Dyskusja - II liga

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Dyskusja - II liga

Post by Gladiator »

Ten w±tek jest przeznaczony do dyskusji dotycz±cych spraw II ligi.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Druzyne Zlotno powinien ktos inny zastapic gdyz ta oddala juz 3 walkowery, co mialo eliminowac z dalszej gry...
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Popieram, skoro Zlotno nie gra, to mo¿e je zast±piæ kto¶, kto bêdzie rozgrywa³ regularnie mecze.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

no to do jakies druzyny z ³awki trzeba napisac pw albo wiadomosc na konto druzyny
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

w sobote mam mecz ze zlotno, zaproszenie przyjal...najwyzej rozegram go jako towarzyski, a z nowa druzyna ligowy...pw zaraz napisze do druzyny w kolejnosci...
Zakarish
Team Manager
Posts: 192
Joined: Tue Jan 23, 2007 9:36 pm

Post by Zakarish »

mi sie wydaje ,ze awansowac do 2 ligi powinien 3 zespol z 3 ligi z tamtego sezonu, a nie ktos z listy rezerwowych. Byloby to duzo bardziej sprawiedliwe( zespol z lawy do 3 ligi a 3 zespol z tamtego sezonu do drugiej)
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Zakarish wrote:mi sie wydaje ,ze awansowac do 2 ligi powinien 3 zespol z 3 ligi z tamtego sezonu, a nie ktos z listy rezerwowych. Byloby to duzo bardziej sprawiedliwe( zespol z lawy do 3 ligi a 3 zespol z tamtego sezonu do drugiej)
Popieram w ca³osci:]
Piotr99
Team Manager
Posts: 168
Joined: Wed Jan 17, 2007 7:13 pm

Post by Piotr99 »

te¿ siê z tym zgadzam, bo na II ligê jestem za s³aby
no chyba, ¿e musze to zagra w drugiej, najwy¿ej spadnê

Ps. tak mówiê, a siê nawet jeszcze nie dosta³em
MIECZ MIECZYSłAWOWO
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

Kto uwa¿a, ze moja druzyna w tym sezonie gra ch.....owo niech si ewpisze i zmotywuje moich grajków do pracy:P:P
Bo ja juz na nich si³y nie mam
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Leonardo wrote:Kto uwa¿a, ze moja druzyna w tym sezonie gra ch.....owo niech si ewpisze i zmotywuje moich grajków do pracy:P:P
Bo ja juz na nich si³y nie mam
Dam ma³± rade. Nie przemeczaj zawodników. Graj wszystkimi a nie podstawow± i najlepsza 11. Nie dopuszczaj ze zawodnik ma 40% kondycji. A pozatym to masz super druzyne:]
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

mozna i tak, ale to juz zalatwiajcie z osoba robiaca terminarz...zeby znowu zamieszania nie bylo...wiec musi to byc dzis zalatwione by jutro mogla ta osoba zaprosic na mecz badz odwrotnie...jesli takie roszady zostana poprawione to ok, jesli nie to Miecz bedzie w II lidze...poza tym takie rzeczy juz sie dzialy...i nikt nie krzyczal, ze to niesprawiedliwe wiec nie wiem po co to zamieszanie...ma szczescie by zagrac w II lidze i tyle...
Zakarish
Team Manager
Posts: 192
Joined: Tue Jan 23, 2007 9:36 pm

Post by Zakarish »

Dissident wrote:mozna i tak, ale to juz zalatwiajcie z osoba robiaca terminarz...zeby znowu zamieszania nie bylo...wiec musi to byc dzis zalatwione by jutro mogla ta osoba zaprosic na mecz badz odwrotnie...jesli takie roszady zostana poprawione to ok, jesli nie to Miecz bedzie w II lidze...poza tym takie rzeczy juz sie dzialy...i nikt nie krzyczal, ze to niesprawiedliwe wiec nie wiem po co to zamieszanie...ma szczescie by zagrac w II lidze i tyle...
£o la Boga do krzyku mi daleko, tylo tak sobie biadole moja opinie w tym temacie :)A zajac sie tym powinien opiekun 2 ligi AMEN ;)Pozdro Peace
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Zakarish wrote:
Dissident wrote:mozna i tak, ale to juz zalatwiajcie z osoba robiaca terminarz...zeby znowu zamieszania nie bylo...wiec musi to byc dzis zalatwione by jutro mogla ta osoba zaprosic na mecz badz odwrotnie...jesli takie roszady zostana poprawione to ok, jesli nie to Miecz bedzie w II lidze...poza tym takie rzeczy juz sie dzialy...i nikt nie krzyczal, ze to niesprawiedliwe wiec nie wiem po co to zamieszanie...ma szczescie by zagrac w II lidze i tyle...
£o la Boga do krzyku mi daleko, tylo tak sobie biadole moja opinie w tym temacie :)A zajac sie tym powinien opiekun 2 ligi AMEN ;)Pozdro Peace
ja jestem opiekunem dlatego sie tym zajmuje, a ze do tej pory bylo ze wskakiwala druzyna do 2 ligi to tak chyba bedzie nadal...bo za duze zamieszanie z terminarzem.
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Za du¿o zamieszania z tym przestawianiem zespo³ów z 3 ligi do 2 ligi - poza tym mamy dwie trzecie ligi - któr± mieliby¶my wybraæ ? Moim zdaniem Zlotno powinno zostaæ zast±pione nowym zespo³em z ³awki rezerwowych. Je¶li siê oka¿e za s³aby, to i tak spadnie.

Btw. Jak bierzecie kogo¶ z ³awki rezerwowych to piszcie tam kogo zabieracie, ¿eby mo¿na by³o potem ten zespó³ z ³awki wykre¶liæ, ok.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Piotr99
Team Manager
Posts: 168
Joined: Wed Jan 17, 2007 7:13 pm

Post by Piotr99 »

no i jestem w drugiej lidze
jestem ostatni i ostatni zostane :D , bo za s³aby
MIECZ MIECZYSłAWOWO
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”