Dyskusja - III liga A

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

Baciorek
Team Manager
Posts: 135
Joined: Tue Dec 01, 2009 6:16 pm
Location: Katowice

Re: Dyskusja - III liga A

Post by Baciorek »

tak że jak klikam statystyki zdarzeń jest pusto
Image

Manager:Bacior_Pl
Team:Borussia Dortmunders

Season:31-35 Fc Dortmund
Season:36- Borussia Dortmunders
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: Dyskusja - III liga A

Post by janektm »

Gram dzis mecz z Oszalal czy bedzie on zaliczony z wynikiem jaki byl czy bedzie to walkower dla mnie ?
Team: FC Czarni
Manager: janektm
Baciorek
Team Manager
Posts: 135
Joined: Tue Dec 01, 2009 6:16 pm
Location: Katowice

Re: Dyskusja - III liga A

Post by Baciorek »

zwycięstwo dla ciebei OSZAL TO BOT miał 5 walkowerów z rzędu
Image

Manager:Bacior_Pl
Team:Borussia Dortmunders

Season:31-35 Fc Dortmund
Season:36- Borussia Dortmunders
kubik
Team Manager
Posts: 192
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:20 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Dyskusja - III liga A

Post by kubik »

Baciorek wrote:zwycięstwo dla ciebei OSZAL TO BOT miał 5 walkowerów z rzędu
Co za frajda przyznawać walkowery? Wycofać w pierony tego chachara i nie brać go pod uwagę. Chociaż mam 1 punkt w III B to walczę w każdym meczu... a 3 punkty za bota to nie punkty.
TEAM: LZS Skałągi

http://www.lzs-skalagi.pl

http://sp-poland.com <== Soccerproject Polish League
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: Dyskusja - III liga A

Post by janektm »

Tak czy inaczej wygralem ;)
Team: FC Czarni
Manager: janektm
kubik
Team Manager
Posts: 192
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:20 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Dyskusja - III liga A

Post by kubik »

janektm wrote:Tak czy inaczej wygralem ;)
janektm wrote:FC czarni 2 - 1 Oszalal
10' 0 - 1 Petr Kalod
Marius Constantin 1 - 1 20'
Grzegorz Fornalski 2 - 1 52'
link

Oszalał się przebudził?
TEAM: LZS Skałągi

http://www.lzs-skalagi.pl

http://sp-poland.com <== Soccerproject Polish League
Baciorek
Team Manager
Posts: 135
Joined: Tue Dec 01, 2009 6:16 pm
Location: Katowice

Re: Dyskusja - III liga A

Post by Baciorek »

kubik wrote:
janektm wrote:Tak czy inaczej wygralem ;)
janektm wrote:FC czarni 2 - 1 Oszalal
10' 0 - 1 Petr Kalod
Marius Constantin 1 - 1 20'
Grzegorz Fornalski 2 - 1 52'
link

Oszalał się przebudził?
okey niech będzie ale on nie wysyła zaproszen tylko je przyjmuje
Image

Manager:Bacior_Pl
Team:Borussia Dortmunders

Season:31-35 Fc Dortmund
Season:36- Borussia Dortmunders
kubik
Team Manager
Posts: 192
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:20 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Dyskusja - III liga A

Post by kubik »

1. Uporządkowałem ligę strzelcami.
2. Za wycofaną drużynę Oszalal jest pauza oraz zostały anulowane wyniki tej drużyny.
3. Żeby nie robić syfu w lidze (tylko w tej jest syf) proponuję i apeluję do drużyn, które nie rozegrały między sobą meczy niech je rozegrają w najbliższym terminie (w przeciwnym razie na koniec sezonu wrócimy do walkowerów):
  • Dragon Byczyna vs PSE Elbląg
    FC Skałągi vs Dragon Byczyna
    PSE Elbląg vs FC Skałągi
    zabunkrowana babcia w kwiatach vs Kingdom Wrocław
    Dragon Byczyna vs zabunkrowana babcia w kwiatach
4. By jasności stało się zadość nie zamierzam ingerować w Regulamin Ligi Polskiej, moja prośba ma na celu danie ostatniej szansy menadżerom aby zachować spójność naszych rozgrywek. Myślę, że można te mecze rozegrać w ciągu weekendu. Kieruję się tutaj zasadami fair a całą sytuację spowodował ten post balcerza:
balcerz wrote:Kingdom Wroclaw 3 - 1 FC Ogonowo
Cheikh Maric 1 - 0 1'
Cheikh Maric 2 - 0 20'
28' 2 - 1 Piotr Kozlowski
Cheikh Maric 3 - 1 42'
Dogadalismy sie i rozegralismy wczoraj ten mecz-zalegly,dzieki!
5. Oto przykład (że można) za którym niech pójdą inni. :wink:
TEAM: LZS Skałągi

http://www.lzs-skalagi.pl

http://sp-poland.com <== Soccerproject Polish League
Baciorek
Team Manager
Posts: 135
Joined: Tue Dec 01, 2009 6:16 pm
Location: Katowice

