Dyskusja - III liga A

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

jaca
Team Board Member
Posts: 256
Joined: Tue Mar 20, 2007 3:23 pm

Post by jaca »

Gladiator wrote: Nie musisz wklejaæ tabeli tutaj, mo¿esz j± wkleiæ w w±tku z tabel± dla swojej ligi, co chyba bêdzie lepszym rozwi±zaniem.

Fakt, Wasz prowadz±cy siê trochê spó¼nia z tymi tabelami ...

Nie bêdê wkleja³ tabeli tam bo w nag³ówku jest napisane:
W±tek przeznaczony do podawania tabel przez prowadz±cego.
Nie za bardzo te¿ wiem jak traktowaæ w tabeli mecze 3 zespo³ów które ju¿ maj± po 4-5 walkowerów??
Czy usuwamy ich z ligi i wyczyszczamy ich wyniki??
czy sobie dopisujemy z ka¿d± kolejk± po 5-0??

np: jeden z tych zespo³ów zaklepa³ ze mn± mecz w 6 kolejce, co nie zmienia faktu ¿e wygra³ inny mecz i mia³ 4 walkowery??

No i co z P³on±cymi Tygrysami??
podobno ta dru¿yna jest zbanowana?? lub zmieni³a nazwê??
albo Prezes ma now± dru¿ynê??
Star Starachowice
12,13,14 sezon 8,5,1 G.301
15,16,17 sezon 8,3,1 F.101
18,19 sezon 6,2 E.34
20 sezon 7 D.12
Ranking 9,
Liga Polska 3 i 4 miejsce,
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

jaca wrote:
No i co z P³on±cymi Tygrysami??
podobno ta dru¿yna jest zbanowana?? lub zmieni³a nazwê??
albo Prezes ma now± dru¿ynê??
Płonące Tygrysy sa zablokowane, i juz mu nie odblokują druzyny (sam mu tlumaczylem teksty hehe :P) wiec znam na biezaco jego sytuacje...z tego co wiem zalozyl nowa druzyne...
"If you hate something don't you do it too..."
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

jaca wrote:Nie bêdê wkleja³ tabeli tam bo w nag³ówku jest napisane:
Gladiator wrote:W±tek przeznaczony do podawania tabel przez prowadz±cego.
Heh, no to co mam zmieniaæ nag³ówki ;) ? Bo to jest obowi±zek prowadz±cego, ¿eby wklejaæ tabele, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, ¿eby kto¶ inny umie¶ci³ tabele w takim w±tku (przyk³ad Halifa, który wkleja³ tabele dla IIIB, bo prowadz±cego nie by³o widaæ, a¿ w koñcu sam zdecydowa³ siê zostaæ prowadz±cym, bo okaza³o siê ¿e poprzedni prowadz±cy znikn±³ ;))
jaca wrote:Nie za bardzo te¿ wiem jak traktowaæ w tabeli mecze 3 zespo³ów które ju¿ maj± po 4-5 walkowerów??
Czy usuwamy ich z ligi i wyczyszczamy ich wyniki??
czy sobie dopisujemy z ka¿d± kolejk± po 5-0??

np: jeden z tych zespo³ów zaklepa³ ze mn± mecz w 6 kolejce, co nie zmienia faktu ¿e wygra³ inny mecz i mia³ 4 walkowery??

No i co z P³on±cymi Tygrysami??
podobno ta dru¿yna jest zbanowana?? lub zmieni³a nazwê??
albo Prezes ma now± dru¿ynê??
Prowadz±cy mo¿e wywaliæ takie zespo³y z ligi, skoro go jeszcze nie ma, to niech na razie graj± i niech bêd± te walkowery. Albo jakby¶ chcia³ zostaæ wspó³prowadz±cym tej ligi, to móg³by¶ wtedy zrobiæ czystki i wymieniæ niegraj±ce zespo³y ...

Kto¶ wie co jest z ryb±161 ? Nie ma ostatnio czasu, czy co¶ innego ?
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
jaca
Team Board Member
Posts: 256
Joined: Tue Mar 20, 2007 3:23 pm

Post by jaca »

Gladiator wrote:
jaca wrote:Nie za bardzo te¿ wiem jak traktowaæ w tabeli mecze 3 zespo³ów które ju¿ maj± po 4-5 walkowerów??
Czy usuwamy ich z ligi i wyczyszczamy ich wyniki??
czy sobie dopisujemy z ka¿d± kolejk± po 5-0??

np: jeden z tych zespo³ów zaklepa³ ze mn± mecz w 6 kolejce, co nie zmienia faktu ¿e wygra³ inny mecz i mia³ 4 walkowery??
Prowadz±cy mo¿e wywaliæ takie zespo³y z ligi, skoro go jeszcze nie ma, to niech na razie graj± i niech bêd± te walkowery. Albo jakby¶ chcia³ zostaæ wspó³prowadz±cym tej ligi, to móg³by¶ wtedy zrobiæ czystki i wymieniæ niegraj±ce zespo³y ...

