Dyskusja - III liga B

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

Roti
Team Manager
Posts: 169
Joined: Wed Feb 20, 2008 10:50 pm
Location: Gdañsk
Contact:

Post by Roti »

Po rozmowie z FamaS'em i sprawdzeniu tematu Wyniki - III Ligi B - 1 kolejka nie widzê powodu aby by³ obustronny walkower :)
Dlatego te¿ od rêki zmieniam ten wynik na 5:0 dla w@rzywa team
Dru¿yna : New Port City
Sezon 22 : H.410 (6) / LP III A (10)
Sezon 23 : H.410 (3) / LP IV A (2)
Sezon 24 : H.410 (1) / LP III A (?)
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

No i gitara 8) pozdro sora za nerwy ale po % pisalem tamto ;p Wiec lekki agresor sie wlaczyl ; ]
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

no ³adnie , wlasnie wruci³em i widze ze zosta³em wyruchany jako prowadz±cy
, pisa³em ze wyje¿dzam na 10 dni (obóz) i nie mia³em dostepu do internetu , stara³em sie jak mog³em jako prowadzacy nawet pomaga³em przy prowadzeniu IV lidze a tu , potraktowano mnie jak smiecia który wogule nie istnia³ ( DZIÊKUJE ) i zyczê POWODZENIA
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
realtex
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Thu Nov 29, 2007 3:40 pm
Location: Czêstochowa

Post by realtex »

Ten Twój avatarek wygl±da jak ¶mieæ hehe a powa¿nie to ciekawe komu mówi³e¶ o obozie?? :D
Sezon 20: 1 w H.1820
Sezon 21: 3 w G.607 / IV B: 1
Sezon 22: ? w G.607 / III B: ?
Image
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

realtex wrote:Ten Twój avatarek wygl±da jak ¶mieæ hehe a powa¿nie to ciekawe komu mówi³e¶ o obozie?? :D
po 1. obrazac to mozesz swoich kolegow.
po 2. Avatar ma lepszy niz Twoj.
po 3. ja czytalem o obozie
po 4. KajTeK bedzie dalej prowadzacym swoja lige.
"If you hate something don't you do it too..."
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

S³abo ludzie, nie wiedzieli¶cie o wyje¼dzie prowadz±cego ? ¯al.
Sorka ¿e siê wtr±cam, odda³em przewodnictwo jaki¶ czas temu i to co powiem bêdzie tylko i wy³±cznie moj± opini± - Ciacho mia³ pretensje, ¿e jego apel nie zosta³ uwzglêdniony, bo pisa³ o tym na forum i mia³ ¿al do prowadz±cego, ¿e nie czyta forum - to siê pytam gdzie wy¶cie mieli oczy, gdy KajTeK pisa³ o swoim wyje¼dzie ?
realtex wrote:Ten Twój avatarek wygl±da jak ¶mieæ hehe a powa¿nie to ciekawe komu mówi³e¶ o obozie?? :D
Nikt twojego nie komentuje kolego, a mo¿na by parê s³ów o nim napisaæ.
A tu masz posta KajTka :
KajTeK wrote:I ja prowadz±cy, na dodatek wyjezdzam jutro na obóz na 10 dni (moje drugie zycie ) , i niewiem czy bede mial dostep do internetu , wiec jutro rano ( jak zdaze ) to zrobie tabele po 2 kolejkach i nastepna tabela bedzie po 5 kolejkach , proszê o tworzenie w±tków z wynikami i pilnowanie ternimów i wynikow meczy.PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA NIEDOGODNOSCI I ZYCZE POWODZENIA.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
realtex
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Thu Nov 29, 2007 3:40 pm
Location: Czêstochowa

Post by realtex »

pearljammer wrote:
Roti wrote:Witam,

Poczyta³em tutaj nieco o historii III B i widzê ¿e pocz±tek ligi by³ nieco burzliwy ;)
Miejmy nadziejê, ¿e takich sytuacji bêdzie jak najmniej :)
Od 01 marca 2008r. ja bêdê siê zajmowa³ Lig± III B tak wiêc wszelkie uwagi oraz zg³oszenia
niemo¿liwo¶ci odbycia meczu w regulaminowym terminie prosi³bym zg³aszaæ do mnie.

