Dyskusja - III liga B

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Proste... ze tak :)

Realtex :!: Swoim zahcowaniem prowokujesz tylko wiec juz se daj siana i nie odpisuj...
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

terminarza to sie chlopie nie czepiaj, bo jaki problem wejsc w terminarz Ekstraklasy czy II ligi i sprawdzic terminy, lenistwo, skoro opiekun czegos nie dogral w lidze(...)
Na b³±d w terminarzu zwraca³em kilka razy w tym temacie i wiêc uwa¿am ¿e nie mo¿na zwalaæ na terminarz.


Jestem za zasadami fair play, dlatego parê razy zwróci³em uwagê realtex'owi, lecz uwa¿am ¿e to co siê teraz dzieje to lekka przesada. Robi siê do¶æ du¿a nagonka, wiem ¿e sam w niej uczestniczê, ale nie przesadzajmy. Zamiast obrzucaæ siê b³otem nawzajem lepiej skupmy siê na meczach i je¶li co¶ nie podoba wam siê w koledze to wy³adujmy to na "boisku" dowodz±c ¿e gra fair pop³aca. Najbardziej zadziwia mnie zachowanie moderatora i poniek±d zwierzchnika ligi, który zamiast rozwi±zaæ sytuacjê i za¿egnaæ kryzys sam daje siê wci±gn±æ w, co tu du¿o mówiæ, dziecinne k³ótnie, które do niczego nie prowadz± i tylko wprowadzaj± z³y nastrój.

My¶lê ¿e warto dopisaæ do Regulaminu Ligi Polskiej niewi±¿±cy punkt o zasadach fair play. Owszem nie mo¿na nikogo zmusiæ do rozegrania meczu który wygra³ przez walkover aczkolwiek my¶lê ¿e trzeba zaznaczyæ punkt o rywalizacji uczciwej zgodnej z duchem sportu.
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
realtex
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Thu Nov 29, 2007 3:40 pm
Location: Czêstochowa

Post by realtex »

Pierwszy raz kto¶ pisze z sensem .... oby czê¶ciej :)
Sezon 20: 1 w H.1820
Sezon 21: 3 w G.607 / IV B: 1
Sezon 22: ? w G.607 / III B: ?
Image
Roti
Team Manager
Posts: 169
Joined: Wed Feb 20, 2008 10:50 pm
Location: Gdañsk
Contact:

Post by Roti »

mcmagik wrote:Na b³±d w terminarzu zwraca³em kilka razy w tym temacie i wiêc uwa¿am ¿e nie mo¿na zwalaæ na terminarz.
Terminarz jest aktualny, a na wszystkie zg³oszenia stara³em siê reagowaæ natychmiast o czym mo¿e po¶wiadczyæ WojT.

Gry typu online to tylko zabawa i z regu³y gra siê dla zabawy i przyjemno¶ci.
Zachowanie Realtexa nie raz zwróci³o moj± uwagê, gdy¿ to on wydaje siê byæ neo dzieckiem jak wyzywa innych na forum.
Razem gramy w t± grê, wiêc wydaje mi sie ¿e powinni¶my byæ wyrozumialsi.
Dlaczego z powodu jednej osoby wszyscy maj± siê ¼le czuæ ?

Do grania w lidze nie ma przymusu, wiêc je¶li nie ma ochoty rywalizowaæ z innymi
tylko zbieraæ wygrane poprzez walkowery z botami/graczami to niech siê zapisze do Czeskiej ligi.

To tyle je¶li chodzi o moje zdanie.
Dru¿yna : New Port City
Sezon 22 : H.410 (6) / LP III A (10)
Sezon 23 : H.410 (3) / LP IV A (2)
Sezon 24 : H.410 (1) / LP III A (?)
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

Roti, absolutnie nie mam ¿alu co to terminarza, tylko pokazuje ¿e jak komu¶ zale¿y to prawid³owe daty bez problemu móg³ znale¼æ na forum.
Podkre¶lam jeszcze raz, jestem jak najbardziej sk³onny mówiæ ¿e jego zachowanie jest na fair, ale na to pozwalaj± zasady i jedyne co tak naprawdê mo¿emy robiæ to mobilizowaæ sie na mecz z nim, wyzwiska z jednej i drugiej strony nic nie dadz±.
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
realtex
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Thu Nov 29, 2007 3:40 pm
Location: Czêstochowa

Post by realtex »

Czeka³em tylko az Roti zacznie cos pisaæ ...... ale mniejsza o to, smutne jest tylko to ze nie mozna miec swojego zdania i swoich pogl±dow ale có¿ 8)
od razu nagonka :!: :roll:
Sezon 20: 1 w H.1820
Sezon 21: 3 w G.607 / IV B: 1
Sezon 22: ? w G.607 / III B: ?
Image
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

