Dyskusja - III liga B

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

Post Reply
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Dyskusja - III liga B

Post by klivers »

Gladiator : W±tek jest przeznaczony do dyskusji w lidze 3B !

-----------------------------------------------------------------------------
Mia³bym wielk± pro¶be do:
We³na Rogo¼no
jzsakul f.c
JagaDaga
Stalowa Renka
azsgdansk88
ArsenalFan

Pro¶ba taka: Czy mogliby¶my zagrac mecze w innym terminie ze wzgledy na ban zespo³u. Walcze o odbanowanie, jesli sie nie uda to bedziecie mieli w/o jesli odbanuj± to zagraliby¶my w tygodniu jakos.
Z góry dzieki:]
Patryk
Team Board Member
Posts: 261
Joined: Mon Dec 04, 2006 7:29 pm
Location: Rogo¼no POLAND
Contact:

Post by Patryk »

klivers wrote:Mia³bym wielk± pro¶be do:
We³na Rogo¼no
jzsakul f.c
JagaDaga
Stalowa Renka
azsgdansk88
ArsenalFan

Pro¶ba taka: Czy mogliby¶my zagrac mecze w innym terminie ze wzgledy na ban zespo³u. Walcze o odbanowanie, jesli sie nie uda to bedziecie mieli w/o jesli odbanuj± to zagraliby¶my w tygodniu jakos.
Z góry dzieki:]
Witam tu mened¿er We³ny Rogo¼no dla mnie ¿aden problem.
Pozdro
Patryk :D
Image
Image

Bayern Monchium
Sezon 18: 1 in H.184
Sezon 19: ? in G.62
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Mam tak± prosbe. Chcia³em zmianic druzyne grajaca w lidze na P³on±ce Tygrysy. Wszystkie mecze moge rozegraæ od nowa.
Last edited by klivers on Wed Feb 14, 2007 5:58 pm, edited 1 time in total.
Patryk
Team Board Member
Posts: 261
Joined: Mon Dec 04, 2006 7:29 pm
Location: Rogo¼no POLAND
Contact:

Post by Patryk »

klivers wrote:Mam tak± prosbe. Chcia³em zmianic druzyne grajaca w lidze na P³on±ce Tygrysy, poniewaz dosta³em ja od kolegi bo nie moze teraz grac a ja mam zablokowan±. Wszystkie mecze moge rozegraæ od nowa.
ok zgadzam siê.
Image
Image

Bayern Monchium
Sezon 18: 1 in H.184
Sezon 19: ? in G.62
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

No wiec druzyna nosi nazwe P³on±ce Tygrysy.
Mam wszystkie mecze od nowa rozegrac?
Last edited by klivers on Wed Feb 14, 2007 5:58 pm, edited 1 time in total.
Patryk
Team Board Member
Posts: 261
Joined: Mon Dec 04, 2006 7:29 pm
Location: Rogo¼no POLAND
Contact:

Post by Patryk »

klivers wrote:
Patryk wrote:
klivers wrote:Mam tak± prosbe. Chcia³em zmianic druzyne grajaca w lidze na P³on±ce Tygrysy, poniewaz dosta³em ja od kolegi bo nie moze teraz grac a ja mam zablokowan±. Wszystkie mecze moge rozegraæ od nowa.
ok zgadzam siê.
No wiec druzyna nosi nazwe P³on±ce Tygrysy.
Mam wszystkie mecze od nowa rozegrac?
Nie teraz rozgrywasz pozosta³em mecze.
Image
Image

Bayern Monchium
Sezon 18: 1 in H.184
Sezon 19: ? in G.62
chujumuju
Coach
Posts: 39
Joined: Sun Dec 17, 2006 5:33 pm

Post by chujumuju »

Rowniez wnosze prozbe o zmiane druzyny z QUTAQ na Jagiellonia BKS. Mozna czy nie ?? po sobotniej kolejce
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

chujumuju wrote:Rowniez wnosze prozbe o zmiane druzyny z QUTAQ na Jagiellonia BKS. Mozna czy nie ?? po sobotniej kolejce
A co jest powodem tej zmiany ?
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
chujumuju
Coach
Posts: 39
Joined: Sun Dec 17, 2006 5:33 pm

Post by chujumuju »

Jakis czas temu zagadalem do qmpla zeby zrobil sobie druzyne . Mowilem mu co i jak itp. Ostatnio nie idzie mi QUTAQ team to zagadalem z nim zeby mi dal te druzyne bo widze ze i tak nie zbyt chetnie gra w to. QUTAQ oddam komus albo poprostu sie skasuje po jakims czasie.
Jesli to mozliwe to prosil bym a by w sobote zmienione nazwe w tabelach itd. na "Jagiellonia BKS"
Patryk
Team Board Member
Posts: 261
Joined: Mon Dec 04, 2006 7:29 pm
Location: Rogo¼no POLAND
Contact:

