Dyskusja - III liga B

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Witam nowych 8)
W tym sezonie troche bardziej sie postaram :P lige sobie juz odpuszcze ;] bo na starcie 2 remisy :evil:
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
realtex
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Thu Nov 29, 2007 3:40 pm
Location: Czêstochowa

Post by realtex »

Witam wszystkich serdecznie i ¿ycze sukcesów w postaci awansu do IILigi POWODZENIA
mistrz 4 B ;)
Sezon 20: 1 w H.1820
Sezon 21: 3 w G.607 / IV B: 1
Sezon 22: ? w G.607 / III B: ?
Image
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

Chcia³bym sie dowiedzieæ kto jest menad¿erem klubu LKS Lodz? Bo chcê wys³aæ zaproszenie aczkolwiek nie wiem do którego klubu.
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

mcmagik wrote:Chcia³bym sie dowiedzieæ kto jest menad¿erem klubu LKS Lodz? Bo chcê wys³aæ zaproszenie aczkolwiek nie wiem do którego klubu.
menager - hd5ha
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
realtex
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Thu Nov 29, 2007 3:40 pm
Location: Czêstochowa

Post by realtex »

wogóle co to ma byæ?? dosta³em zaproszenie i okazuje sie ze odrzucone co za debil uk³ada zaproszenie na 14?? a po drugie zaproszenie sie wysy³a 24 GODZ!! przed meczem a nie ...... nie minê³o 24 h odk±d by³em ostatni raz on-line a tu prosze
Prosze o szybk± reakcje organizatora rozgrywek III B jesli bedzie negatywna zwróce sie na szczebel wy¿szy ;) ¿al...
zaproszenie dosta³em wczoraj o 19 na mecz o 14 to jest w porz±dku?!
Sezon 20: 1 w H.1820
Sezon 21: 3 w G.607 / IV B: 1
Sezon 22: ? w G.607 / III B: ?
Image
realtex
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Thu Nov 29, 2007 3:40 pm
Location: Czêstochowa

Post by realtex »

powiem wiêcej wnosze o walkower !!!
Sezon 20: 1 w H.1820
Sezon 21: 3 w G.607 / IV B: 1
Sezon 22: ? w G.607 / III B: ?
Image
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

realtex wrote:powiem wiêcej wnosze o walkower !!!
odrazu muwie walkowera nie bedzie poniewa¿ terminarz pojawi³ sie we wtorek (z mojej winy ) i tak ze ci przys³a³ to dobrze wiêc na przysz³o¶æ bez pochopnych postów.Zagrajcie w innym terminie ta kolejke
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
realtex
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Thu Nov 29, 2007 3:40 pm
Location: Czêstochowa

Post by realtex »

to zmieñ terminarz ;) i to nie s± pochopne posty je¿eli nie rozumiesz zajrzyj w regulamin Ligi Polskiej Panie Prowadz±cy 8)
a po drugie faktycznie terminarz 19 sie ukaza³ ciekawe dlaczego tak wcze¶nie .... to nie moja sprawa
Sezon 20: 1 w H.1820
Sezon 21: 3 w G.607 / IV B: 1
Sezon 22: ? w G.607 / III B: ?
Image
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

realtex wrote:to zmieñ terminarz ;) i to nie s± pochopne posty je¿eli nie rozumiesz zajrzyj w regulamin Ligi Polskiej Panie Prowadz±cy 8)
a po drugie faktycznie terminarz 19 sie ukaza³ ciekawe dlaczego tak wcze¶nie .... to nie moja sprawa
Chlopie bez przesady, podniecasz sie jakbys gral o mistrzostwo SP. Tobie nie zdarzylo sie nigdy nic zrobic na ostatnia chwile? Ludzie maja swoje zycie a nie tylko SP. Zagrajcie ten mecz np. w weekend i tyle. Kazdy umie sobie zaradzic by rozegrac mecz, a Ty akurat grasz o zlote kalesony i musisz miec walkowera, wyluzuj.
"If you hate something don't you do it too..."
wlodar
Team Manager
Posts: 154
Joined: Sun Jul 29, 2007 7:22 pm

