Dyskusja - Ekstraklasa

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Juz sie tym zajme
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

Proszê o znalezienie dru¿yny na miejsce Sinus, który zostaje wykluczony z Ekstraklasy poniewa¿ odda³ trzeciego (3) walkowera.

Odwo³anie proszê pisaæ tutaj.
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

mcmagik wrote:Proszê o znalezienie dru¿yny na miejsce Sinus, który zostaje wykluczony z Ekstraklasy poniewa¿ odda³ trzeciego (3) walkowera.

Odwo³anie proszê pisaæ tutaj.
Ok juz sie tym zajmuje
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

SINUS zmieniony na SILESIA
CarLos_Wallace
Team Board Member
Posts: 274
Joined: Sat Sep 23, 2006 4:24 pm

Post by CarLos_Wallace »

Czy ma sens zmiana Sinusa na 3 kolejki przed końcem? Zwłaszcza, że ma on ustawione już 2 kolejne mecze.
Do tego jeden z walkowerów, to mecz z Total_Rockerz. Można więc założyć, że sinus wysłał zaproszenie, które nie zostało przyjęte.
Poza tym dlaczego nowa drużyna ma dostać za darmo miejsce w 1 lidze? Inne drużyny zaczynać w trzeciej.


Mecz z Sinusem mam już od dawna zarezerwowany. Wtorek wieczór i całą środe mam już zajęte terminy. Więc czy mam grać z Silesią we czwartek, czy z Sinusem we wtorek?
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

CarLos_Wallace wrote:Czy ma sens zmiana Sinusa na 3 kolejki przed końcem? Zwłaszcza, że ma on ustawione już 2 kolejne mecze.
Do tego jeden z walkowerów, to mecz z Total_Rockerz. Można więc założyć, że sinus wysłał zaproszenie, które nie zostało przyjęte.
Poza tym dlaczego nowa drużyna ma dostać za darmo miejsce w 1 lidze? Inne drużyny zaczynać w trzeciej.


Mecz z Sinusem mam już od dawna zarezerwowany. Wtorek wieczór i całą środe mam już zajęte terminy. Więc czy mam grać z Silesią we czwartek, czy z Sinusem we wtorek?
w sumie sinus sezon moze juz dokonczyc, a silesia wskoczy w nowym sezonie, a czy za darmo? przeciez jesli bedzie slaba to szybko spadnie tam gdzie jej miejsce, jesli dobra to i tak szybko by tu sie znalazla, jakby kazdy mial zaczynac od 3 to byloby z lekka zamieszanie z zamienianiem druzyn, dobrze jest jak jest, co do sinusa racja, jesli juz mecze sa zaakceptowane to moze dokonczyc sezon, a od nowego zacznie juz silesia...
Zakarish
Team Manager
Posts: 192
Joined: Tue Jan 23, 2007 9:36 pm

Post by Zakarish »

Dissident wrote:
CarLos_Wallace wrote:Czy ma sens zmiana Sinusa na 3 kolejki przed koñcem? Zw³aszcza, ¿e ma on ustawione ju¿ 2 kolejne mecze.
Do tego jeden z walkowerów, to mecz z Total_Rockerz. Mo¿na wiêc za³o¿yæ, ¿e sinus wys³a³ zaproszenie, które nie zosta³o przyjête.
Poza tym dlaczego nowa dru¿yna ma dostaæ za darmo miejsce w 1 lidze? Inne dru¿yny zaczynaæ w trzeciej.


Mecz z Sinusem mam ju¿ od dawna zarezerwowany. Wtorek wieczór i ca³± ¶rode mam ju¿ zajête terminy. Wiêc czy mam graæ z Silesi± we czwartek, czy z Sinusem we wtorek?
w sumie sinus sezon moze juz dokonczyc, a silesia wskoczy w nowym sezonie, a czy za darmo? przeciez jesli bedzie slaba to szybko spadnie tam gdzie jej miejsce, jesli dobra to i tak szybko by tu sie znalazla, jakby kazdy mial zaczynac od 3 to byloby z lekka zamieszanie z zamienianiem druzyn, dobrze jest jak jest, co do sinusa racja, jesli juz mecze sa zaakceptowane to moze dokonczyc sezon, a od nowego zacznie juz silesia...

