Champions League/ World League/ Intertoto Cup

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Champions League/ World League/ Intertoto Cup

Post by davor »

Dopiero teraz doczytałem, o Europejskich pucharach. Muszę przyznać, że zacny pomysł, a dodatkowo jeszcze bardziej motywuje do walki w Lidze Polskiej.
Nie ukrywam, że w tym sezonie mam ambicje być w pierwszej trójce Ligi Polskiej jak i awansować w sp do ligi C, a możliwość gry w CL w przyszłym sezonie jeszcze bardziej potęguje mój apetyt na osiągnięcie dobrych wyników w sezonie obecnym.
Poza tym życzę powodzenia uczestnikom gier pucharowych szczególnie mk_1984 który jest prywatnie moim kolegą jak i mibbowi z którym miał przyjemność przez parę sezonów walczyć w jednej lidze.
Mam nadzieje, że to wszystko wystartuje bo uatrakcyjnia jeszcze bardziej grę :D

P.S Możecie mi wyjaśnić czym jest zamieszczony na sp-poland turniej przedmistrzowski?? Bo znalazłem coś takiego a nie wiem gdzie to włożyć?
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Champions League/ World League/ Intertoto Cup

Post by WojT »

Turniej przedmistrzowski jest turniejem zorganizowanym przez Mieszkogeo i union związany z Sympatykami Lecha Poznań. Umieszczony jest na portalu sp-poland z powodu że biorą w nim udział Polacy i jest skierowany do Polaków - chociaż sympatyków Lecha Poznań z innych krajów również chętnie przyjmiemy (prawda chłopaki :)).
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Champions League/ World League/ Intertoto Cup

Post by WojT »

Mieszkogeo wrote:
Baciorek wrote:coś mi sie zdaje ze bedzie jak z euro
chyba masz racje.... :? wiecie cos wiecej? bo chcialbym sie zapisac do innych ttow ale czekam na decyzje w sprawie pucharów....
No więc wystosowałem pytanie do organizatora co z turniejami i dostałem taką odpowiedź:
next season begin tornament final, this season is for national qualification
Czyli ten sezon ma służyć do wytypowania ekip, które będą Nas reprezentowały, a całość turniejów ruszy od nowego sezonu.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Champions League/ World League/ Intertoto Cup

Post by union »

WojT wrote:Turniej przedmistrzowski jest turniejem zorganizowanym przez Mieszkogeo i union związany z Sympatykami Lecha Poznań. Umieszczony jest na portalu sp-poland z powodu że biorą w nim udział Polacy i jest skierowany do Polaków - chociaż sympatyków Lecha Poznań z innych krajów również chętnie przyjmiemy (prawda chłopaki :)).
Umieszczenie informacji o Turnieju przedmistrzowskim powinno być wczesniej skonsultowane z jego założycielami ,z braku jakiejkolwiek informacji o podpięciu go pod portal sp-poland, jak rowniez blednymi statystykami , proszę o natychmiastowe usuniecie owego wątku.Ze swej strony dodam iz komentarze bedą czyms zbytecznym.
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Champions League/ World League/ Intertoto Cup

Post by WojT »

union wrote:
WojT wrote:Turniej przedmistrzowski jest turniejem zorganizowanym przez Mieszkogeo i union związany z Sympatykami Lecha Poznań. Umieszczony jest na portalu sp-poland z powodu że biorą w nim udział Polacy i jest skierowany do Polaków - chociaż sympatyków Lecha Poznań z innych krajów również chętnie przyjmiemy (prawda chłopaki :)).
Umieszczenie informacji o Turnieju przedmistrzowskim powinno być wczesniej skonsultowane z jego założycielami ,z braku jakiejkolwiek informacji o podpięciu go pod portal sp-poland, jak rowniez blednymi statystykami , proszę o natychmiastowe usuniecie owego wątku.Ze swej strony dodam iz komentarze bedą czyms zbytecznym.
Informacja o podpięciu Turnieju została przekazana menadżerowi MieszkoGeo. Statystyki są prawidłowe - zgodne ze statystykami turnieju, jeżeli MieszkoGeo potwierdzi prośbę o usunięciu zostanie to wykonane.
Pozdrawiam
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Champions League/ World League/ Intertoto Cup

Post by union »

WojT wrote:
union wrote:
WojT wrote:Turniej przedmistrzowski jest turniejem zorganizowanym przez Mieszkogeo i union związany z Sympatykami Lecha Poznań. Umieszczony jest na portalu sp-poland z powodu że biorą w nim udział Polacy i jest skierowany do Polaków - chociaż sympatyków Lecha Poznań z innych krajów również chętnie przyjmiemy (prawda chłopaki :)).
Umieszczenie informacji o Turnieju przedmistrzowskim powinno być wczesniej skonsultowane z jego założycielami ,z braku jakiejkolwiek informacji o podpięciu go pod portal sp-poland, jak rowniez blednymi statystykami , proszę o natychmiastowe usuniecie owego wątku.Ze swej strony dodam iz komentarze bedą czyms zbytecznym.
Informacja o podpięciu Turnieju została przekazana menadżerowi MieszkoGeo. Statystyki są prawidłowe - zgodne ze statystykami turnieju, jeżeli MieszkoGeo potwierdzi prośbę o usunięciu zostanie to wykonane.
Pozdrawiam

