Dyskusje, pytania, propozycje (Puchar Polski)

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

Który system rozgrywania PP by³by najlepszy ?

Poll ended at Thu Feb 01, 2007 10:02 pm

Rozgrywanie TTow dla 32 zespo³ów
12
43%
Prowadzenie PP podobnie jak LP (dla 32 zespo³ów, bez fazy grupowej, graj± wszystkie zespo³y oprócz 4 ostatnich w ka¿dej z III lig)
2
7%
Prowadzenie PP podobnie jak LP (dla 40 zespo³ów, faza grupowa, grupy losowane za pomoc± programiku)
12
43%
Prowadzenie PP podobnie jak LP (dla 40 zespo³ów, faza grupowa, bez losowania grup, ustalimy na sztywno kto gdzie gra wg. miejsca w ubieg³ym sezonie w LP)
2
7%
 
Total votes: 28

michalekb
Team Manager
Posts: 131
Joined: Tue Dec 05, 2006 8:04 pm

Post by michalekb »

Walkower, to jaki ma być wynik 5:0? Czy 3:0? Czy jeszcze inaczej?
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

michalekb wrote:Walkower, to jaki ma być wynik 5:0? Czy 3:0? Czy jeszcze inaczej?
5:0
michalekb
Team Manager
Posts: 131
Joined: Tue Dec 05, 2006 8:04 pm

Post by michalekb »

kto zastapil Zlotno Lodz SSA???
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

michalekb wrote:kto zastapil Zlotno Lodz SSA???
w PP narazie nikt, jesli nie zrobil 3 walkowerow to niech sobie gra w tej edycji...jedynie w lidze polskiej zostal zastapiony...
manro1
Team Board Member
Posts: 261
Joined: Mon Jul 04, 2005 7:23 am

Post by manro1 »

hej
kiedy jest kolejna runda pucharu? nie moge znalezc terminarza? w nastepna niedziele?
dzieki za info
manro1
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Image
Image FamaS - W@rzywa Team
manro1
Team Board Member
Posts: 261
Joined: Mon Jul 04, 2005 7:23 am

Post by manro1 »

to wiem, ale kiedy jest kolejna runda? teraz zakonczyly sie grupowe a kiedy rusza 1/16? no chyba ze gdzies to jest a ja na serio tego nie widze
pozdro
manro1
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

manro1 wrote:
to wiem, ale kiedy jest kolejna runda? teraz zakonczyly sie grupowe a kiedy rusza 1/16? no chyba ze gdzies to jest a ja na serio tego nie widze
pozdro
manro1
W ta niedziele co teraz bedzie. Terminarz powinien juz byc zrobiony przez 2organizatora ja mu poda³em swoje mecze, jesli sie do dzisiaj poznego wieczora nie pojawi to ja zrobie:]
michalekb
Team Manager
Posts: 131
Joined: Tue Dec 05, 2006 8:04 pm

Post by michalekb »

SOrry, długo nie byłem. Jutro wszystkim się zajmę :)
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Powoli by trzeba by³o my¶leæ o przygotowaniach do drugiej edycji PP. Mo¿e zaczniecie ju¿ przygotowywaæ terminarze, uczestników, ¿eby w miarê wcze¶nie wszystko podaæ na forum, ok.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Co myslicie o zmianie rozgrywek. odpoczatku 40 zespo³ów i po 1 meczu. Wygrany gra dalej. Jesli jestescie za to przygotuje cos wiecej tylko nie bede robi³ tego na marne bo 40 druzyn jest troszke nie w pas:] czekam na opinie
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

To dojdziemy do 5 zespo³ów i co dalej ? Grupa ? Nie wiem, mo¿e zrobiæ po prostu TTow i tyle ...
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

no np grupa lub ttow. ale moze nie bedzie 40 zespo³ów tylko wiecej lub mniej. :)
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Trzeba siê zastanowiæ nad formu³± TTow. Mniej roboty (w zasadzie tylko podczas zapraszania odpowiednich zespo³ów do turnieju), uniknie siê nieporozumieñ, typu "nie wiedzia³em, ¿e mia³em graæ' itd. Z drugiej strony nie bêdziemy mieli wp³ywu na rozk³ad grup, terminy itd. Jako posiadacz SPFA (ja lub Leo, lub grabek, lub kto¶ kto jeszcze posiada SPFA) mogê stworzyæ turniej dla 32 zespo³ów. Kto¶ posiadaj±cy SPFA dostanie listê zespo³ów uczestnicz±cych i bêdzie musia³ wys³aæ do nich zaproszenia. No nie wiem, jaka jest Wasza opinia ?

Zaproszenia zosta³y by wys³ane do pierwszych 32 zespo³ów w LP w zakoñczonym sezonie. Mo¿na by zrobiæ eliminacje starym systemem. Np. Ekstraklasa i II liga gra w PP bez eliminacji, reszta walczy o pozosta³e 12 miejsc.

klivers - pomys³ dobry, ale sam wiesz jak to jest z prowadzeniem tego na w³asn± rêkê. Dopiero to jako¶ zaczyna wygl±daæ gdzie¶ od fazy æwieræfina³owej, gdzie ju¿ zostaj± zespo³y, które pilnuj± sprawy (wcze¶niej to jest ró¿nie).
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Post by WojT »

A mo¿e zrobiæ na zasadach zbli¿onych do ligii mistrzów ?? lub Pucharu Polski ??
Kluby z ni¿szych lig (od Klasy C do III ligi) najpierw uczestnicz± w rozgrywkach Pucharu Polski szczebla okrêgowego, a pó¼niej wojewódzkiego (organizowanych przez Wojewódzkie Zwi±zki Pi³ki No¿nej). 16 zwyciêzców wraz z 16 finalistami stopnia wojewódzkiego (w sumie 32 zespo³y) kwalifikuje siê do rundy przedwstêpnej (8 klubów) i rundy wstêpnej (28 klubów) szczebla centralnego. Triumfatorzy regionalnych PP zostaj± rozstawieni i s± gospodarzami jednego meczu przeciw finalistom regionalnych PP. Nastêpnie do 14 zwyciêzców rundy wstêpnej zostaje w I rundzie (1/32 fina³u) dolosowanych 18 drugoligowców poprzedniego sezonu (jeden mecz, na boisku teoretycznie s³abszej dru¿yny z pary). Wygrani uzyskuj± promocjê do II rundy (1/16 fina³u) i graj± z ekipami Orange Ekstraklasy poprzedniego sezonu. Zwyciêskie dru¿yny z ka¿dego meczu awansuj± do 1/8 fina³u, a nastêpnie lepsi kolejno do æwieræfina³u, pó³fina³u i fina³u. Od 1/4 fina³u w³±cznie spotkania rozgrywane s± na zasadzie dwumeczu (mecz i rewan¿ - u siebie i na wyje¼dzie). Triumfator turnieju (zwyciêzca fina³u PP) bierze udzia³ w meczu o Superpuchar Ekstraklasy S.A. (je¿eli zdobywca PP wywalczy³ równie¿ mistrzostwo Polski, wówczas Superpuchar nie jest rozgrywany).
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”