Dyskusje, pytania, propozycje (Liga Polska)

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Gladiator wrote:
Dissident wrote:Moglbym pomoc w podliczaniu tabel...
Skontaktuj siê proszê z Tha_Don'em (na pw najlepiej) - on przeka¿e Ci wszystkie techniczne szczegó³y.
ok :)


jeszcze cos o lidze polskiej, patrzac po wynikach to troche nie bardzo mi sie podoba, w drugiej lidze zadnych remisow, wyniki po 5:1, 7:1 itp..wedlug mnie zarowno jak i I, II i III liga powinny byc dostosowane poziomem druzyn, a nie zgloszeniem...powinna byc zrobiona I liga z najlepszych polskich druzyn w SP (oczywiscie pod wzgledem oceny ogolnej druzyny) II liga troche slabsi w ocenie i III najslabsi (czyli pewnie troszke druzyn z lig H) tak to chociazby cos sie dzialo, a tak pewnie te ekipy najlepsze wiadomo ze rozwala 5:0 czy 7:1 slabeuszy, ktorzy pewnie maja duzo nizsza ocene ogolna, nie wiem co wy z tym zrobicie, czy pare osob by sie obrazilo na to ale wg. mnie tak powinna wygladac liga polska, oczywiscie potem juz by szlo od daty zgloszenia bo wiadomo ze jak zglosi sie druzyna lepsza od III ligi w trakcie rozgrywek to nie da sie jej dorzucic do II czy I ligi, ale mysle, ze taki podzial bylby sprawiedliwy dla wszystkich i kazdy mialby szanse o cos walczyc.

Ja wiem ze szans w I czy II lidze nie mam ze wzgledu na krotki staz mojej druzyny, wiec nawet sie nie pcham do II i poczekam na III lige gdzie mam nadzieje beda druzyny zblizone poziomem.
mati11
Coach
Posts: 35
Joined: Sat Aug 12, 2006 6:29 pm

Post by mati11 »

Mam pytanie ale nie wiedziałem gdzie je napisać ale napisze jej tutaj.

Mianowicie chodzi mi o rozgrywi 3 ligi.

1 kolejka zaczyna się jutro a wynik już jest dziś

Więc moje pytanie.

Czy to prawidłowe??
mat_lewq
Lumpy z CTO

mati12
Tede
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Dissident wrote:
Gladiator wrote:
Dissident wrote:Moglbym pomoc w podliczaniu tabel...
Skontaktuj siê proszê z Tha_Don'em (na pw najlepiej) - on przeka¿e Ci wszystkie techniczne szczegó³y.
ok :)


jeszcze cos o lidze polskiej, patrzac po wynikach to troche nie bardzo mi sie podoba, w drugiej lidze zadnych remisow, wyniki po 5:1, 7:1 itp..wedlug mnie zarowno jak i I, II i III liga powinny byc dostosowane poziomem druzyn, a nie zgloszeniem...powinna byc zrobiona I liga z najlepszych polskich druzyn w SP (oczywiscie pod wzgledem oceny ogolnej druzyny) II liga troche slabsi w ocenie i III najslabsi (czyli pewnie troszke druzyn z lig H) tak to chociazby cos sie dzialo, a tak pewnie te ekipy najlepsze wiadomo ze rozwala 5:0 czy 7:1 slabeuszy, ktorzy pewnie maja duzo nizsza ocene ogolna, nie wiem co wy z tym zrobicie, czy pare osob by sie obrazilo na to ale wg. mnie tak powinna wygladac liga polska, oczywiscie potem juz by szlo od daty zgloszenia bo wiadomo ze jak zglosi sie druzyna lepsza od III ligi w trakcie rozgrywek to nie da sie jej dorzucic do II czy I ligi, ale mysle, ze taki podzial bylby sprawiedliwy dla wszystkich i kazdy mialby szanse o cos walczyc.