1 (1) Geo Team
5 5 0 0 31:5 26 15
2 (2) KKS Federacja Poznań
5 5 0 0 19:8 11 15
3 (3) KOLEJORZ BABIAK
5 4 1 0 19:4 15 13
4 (4) Lech Poznan KKS
5 4 1 0 17:2 15 13
5 (5) Kolej Poznań
5 4 0 1 17:1 16 12
6 (6) kolo
5 4 0 1 14:5 9 12
7 (7) KKS Konin SA
5 3 0 2 13:13 0 9
8 (8) Kolejorz
5 3 0 2 11:11 0 9
9 (9) Lech Gorentia
5 2 0 3 13:9 4 6
10 (10) KKStaczanow
5 2 0 3 9:13 -4 6
11 (11) Olimpia Poznań
5 1 1 3 9:11 -2 4
12 (12) poznan 1922
5 1 0 4 3:14 -11 3
13 (13) K.K.S. Lech Poznań
5 0 1 4 5:14 -9 1
14 (14) Lech Poznan.
5 0 0 5 5:24 -19 0
15 (15) MY
5 0 0 5 4:26 -22 0
16 (16) LecH__PoznaN
5 0 0 5 2:31 -29 0

Co to jest ?...prawidłowa statystyka ?....przeciez w tym rankingu np 9 druzyna moze byc sklasyfikowana w swej grupie wyzej niz np 8 w swej....a wiec ten ranking jest nieadekwatny do rzeczywistosci.....po co ?, na co ? i komu ma to sluzyc ?.....hm....rowniez dobrze mozesz takie cos zrobic ze swa liga....wowczas Mieszko 1.....ja 2 ....Ty 3....a ze gramy w roznych ligach...kogo to :) ? Prosilem o zbyteczne komentarze .
Co do drugiej kwesti jak najbardziej sie z Tobą zgadzam Mieszka decyzja jest tak samo wazna jak moja....bo u Nas JEST orkiestra , a nie wystep jednego aktora z grupką suflerow.......
Wiesz zastanawaim sie tez nad jedna sprawą jak juz ropoczelismy ten wątek to go rozwine ...zawsze mozesz przeniesc,usunąc...zablokowac.....nie interesuje juz mnie to zbytnio......co z tym zrobisz......zastanawiam sie nad formą twej symaptii do KKS LECH POZNAŃ.....bo wiesz u nas na KOLEJORZU jest takie powiedzenie....."jeden za drugim stoi...nikt sie nie BOI'.....jak to sie mialo do Ciebie i twych wypowiedzi....LECHITĄ sie jest ....a nie bywa...z wszystkimi tego przywilejami,splendorami ,zaszczytami....ale rowniez konsekwencjami.......
odezwales sie chociaz raz (oprocz naszej polemiki)....bo wydaje mi sie iz doskonale zdajesz sobie sprawe iz mielismy racje.....czyzbym sie mylił ?
To tylko dla twego przemyslenia....nie chce twego komentarza.....bo znow uslysze iz jestem klotlliwy ....a ja jestem po prostu szczery i mowię co myslę....
abcd-ultras union
___________________
Mieszkogeo
Assistant Manager
Posts: 78
Joined: Tue Jun 09, 2009 12:41 pm

Re: Champions League/ World League/ Intertoto Cup

Post by Mieszkogeo »

WojT wrote:
union wrote:
WojT wrote:Turniej przedmistrzowski jest turniejem zorganizowanym przez Mieszkogeo i union związany z Sympatykami Lecha Poznań. Umieszczony jest na portalu sp-poland z powodu że biorą w nim udział Polacy i jest skierowany do Polaków - chociaż sympatyków Lecha Poznań z innych krajów również chętnie przyjmiemy (prawda chłopaki :)).
Umieszczenie informacji o Turnieju przedmistrzowskim powinno być wczesniej skonsultowane z jego założycielami ,z braku jakiejkolwiek informacji o podpięciu go pod portal sp-poland, jak rowniez blednymi statystykami , proszę o natychmiastowe usuniecie owego wątku.Ze swej strony dodam iz komentarze bedą czyms zbytecznym.
Informacja o podpięciu Turnieju została przekazana menadżerowi MieszkoGeo. Statystyki są prawidłowe - zgodne ze statystykami turnieju, jeżeli MieszkoGeo potwierdzi prośbę o usunięciu zostanie to wykonane.
Pozdrawiam
odbiegamy troche od tematu.... :) prosze o usuniecie
pozdrawiam
Team: Geo Team
Manager: Mieszkogeo

