Rezygnacja z prowadzenia LP

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

Post Reply
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Rezygnacja z prowadzenia LP

Post by WojT »

Oficjalnie ogłaszam że rezygnuję z prowadzenia Ligi polskiej - mam dość wyzwisk kierowanych pod moim adresem i niesłusznych oskarżeń. Jeżeli znajdą się chętni i będą chcieli prowadzić LP w obecnej formie - to chętnie przekażę moją wiedzę i doświadczenie.
Dziękuję wszystkim za wiele sezonów współpracy. Gladiatorowi - że mnie w to wciągnął, pearjammerowi - że przez jakiś czas mnie wspierał i pomagał.
Lubczykowi, który sam prowadził obecny sezon z drobnymi przerwami - spowodowanymi chyba odłączeniem od netu (długie czasy niebywania na soccerproject).
JackowiSeniorowi za owocną działalność na forum i mojej przez to podjętej decyzji oraz wszystkim biorącym udział za niezłą zabawę już przez ponad 10 sezonów.
Oczywiście z lidze mam zamiar nadal grać.

Jeżeli nie znajdą się chętni to raczej sezon XX LP ogłoszę za zamknięty.

P.S. JacekSenior - jak jesteś taki mocny w gębie to może podejmiesz się prowadzić LP ?? Chociaż wątpie czy sobie dasz radę :).
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Rezygnacja z prowadzenia LP

Post by pearljammer »

Ty nie rezygnujesz, to my rezygnujemy z JackaSeniora, nie bedziemy tolerowac jego dziecinnego zachowania, i zostaje usuniety z rozgrywek LP oraz PP jesli jeszcze sie kiedys odbedzie. Mysl Jacku co chcesz, ale jesli jeszcze bedziesz pisal jakies bzdury, to skonczy sie to dla Ciebie niemilo, na pewno koncem kariery na forum, czy cos wiecej, zobaczymy...
"If you hate something don't you do it too..."
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Rezygnacja z prowadzenia LP

Post by JaceKsenior »

WojT wrote:Oficjalnie ogłaszam że rezygnuję z prowadzenia Ligi polskiej - mam dość wyzwisk kierowanych pod moim adresem i niesłusznych oskarżeń. Jeżeli znajdą się chętni i będą chcieli prowadzić LP w obecnej formie - to chętnie przekażę moją wiedzę i doświadczenie.
Dziękuję wszystkim za wiele sezonów współpracy. Gladiatorowi - że mnie w to wciągnął, pearjammerowi - że przez jakiś czas mnie wspierał i pomagał.
Lubczykowi, który sam prowadził obecny sezon z drobnymi przerwami - spowodowanymi chyba odłączeniem od netu (długie czasy niebywania na soccerproject).
JackowiSeniorowi za owocną działalność na forum i mojej przez to podjętej decyzji oraz wszystkim biorącym udział za niezłą zabawę już przez ponad 10 sezonów.
Oczywiście z lidze mam zamiar nadal grać.

Jeżeli nie znajdą się chętni to raczej sezon XX LP ogłoszę za zamknięty.

P.S. JacekSenior - jak jesteś taki mocny w gębie to może podejmiesz się prowadzić LP ?? Chociaż wątpie czy sobie dasz radę :).
Skasowanie moich wątków to kolejny dowód na to, że to co piszę jest prawdą,która sama się obroni. Jak ty myślisz, że ja rozpocząłem z tobą konkurowanie o to stanowisko to chyba ci się coś zupełnie pomyliło i pomieszało !!!! Mnie chodziło i chodzi nadal o jedno, żebyś kierował i robił w lidze to co do ciebie należy, żeby liga funkcjonowała prawidłowo, a ty sobie zrobiłeś prywatny folwark. I nie wywołuj mnie do tablicy !!!! W tej lidze, żeby dobrze prosperowała jest miejsca dość dla jeszcze co najmniej czterech takich jak ja.