Ja wiem ze szans w I czy II lidze nie mam ze wzgledu na krotki staz mojej druzyny, wiec nawet sie nie pcham do II i poczekam na III lige gdzie mam nadzieje beda druzyny zblizone poziomem.
Kto sie nie zg³osi³ do tej pory - tego strata - nie bêdzie tak, ¿e jaki¶ zespó³ z czo³ówki nagle sobie u¶wiadomi, ¿e liga istnieje i od razu trafi do Ekstraklasy, w koñcu (po jakim¶ czasie) ka¿dy znajdzie siê tam gdzie powinien - takie jest moje zdanie, druga sprawa - by³oby to niesprawiedliwe wzglêdem niektórych zespo³ów - wyobra¼ sobie, ¿e jaki¶ zespó³ z ni¿szej ligi walczy³ dzielnie w Ekstraklasie i uda³o mu siê utrzymaæ, nagle przychodzi nowy sezon, okazuje siê ¿e pojawi³y siê 4 nowe zespo³y - du¿o wy¿ej sklasyfikowanie ni¿ wspomniany zespó³ i nagle mimo wywalczonego utrzymania, zespó³ ten spada do II ligi - jaki to ma sens ?
Trudno t± sprawê wywa¿yæ, mo¿e inni wypowiedz± siê tak¿e na ten temat, bêdzie mo¿na zobaczyæ jaka jest przewa¿aj±ca opinia na ten temat ....
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Tha_Don
Team Board Member
Posts: 329
Joined: Mon Jul 24, 2006 11:07 am
Location: Gdañsk

Post by Tha_Don »

Kto pierwszy ten lepszy, pozycja dru¿yny w lidze z czasem sie zweryfikuje. S³absi polec± w dó³ lepsi w góre. Kwesta czasu :]
Ruthless
Liga E.26
Od 10 sezonu w lidze ;P
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Gladiator wrote:
Dissident wrote:
Gladiator wrote: Skontaktuj siê proszê z Tha_Don'em (na pw najlepiej) - on przeka¿e Ci wszystkie techniczne szczegó³y.
ok :)


jeszcze cos o lidze polskiej, patrzac po wynikach to troche nie bardzo mi sie podoba, w drugiej lidze zadnych remisow, wyniki po 5:1, 7:1 itp..wedlug mnie zarowno jak i I, II i III liga powinny byc dostosowane poziomem druzyn, a nie zgloszeniem...powinna byc zrobiona I liga z najlepszych polskich druzyn w SP (oczywiscie pod wzgledem oceny ogolnej druzyny) II liga troche slabsi w ocenie i III najslabsi (czyli pewnie troszke druzyn z lig H) tak to chociazby cos sie dzialo, a tak pewnie te ekipy najlepsze wiadomo ze rozwala 5:0 czy 7:1 slabeuszy, ktorzy pewnie maja duzo nizsza ocene ogolna, nie wiem co wy z tym zrobicie, czy pare osob by sie obrazilo na to ale wg. mnie tak powinna wygladac liga polska, oczywiscie potem juz by szlo od daty zgloszenia bo wiadomo ze jak zglosi sie druzyna lepsza od III ligi w trakcie rozgrywek to nie da sie jej dorzucic do II czy I ligi, ale mysle, ze taki podzial bylby sprawiedliwy dla wszystkich i kazdy mialby szanse o cos walczyc.

