Dyskusje, pytania, propozycje (Puchar Polski)

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

Post Reply

Który system rozgrywania PP by³by najlepszy ?

Poll ended at Thu Feb 01, 2007 10:02 pm

Rozgrywanie TTow dla 32 zespo³ów
12
43%
Prowadzenie PP podobnie jak LP (dla 32 zespo³ów, bez fazy grupowej, graj± wszystkie zespo³y oprócz 4 ostatnich w ka¿dej z III lig)
2
7%
Prowadzenie PP podobnie jak LP (dla 40 zespo³ów, faza grupowa, grupy losowane za pomoc± programiku)
12
43%
Prowadzenie PP podobnie jak LP (dla 40 zespo³ów, faza grupowa, bez losowania grup, ustalimy na sztywno kto gdzie gra wg. miejsca w ubieg³ym sezonie w LP)
2
7%
 
Total votes: 28

Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Dyskusje, pytania, propozycje (Puchar Polski)

Post by Dissident »

W koncu jest szansa by zagrac I sezon Pucharu Polski.

Stworze turniej towarzyski o nazwie "Puchar Polski" na 32 druzyny, niestety 8 najgorszych druzyn z III ligi (4 z A i 4 z B) ostatniego sezonu nie zagra, i tak bedzie co sezon, inaczej sie nie da rozegrac, ale unikniemy walkowerow. Ale te druzyny maja szanse zagrac, jesli ktos z zaproszonych nie przyjmie zaproszenia w wyznaczonym terminie. Jesli zaproszenia nie przyjmie wiecej niz 8 menadzerow to beda zapraszani kolejni z lawki rezerwowych. Niestety wplywu na date meczu nie bedzie, ale jak to Puchar nie macie obowiazku wystawiania najlepszego skladu. Jesli pasuje taki uklad to zakladam turniej, jesli nie kombinujcie inaczej. Na opinie poczekamy do piatku wieczorem, potem jak bedziemy zgodni utworze turniej.

Aha. Wyniki normalnie bedziemy wpisywac w tematach np " PP - I kolejka, PP - polfinaly" czyli tak jak ligowe.
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Oczywi¶cie jestem za. Co do wpisowego do tego turnieju to mo¿na daæ symboliczn± jak±¶ kwotê, 10k na przyk³ad.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
michalekb
Team Manager
Posts: 131
Joined: Tue Dec 05, 2006 8:04 pm

Post by michalekb »

Czekam na zaproszenie :P
Miodzio-Zidane
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Mon Jun 12, 2006 6:39 pm

.

Post by Miodzio-Zidane »

extra! tez czekam na zaproszenie
pzdrw
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

Oczywi¶cie popieram
Napiszcie tylko, czy wszystkim odpowiada kwota wpisowego 50K bêdzie wtedy 50x32=1 600 000 co daje poka¼n± pule 800 000 dla zwyciêzscy, 400 dla msc 2 i po 200 dla 3i4
Jak komus za drogo niech pisze w tym temacie!!
lami
Assistant Manager
Posts: 61
Joined: Thu Dec 07, 2006 3:10 pm

Post by lami »

Szkoda ze nie zagram, ale jezeli nie ma innej mozliwosci rozwiazania kwestii pucharu to jestem tak czy inaczej za
pozdrawiam
PARKER-Team
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

lami wrote:Szkoda ze nie zagram, ale jezeli nie ma innej mozliwosci rozwiazania kwestii pucharu to jestem tak czy inaczej za
pozdrawiam
tego nie wiadomo..przeciez ktos z zaproszonych moze nie chciec grac...poza tym w nastepnym sezonie sie postarasz byc wyzej niz 4 od dolu i zagrasz :) nie łam sie...kazdy w 3 lidze jest zagrozony nie zagraniem w ktorejs edycji...
mibb
Team Manager
Posts: 210
Joined: Sat Sep 30, 2006 10:33 pm

Post by mibb »

jak dla mnie to ok :lol: wchodzê w temat
Patryk
Team Board Member
Posts: 261
Joined: Mon Dec 04, 2006 7:29 pm
Location: Rogo¼no POLAND
Contact:

Post by Patryk »

Dla mnie ok :wink:
Image
Image

Bayern Monchium
Sezon 18: 1 in H.184
Sezon 19: ? in G.62
ryba161
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Fri Oct 06, 2006 6:13 pm
Location: Nasielsk (Poland)
Contact:

Post by ryba161 »

super pomysl;] czeakm na zaproszenie
I sez. - 9 miejsce (H)
II - 4 miejsce (H)
III - 1 miejsce (H)
IV - 1 miejsce(G)
V - ? miejsce(F)