Ps. dobra rada gratis !!!!!!! Nie oglądaj się i nie słuchaj tego pożal się boże specjalisty pearljammera !!!!!! Gdyby nie jego krętactwa kiedy wymógł na tobie przeniesieni go nie słusznie do II ligii nie było by problemów !!!! To on cie zamotał w to bagno, które stworzył a ty się nie potrafisz z tego wyplatać. Jak się zobowiazałeś do pracy to wykonuj ją, dobrze tym bardziej kiedy masz z tegoprofity WYMIERNE !!!!!! Pozdrawiam !!!
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Rezygnacja z prowadzenia LP

Post by JaceKsenior »

pearljammer wrote:Ty nie rezygnujesz, to my rezygnujemy z JackaSeniora, nie bedziemy tolerowac jego dziecinnego zachowania, i zostaje usuniety z rozgrywek LP oraz PP jesli jeszcze sie kiedys odbedzie. Mysl Jacku co chcesz, ale jesli jeszcze bedziesz pisal jakies bzdury, to skonczy sie to dla Ciebie niemilo, na pewno koncem kariery na forum, czy cos wiecej, zobaczymy...
Strasznie się ciebie wystraszyłem. Jesteś ostatnim, który ma prawo dawać mi rady. Najpierw sam bądź w prządko, przestań kręcić i oszukiwać !!!!!!! Jak masz choć trochę ambicji to wróć do III ligi wywalcz awans i graj w lidze drugiej. Jedyne co robisz ambitnie to niszczysz POLSKA LIGĘ, konsekwentne i systematycznie !!!!!! Puchar Polski już zniszczyłeś.

Ps. prawda cię kole w oczy, to wykasowałeś moje watki w tym temacie. Jesteś żenujący mały człowieczek !!!!
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Rezygnacja z prowadzenia LP

Post by pearljammer »

Chlopie, temat mojego awansu do II ligi byl juz omawiany, wszyscy to widzieli, i wszyscy wiedza dlaczego mnie przeniesiono, wiec przestan chrzanic jakies glupoty...poki Ciebie nie bylo do LP bardzo dobrze sobie radzilo, wiec wrocimy do tego bez Ciebie, nie bedziesz ani pomagal, ani gral, i przestan pisac te zalosne teksty, bo jak widzisz nikogo one nie smiesza, LP Ciebie nie dotyczy. Zegnam, jeszcze bedziesz mieszal, to przestaniesz pisac, proste.
"If you hate something don't you do it too..."
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Rezygnacja z prowadzenia LP

Post by JaceKsenior »

pearljammer wrote:Chlopie, temat mojego awansu do II ligi byl juz omawiany, wszyscy to widzieli, i wszyscy wiedza dlaczego mnie przeniesiono, wiec przestan chrzanic jakies glupoty...poki Ciebie nie bylo do LP bardzo dobrze sobie radzilo, wiec wrocimy do tego bez Ciebie, nie bedziesz ani pomagal, ani gral, i przestan pisac te zalosne teksty, bo jak widzisz nikogo one nie smiesza, LP Ciebie nie dotyczy. Zegnam, jeszcze bedziesz mieszal, to przestaniesz pisac, proste.

Po pierwsze wódki z toba nie piłem, nie dlatego, że nie pije, ale dlatego, że z tobą nie mam przyjemności więc nie mów do mnie chłopie. Temat twojego awansu jest jeden, dlatego, że jesteś pożal się boże moderatorem to wykorzystałeś to żeby bezprawnie się awansować, i nie pieprz, ze coś było omawiane, ze wszyscy wiedza, bo wiedza dlatego, że JA to piszę i będę pisał !!!! Jeżeli maiłbym coś robić dla ciebie i z tobą to musiałoby mnie całkiem powalić!!!!! Dla mnie jesteś, zerem, oszustem, krętaczem i leniem !!!!!! A straszyć to sobie możesz taka ciemnotę jaka jesteś ty.

Ps. nie myśl sobie, ze jak kiedyś oszukałeś administratora, i mnie oczerniłeś i udało ci się mnie zbanować, to sprawę ci się uda powtórzyć !!!! Kazda korespondencja z twoimi zaczepkami jest przesyłana do organizatora i zobaczymy jak się to skończy. I jeszcze jedno znalazłem w swoim archiwum wiarygodne teksty, kiedy na początku mojej kariery w soccer, zmuszałeś mnie do odkupywania od ciebie zawodników ???? nie dziadków leśnych za sowita kasę. Więc najlepiej to się raz na zawsze od Prezesa Sokołów Małopolski ODCZEP !!!!!!!
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Rezygnacja z prowadzenia LP

Post by pearljammer »

JaceKsenior wrote:
pearljammer wrote:Chlopie, temat mojego awansu do II ligi byl juz omawiany, wszyscy to widzieli, i wszyscy wiedza dlaczego mnie przeniesiono, wiec przestan chrzanic jakies glupoty...poki Ciebie nie bylo do LP bardzo dobrze sobie radzilo, wiec wrocimy do tego bez Ciebie, nie bedziesz ani pomagal, ani gral, i przestan pisac te zalosne teksty, bo jak widzisz nikogo one nie smiesza, LP Ciebie nie dotyczy. Zegnam, jeszcze bedziesz mieszal, to przestaniesz pisac, proste.