Ja wiem ze szans w I czy II lidze nie mam ze wzgledu na krotki staz mojej druzyny, wiec nawet sie nie pcham do II i poczekam na III lige gdzie mam nadzieje beda druzyny zblizone poziomem.
Kto sie nie zg³osi³ do tej pory - tego strata - nie bêdzie tak, ¿e jaki¶ zespó³ z czo³ówki nagle sobie u¶wiadomi, ¿e liga istnieje i od razu trafi do Ekstraklasy, w koñcu (po jakim¶ czasie) ka¿dy znajdzie siê tam gdzie powinien - takie jest moje zdanie, druga sprawa - by³oby to niesprawiedliwe wzglêdem niektórych zespo³ów - wyobra¼ sobie, ¿e jaki¶ zespó³ z ni¿szej ligi walczy³ dzielnie w Ekstraklasie i uda³o mu siê utrzymaæ, nagle przychodzi nowy sezon, okazuje siê ¿e pojawi³y siê 4 nowe zespo³y - du¿o wy¿ej sklasyfikowanie ni¿ wspomniany zespó³ i nagle mimo wywalczonego utrzymania, zespó³ ten spada do II ligi - jaki to ma sens ?
Trudno t± sprawê wywa¿yæ, mo¿e inni wypowiedz± siê tak¿e na ten temat, bêdzie mo¿na zobaczyæ jaka jest przewa¿aj±ca opinia na ten temat ....
Napisalem, ze chodzi tylko o start czyli pierwszy sezon
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Dissident wrote:Napisalem, ze chodzi tylko o start czyli pierwszy sezon
Przecie¿ w³a¶nie w pierwszym sezonie (czyli w obecnym) sk³ad Ekstraklasy i II ligi by³ w³a¶nie tak dobierany - pod wzglêdem oceny ogólnej zespo³ów !
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Gladiator wrote:
Dissident wrote:Napisalem, ze chodzi tylko o start czyli pierwszy sezon
Przecie¿ w³a¶nie w pierwszym sezonie (czyli w obecnym) sk³ad Ekstraklasy i II ligi by³ w³a¶nie tak dobierany - pod wzglêdem oceny ogólnej zespo³ów !
Mhm...chociaz nie wyglada to tak troszke :P
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Dissident wrote:
Gladiator wrote:
Dissident wrote:Napisalem, ze chodzi tylko o start czyli pierwszy sezon
Przecie¿ w³a¶nie w pierwszym sezonie (czyli w obecnym) sk³ad Ekstraklasy i II ligi by³ w³a¶nie tak dobierany - pod wzglêdem oceny ogólnej zespo³ów !
Mhm...chociaz nie wyglada to tak troszke :P
Naprawde nie rozumiem o co ci chodzi.
Mo¿liwe ¿e patrzysz na zespo³y : Górnik Brzeszcze, K³ak is Back, Gwardia Koszalin, które zast±pi³y w trakcie sezonu graczy, którzy olali sobie Ligê.
To jak ty by¶ widzia³ sk³ad Ekstraklasy ?!
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Gladiator wrote:
Dissident wrote:
Gladiator wrote: Przecie¿ w³a¶nie w pierwszym sezonie (czyli w obecnym) sk³ad Ekstraklasy i II ligi by³ w³a¶nie tak dobierany - pod wzglêdem oceny ogólnej zespo³ów !
Mhm...chociaz nie wyglada to tak troszke :P
Naprawde nie rozumiem o co ci chodzi.
Mo¿liwe ¿e patrzysz na zespo³y : Górnik Brzeszcze, K³ak is Back, Gwardia Koszalin, które zast±pi³y w trakcie sezonu graczy, którzy olali sobie Ligê.
To jak ty by¶ widzia³ sk³ad Ekstraklasy ?!
popatrz na wyniki II ligi 5:0, 7:1 itp jak czesto sa, o czyms to swiadczy...
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Dissident wrote:popatrz na wyniki II ligi 5:0, 7:1 itp jak czesto sa, o czyms to swiadczy...
Przegl±dn±³em wyniki II ligi i nie stwierdzam jakich¶ skrajno¶ci !
Miêdzy 1 a 7 zespo³em jest tylko 6 pkt ró¿nicy, w Ekstraklasie a¿ 16 !
Jedni siê przyk³adaj± mocniej do ligi, inni nie, wyniki te¿ nie s± a¿ tak skrajne, zdarzaj± sie takie jak poda³e¶, ale wiekszo¶æ meczy jest wyrównana. My¶lisz ¿e w Ekstraklasie nie zdarzaj± sie wysokie wyniki ?!
Popatrz na ostatni± kolejkê :
FC Car(L)os 4 - 2 Zlotno Lodz SSA
Lechia Gdañsk 1 - 7 FC Vixa
Ruthless 2 - 2 BKS Lechia Gdañsk
Gamebookers 0 - 1 3CITY
FC Gowidlino 2 - 6 B±belki
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Gladiator wrote:
Dissident wrote:popatrz na wyniki II ligi 5:0, 7:1 itp jak czesto sa, o czyms to swiadczy...
Przegl±dn±³em wyniki II ligi i nie stwierdzam jakich¶ skrajno¶ci !
Miêdzy 1 a 7 zespo³em jest tylko 6 pkt ró¿nicy, w Ekstraklasie a¿ 16 !
Jedni siê przyk³adaj± mocniej do ligi, inni nie, wyniki te¿ nie s± a¿ tak skrajne, zdarzaj± sie takie jak poda³e¶, ale wiekszo¶æ meczy jest wyrównana. My¶lisz ¿e w Ekstraklasie nie zdarzaj± sie wysokie wyniki ?!
Popatrz na ostatni± kolejkê :
FC Car(L)os 4 - 2 Zlotno Lodz SSA
Lechia Gdañsk 1 - 7 FC Vixa
Ruthless 2 - 2 BKS Lechia Gdañsk
Gamebookers 0 - 1 3CITY
FC Gowidlino 2 - 6 B±belki
tylko 6 pkt bo dopiero zaczely gre 3 zespoly ktore gonia, gdyby grali od poczatku tez pewnie bylaby przepasc...no ale ok...Ty masz swoje za, ja swoje przeciw...tak czy siak nic to nie zmieni :) pozdrawiam.
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Dissident wrote:tylko 6 pkt bo dopiero zaczely gre 3 zespoly ktore gonia, gdyby grali od poczatku tez pewnie bylaby przepasc...no ale ok...Ty masz swoje za, ja swoje przeciw...tak czy siak nic to nie zmieni :) pozdrawiam.
Dobrze, ¿e wogóle graj±, gdyby nie trzech olewaczy, którzy wypadli z rozgrywek na pocz±tku, pewnie te trzy zespo³y, które do³±czy³y do ligi zaczyna³yby teraz od III ligi.
Dok³adnie nic to nie zmieni, wszelkie mieszanie w sk³adzie lig teraz spowodowa³o by niez³y bajzel.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
CarLos_Wallace
Team Board Member
Posts: 274
Joined: Sat Sep 23, 2006 4:24 pm