Re: Dyskusja - III liga A

Post by Baciorek »

kubik wrote:1. Uporządkowałem ligę strzelcami.
2. Za wycofaną drużynę Oszalal jest pauza oraz zostały anulowane wyniki tej drużyny.
3. Żeby nie robić syfu w lidze (tylko w tej jest syf) proponuję i apeluję do drużyn, które nie rozegrały między sobą meczy niech je rozegrają w najbliższym terminie (w przeciwnym razie na koniec sezonu wrócimy do walkowerów):
  • Dragon Byczyna vs PSE Elbląg
    FC Skałągi vs Dragon Byczyna
    PSE Elbląg vs FC Skałągi
    zabunkrowana babcia w kwiatach vs Kingdom Wrocław
    Dragon Byczyna vs zabunkrowana babcia w kwiatach
4. By jasności stało się zadość nie zamierzam ingerować w Regulamin Ligi Polskiej, moja prośba ma na celu danie ostatniej szansy menadżerom aby zachować spójność naszych rozgrywek. Myślę, że można te mecze rozegrać w ciągu weekendu. Kieruję się tutaj zasadami fair a całą sytuację spowodował ten post balcerza:
balcerz wrote:Kingdom Wroclaw 3 - 1 FC Ogonowo
Cheikh Maric 1 - 0 1'
Cheikh Maric 2 - 0 20'
28' 2 - 1 Piotr Kozlowski
Cheikh Maric 3 - 1 42'
Dogadalismy sie i rozegralismy wczoraj ten mecz-zalegly,dzieki!
5. Oto przykład (że można) za którym niech pójdą inni. :wink:
dzięks kubik wreszcie statystyki działają
Image

Manager:Bacior_Pl
Team:Borussia Dortmunders

Season:31-35 Fc Dortmund
Season:36- Borussia Dortmunders
jar123456
Assistant Manager
Posts: 56
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:18 am

Re: Dyskusja - III liga A

Post by jar123456 »

wracajac do organizacji LIGI POLSKIEJ. Dalej sądzę że najlepszym wyjściem dla 3ligi jest TTOW oficjalny w soccer. Tam nie ma zaproszeń itd i nie trzeba na forum podawać wyników i wysyłać zaproszeń. szkoda że w tych TTOW nie ma np 12 zespołów każdy z każdym,wtedy by się grało. Wszystko przejrzyste,wiadomo co i jak,i tabela oficjal z soccer. piekna sprawa,może by złożyc petycję z tym pomysłem żeby ttow były takie. chociaż na 8 zespołow każdy z każdym.
Może ktoś wie jak ,co i gdzie ta propozycję zgłosić? żeby chociaż tylko 8 lub 12 drużyn każdy z każdym wprowadzili. jak ktoś wie jak to może zgłosimy i może się zgodzą??? jak co to piszcie do mnie

menager : jar
team: FC Wudzyn
Baciorek
Team Manager
Posts: 135
Joined: Tue Dec 01, 2009 6:16 pm
Location: Katowice

Re: Dyskusja - III liga A

Post by Baciorek »

jar123456 wrote:wracajac do organizacji LIGI POLSKIEJ. Dalej sądzę że najlepszym wyjściem dla 3ligi jest TTOW oficjalny w soccer. Tam nie ma zaproszeń itd i nie trzeba na forum podawać wyników i wysyłać zaproszeń. szkoda że w tych TTOW nie ma np 12 zespołów każdy z każdym,wtedy by się grało. Wszystko przejrzyste,wiadomo co i jak,i tabela oficjal z soccer. piekna sprawa,może by złożyc petycję z tym pomysłem żeby ttow były takie. chociaż na 8 zespołow każdy z każdym.
Może ktoś wie jak ,co i gdzie ta propozycję zgłosić? żeby chociaż tylko 8 lub 12 drużyn każdy z każdym wprowadzili. jak ktoś wie jak to może zgłosimy i może się zgodzą??? jak co to piszcie do mnie

menager : jar
team: FC Wudzyn
Nalepiej Tylko 1 liga trzecia
Image

Manager:Bacior_Pl
Team:Borussia Dortmunders

Season:31-35 Fc Dortmund
Season:36- Borussia Dortmunders
kubik
Team Manager
Posts: 192
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:20 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Dyskusja - III liga A

Post by kubik »

