Dyskusja - III liga A

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

Post Reply
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Dyskusja - III liga A

Post by Gladiator »

Ten w±tek jest przeznaczony do dyskusji dotycz±cych spraw III ligi A.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
ryba161
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Fri Oct 06, 2006 6:13 pm
Location: Nasielsk (Poland)
Contact:

Post by ryba161 »

Kasia i Tomek - Dukla Star's - nie ma wyniku tego meczu w watku. Mam wpisac o/w? Przypominam po raz ostatni i czekam do jutra.
I sez. - 9 miejsce (H)
II - 4 miejsce (H)
III - 1 miejsce (H)
IV - 1 miejsce(G)
V - ? miejsce(F)

Image
lami
Assistant Manager
Posts: 61
Joined: Thu Dec 07, 2006 3:10 pm

Post by lami »

Mysle ze takie pojscie na reke raczej nie zadziala zbyt motywojaco do wpisywania wynikow. Zrobisz cos raz i inii beda oczekiwac tego samego. Ustalone zostaly pewne zasady w zeszlym sezonie mysle ze powinismy sie ich trzymac
PARKER-Team
ryba161
Team Board Member
Posts: 308
Joined: Fri Oct 06, 2006 6:13 pm
Location: Nasielsk (Poland)
Contact:

Post by ryba161 »

Ostatni raz poszedlem na reke...
I sez. - 9 miejsce (H)
II - 4 miejsce (H)
III - 1 miejsce (H)
IV - 1 miejsce(G)
V - ? miejsce(F)

Image
Zakarish
Team Manager
Posts: 192
Joined: Tue Jan 23, 2007 9:36 pm

Post by Zakarish »

lami wrote:Mysle ze takie pojscie na reke raczej nie zadziala zbyt motywojaco do wpisywania wynikow. Zrobisz cos raz i inii beda oczekiwac tego samego. Ustalone zostaly pewne zasady w zeszlym sezonie mysle ze powinismy sie ich trzymac
Tu nie chodzi o to zeby kazdego karac tylko zeby ludzie dobrze sie bawili , i w tym wypadku przypomnienie i pojscie na reke jak dla mnie jest jak najbardziej wskazane..
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Zakarish wrote:
lami wrote:Mysle ze takie pojscie na reke raczej nie zadziala zbyt motywojaco do wpisywania wynikow. Zrobisz cos raz i inii beda oczekiwac tego samego. Ustalone zostaly pewne zasady w zeszlym sezonie mysle ze powinismy sie ich trzymac
Tu nie chodzi o to zeby kazdego karac tylko zeby ludzie dobrze sie bawili , i w tym wypadku przypomnienie i pojscie na reke jak dla mnie jest jak najbardziej wskazane..
o czym Ty piszesz? cale 2 sezony chodzilismy na reke i prawie nikt nie wpisywal wynikow...poza tym regulamin jest jasny, jesli czytales to znasz zasady, jesli nie to twoj pech...
Zakarish
Team Manager
Posts: 192
Joined: Tue Jan 23, 2007 9:36 pm

Post by Zakarish »

Dissident wrote: o czym Ty piszesz?
Moja opinia do zdania Lamiego..jak nie zalapales to twoj problem ...eee a jak to mialo byc pytanie retoryczne to ci sie tak sobie udalo ;)
Dissident wrote: cale 2 sezony chodzilismy na reke i prawie nikt nie wpisywal wynikow.poza tym regulamin jest jasny, jesli czytales to znasz zasady, jesli nie to twoj pech...
ohh ehhh jaki ty biedny i pokrzywdzony.. rozgrywki te prowadzi Ryba i to z nim podejmuje dyspute , o tym ze pochwalam jego decyzje pojscia na reke w tym konkretnym przypadku ,a ty sie wtryniasz jak miedzy wodke a zakaske ;) Nawet nie wiesz o co chodzi ale swoje 3 zdania musisz wtrynic...zalosne

Akurat ten post Laniego nie dotyczyl mojego zespolu ,a zespolu Kasia i Tomek. Nie przyznanie walkowera bardzo go irytuje gdyz przez to nie jest na premiowanym miejscu w III LIDZE( wczesniej jak slabsze zespoly mialy dostac walkower to sie nie wypowiadal ;) )


Wow ,ah jestem wielce zaskoczony umiejetnoscia wyciagania wnioskow przez twoja zacna osobe ;) Powiedz mi a co ma regulamin do tego ,ze powiedzmy kogos nie ma 3 dni przy kompie bo wyjechal wpizdu daleko i NIE MA MOZLIWOSCI wpisac wyniku ?
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Prowadz±cy lig mog± pój¶æ na rêkê je¶li tego chc± - to ju¿ ich sprawa - jednak maj± pe³ne prawo, ¿eby przyznaæ o/w w sytuacji nie podania na czas wyniku.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

ohh ehhh jaki ty biedny i pokrzywdzony.. rozgrywki te prowadzi Ryba i to z nim podejmuje dyspute , o tym ze pochwalam jego decyzje pojscia na reke w tym konkretnym przypadku ,a ty sie wtryniasz jak miedzy wodke a zakaske ;) Nawet nie wiesz o co chodzi ale swoje 3 zdania musisz wtrynic...zalosne
nie mow do mnie "ty" mnie w d**ie mdli...