Post by wlodar »

:lol: ale sie chlopak zdenerwowal, chyba ma zamiar zostac mistrzem :lol:
1 sezon: H.868 - 3
2 sezon: H.868 - 2
3 sezon: G.290 - 5 LP IVb - 3
realtex
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Thu Nov 29, 2007 3:40 pm
Location: Czêstochowa

Post by realtex »

Wogóle co to jest? ... My¶la³em ze wszyscy a raczej wiêkszosz traktuje SP powaznie a nie na totalnym luzie jak wyzej ^^ jest Regulamin i czy Wam sie podoba czy nie mamy go stosowaæ ..
A co do t³umaczenia ¿e ktos ma drugie ¿ycie jest to ¶mieszne... chyba ze poda mi naprawdy wazny powód ... Jezeli ktos obejmuju stanowisko dyrektora ligi tj.III B podejmuje jak±¶ odpowiedzialnosc i ma sie z tego wywi±zywac chyba prawda??
A po drugie nie jestem Waszym kolegom kmiotki ¿eby zwracac sie do mnie ch³opak ...
IV B ktorej przewodniczy³ Rodowity powinniscie brac sobie za wzor ale nie TOTALNY LUZ :D
Sezon 20: 1 w H.1820
Sezon 21: 3 w G.607 / IV B: 1
Sezon 22: ? w G.607 / III B: ?
Image
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Post by WojT »

Bez obrazy realtex ale odk±d pamiêtam pierwsza kolejka wi±¿e siê z tym, ¿e mecze nie odbywaj± siê w wyznaczonym terminie - czas zakoñczenia trwa przewa¿nie do najbli¿szej niedzieli - jest to zwi±zane z podaniem terminarza meczów - nie zawsze akurat tak wypali ¿e prowadz±cy maj± czas na natychmiastowe podanie terminarza - trzeba go jeszcze dopracowaæ do dat. Wiêc troszkê luzu - jak ju¿ wy¿ej pisa³em 1 kolejka wi±¿e siê z lekkim odsuniêciem od regulaminu :)
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
wlodar
Team Manager
Posts: 154
Joined: Sun Jul 29, 2007 7:22 pm

Post by wlodar »

bla.. bla.. bla.. i masz racje nie jestes moim ,,kolegom,,
,,kto mieczem wojuje, od miecza ginie,,
jakos nikt inny nie widzi w tym problemu
jak widze ,,wyzsza instancja,, juz sie ustosunkowala :lol:
nawet nie chce mi sie wyjasniac dlaczego jakis ,,debil,, chce grac o 14, ale gwarantuje ze ze mna tez bedziesz gral o tej godzinie
przykro mi ze nie masz ,,drugiego zycia,, i jestes tylko ty i twoj komputer,
zycze Ci zebys byl tak samo sumienny do konca swojej przygody z LP
1 sezon: H.868 - 3
2 sezon: H.868 - 2
3 sezon: G.290 - 5 LP IVb - 3
szydlo
Assistant Coach
Posts: 23
Joined: Wed Dec 05, 2007 2:45 am

Post by szydlo »

panowie to jest gra, czysta gra, nie przezywajcie jak by nie wiem co sie stalo. :x
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

I ja prowadz±cy, na dodatek wyjezdzam jutro na obóz na 10 dni (moje drugie zycie ) , i niewiem czy bede mial dostep do internetu , wiec jutro rano ( jak zdaze ) to zrobie tabele po 2 kolejkach i nastepna tabela bedzie po 5 kolejkach , proszê o tworzenie w±tków z wynikami i pilnowanie ternimów i wynikow meczy.PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA NIEDOGODNOSCI I ZYCZE POWODZENIA.
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”