Image
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

Ja podziêkujê niestety, ale jako¶ mnie nie bawi rozgrywanie 10 meczy (4 liga, 3 LP, plus czasami 3 w pucharze...). Moim zdaniem wyniki mog± byæ w ten sposób trochê wypaczone... Dru¿yna staraj±ca sie o awans w SP oraz o dobr± pozycjê w Lidze Polskiej bedzie sobie olewa³a Puchar, bo ile mo¿na grac meczy jednym, najsilniejszym sk³adem.
Na moje miejsce mo¿e wskoczyæ inny zespó³.
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

mcmagik wrote:Ja podziêkujê niestety, ale jako¶ mnie nie bawi rozgrywanie 10 meczy (4 liga, 3 LP, plus czasami 3 w pucharze...). Moim zdaniem wyniki mog± byæ w ten sposób trochê wypaczone... Dru¿yna staraj±ca sie o awans w SP oraz o dobr± pozycjê w Lidze Polskiej bedzie sobie olewa³a Puchar, bo ile mo¿na grac meczy jednym, najsilniejszym sk³adem.
Na moje miejsce mo¿e wskoczyæ inny zespó³.
Jest napisane, ze nie jest wymagany najsilniejszy sklad...ale ok jesli nie chcesz zagra zagra ktos z tej 8 ktora odpadla...
CarLos_Wallace
Team Board Member
Posts: 274
Joined: Sat Sep 23, 2006 4:24 pm

Post by CarLos_Wallace »

dla mnie ok i pomysł i kwota

na razie jednak uczestniczę już w 5 turniejach towarzyskich - dwa z nich kończą się w poniedziałek i dopiero wtedy będę mógł przystąpić do Pucharu Polski.
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

problem terminarza mo¿na rozwi±zaæ w nastêpuj±cy sposób (zachowuj±c 7 meczy w tygodniu):

1 tydzieñ: 4 mecze SP + 2 mecze LP (¶roda i sobota)+ 1 Pucharowy (niedziela)
2 tydzieñ: 4 mecze SP+ 2 mecze LP (¶roda, sobota)+ Puchar w Niedziele
3 tydzieñ: 4 mecze SP+ 2 mecze LP (¶roda, sobota)+ Puchar w Niedziele
4 tydzieñ: 3 mecze SP+ 3 mecze LP (¶roda, pi±tek, sobota)+ Puchar w niedziele
5 tydzieñ: 4 mecze SP+ 2 mecze LP (¶roda, sobota)+ Puchar w Niedziele
6 tydzieñ: 4 mecze SP+ 2 mecze LP (¶roda, sobota)+ Puchar w Niedziele
7 tydzieñ: 4 mecze SP+ 2 mecze LP (¶roda, sobota)+ Puchar w Niedziele
8 tydzieñ: 3 mecze SP+ 3 mecze LP (¶roda, pi±tek, sobota)+ Puchar w niedziele;
9 tydzieñ: wtorek i ¶roda (albo ¶roda i czwartek) bara¿e+ 2 ostatnie rundy pucharu (9 runda i 10) w ¶rodê i czwartek;

Ilo¶æ meczy zostanie zachowana jak w zesz³ym sezonie, i bêdzie czas na rozegranie wszystkich meczy (Wykorzysta³em wolne pi±tki co 4 tydzieñ...).
Czy takie rozwi±zanie nie jest lepsze?
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

mcmagik wrote:problem terminarza mo¿na rozwi±zaæ w nastêpuj±cy sposób (zachowuj±c 7 meczy w tygodniu):

...

Ilo¶æ meczy zostanie zachowana jak w zesz³ym sezonie, i bêdzie czas na rozegranie wszystkich meczy (Wykorzysta³em wolne pi±tki co 4 tydzieñ...).
Czy takie rozwi±zanie nie jest lepsze?
Bardzo dobra propozycja systemu rozgrywania meczy, bardzo bym chcia³ wprowadziæ go w ¿ycie, jednak jak na ten czas, o czy powtarzam do znudzenia ju¿ od d³u¿szego czasu, nie ma osoby chêtnej poprowadziæ rozgrywki pucharowe ! Dlatego wraz z Dissidentem postanowili¶my zaproponowaæ rozgrywki PP w formie TTow.
Co nie zmienia faktu, ¿e przedstawiony system jest dobry i jestem za wprowadzeniem go w ¿ycie w nadchodz±cym sezonie LP.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”