Dyskusja - III liga A

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

ryba161
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Fri Oct 06, 2006 6:13 pm
Location: Nasielsk (Poland)
Contact:

Post by ryba161 »

Druzyna FC Nasielsk jest do zastapienia... jakas chetna druzyna??
I sez. - 9 miejsce (H)
II - 4 miejsce (H)
III - 1 miejsce (H)
IV - 1 miejsce(G)
V - ? miejsce(F)

Image
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

ryba161 wrote:Druzyna FC Nasielsk jest do zastapienia... jakas chetna druzyna??
wiesz chetnych napewno jest wielu, mysle ze powinienes napisac pw do druzyny ktora jest nastepna w kolejce...
lami
Assistant Manager
Posts: 61
Joined: Thu Dec 07, 2006 3:10 pm

Post by lami »

lami wrote:Do Zakarish mialem nie komentowac twoich wypowiedzi ale... po pierwsze bawie sie grajac w to i na ktorym miejscu bede w tej lidze nie jest dla mnie najwazniejsze. popieram zdanie Dissidenta ze mozna wszystkie sprawy ustalic wczesniej i zaproszenia na mecz i to kto wpisuje wyniki. moze to rowne dobrze zrobic druzyna przyjezdna wystarczy sie dogadac, i problem znika no chyba ze ty masz z tym problem.
Sprawe wynikow i terminu ich wpisywania poruszalem juz w zeszlym sezonie z Ryba wiec sam sie nie wtryniaj jak nie o ciebie chodzilo. Kazda zabawa ma swoje zasady i reguly do ktorych sie dostosowujemy.
Pzdrawiam
PARKER-Team
Zakarish
Team Manager
Posts: 192
Joined: Tue Jan 23, 2007 9:36 pm

Post by Zakarish »

lami wrote:
lami wrote:Do Zakarish mialem nie komentowac twoich wypowiedzi ale... po pierwsze bawie sie grajac w to i na ktorym miejscu bede w tej lidze nie jest dla mnie najwazniejsze. popieram zdanie Dissidenta ze mozna wszystkie sprawy ustalic wczesniej i zaproszenia na mecz i to kto wpisuje wyniki. moze to rowne dobrze zrobic druzyna przyjezdna wystarczy sie dogadac, i problem znika no chyba ze ty masz z tym problem.
Sprawe wynikow i terminu ich wpisywania poruszalem juz w zeszlym sezonie z Ryba wiec sam sie nie wtryniaj jak nie o ciebie chodzilo. Kazda zabawa ma swoje zasady i reguly do ktorych sie dostosowujemy.
Pzdrawiam
No no no, miales nie komentowac, a wrzuciles komenta i jeszcza sam siebie zacytowales :P
Dobrze ,ze sie bawisz ta gra, niemniej reagujac na mozliwosc walkoweru z druzyna wyzej od ciebie , a pomijajac walkower zespolow ktore nie licza sie w walce o awans odnioslem inne wrazenie...a moze to poprostu brak konsekwencji z twojej strony:) Jezeli poczules sie urazony to przepraszam :)

Wiem ,ze mozna sie dogadac ,co nie zmienia faktu ze walenie walkowerow na lewo i prawo raczej nie zacheci do gry. Wydaje mi sie ,ze w lidze powinien byc bardziej klimat ala "przyjacielski" ,a walkowery przyznawane po ostrzezeniu.

O ciebie tez nie chodzilo ...ty tez sie wtryniles idac twoim tokiem rozumowania bo to nie ty dostales walkower !! wiec twoja wypowiedz to jedno wielkie wtrynienie ;) Ob³êdnie zabawne ;) HA!
Ja TYLKO SKOMENTOWALEM ze popieram zachowanie ryby , za co odrazu dostalem odpowiedz z jakas docinka...jezeli ty widzisz w moim poscie akies wtrynianie ....ehh to ja ci nie pomoge ;)


Mia³em nie pisac tego komentarza bla bla bla ,ale jak juz go napisalem to niech bedzie .... moze tez sam siebie pozniej skomentuje a co mi tam :)

Lami Pozdrawiam ;)
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Zakarish wrote:Wiem ,ze mozna sie dogadac ,co nie zmienia faktu ze walenie walkowerow na lewo i prawo raczej nie zacheci do gry. Wydaje mi sie ,ze w lidze powinien byc bardziej klimat ala "przyjacielski" ,a walkowery przyznawane po ostrzezeniu.
Co rozumiesz jako "przyjacielski" ? Wiesz jak to wygl±da³o przed wprowadzeniem obowi±zku podawania wyników na forum ? Nikt prawie ich nie wpisywa³, prowadz±cy, mimo i¿ mieli kupê roboty, to dodatkowo musieli szukaæ wyników wszystkich zespo³ów i dopiero na tej podstawie robiæ tabele lub klasyfikacje strzelców, co by³o niedopuszczalne.
Ka¿da zabawa ma jakie¶ zasady, kto nie umie siê bawiæ, nie bêdzie psu³ zabawy innym, proste.
Moim zdaniem walkowery nie s± czêsto przyznawane. Jestem bardzo zadowolony, ¿e III ligi w tym sezonie szczególnie, s± bardzo aktywne, trzecioligowcy dyskutuj±, klimat jest fajny - i to jest dowód na to, ¿e polityka walkowerów sprawi³a, ¿e wreszcie w naszej lidze znale¼li siê ludzie, dla których warto t± zabawê prowadziæ, ludzie chêtni do pomocy, wywi±zuj±cy siê ze swoich obowi±zków i do tego jeszcze aktywni na forum. Inna sprawa - dobrze ¿e prowadz±cy czasami wyra¿aj± chêæ pój¶cia komu¶ na rêkê, ale musicie zrozumieæ, ¿e oni te¿ maj± w³asne zajêcia, swój w³asny czas (ja te¿ :P) i zwyk³e wpisanie wyniku meczu (z Waszej strony) to piku¶ w porównaniu z ich wk³adem.
¯eby poczuæ ten klimat, musia³by¶ zostaæ prowadz±cym jakiej¶ ligi ...