Po pierwsze wódki z toba nie piłem, nie dlatego, że nie pije, ale dlatego, że z tobą nie mam przyjemności więc nie mów do mnie chłopie. Temat twojego awansu jest jeden, dlatego, że jesteś pożal się boże moderatorem to wykorzystałeś to żeby bezprawnie się awansować, i nie pieprz, ze coś było omawiane, ze wszyscy wiedza, bo wiedza dlatego, że JA to piszę i będę pisał !!!! Jeżeli maiłbym coś robić dla ciebie i z tobą to musiałoby mnie całkiem powalić!!!!! Dla mnie jesteś, zerem, oszustem, krętaczem i leniem !!!!!! A straszyć to sobie możesz taka ciemnotę jaka jesteś ty.

Ps. nie myśl sobie, ze jak kiedyś oszukałeś administratora, i mnie oczerniłeś i udało ci się mnie zbanować, to sprawę ci się uda powtórzyć !!!! Kazda korespondencja z twoimi zaczepkami jest przesyłana do organizatora i zobaczymy jak się to skończy. I jeszcze jedno znalazłem w swoim archiwum wiarygodne teksty, kiedy na początku mojej kariery w soccer, zmuszałeś mnie do odkupywania od ciebie zawodników ???? nie dziadków leśnych za sowita kasę. Więc najlepiej to się raz na zawsze od Prezesa Sokołów Małopolski ODCZEP !!!!!!!

wlasnie sobie bata ukreciles tym tekstem, wszystkie transakcje sa w archiwum kazdej druzyny, zreszta nie pamietam zebym Tobie kogos sprzedawal, a jesli nawet to najwyrazniej za normalna cene skoro nadal gram, wiec przestan chrzanic, a za obrazanie mnie to kolejnego bana zarobisz, ale juz na stale, zegnam.
"If you hate something don't you do it too..."
iletlovein
Coach
Posts: 30
Joined: Thu Dec 10, 2009 10:09 pm

Re: Rezygnacja z prowadzenia LP

Post by iletlovein »

A za co jego drużyna ma zostać usunięta z polskiej ligi? za to że popadł w konflikt z jakimś modem czy Bóg wie kim? to widzę, że rok minął, ale ta sama grupka decyduje o losach tej pożal się ligi. Barachło, no niestety.
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Rezygnacja z prowadzenia LP

Post by JaceKsenior »

iletlovein wrote:A za co jego drużyna ma zostać usunięta z polskiej ligi? za to że popadł w konflikt z jakimś modem czy Bóg wie kim? to widzę, że rok minął, ale ta sama grupka decyduje o losach tej pożal się ligi. Barachło, no niestety.

tu obowiązuje komunistyczna zasada, ze jak nie jesteś z "panem pear....." nie realizujesz jego zachcianek to jesteś przeciw, to jesteś wrogiem. Tu nie liczy się dobro POLSKI tylko tu się realizuje fanaberie tego człowieka. Tu nie liczy się jednostka, która może coś zrobić tylko obowiązuje zasada im nas mniej to jemu lepiej !!!!!!bo nie musi nic robić A MA Z TEGO PROFITY !!!!! TAK ON /pear...... mod/ nie robi tego za darmo !!!!!!
Ale ja już mu tego nie podaruje.
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Rezygnacja z prowadzenia LP

Post by JaceKsenior »

pearljammer wrote:
JaceKsenior wrote:
pearljammer wrote:Chlopie, temat mojego awansu do II ligi byl juz omawiany, wszyscy to widzieli, i wszyscy wiedza dlaczego mnie przeniesiono, wiec przestan chrzanic jakies glupoty...poki Ciebie nie bylo do LP bardzo dobrze sobie radzilo, wiec wrocimy do tego bez Ciebie, nie bedziesz ani pomagal, ani gral, i przestan pisac te zalosne teksty, bo jak widzisz nikogo one nie smiesza, LP Ciebie nie dotyczy. Zegnam, jeszcze bedziesz mieszal, to przestaniesz pisac, proste.