Baciorek wrote:
jar123456 wrote:wracajac do organizacji LIGI POLSKIEJ. Dalej sądzę że najlepszym wyjściem dla 3ligi jest TTOW oficjalny w soccer. Tam nie ma zaproszeń itd i nie trzeba na forum podawać wyników i wysyłać zaproszeń. szkoda że w tych TTOW nie ma np 12 zespołów każdy z każdym,wtedy by się grało. Wszystko przejrzyste,wiadomo co i jak,i tabela oficjal z soccer. piekna sprawa,może by złożyc petycję z tym pomysłem żeby ttow były takie. chociaż na 8 zespołow każdy z każdym.
Może ktoś wie jak ,co i gdzie ta propozycję zgłosić? żeby chociaż tylko 8 lub 12 drużyn każdy z każdym wprowadzili. jak ktoś wie jak to może zgłosimy i może się zgodzą??? jak co to piszcie do mnie

menager : jar
team: FC Wudzyn
Nalepiej Tylko 1 liga trzecia
Jestem za połączeniem dwóch grup trzeciej ligi w jedną.
TEAM: LZS Skałągi

http://www.lzs-skalagi.pl

http://sp-poland.com <== Soccerproject Polish League
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Dyskusja - III liga A

Post by pearljammer »

kubik wrote:
Baciorek wrote:
jar123456 wrote:wracajac do organizacji LIGI POLSKIEJ. Dalej sądzę że najlepszym wyjściem dla 3ligi jest TTOW oficjalny w soccer. Tam nie ma zaproszeń itd i nie trzeba na forum podawać wyników i wysyłać zaproszeń. szkoda że w tych TTOW nie ma np 12 zespołów każdy z każdym,wtedy by się grało. Wszystko przejrzyste,wiadomo co i jak,i tabela oficjal z soccer. piekna sprawa,może by złożyc petycję z tym pomysłem żeby ttow były takie. chociaż na 8 zespołow każdy z każdym.
Może ktoś wie jak ,co i gdzie ta propozycję zgłosić? żeby chociaż tylko 8 lub 12 drużyn każdy z każdym wprowadzili. jak ktoś wie jak to może zgłosimy i może się zgodzą??? jak co to piszcie do mnie

menager : jar
team: FC Wudzyn
Nalepiej Tylko 1 liga trzecia
Jestem za połączeniem dwóch grup trzeciej ligi w jedną.
Juz tak bywalo, ze byla jedna liga, ale jesli macie w III lidze wiecej niz 10 druzyn, a przypuszczam, ze macie 16-20 to ciezko to bedzie polaczyc gdyz nie zmiescimy sie z terminarzem, i nie bedziecie mieli kiedy rozegrac tych meczow, dlatego tez kazda liga liczy 10 druzyn, nie kazdemu na pewno pasuje rozgrywanie LP w dni kiedy ma mecz w SP. Co do waszego robienia TTow dla jednej z lig to tak jak oderwanie jej od calosci, nie robmy podzialow. Tak zostala LP wymyslona i niech zostanie jak jest.
"If you hate something don't you do it too..."
kubik
Team Manager
Posts: 192
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:20 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Dyskusja - III liga A

Post by kubik »

pearljammer wrote: Juz tak bywalo, ze byla jedna liga, ale jesli macie w III lidze wiecej niz 10 druzyn, a przypuszczam, ze macie 16-20 to ciezko to bedzie polaczyc gdyz nie zmiescimy sie z terminarzem, i nie bedziecie mieli kiedy rozegrac tych meczow, dlatego tez kazda liga liczy 10 druzyn, nie kazdemu na pewno pasuje rozgrywanie LP w dni kiedy ma mecz w SP. Co do waszego robienia TTow dla jednej z lig to tak jak oderwanie jej od calosci, nie robmy podzialow. Tak zostala LP wymyslona i niech zostanie jak jest.
W sumie racja, terminy gonią. Mam nadzieję, że po tym sezonie dołączy więcej teamów i będzie jeszcze ciekawiej :)
TEAM: LZS Skałągi

http://www.lzs-skalagi.pl

http://sp-poland.com <== Soccerproject Polish League
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Dyskusja - III liga A

Post by pearljammer »

kubik wrote:
pearljammer wrote: Juz tak bywalo, ze byla jedna liga, ale jesli macie w III lidze wiecej niz 10 druzyn, a przypuszczam, ze macie 16-20 to ciezko to bedzie polaczyc gdyz nie zmiescimy sie z terminarzem, i nie bedziecie mieli kiedy rozegrac tych meczow, dlatego tez kazda liga liczy 10 druzyn, nie kazdemu na pewno pasuje rozgrywanie LP w dni kiedy ma mecz w SP. Co do waszego robienia TTow dla jednej z lig to tak jak oderwanie jej od calosci, nie robmy podzialow. Tak zostala LP wymyslona i niech zostanie jak jest.
W sumie racja, terminy gonią. Mam nadzieję, że po tym sezonie dołączy więcej teamów i będzie jeszcze ciekawiej :)
Bywalo tak, ze nawet 4 liga byla :) moze znow wroci, ale jesli ludzie sami beda chcieli brac udzial, dochodze do wniosku, ze nie ma sensu kogos namawiac, beda chcieli grac to sie zglosza, wtedy pewnie i wroci 4 liga :)
"If you hate something don't you do it too..."
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”