!!!! Nie posądzam organizatora, żeby w nie spełna 48 godzin wydał dwie sprzeczne decyzje. I tak masz racje to jest korupcja !!!!! Nie kupiłeś, ale wykorzystujesz do prywatnych celów swoją pozycje !!!! Jak byś miał ambicje i zasługiwał na ta pozycje która KTOŚ ??? Ci dał to byś w stosunku do siebie był bardziej stanowczy i krytyvzny /i grał tam gdzie Twoje miejsce/ . A opowieść o swoim /TWOIM/ wycofaniu się z gry w nie należnej ci II lidze wkładam między bajki.

Masz kompleks tego, ze kiedys Cie zbanowalem? Wnioskuje, ze tak..ciagle pieprzysz jakies glupoty o jakiejs korupcji etc, a jakos nigdy nie uzywasz do tego argumentow, najpierw je znajdz, a dopiero pisz, koniec rozmowy bo nie widze sensu polemizowania z Toba...
"If you hate something don't you do it too..."
podbe
Team Manager
Posts: 100
Joined: Sun Jul 19, 2009 8:10 am

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by podbe »

jeśli w terminarzu przypada mecz u siebie,mam wysłać zaproszenie przeciwnikowi wg. terminarzu?
do dzisiaj nie wiedziałem że gram w lidze polskiej,co z meczami które się nie odbyły?można je rozegrać w innym terminie?
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by WojT »

podbe wrote:jeśli w terminarzu przypada mecz u siebie,mam wysłać zaproszenie przeciwnikowi wg. terminarzu?
do dzisiaj nie wiedziałem że gram w lidze polskiej,co z meczami które się nie odbyły?można je rozegrać w innym terminie?
oczywiście że należy wysłać mecz zgodnie z terminarzem jak grasz u siebie, co do zaległych meczy - to ustal z przeciwnikiem termin i podajcie na forum wynik.

P.S. Pytałem się każdego z lig 3 czy ma nadal zamiar uczestniczyć w LP i dostałem potwierdzenie.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
podbe
Team Manager
Posts: 100
Joined: Sun Jul 19, 2009 8:10 am

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by podbe »

wyniki ligi III B zgłaszać na forum w wątku "dyskusja III liga B" ?
wysłałem zaproszenie drużynie Czarni Staszów w celu rozegrania zaległego meczu(bez odpowiedzi)-termin 27.09 godz.14
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by WojT »

podbe wrote:wyniki ligi III B zgłaszać na forum w wątku "dyskusja III liga B" ?
wysłałem zaproszenie drużynie Czarni Staszów w celu rozegrania zaległego meczu(bez odpowiedzi)-termin 27.09 godz.14
Wyniki poszczególnych lig z danej kolejki zgłasza się w temacie:
WYNIKI - LIGA ... - KOLEJKA ...
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
podbe
Team Manager
Posts: 100
Joined: Sun Jul 19, 2009 8:10 am

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by podbe »

Nie rozumię gości którzy chcieli grać w lidze a teraz wysyłam zaproszenie(z info mecz LP) i gość odrzuca.Można ich zastąpić innymi zespołami którym zależy na LP?
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”