Po pierwsze wódki z toba nie piłem, nie dlatego, że nie pije, ale dlatego, że z tobą nie mam przyjemności więc nie mów do mnie chłopie. Temat twojego awansu jest jeden, dlatego, że jesteś pożal się boże moderatorem to wykorzystałeś to żeby bezprawnie się awansować, i nie pieprz, ze coś było omawiane, ze wszyscy wiedza, bo wiedza dlatego, że JA to piszę i będę pisał !!!! Jeżeli maiłbym coś robić dla ciebie i z tobą to musiałoby mnie całkiem powalić!!!!! Dla mnie jesteś, zerem, oszustem, krętaczem i leniem !!!!!! A straszyć to sobie możesz taka ciemnotę jaka jesteś ty.

Ps. nie myśl sobie, ze jak kiedyś oszukałeś administratora, i mnie oczerniłeś i udało ci się mnie zbanować, to sprawę ci się uda powtórzyć !!!! Kazda korespondencja z twoimi zaczepkami jest przesyłana do organizatora i zobaczymy jak się to skończy. I jeszcze jedno znalazłem w swoim archiwum wiarygodne teksty, kiedy na początku mojej kariery w soccer, zmuszałeś mnie do odkupywania od ciebie zawodników ???? nie dziadków leśnych za sowita kasę. Więc najlepiej to się raz na zawsze od Prezesa Sokołów Małopolski ODCZEP !!!!!!!

wlasnie sobie bata ukreciles tym tekstem, wszystkie transakcje sa w archiwum kazdej druzyny, zreszta nie pamietam zebym Tobie kogos sprzedawal, a jesli nawet to najwyrazniej za normalna cene skoro nadal gram, wiec przestan chrzanic, a za obrazanie mnie to kolejnego bana zarobisz, ale juz na stale, zegnam.
- po pierwsze ty mnie nie przyjmowałeś, więc mnie nie żegnaj!!!!
- transakcje ja to mam zarchiwizowane więc jak będzie trzeba to pokaże i zobaczymy kto, z nas ma racje
- wała nie próbuj robić ze mnie wiec ci przypomnę napisałeś do mnie, że mam od ciebie kupić zawodnika / mam jego parametry/ dla dobra reprezentacji, ciebie i coś tam jeszcze /ten teks maja tez inni ludzie, którzy go chętnie opublikują, i jest jeden który to zrobił i się zadłużył więc wyleciał z gry !!!!!!!/ - jak tego nie zrobiłem to dlatego tu jestem !!!!!!
-obrażanie !!!!!????? ty już straciłeś poczucie realizmu - obraza !!!!!???? kogo ????? ciebie !!!!!????? - facet ty wykorzystałeś swoje prawa - za które kasujesz przywileje, do tego żeby bezprawnie awansować się do Ligii wyższej - BEZPRAWNIE !!!!! jesteś krętacz, tchórz i ty niszczysz POLSKA LIGĘ !!!!!!!!
PS. otwieram w internecie stronę o soccer, której ty będziesz głównym bohaterem. Zobaczysz co Polska Społeczność sądzi o tobie !!!!! Na dzisiaj jest pewność na bank jesteś oszustem leniem i nieudacznikiem.
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Rezygnacja z prowadzenia LP

Post by JaceKsenior »

WojT wrote:Oficjalnie ogłaszam że rezygnuję z prowadzenia Ligi polskiej - mam dość wyzwisk kierowanych pod moim adresem i niesłusznych oskarżeń. Jeżeli znajdą się chętni i będą chcieli prowadzić LP w obecnej formie - to chętnie przekażę moją wiedzę i doświadczenie.
Dziękuję wszystkim za wiele sezonów współpracy. Gladiatorowi - że mnie w to wciągnął, pearjammerowi - że przez jakiś czas mnie wspierał i pomagał.
Lubczykowi, który sam prowadził obecny sezon z drobnymi przerwami - spowodowanymi chyba odłączeniem od netu (długie czasy niebywania na soccerproject).
JackowiSeniorowi za owocną działalność na forum i mojej przez to podjętej decyzji oraz wszystkim biorącym udział za niezłą zabawę już przez ponad 10 sezonów.
Oczywiście z lidze mam zamiar nadal grać.

Jeżeli nie znajdą się chętni to raczej sezon XX LP ogłoszę za zamknięty.

P.S. JacekSenior - jak jesteś taki mocny w gębie to może podejmiesz się prowadzić LP ?? Chociaż wątpie czy sobie dasz radę :).
Jak byś ogłosić swoją decyzję bez podtekstów to byś po prostu napisał bez komentarza i by Ci podziękowano, a w historii pisano, ze byleś dobry tylko wplątał, Cię w bagno ten pear..... ! i nie mogłeś sobie z poradzić,a tak odstawiłeś żenujące widowisko nie godne Twojej Inteligencji, która znam !!!