Kto¶ wie co jest z ryb±161 ? Nie ma ostatnio czasu, czy co¶ innego ?
Wed³ug mnie to w³a¶nie jak boty zostan± to bêdzie trochê nie fair,
choæby z tego powodu ¿e FC Monter pokona³ 1-0 P³on±ce tygrysy i
Tygrysy bêda mia³y bilans 0 pkt i 0-1
Ze mn± te¿ zaklepa³ spara i nie wiem czy wygram czy przegram??
A 4 inne dru¿yny maja z botem FC Monter bilans 3 pkt i bramki 5-0,

Ja bym by³ za wywaleniem 3 botów i anulowaniem ich wyników,
graliby¶my w 7,

a ewentualne zastêpowanie dru¿yn powinno mieæ miejsce po po³owie sezonu, tak ¿eby ¿adna dru¿yna nie by³a pokrzywdzona z powodu ¿e np:
gra³a 2 mecze z nowym mocnym rywalem, a inne zespo³y gra³y tylko 1 mecz w rundzie rewan¿owej.
Star Starachowice
12,13,14 sezon 8,5,1 G.301
15,16,17 sezon 8,3,1 F.101
18,19 sezon 6,2 E.34
20 sezon 7 D.12
Ranking 9,
Liga Polska 3 i 4 miejsce,
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Ja jestem zablokowany i chce podmienic na swoja druga druzyne i grac dalej w LP. Tylko nazwa druzyny by sie zmieni³a i juz. Ale to jak wy chcecie. bo moim zdaniem gra w 7 nie ma sensu jak czekaja zespo³y na ³awce tez.
jaca
Team Board Member
Posts: 256
Joined: Tue Mar 20, 2007 3:23 pm

Post by jaca »

klivers wrote:Ja jestem zablokowany i chce podmienic na swoja druga druzyne i grac dalej w LP. Tylko nazwa druzyny by sie zmieni³a i juz. Ale to jak wy chcecie. bo moim zdaniem gra w 7 nie ma sensu jak czekaja zespo³y na ³awce tez.
Ja zaproponowa³em grê w 7 do po³owy sezonu, czyli dok³adnie przez 8 dni do nastêpnego piatku,
a potem mo¿na dokoptowaæ 3 dru¿yny z ³awki rezerwowych i od nastêpnej soboty mog³yby ju¿ graæ w naszej lidze zastêpuj±c boty.

i tak z tego co widzia³em to s± tam na razie tylko 2 zespo³y, te¿ nie by³oby kompletu tylko 9 dru¿yn.

a nawet jest tylko 1 dru¿yna na ³awce, bo opiekun ligi 3B ju¿ sobie 1 dru¿ynê zarezerwowa³,
wiêc to nie ma znaczenia czy bêdziemy graæ przez tydzieñ w 7 czy w 8,
i tak gramy od pocz±tku w 7.
Star Starachowice
12,13,14 sezon 8,5,1 G.301
15,16,17 sezon 8,3,1 F.101
18,19 sezon 6,2 E.34
20 sezon 7 D.12
Ranking 9,
Liga Polska 3 i 4 miejsce,
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

jaca wrote:
klivers wrote:Ja jestem zablokowany i chce podmienic na swoja druga druzyne i grac dalej w LP. Tylko nazwa druzyny by sie zmieni³a i juz. Ale to jak wy chcecie. bo moim zdaniem gra w 7 nie ma sensu jak czekaja zespo³y na ³awce tez.
Ja zaproponowa³em grê w 7 do po³owy sezonu, czyli dok³adnie przez 8 dni do nastêpnego piatku,
a potem mo¿na dokoptowaæ 3 dru¿yny z ³awki rezerwowych i od nastêpnej soboty mog³yby ju¿ graæ w naszej lidze zastêpuj±c boty.

i tak z tego co widzia³em to s± tam na razie tylko 2 zespo³y, te¿ nie by³oby kompletu tylko 9 dru¿yn.

