Sezon XVIII - Podsumowanie

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

Post Reply
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Sezon XVIII - Podsumowanie

Post by WojT »

Zakończył się sezon 18 i nadszedł czas podsumowania:
Ekstraklasa:
Mistrzem polski została ekipa: Widzewek pkt. 47 - moje najszczersze gratulacje - przewidziałem, że ta ekipa będzie walczyć o 1 miejsce w poprzednim sezonie :)
Wicemistrzem: Cidry pkt. 42 - również gratuluję
Spadkowiczów zanotowaliśmy dwóch: łks łódź i FC Weed - podwójna szkoda - obie ekipy zrezygnowały z gry.

II Liga:
Awans do Ekstraklasy w pięknym stylu wywalczył ekipa: SPARTA OSOBNICA 1981 - pkt. 46, drugie miejsce i awans wywalczyła ekipa: ełksa - pkt. 37
Ekipy AS Mania i SOKOŁY Małopolskie niestety w tym sezonie nie zdołały się utrzymać i spadają do niższych lig.
Ze względu na boty z Ekstraklasy baraże o utrzymanie w II lidze nie odbyły się (zespoły Real Jaworzno i Rydwany Śmierci pozostają w II lidze).

III Ligi:
Ze względu na dużą liczbę walkowerów i boty do II ligi awansowały ekipy:
FC Bereza, FC łodzianie, Hektor Teem, Zapora, Kingdom Wrocław

Niestety z Ligą polską i Ekstraklasą w następnym sezonie żegna się jeden z najstarszych graczy: Grabek ekipa Bąbelki - wielka szkoda ale myślę że najbliższy sezon w niego to walka o powrót do Ligi A, - życzę powodzenia.

Przy okazji: dziękuję wszystkim za dobrą zabawę, nie obeszło się bez zgrzytów ale mam nadzieję że w najbliższym sezonie będzie lepiej.
Ponadto pragnę podziękować menadżerom: Lubczyk, który zaangażował się w prowadzenie lig i zaczął również prowadzić statystyki (mam nadzieję że w nowym sezonie będzie więcej informacji :D),
oraz dav.a, który wspomagał prowadzenia lig 3.

W nowym sezonie obaj wymienieni menadżerowie (wraz ze mną) będą nadzorować prowadzenie lig i wstępnie jest umówione:
Lubczyk - Ekstraklasa i II Liga
dav.a - III Liga A i III Liga B


Zapisy chętnych do udziału w LP prowadzę ja i Lubczyk.

Powodzenia dla wszystkich w nowym sezonie.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”