Ps. jak masz, żal to napisz, a nie poniżaj się do poziomu tego, pear.... !!!!!! i nie ubliżaj adwersarzom i nie wątp w nich.
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Rezygnacja z prowadzenia LP

Post by pearljammer »

Ty jestes chory, nie ma co do tego watpliwosci....ponoc zglaszales juz nie raz adminom, i jakos mnei nie zablokowali....jak moge kogos zmusic do czegos? tylko idiota by sie dal...moze nim jestes? to ze ja Cie nie przyjmowalem to nie znaczy, ze nie moge usunac, ja jestem odpowiedzialny z Wojtem za LP wiec wlasnie to robie, nie wysilaj sie, Twoj czas sie tu skonczyl!

Aha, za ten turniej, ktory utworzyles, czy tam tworzysz, niewazne, w ktorym mnie obraziles, zostales zgloszony wlasnie do bana w grze, zatem zegnam.

A, i zeby bylo smieszniej, nie robilismy ze soba zadnych transferow, sprawdzilem i Twoja, i Moja historie, kolejny dowod na to, ze normalny to Ty nie jestes...wiec smialo zglaszaj mnie adminom, ze sprzedalem Ci kogos...zalosny jestes...
iletlovein wrote:A za co jego drużyna ma zostać usunięta z polskiej ligi? za to że popadł w konflikt z jakimś modem czy Bóg wie kim? to widzę, że rok minął, ale ta sama grupka decyduje o losach tej pożal się ligi. Barachło, no niestety.
Konflikt? Ten czlowiek jest chory, bo nie dosc, ze nie ja decydowalem o moim awansie, to pisalem, ze moge wrocic do III ligi skoro go tak bardzo boli, ze nigdy w II lidze nawet nie bedzie, robi chore jazdy, ciagle oczernia mnie i Wojta. Sprawa zostala oddana do adminow gry, zostanie zablokowany na forum, z LP wyrzucony i tyle w tym temacie, bedzie mnie dalej oczernial i obrazal to i wyleci z samej gry. Koniec.
"If you hate something don't you do it too..."
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Rezygnacja z prowadzenia LP

Post by WojT »

Do wyjaśnienia - to ja podjąłem z sezonie XVIII - decyzję o awansie zespołu Rearviewmirror FC - pisałem nawet powody mojej decyzji.
Decyzja ta była, jest i będzie nieodwołalna.
Teksty pisane przez JaceKsenior uderzają nie tylko w pearljammer ale również we mnie. Tolerowaliśmy to przez 2 sezony, ale teraz niestety to co zostało napisane przekroczyło wszelkie dobre zwyczaje. Dlatego zapadła decyzja o pożegnaniu z LP ekipy SOKOŁY Małopolskie i została wystosowana prośba do Administratorów forum o całkowity ban.

Jeżeli chodzi o to:
iletlovein wrote:A za co jego drużyna ma zostać usunięta z polskiej ligi? za to że popadł w konflikt z jakimś modem czy Bóg wie kim? to widzę, że rok minął, ale ta sama grupka decyduje o losach tej pożal się ligi. Barachło, no niestety.
Po pierwsze - te dwie osoby - czyli ja i pearljammer od praktycznie 6 sezonu LP prowadzimy Ligę polską - do tej pory nikt oprócz JacekPlatini vel JaceKsenior zarzuca Nam jakieś przekręty.
Po drugie - nie stoi nikt na przeszkodzie aby ktoś inny prowadził - tylko jakoś oprócz Lubczyka nie ma zamiaru i nawet nie podejmuje się prowadzenia tej zabawy. Wbrew pozorom to nie jest łatwa i prosta sprawa - należy poświęcić temu zadaniu trochę czasu a niestety nie wszyscy go mają.
Po trzecie - zostaje usunięty z powodów obrażania przez długi czas moderatorów i zarazem organizatorów LP - to nie jest jego pierwsze ostrzeżenie - dostał już 2 razy bana za obrazy - to jednak niewiele pomogło - więc ostatnią karą jest wywalenie z ligi.

Mam nadzieję że te wytłumaczenia wystarczą.

Ja ze swojej strony mogę na koniec podziękować ekipie SOKOŁY Małopolskie za branie udziału w LP - szkoda że w taki sposób musimy się pożegnać - ale zachowanie w ostatnich dniach zmusza Nas do takiej reakcji.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”