Image
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Champions League/ World League/ Intertoto Cup

Post by WojT »

Mieszkogeo wrote: odbiegamy troche od tematu.... :) prosze o usuniecie
pozdrawiam
Oczywiście - za chwilę zniknie - tylko szkoda że nie będzie możliwości pokazania Waszych Turniejów ogółowi. Moim nadrzędnym celem jest i będzie pokazywać Polakom biorącym udział w soccerproject o wydarzeniach, które ich mogą zainteresować - Wasza inicjatywa jest takim wydarzeniem, a jak sami wiecie tylko osoby biorące w tym turnieju udział mają ułatwiony dostęp do informacji o nim - pozostali muszą niestety szukać. Jak zmienicie zdanie proszę o informację.
Pozdrawiam
P.S. Union napisałeś bez komentarzy, to było bez. Co do polemik - również bez komentarza - Do tej pory nie dostałem zarówno od Ciebie jak i MieszkoGeo odpowiedzi na moje pytanie i raczej się nie doczekam.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Champions League/ World League/ Intertoto Cup

Post by union »

WojT wrote:
Mieszkogeo wrote: odbiegamy troche od tematu.... :) prosze o usuniecie
pozdrawiam
Oczywiście - za chwilę zniknie - tylko szkoda że nie będzie możliwości pokazania Waszych Turniejów ogółowi. Moim nadrzędnym celem jest i będzie pokazywać Polakom biorącym udział w soccerproject o wydarzeniach, które ich mogą zainteresować - Wasza inicjatywa jest takim wydarzeniem, a jak sami wiecie tylko osoby biorące w tym turnieju udział mają ułatwiony dostęp do informacji o nim - pozostali muszą niestety szukać. Jak zmienicie zdanie proszę o informację.
Pozdrawiam
P.S. Union napisałeś bez komentarzy, to było bez. Co do polemik - również bez komentarza - Do tej pory nie dostałem zarówno od Ciebie jak i MieszkoGeo odpowiedzi na moje pytanie i raczej się nie doczekam.
Witam
O jakim pytaniu mowisz WojT ( w swietle ostatnich wydarzen ktore tak ostro poddawanae byly polemice ,moze cos umkło mej uwadze )Jesli nie sprawi Ci to klopotu powtorz je a chetnie odpowiem na nurtujacy Cie problem.Co do Naszego Turnieju mamy swoje zdanie w niektorych sprawach i niekoniecznie musimy o nich rozmawiac z osobami trzecimi.Od siebie dodam iz chociaz nie bedziemy mieli poswieconej temu strony osoby zainteresowane znajdą wszystkie info o Turnieju w wątku do tego przeznaczonym na sp forum(-dyskusja ogolna -Dla sympatyków Lecha) . Co do pytan i odpowiedzi .....doskonale wiesz iz my rowniez nie dostalismy bardzo....ale to bardzo wielu odp na nasze pytania...bylismy wrecz ignorowani zadajac je...
Ja nie boje sie odpowiedziec na Twoje (zaznaczam poraz wtory iz zapewne umklo mej uwadze), inni pewnie bali odp sie na nasze.....
Ze swej strony dodam iz dziekuje iz uszanowałes naszą prosbę...

pozdrawiam
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Champions League/ World League/ Intertoto Cup

Post by WojT »

Pytanie poszło na priv - aby nie zacząć zaś długiej dyskusji na forum.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Champions League/ World League/ Intertoto Cup

Post by union »

Ja nie mam nic do ukrycia.Jesli zapoczątkowałeś kwestie braku odpowiedzi ....zadaj je tutaj ...to jest miejsce do zadawania nurtujacych pytan. Tym bardziej ze twierdzisz iz zadałeś je juz kiedys.Mam nadzieje iz oprocz naszej trojki nikt inny nie włączy sie do dyskusji, bo tylko Ty wyszłeś z problemem a wiec nie widzę potrzeby rozmawiac z kims innym na nurtujace Cie pytanie.

pozdrawiam
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Champions League/ World League/ Intertoto Cup

Post by WojT »

Proszę bardzo, pytanie zadane - ale nie w tym temacie - tan temat dotyczy tylko rozgrywek Champions League/ World League/ Intertoto Cup, a pytanie nie jest z tym związane.
Pytanie zadane jest w temacie: http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 9&t=143057.
Pozdrawiam
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Champions League/ World League/ Intertoto Cup

Post by union »

nie bede wchodzil poprzez link.....napisz jaki to temat wprost.....
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Champions League/ World League/ Intertoto Cup

Post by WojT »

Pytanie do uniona i MieszkoGeo
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”