Warto by ju¿ dokoñczyæ terminarz na SP-Poland do koñca by mieæ czas na wysy³anie zaproszeñ...
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
Roti
Team Manager
Posts: 169
Joined: Wed Feb 20, 2008 10:50 pm
Location: Gdañsk
Contact:

Post by Roti »

Terminarz napisany do koñca :) Mi³ej gry :P
Dru¿yna : New Port City
Sezon 22 : H.410 (6) / LP III A (10)
Sezon 23 : H.410 (3) / LP IV A (2)
Sezon 24 : H.410 (1) / LP III A (?)
Ganjaman22
Coach
Posts: 25
Joined: Thu Mar 13, 2008 3:45 am
Location: Zabrze

Post by Ganjaman22 »

nie by³o mnie od ¶wi±t i je¶li menad¿er dru¿yny milenium12 pozwoli to mecz 12 kolejki rozegra³bym z nim dzi¶ lub jutro :o
Menad¿er - \G/anjaman
Team - ..::Jo\G/a bOnITo::..
realtex
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Thu Nov 29, 2007 3:40 pm
Location: Czêstochowa

Post by realtex »

oddam druzyne ;P gg w profilu pisac...
Sezon 20: 1 w H.1820
Sezon 21: 3 w G.607 / IV B: 1
Sezon 22: ? w G.607 / III B: ?
Image
wlodar
Team Manager
Posts: 154
Joined: Sun Jul 29, 2007 7:22 pm

Post by wlodar »

siemka

panowie posypala nam sie lige :(
genaralnie mamy 3 boty, ciagnac tak do konca - bezsensu

proponuje nowe druzyny i w miare mozliwosci rozegranie zaleglych meczy :)

slucham za i przeciw :
1 sezon: H.868 - 3
2 sezon: H.868 - 2
3 sezon: G.290 - 5 LP IVb - 3
Roti
Team Manager
Posts: 169
Joined: Wed Feb 20, 2008 10:50 pm
Location: Gdañsk
Contact:

Post by Roti »

Mnie szczerze mówi±c mocno zdziwi³a taka sytuacja.. dru¿yny walcz±ce o awans i w rezultacie wywalczony a teraz takie nag³e znikniêcie i brak kontaktu.

Rozgrywanie zaleg³ych meczu to du¿o zamieszania i problemów w terminarzu/sk³adach na mecz..
Ja bym by³ za zostawieniem 3 botów do koñca sezonu.

Chyba, ¿e ma kto¶ inn± realn± propozycje :)
Dru¿yna : New Port City
Sezon 22 : H.410 (6) / LP III A (10)
Sezon 23 : H.410 (3) / LP IV A (2)
Sezon 24 : H.410 (1) / LP III A (?)
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

wpisac automtycznie wszystkie v/o zeby pozniej sobie nie mieszac i rozegrac przed terminem wszystkie mecze. Wszystko by wiazalo sie z nowym, lepszym terminazem i mniejszym natezeniem meczow np. Tylko w sobote byl by mecz.

Chyab dosyc jasno wyjasnilem co mam na mysli i rozumiem ze trzeba by bylo posiedziec przy tym troche dluzej ale potem naprawde bylo by lekko
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
Roti
Team Manager
Posts: 169
Joined: Wed Feb 20, 2008 10:50 pm
Location: Gdañsk
Contact:

Post by Roti »

C i a c h o wrote:wpisac automtycznie wszystkie v/o zeby pozniej sobie nie mieszac i rozegrac przed terminem wszystkie mecze. Wszystko by wiazalo sie z nowym, lepszym terminazem i mniejszym natezeniem meczow np. Tylko w sobote byl by mecz.

Chyab dosyc jasno wyjasnilem co mam na mysli i rozumiem ze trzeba by bylo posiedziec przy tym troche dluzej ale potem naprawde bylo by lekko
Bardzo ciekawy pomys³ :) By³bym sk³onny go poprzeæ :)
Dru¿yna : New Port City
Sezon 22 : H.410 (6) / LP III A (10)
Sezon 23 : H.410 (3) / LP IV A (2)
Sezon 24 : H.410 (1) / LP III A (?)
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Post by WojT »

W zasadzie s± trzy wyj¶cia:
1. Wyrzuciæ boty i dokoptowaæ ekipy z ³awki (rozegrano na razie 5 kolejek, szósta jest jutro).
2. Tzw. zamkniêcie ligi - czyli boty oddaj± mecze walkowerem i automatycznie opiekun wpisuje K.O.
3. Powi±zanie z pkt. 2 rozbudowane o propozycjê Ciacho. Tylko drobna uwaga. Je¿eli zdecydujecie siê na to rozwi±zanie to przy ka¿dym podanym wyniku powinien znale¼æ siê zapis z której to jest kolejki aby prowadz±cy nie musia³ siê domy¶laæ i kombinowaæ i aby potem znów nie wybuch³y jakie¶ niejasno¶ci i ¿ale.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”