Post by Patryk »

ok zgadzam siê :wink:
Image
Image

Bayern Monchium
Sezon 18: 1 in H.184
Sezon 19: ? in G.62
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

chujumuju wrote:Jakis czas temu zagadalem do qmpla zeby zrobil sobie druzyne . Mowilem mu co i jak itp. Ostatnio nie idzie mi QUTAQ team to zagadalem z nim zeby mi dal te druzyne bo widze ze i tak nie zbyt chetnie gra w to. QUTAQ oddam komus albo poprostu sie skasuje po jakims czasie.
Jesli to mozliwe to prosil bym a by w sobote zmienione nazwe w tabelach itd. na "Jagiellonia BKS"
Mam nadziejê, ¿e nie bêdziesz robi³ transferów pomiêdzy tymi dwoma zespo³ami bo na bank oba stracisz. Poza tym jestem przeciwko takiej wymianie zespo³ów w LP. Nie mówie jak kto¶ dosta³ bana i mu zale¿y na grze w tych rozgrywkach, ale w tym wypadku to praktycznie bez jakiejkolwiek konkretnej przyczyny zmieniasz zespó³. Skoro Ci nie idzie jednym zespo³em, to drugim nagle pójdzie ? Mniejsza o to, ale ka¿da taka zmiana zespo³u to kilka minut roboty ze zmian± terminarza ... no ale dobra, niech Ci bêdzie, ale z tym zastrze¿eniem, ¿e to ostatnia taka wymiana, od tej pory ewentualna wymiana mo¿e dotyczyæ jedynie zbanowanych w grze zespo³ów.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
chujumuju
Coach
Posts: 39
Joined: Sun Dec 17, 2006 5:33 pm

Post by chujumuju »

Nie mam zamiaru robic bo na samym poczatku jedno konto tak stracilem :P.
a tym skladem bedzie mi sie lepiej gralo bo nie bede popelniac tych samych bledow co popelnialem grajac druzyna QUTAQ.

i nie mow mi ze przerobienie np. Terminarzu to jest bardzo trudna praca ale rozumiem Ciebie. Jeszcze raz wielkie dzieki ze sie zgodziliscie.

PS. z laski swojej powinny byc ograniczenia co do wielkosci sygnaturek. np. Patryk to juz lekko przesadzil.


Druzyna przejdzie dla jednego ze zbanowanych =] gralem od wrzesnia tam ale nie zaluje tego czasu.
arkus12
Coach
Posts: 39
Joined: Thu Jan 25, 2007 11:52 pm

Post by arkus12 »

chujumuju wrote:PS. z laski swojej powinny byc ograniczenia co do wielkosci sygnaturek. np. Patryk to juz lekko przesadzil.
fajny ten sygnaturek Patryka,ale jestem tego samego zdania co chujumuju. poprostu zle sie czyta wiadomosci na forum,gdy ktos wali takie wielkie sygnatury.
Image
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

chujumuju wrote:Nie mam zamiaru robic bo na samym poczatku jedno konto tak stracilem :P.
a tym skladem bedzie mi sie lepiej gralo bo nie bede popelniac tych samych bledow co popelnialem grajac druzyna QUTAQ.

i nie mow mi ze przerobienie np. Terminarzu to jest bardzo trudna praca ale rozumiem Ciebie. Jeszcze raz wielkie dzieki ze sie zgodziliscie.

PS. z laski swojej powinny byc ograniczenia co do wielkosci sygnaturek. np. Patryk to juz lekko przesadzil.


Druzyna przejdzie dla jednego ze zbanowanych =] gralem od wrzesnia tam ale nie zaluje tego czasu.
Mo¿emy zrobiæ tak, ¿e zespó³, który chce zg³osiæ tak± zmianê, jak Ty, bêdzie zobowi±zany do poprawienia i wstawienia nowego terminarza. Wtedy takie zmiany po prostu nie bêd± problemem ... zrozum, ¿e ka¿da taka zmiana do dodatkowy nak³ad pracy dla nas, a je¶li taka zmiana nie jest konieczna, to patrzymy na to sceptycznie. Ale ok, jakby¶ mia³ porzuciæ ligê, to niech bêdzie, ¿e zagrasz tym nowym zespo³em ...

Co do zmiany terminarza - pewnie s± ³atwiejsze sposoby na zrobienie z dokumentu w formacie .doc pliku graficznego, ja to robiê tak :
- mam zainstalowanego OO, wiêc otwieram dokument .doc w OO i konwertuje go na .pdf. Otwieram pdf'a w Acrobacie (lub w FoxitReader), tam wybieram opcjê zaznaczenia grafiki, zaznaczam tabelê, kopiuje j±, wklejam do Painta, zapisuje, wrzucam na neta (np. http://load.imageshack.us/), wklejam url do obrazka w odpowiednim w±tku i wtedy dopiero jest nowy terminarz. Pestka, my¶lê, ¿e ka¿dy takie co¶ potrafi zrobiæ i chyba to wykorzystamy ;)

Co do ograniczeñ zwi±zanych z rozmiarami avatarów i sygnaturek, to do tej pory tylko wysy³a³em pro¶by o zmniejszenie avatara i ka¿da osoba dostosowa³a siê zawsze do tej pro¶by. No nie mamy zapisu w regulaminie odno¶nie tego, ale zawsze mo¿na dodaæ ;) Je¶li uwa¿acie, ¿e jest to konieczne, to proszê za³ó¿cie osobny w±tek na forum 'Wszystko o SP' na ten temat i tam bêdziemy mogli przedyskutowaæ t± sprawê, bo to jest w±tek do wstawiana tabel.

Mi³o, ¿e dzielisz siê zespo³em ;) ze zbanowanymi.

Hmm, to poprawiaæ ten terminarz, czy kto¶ mnie wyrêczy ?
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
chujumuju
Coach
Posts: 39
Joined: Sun Dec 17, 2006 5:33 pm

Post by chujumuju »

Wybacz ale osobiscie nie mam glowy do tego ^^ zaraz cos zepsuje

A co do ograniczen to przydalo by sie owe zrobic ;)

A zespol przejdzie w rece kliversa ;]

tylko co zrobic z dzisiejsza kolejka ?? grac juz nowym zespolem ?? a zagram .. bo juz ustawiony mecz
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”