Dyskusja - II liga

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Piotr99 wrote:no i jestem w drugiej lidze
jestem ostatni i ostatni zostane :D , bo za s³aby
niekoniecznie, nie kazdy gra najlepszym skladem, a z tego co pamietam Zlotno bylo przedostatnie, a ze przejmujesz ich dorobek to nie jestes ostatni... :)
Halif
Team Board Member
Posts: 334
Joined: Wed Jul 26, 2006 10:12 am
Location: Poland/£ód¼

Post by Halif »

Niech kto¶ mi powie dlaczego mnie wywalacie z ligi? Gdzie jest napisane o 3 walkowerach? Mo¿e nieuwa¿nie czyta³em regulamin, ale chyba tam nic takeigo nie ma. Rozegra³em ten mecz, tylko zakoñczy³ siê on walkowerem z powodu z³ego stanu murawy, jednak mecz rozegra³em... Nie ma nigdzie mowy o trzych walkowerach, które wykluczaj±.
Co do walkowerów to dwa pierwsze by³y spowodowane wyjazdem na urlop. Tam nie mia³êm - i nie chcia³em mieæ - internetu. Trzeci jest spowodowany z³ym stanem murawy. Pierwszy raz sie z tym spotka³em. Jak wybra³em super murawe do za³o¿enia to po dwóch dniach starach spad³a do 0%, a zosta³e 8 dni do nowej... wiêc teraz dostaje walkowery u siebie i w lidze, i w lidze polskiej, i w pucharach. Có¿ - nie wiedzia³em, ¿e tak bêdzie...

Nadmieniam tylko, ¿e w miom odczuciu decyzja o wykluczeniu jest niesprawiedliwa i bezzasadna.
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Ciê¿ko u was z czytaniem regulaminów:
14.2 Dru¿yna klubu, która w trakcie rozgrywek nie rozegra trzech wyznaczonych spotkañ, zostaje automatycznie wyeliminowana z rozgrywek i zostanie zdegradowana o dwie klasy ni¿ej, bez wzglêdu na liczbê zdobytych punktów.
Decyzja jest uzasadniona regulaminem, ju¿ kilka zespo³ów tak wylecia³o, wiêc nie mo¿esz powiedzieæ, ¿e o tym nie wiedzia³e¶. Uzasadniona jest tym, ¿e bez sensu jest trzymaæ zespo³y, które nie graj± swoich meczy, lepiej je zast±piæ kim¶, kto traktuje te rozgrywki powa¿nie. Z t± muraw± to Twój b³±d ;), jak mia³e¶ bardzo z³y stan murawy, po co budowa³e¶ t± najlepsz±, trzeba by³o wzi±æ najpierw t± najgorsz±, poczekaæ 1 dzieñ a¿ siê wybuduje, potem dopiero zapodaæ najlepsz±, có¿ za swoje b³êdy trzeba odpowiadaæ. Na drugi raz - i to jest wiadomo¶æ do wszystkich - jak kto¶ wyje¿d¿a, to niech lepiej o tym poinformuje swojego prowadz±cego, to mo¿e uda siê sprawê za³atwiæ, zaklepiecie sobie mecze, popro¶cie kogo¶ o podanie za was wyników przez ten czas. A nie przyjmowaæ taktyki : wyjadê, wrócê, ponarzekam i mo¿e siê uda.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Halif
Team Board Member
Posts: 334
Joined: Wed Jul 26, 2006 10:12 am
Location: Poland/£ód¼

Post by Halif »

Gladiator wrote:Ciê¿ko u was z czytaniem regulaminów:
14.2 Dru¿yna klubu, która w trakcie rozgrywek nie rozegra trzech wyznaczonych spotkañ, zostaje automatycznie wyeliminowana z rozgrywek i zostanie zdegradowana o dwie klasy ni¿ej, bez wzglêdu na liczbê zdobytych punktów.
W³a¶nie o ten cytat mi chodzi. Je¿eli kto¶ "NIE ROZEGRA", a nie "OTRZYMA WALKOWER". Mecz rozegra³em, zakoñczy³ siê walkowerem dla dru¿yny przeciwnej. Nie z³ama³em regulaminu. Mam na swoim koncie dwa, nieszczêsne, nierozegrane mecze. Celowo wyzwa³em mojego przeciwnika, mimo, ¿e wiedzia³em, i¿ zostanê ukarany walkowerem. Nie chcia³em z³amaæ regulaminu. Nie wiem dlaczego moja dru¿yna zosta³a wykluczona.
Co do wymiany murawy to teraz jestem m±dry. Wtedy nie s±dzi³em, ¿e przez tydzieñ murawa zupe³nie siê zniszczy.