Post by CarLos_Wallace »

4 listopada w dniu 10 kolejki Ekstraklasy odbyły się 2 mecze między 3CITY i Ruthless. Zakończyły się one wynikami 4-1 oraz 8-2. Strzelców bramek, z którego meczu powinienem liczyć?
Tha_Don
Team Board Member
Posts: 329
Joined: Mon Jul 24, 2006 11:07 am
Location: Gdañsk

Post by Tha_Don »

CarLos_Wallace wrote:4 listopada w dniu 10 kolejki Ekstraklasy odby³y siê 2 mecze miêdzy 3CITY i Ruthless. Zakoñczy³y siê one wynikami 4-1 oraz 8-2. Strzelców bramek, z którego meczu powinienem liczyæ?
pod tabel± jest wynik 4-1 wiêc licza sie stzrelcy z tego meczu
Ruthless
Liga E.26
Od 10 sezonu w lidze ;P
CarLos_Wallace
Team Board Member
Posts: 274
Joined: Sat Sep 23, 2006 4:24 pm

Post by CarLos_Wallace »

Może być problem z terminem ostatniej kolejki (2 XII).
Sezon kończy się w piątek - 1 grudnia. A więc w weekend nie będą rozgrywane żadne mecze.

Więc ostatnia kolejka w piątek, czy w poniedziałek?
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”