Wow ,ah jestem wielce zaskoczony umiejetnoscia wyciagania wnioskow przez twoja zacna osobe ;) Powiedz mi a co ma regulamin do tego ,ze powiedzmy kogos nie ma 3 dni przy kompie bo wyjechal wpizdu daleko i NIE MA MOZLIWOSCI wpisac wyniku ?
Gladiator o tym juz pisal, wystarczy wczesniej poinformowac kogo trzeba by sie zainteresowal wynikami tej druzyny i problem rozwiazany :]
Zakarish
Team Manager
Posts: 192
Joined: Tue Jan 23, 2007 9:36 pm

Post by Zakarish »

Dissident wrote:
nie mow do mnie "ty" mnie w d**ie mdli...
rymy czestochowskie ,ze ho ho ... jak masz lazienkowy problem to popytaj o leki na zatwardzenie

Gladiator o tym juz pisal, wystarczy wczesniej poinformowac kogo trzeba by sie zainteresowal wynikami tej druzyny i problem rozwiazany :]
Wiem ,ale w moim pierwszym poscie ktorego krytykowales NIE MAJAC POJECIA DO CZEGO SIE ON ODNOSI , chwalilem rybe ,ze zbyt pochopnie nie wystawia tych walkowerow i daje zespolom szanse ,zeby nasza liga roztrzygnela sie podczas symulacji ,a nie na forum.

peace , bo mi znowu jakas rymowanke na poziomie slabo ogarnietego 13 -latka wymyslisz
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Wszystko fajnie, ale mam kilka uwag - mo¿ecie sobie podyskutowaæ, tylko róbcie to na poziomie, bo po³owa tre¶ci kilku Waszych ostatnich wiadomo¶ci to niepotrzebne docinki - naprawdê nie chcia³bym Wam dawaæ kilkudniowego urlopu na forum. Jak macie jakie¶ prywatne spory, to od tego jest pw.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Zakarish
Team Manager
Posts: 192
Joined: Tue Jan 23, 2007 9:36 pm

Post by Zakarish »

Gladiator wrote:Wszystko fajnie, ale mam kilka uwag - mo¿ecie sobie podyskutowaæ, tylko róbcie to na poziomie, bo po³owa tre¶ci kilku Waszych ostatnich wiadomo¶ci to niepotrzebne docinki - naprawdê nie chcia³bym Wam dawaæ kilkudniowego urlopu na forum. Jak macie jakie¶ prywatne spory, to od tego jest pw.
To nie ja zaczalem ;)ale bedzie jak mowisz szefie(on jest szefem bo jest najwiekszy i najsilniejszy(uwierz ze po ang z odpowiednia dykcja "He is the boss becouse he is the biggest and the strongest zawsze wzbudzal usmiech na mojej puculowatej mordzie , eee porownywalny jedynie do dzieci widzacych znaczek Mc Donalda ---> tekst orka zolnierza z warhammera iles tam , pare lat do tylu :P)

tra lala lala tu miala byc geneza kupnego problemu i inne mozliwe wyciagniete brudy jednak pod ostrym wzrokiem "najwiekszego i najsilniejszego orka" odkladam pioro i wracam do moich orkowych codziennych zajec, 3 elfickie dziewice do zgwalcenia i zakopania oraz wioska gnolii do zrabowania i spladrowania ...wiec jeszcze sporo zostalo a juz 19:22
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Nie zrozum mnie ¼le - po prostu nie chcê widzieæ k³ótni i docinków - bo jak siê rozpêdzicie, to bêdziecie sobie dogryzaæ w ka¿dej dyskusji na forum, w której bêdziecie braæ udzia³ - a przecie¿ nie ma sensu siê stresowaæ byle czym ... ale Wasz wybór, bo z mojej strony to tyle.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
michalekb
Team Manager
Posts: 131
Joined: Tue Dec 05, 2006 8:04 pm

Post by michalekb »

Menedżerze Sztormu Brzeno : CZEKAM NA ZAPROSZENIE NA JUTRZEJSZY, PIĄTKOWY MECZ!!
lami
Assistant Manager
Posts: 61
Joined: Thu Dec 07, 2006 3:10 pm

Post by lami »

Do Zakarish mialem nie komentowac twoich wypowiedzi ale... po pierwsze bawie sie grajac w to i na ktorym miejscu bede w tej lidze nie jest dla mnie najwazniejsze. popieram zdanie Dissidenta ze mozna wszystkie sprawy ustalic wzesniej i zaproszenia na mecz i to kto wpisuje wyniki nie moze to rowne dobrze zrobic druzyna przyjezdna wystarczy sie dogadac, i problem znika no chyba ze ty masz z tym problem.
Sprawe wynikow i terminu ich wpisywania poruszalem juz w zeszlym sezonie z Ryba wiec sam sie nie wtryniaj jak nie o ciebie chodzilo. Kazda zabawa ma swoje zasady i reguly do ktorych sie dostosowujemy.
Pzdrawiam
PARKER-Team
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”