Przy okazji - w nastêpnym sezonie bêdzie przeprowadzone kilka zmian w regulaminie, wiêc proszê o cierpliwo¶æ - bêd± one dotyczyæ m.in. zwiêkszenia czasu potrzebnego na wpisanie wyników i kilku innych rzeczy, ale o tym poinformuje w odpowiednim czasie na forum. Jak macie jakie¶ w³asne zastrze¿enia, to mo¿ecie pisaæ o tym w w±tku z dyskusj± o LP, z pewno¶ci± takie propozycje, o ile bêd± mo¿liwe do zrealizowania, zostan± rozwa¿one.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
michalekb
Team Manager
Posts: 131
Joined: Tue Dec 05, 2006 8:04 pm

Post by michalekb »

kiedy bedzie aktualna klasyfikacja strzelcow??
ryba161
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Fri Oct 06, 2006 6:13 pm
Location: Nasielsk (Poland)
Contact:

Post by ryba161 »

zrobie ja niedlugo, jak znajde czas to nawet dzisiaj;]
I sez. - 9 miejsce (H)
II - 4 miejsce (H)
III - 1 miejsce (H)
IV - 1 miejsce(G)
V - ? miejsce(F)

Image
michalekb
Team Manager
Posts: 131
Joined: Tue Dec 05, 2006 8:04 pm

Post by michalekb »

ryba161 wrote:zrobie ja niedlugo, jak znajde czas to nawet dzisiaj;]
Minal juz tydzien, a strzelcow jak nie bylo tak nie ma :(
bassmaniak
Coach
Posts: 31
Joined: Fri Nov 24, 2006 9:23 am

Nasza liga

Post by bassmaniak »

Witam!
Tu widzę jest ostra walka, ostrzejsza niż w naszej lidze chyba. Ale ja nie w tej sprawie. Chcę zapytać co się dzieje z aktualizacją wyników, tabeli etc.

P.s.
Ludziska, wyluzujcie się z lekka... :?
Zakarish
Team Manager
Posts: 192
Joined: Tue Jan 23, 2007 9:36 pm

Post by Zakarish »

nasza liga ssie kulki.... mamy zrobiona tabele do 11 kolejek, strzelcow do 9 kolejki. Ostatnia 14 kolejke sam zakladalem do wpisywania wynikow... , 15 po 2 dniach nie ma .... egghh moze powinno sie poszukac innych osob chetnych do prowadzenia ligi ...bo te sie NIE SPRAWDZAJA

Aha i prosze mi nie pisac ,ze jak jestem taki madry to sam powinienem ta lige poprowadzic itp itp , Bo ja sie tego nie podjalem , a mam w zwyczaju ,ze jak sie zobowiaze do czegos to staram sie to robic. peace
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Proszê, aby klasyfikacja strzelców zosta³a jak najszybciej zaktualizowana ! Mam nadziejê, ¿e w tym sezonie bêdzie lepiej ni¿ w poprzednim - do tej pory tylko dla II ligi istnieje kompletna klasyfikacja :/ ... cieniutko.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
ryba161
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Fri Oct 06, 2006 6:13 pm
Location: Nasielsk (Poland)
Contact:

Post by ryba161 »

Zrobilem;] sory ze tak dlugo ale brak czasu...
I sez. - 9 miejsce (H)
II - 4 miejsce (H)
III - 1 miejsce (H)
IV - 1 miejsce(G)
V - ? miejsce(F)

Image
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

ryba161 wrote:Zrobilem;] sory ze tak dlugo ale brak czasu...
Heh widzê, ¿e musia³em pogoniæ ;) - dziêki ryba - dobra robota, wykona³e¶ znów sporo pracy, mo¿e jednak w nast. sezonie znajdziemy kogo¶, kto zajmie siê strzelcami, ¿eby Ciê odci±¿yæ troszkê.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
lami
Assistant Manager
Posts: 61
Joined: Thu Dec 07, 2006 3:10 pm

Post by lami »

witam. sorki za brak aktywnosci w ostanim czasie:) niestety za duzo rzeczy zwalilo sie w jednym czasie pozdrawiam
PARKER-Team
lami
Assistant Manager
Posts: 61
Joined: Thu Dec 07, 2006 3:10 pm

Post by lami »

Cos slabo z mobilizacja heh mam nadzieje ze z czasem sie rozkreca menagerowie w naszj lidze :)

Dalej czekam na zaproszenie z II kolejki
PARKER-Team
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”