Kontaktowaæ siê ze mn± mo¿na poprzez pw na forum i w grze (Roti)

Pozdrawiam i mam nadziejê, ¿e bêdzie nam siê mi³o wspó³pracowa³o :P
Rowniez witamy na pokladzie i zyczymy owocnej pracy z nadzieja, ze nie podzielisz losu poprzednikow. Mam na mysli ich szybkim znudzeniem sie prowadzeniem ligi...
Brawa za organizacje.... Panowie
i nie zamierzam ju¿ tu niczego komentowaæ bo wiêkszosc nie traktuje SP
powa¿nie! :D
Sezon 20: 1 w H.1820
Sezon 21: 3 w G.607 / IV B: 1
Sezon 22: ? w G.607 / III B: ?
Image
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

realtex wrote:
pearljammer wrote:
Roti wrote:Witam,

Poczyta³em tutaj nieco o historii III B i widzê ¿e pocz±tek ligi by³ nieco burzliwy ;)
Miejmy nadziejê, ¿e takich sytuacji bêdzie jak najmniej :)
Od 01 marca 2008r. ja bêdê siê zajmowa³ Lig± III B tak wiêc wszelkie uwagi oraz zg³oszenia
niemo¿liwo¶ci odbycia meczu w regulaminowym terminie prosi³bym zg³aszaæ do mnie.

Kontaktowaæ siê ze mn± mo¿na poprzez pw na forum i w grze (Roti)

Pozdrawiam i mam nadziejê, ¿e bêdzie nam siê mi³o wspó³pracowa³o :P
Rowniez witamy na pokladzie i zyczymy owocnej pracy z nadzieja, ze nie podzielisz losu poprzednikow. Mam na mysli ich szybkim znudzeniem sie prowadzeniem ligi...
Brawa za organizacje.... Panowie
i nie zamierzam ju¿ tu niczego komentowaæ bo wiêkszosc nie traktuje SP
powa¿nie! :D
Organizacja jest w jak najlepszym porzadku, gorzej jak uczestnicy ligi mieszaja to juz nie wiadomo wtedy kto ktora lige prowadzi...a ja nie mam czasu i obowiazku czytac dyskusji w poszczegolnych ligach, to w waszym biznesie jest doczytanie czy ktos czegos nie zglaszal, czy na pewno trzeba powolac nowego prowadzacego...
"If you hate something don't you do it too..."
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

Dziekuje organizatorom (pearljammer,gladiator) za poparcie , juz chcialem sobie odpuscic jako prowadzacy ale za duzo czasu i zdrowia wlozylem w prowadzenie III Ligi B Polskiej .Dzis jednak reszte dnia spedze z rodzina i od jutra zabieram sie do ciezkiej pracy i pozadkowania swojej druzyny i III Ligi B .I tak na marginesie organizatorzy staraja sie jak najlepiej jak tylko moga a gdy zawodnicy decyduja to sie robi PZPN (jak by zawodnicy poswiecili polowe czasu co organizatorzy to by³a by Liga Mistrzów )Reszty nie bede komentowaæ , bo to nie czas i miejsce . Jeszcze raz Dziekuje i naprawde zyczê POWODZENIA
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
wlodar
Team Manager
Posts: 154
Joined: Sun Jul 29, 2007 7:22 pm

Post by wlodar »

pyskowka sie zrobila ostra,
wszystko jest czarno na bialym w postach wyzej, niech kazdy sobie wyciagnie wnioski sam,

for realtex:
ciesze sie ze chociaz ty traktujesz lige powaznie, ale to ty zasiales najwiekszy zamet

mam nadzieje ze wszystko wroci do normy :lol:
pozdro
1 sezon: H.868 - 3
2 sezon: H.868 - 2
3 sezon: G.290 - 5 LP IVb - 3
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Post by WojT »