a nawet jest tylko 1 dru¿yna na ³awce, bo opiekun ligi 3B ju¿ sobie 1 dru¿ynê zarezerwowa³,
wiêc to nie ma znaczenia czy bêdziemy graæ przez tydzieñ w 7 czy w 8,
i tak gramy od pocz±tku w 7.
No ok na ³awce jest jeden i ja drugi jestem
lami
Assistant Manager
Posts: 61
Joined: Thu Dec 07, 2006 3:10 pm

Post by lami »

Nie bedzie mnie do 7 maja prosze wiec zespoly grajace ze mna 4 i 5 maja o podeslanie mi zaproszen do soboty wieczor. pozdrawiam
PARKER-Team
jaca
Team Board Member
Posts: 256
Joined: Tue Mar 20, 2007 3:23 pm

Post by jaca »

klivers wrote: No ok na ³awce jest jeden i ja drugi jestem
Przecie¿ ciebie nie liczy³em jako bota,
ty jeste¶ w¶ród tych 7 dru¿yn które ci±gle graj± - mo¿na ciê tylko podmieniæ za P³on±ce Tygrysy,

a wiêc do 9 kolejki gramy tak jak teraz, a od 10 kolejki mo¿emy wzi±¶æ 3 dru¿yny z ³awki rezerwowych za boty o ile bêdzie tylu chêtnych??

Jak chcecie to mogê siê podj±æ wyczyszczenia ligi z botów i poprowadzenia ligi, tabel i terminarzy w tym sezonie.
Star Starachowice
12,13,14 sezon 8,5,1 G.301
15,16,17 sezon 8,3,1 F.101
18,19 sezon 6,2 E.34
20 sezon 7 D.12
Ranking 9,
Liga Polska 3 i 4 miejsce,
lami
Assistant Manager
Posts: 61
Joined: Thu Dec 07, 2006 3:10 pm

Post by lami »

jak wszystko poustalasz z ryba i gladiatorem to prosze bardzo zajmoj sie tym. takie moje zdanie
PARKER-Team
jaca
Team Board Member
Posts: 256
Joined: Tue Mar 20, 2007 3:23 pm

Post by jaca »

poczekajmy,
niech siê wypowie kto¶ w³adny w tej sparwie
jaki¶ organizator??

je¶li siê zgodzi,
to jeszcze dzi¶ wyczyszczê nasz± ligê z niepotrzebnych botów i wymieniê P³on±ce Tygrysy
Star Starachowice
12,13,14 sezon 8,5,1 G.301
15,16,17 sezon 8,3,1 F.101
18,19 sezon 6,2 E.34
20 sezon 7 D.12
Ranking 9,
Liga Polska 3 i 4 miejsce,
ryba161
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Fri Oct 06, 2006 6:13 pm
Location: Nasielsk (Poland)
Contact:

Post by ryba161 »

sory ale mialem ciezki tydzien, botami mozesz sie zajac i krolem strzelcow, ja tabele bede robil;]
I sez. - 9 miejsce (H)
II - 4 miejsce (H)
III - 1 miejsce (H)
IV - 1 miejsce(G)
V - ? miejsce(F)

Image
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

ryba161 wrote:sory ale mialem ciezki tydzien, botami mozesz sie zajac i krolem strzelcow, ja tabele bede robil;]
Spoko, tak bywa, sam ostatnio mam co¶ bardzo ma³o czasu na SP. Dogadajcie siê, kto co chcia³by prowadziæ i dajcie mi znaæ ...
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
jaca
Team Board Member
Posts: 256
Joined: Tue Mar 20, 2007 3:23 pm

Post by jaca »

No dobrze to ja wyczyszczê tabelê z botów i podmieniê P³on±ce Tygrysy na Destroyers £ód¼.
Star Starachowice
12,13,14 sezon 8,5,1 G.301
15,16,17 sezon 8,3,1 F.101
18,19 sezon 6,2 E.34
20 sezon 7 D.12
Ranking 9,
Liga Polska 3 i 4 miejsce,
lami
Assistant Manager
Posts: 61
Joined: Thu Dec 07, 2006 3:10 pm

Post by lami »

jak juz wczesniej pisaem wkoncu zasluzony urlopik poza jednym meczykiem reszte mam w naszej lidze na ten okres ustalone, tzn ja zaproszenia porozsylalem i kto mi podeslal zatwierdzilem. nie jestem pewien czy bede mial dostep do neta w tym czasie wiec prosil bym o ewentualne sprawdzenie moich wynikow jezeli druzyna przeciwna by tego nie uczynila.
Dzieki z gory i pozdrawiam
PARKER-Team
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”