Pozwole sobiê na równie uszczypliw± ripostê. Kto¶ tu nie umie czytaæ regulaminu...
jacek27
Assistant Manager
Posts: 78
Joined: Mon Nov 20, 2006 6:57 pm

Post by jacek27 »

Halif ma racjê, przyda³o by siê wszystkich traktowaæ jednakowa
Jacek27
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Bylo o tym trabione...nie wpisanie wyniku jest traktowanie jako nierozegranie meczu...wiec o co ten krzyk? A skoro nie wpisales to miej do siebie pretensje, czekales, az przeciwnik wpisze, a tu zonk, przeciwnika nie ma...ja juz w tej sprawie nie podejmuje decysji, na pw Ci napisales z kim gadaj...

do jacek27: a nie sa traktowani jednakowo?? przeciez on nie jest pierwszy ktory wylecial za nie wpisanie wyniku, za nierozegranie meczu, wiec o czym Ty piszesz??
Halif
Team Board Member
Posts: 334
Joined: Wed Jul 26, 2006 10:12 am
Location: Poland/£ód¼

Post by Halif »

Dissident wrote:Bylo o tym trabione...nie wpisanie wyniku jest traktowanie jako nierozegranie meczu...wiec o co ten krzyk? A skoro nie wpisales to miej do siebie pretensje, czekales, az przeciwnik wpisze, a tu zonk, przeciwnika nie ma...ja juz w tej sprawie nie podejmuje decysji, na pw Ci napisales z kim gadaj...

do jacek27: a nie sa traktowani jednakowo?? przeciez on nie jest pierwszy ktory wylecial za nie wpisanie wyniku, za nierozegranie meczu, wiec o czym Ty piszesz??
Czyli ju¿ teraz wylecia³em, gdyz nie wpisa³em wyniku, tak? To ju¿ nie za walkower? Proszê, zdecydujcie siê.

Co Twojego PW, to abstrahuj±c od przykrej formy tej korespondecji, dziêkujê za informacjê i czekam na odpowied¼ Gladiatora, któego wskaza³e¶ jako odpowiedzialnego za te sprawy.
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

My to traktujemy, jakby spotkania nie by³o. Nie muszê czytaæ regulaminu, bo go wspó³tworzy³em i wiem co w nim jest ;). Mecz siê nie odby³ z powodu z³ego stanu murawy - nie by³o spotkania wiêc Twojemu przeciwnikowi przyznano walkower. Do tego brak wyja¶nieñ na forum, brak pro¶by o prze³o¿enie spotkania, zupe³nie nic. Nie mo¿e byæ innej decyzji, przykro mi.
Last edited by Gladiator on Tue Feb 20, 2007 6:07 pm, edited 1 time in total.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Halif wrote:
Dissident wrote:Bylo o tym trabione...nie wpisanie wyniku jest traktowanie jako nierozegranie meczu...wiec o co ten krzyk? A skoro nie wpisales to miej do siebie pretensje, czekales, az przeciwnik wpisze, a tu zonk, przeciwnika nie ma...ja juz w tej sprawie nie podejmuje decysji, na pw Ci napisales z kim gadaj...

do jacek27: a nie sa traktowani jednakowo?? przeciez on nie jest pierwszy ktory wylecial za nie wpisanie wyniku, za nierozegranie meczu, wiec o czym Ty piszesz??
Czyli ju¿ teraz wylecia³em, gdyz nie wpisa³em wyniku, tak? To ju¿ nie za walkower? Proszê, zdecydujcie siê.

Co Twojego PW, to abstrahuj±c od przykrej formy tej korespondecji, dziêkujê za informacjê i czekam na odpowied¼ Gladiatora, któego wskaza³e¶ jako odpowiedzialnego za te sprawy.
Wyleciales za jedno i drugie bo niewpisanie wyniku traktowane jest jako obustronny walkower, a skoro widzisz ze przeciwnik nie wpisuje to wpisz sam, reka Ci uschnie jak zrobisz kopiuj i wklej?

Co do przykrej formy pw, placzesz ze napisalem prawde, ze nie chce Ci sie dupy ruszyc by wpisac wynik? My nie mamy obowiazku martwic sie o wasze mecze, skoro chcecie grac to wpisujcie...
Piotr99
Team Manager
Posts: 168
Joined: Wed Jan 17, 2007 7:13 pm

Post by Piotr99 »

10- 1
to bola³o:? ... przynajmniej kasy trochê przyby³o :D
MIECZ MIECZYSłAWOWO
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

POLONIĘ WARSZAWA zastepuje RTS Bałuty, prosze wprowadzic do terminarza...
ryba161
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Fri Oct 06, 2006 6:13 pm
Location: Nasielsk (Poland)
Contact:

Post by ryba161 »

Nie bedzie mnie od jutra do niedzieli 25 marca. Wiec proszê o wpisywanie wynikow za mnie i poblazliwosc u organizatora;] Nie mam na srode zaroszenia wiec jak mozna to prosilbym o jak najszybsze wyslanie... dzieki...
I sez. - 9 miejsce (H)
II - 4 miejsce (H)
III - 1 miejsce (H)
IV - 1 miejsce(G)
V - ? miejsce(F)

Image
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

ryba161 wrote:Nie bedzie mnie od jutra do niedzieli 25 marca. Wiec proszê o wpisywanie wynikow za mnie i poblazliwosc u organizatora;] Nie mam na srode zaroszenia wiec jak mozna to prosilbym o jak najszybsze wyslanie... dzieki...
ok bede miec na uwadze Twoje wyniki....
Miodzio-Zidane
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Mon Jun 12, 2006 6:39 pm

dd

Post by Miodzio-Zidane »

kiedy bedzie aktualna tabela? ile mozna czekac..
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Re: dd

Post by Dissident »

Miodzio-Zidane wrote:kiedy bedzie aktualna tabela? ile mozna czekac..
a masz problem policzyc sobie?? jakbys zauwazyl robie co 2 kolejki....nie mam czasu by robic po kazdej i co chwile zagladac czy ktos podal wynik czy nie...
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”