No to ja zabiorê jeszcze g³os.
Roti prowadzi³ na czas nieobecno¶ci Kajtka ligê III B na sp-poland.com - nie wiem czy Kajtek bêdzie mia³ na portalu zamiar to prowadziæ - a mnie chodzi³o o to ¿eby nie by³o za du¿o zaleg³o¶ci - dzi¶ ju¿ jest 5 kolejka - a niestety na portalu trzeba w³o¿yæ trochê roboty.
Je¿eli Kajtek stwierdzi ¿e bêdzie tam prowadzi³ - to bardzo siê cieszê - poproszê Roti'ego o prowadzenie 3 ligi A na sp-poland.
Ja chwilowo i tak mam du¿o innych zajeæ - a prowadz±cy 3A na tym forum jeszcze nie nabrali ochoty popracowaæ na portalu.
A wracaj±c do tematu 3B - niestety Kajtu¶ ale nie mo¿na by³o poczekaæ na Ciebie w spokoju - jak sobie poczytasz by³o kilka niejasno¶ci, które nale¿a³o szybko rozwi±zaæ i my¶lê ¿e Roti wywi±za³ siê z tego doskonale.

Tak wiêc teraz oczekujê informacji od Ciebie - Kajtek - czy zajmiesz siê prowadzeniem ligi IIIB na sp-poland - czy jednak bêdziesz prowadzi³ j± tylko tutaj - potraktuj moj± pro¶bê jako piln± informacjê - bo nie chcia³bym aby przez te dzisiejsze niejasno¶ci liga 3B na portalu zakoñczy³a siê na 4 kolejce.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

@KajTeK: no ja ju¿ nic nie prowadze ;) ale wiem, ¿e zawsze dobrze opiekowa³e¶ siê swoimi ligami. Fajnie jakby¶cie siê z Roti dogadali co do prowadzenia tej ligi, a mo¿e jaka¶ inna potrzebuje kogo¶ kto siê ni± dobrze zaopiekuje. Równie¿ na portalu potrzeba kogo¶ do opieki nad ligami, widzê ¿e WojT ju¿ tutaj zaproponowa³ fajne rozwi±zanie.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

ja mialem zal o to ze dopieor po 4 kolejce dano mi obustronny walkower (juz cofniety) mimo ze pisalem w temacie z wynikami o co chodzi...

Nie zawsze czytam co sie dzieje bo mam forum na 2 kompach wlaczone i automatyczne logowanie sie ze strona startowa i nie zawsze czytam a zaznacza mi ze juz przeczytalem tematy.
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

Do ROTI

Troche zamieszania wprowadzi³em w III lidze bo dotychczas ja bylem prowadzacy i wszytko opisalem , a tu przyjezdzam i sie bardzo zdenerwowalem ale po przemysleniu pewnych spraw doszlem do wniosku ze bys dalej ja prowadzil , wojt pisal ze dobrze sie przez ten czas wywi±zywa³es z swoich zadan , a ja wiecej czasu poswiece rodzinie i synowi . I chcia³bym zebys chociaz polowe czasu poswiecil na nia co ja poswiecilem i bedzie dobrze .Zycze powodzenia , wiem ze dobrze sie nia zaopiekujesz chociaz jestes nowym graczem (ja tez tak zaczyna³em). Ja moge zajaæ sie historia ligi Polskiej (juz wrutce podsumowanie 8 sezonu ).

Dziekuje wszystkim za pomoc przy prowadzeniu III Ligi B
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
Roti
Team Manager
Posts: 169
Joined: Wed Feb 20, 2008 10:50 pm
Location: Gdañsk
Contact:

Post by Roti »

Po rozmowie z WojT'em zdecydowali¶my siê ¿e ja dalej bêdê prowadzi³ III B a KajTeK zajmie siê inn±.
Napisa³e¶, ¿e jestem nowym graczem i faktycznie przyznam Ci racjê je¶li chodzi o SP, lecz je¶li by rozwa¿yæ gry online, fora i turnieje to mam w tym spore do¶wiadczenie ;)
Dru¿yna : New Port City
Sezon 22 : H.410 (6) / LP III A (10)
Sezon 23 : H.410 (3) / LP IV A (2)
Sezon 24 : H.410 (1) / LP III A (?)
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”