Szybko to pojecie wzgledne...jezeli jest slaba to spadnie do 3 ligi w 126 dni ...co juz podchodzi pod 4 miesiace....t....hmmm przez 4 miesiace przegrywania non stop watpie ,ze zespol ten dalej bedzie gral w lidze ( kazdy w pewnym momencie ma dosc jak non stop dostaje w kosc) i naujprawdopodobniej zasili grono ludzi ktorzy maja walkowery
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

No to zaczeka do konca i zagra od nowa.
light100
Coach
Posts: 36
Joined: Thu Dec 14, 2006 3:45 pm
Location: Zabrze

Post by light100 »

Zakarish wrote:
Dissident wrote:
CarLos_Wallace wrote:Czy ma sens zmiana Sinusa na 3 kolejki przed koñcem? Zw³aszcza, ¿e ma on ustawione ju¿ 2 kolejne mecze.
Do tego jeden z walkowerów, to mecz z Total_Rockerz. Mo¿na wiêc za³o¿yæ, ¿e sinus wys³a³ zaproszenie, które nie zosta³o przyjête.
Poza tym dlaczego nowa dru¿yna ma dostaæ za darmo miejsce w 1 lidze? Inne dru¿yny zaczynaæ w trzeciej.


Mecz z Sinusem mam ju¿ od dawna zarezerwowany. Wtorek wieczór i ca³± ¶rode mam ju¿ zajête terminy. Wiêc czy mam graæ z Silesi± we czwartek, czy z Sinusem we wtorek?
w sumie sinus sezon moze juz dokonczyc, a silesia wskoczy w nowym sezonie, a czy za darmo? przeciez jesli bedzie slaba to szybko spadnie tam gdzie jej miejsce, jesli dobra to i tak szybko by tu sie znalazla, jakby kazdy mial zaczynac od 3 to byloby z lekka zamieszanie z zamienianiem druzyn, dobrze jest jak jest, co do sinusa racja, jesli juz mecze sa zaakceptowane to moze dokonczyc sezon, a od nowego zacznie juz silesia...

Szybko to pojecie wzgledne...jezeli jest slaba to spadnie do 3 ligi w 126 dni ...co juz podchodzi pod 4 miesiace....t....hmmm przez 4 miesiace przegrywania non stop watpie ,ze zespol ten dalej bedzie gral w lidze ( kazdy w pewnym momencie ma dosc jak non stop dostaje w kosc) i naujprawdopodobniej zasili grono ludzi ktorzy maja walkowery
nie ma u mnie takiej opcji jak pora¿ka ;]
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

Dissident wrote:
CarLos_Wallace wrote:Czy ma sens zmiana Sinusa na 3 kolejki przed koñcem? Zw³aszcza, ¿e ma on ustawione ju¿ 2 kolejne mecze.
Do tego jeden z walkowerów, to mecz z Total_Rockerz. Mo¿na wiêc za³o¿yæ, ¿e sinus wys³a³ zaproszenie, które nie zosta³o przyjête.
Poza tym dlaczego nowa dru¿yna ma dostaæ za darmo miejsce w 1 lidze? Inne dru¿yny zaczynaæ w trzeciej.


Mecz z Sinusem mam ju¿ od dawna zarezerwowany. Wtorek wieczór i ca³± ¶rode mam ju¿ zajête terminy. Wiêc czy mam graæ z Silesi± we czwartek, czy z Sinusem we wtorek?
w sumie sinus sezon moze juz dokonczyc, a silesia wskoczy w nowym sezonie, a czy za darmo? przeciez jesli bedzie slaba to szybko spadnie tam gdzie jej miejsce, jesli dobra to i tak szybko by tu sie znalazla, jakby kazdy mial zaczynac od 3 to byloby z lekka zamieszanie z zamienianiem druzyn, dobrze jest jak jest, co do sinusa racja, jesli juz mecze sa zaakceptowane to moze dokonczyc sezon, a od nowego zacznie juz silesia...
totalna g³upota... My¶licie ¿e Nasz Widzew £ód¼ mia³ jak±kolwiek szansê utrzymania siê? Na 5 kolejek przed koñcem? Taka sama sytuacja jest tutaj. Domagali¶cie siê by wymieniæ na samym finiszu Total Rockerz to dlaczego nie mamy wymieniaæ innych jak nie graj±?
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

No to tez zaczekajmy do 5 w/o jak u totala:]
manro1
Team Board Member
Posts: 261
Joined: Mon Jul 04, 2005 7:23 am

Post by manro1 »

jak juz pisalem wczesniej, troche to nie fair ze ktos z lawki od razu jest w ekstraklasie, ktos sie meczy najpierw w III potem w II i dopiero awansuje, a tak to ktos dostaje miejsce od reki i nie o to chodzi ze koniecznie musi spasc. jak juz pisalem wczesniej do ekstraklasy powinni awansowac z II ligi, albo od razu ci co sa najlepsi albo tak jak jest normalnie chyba we wszystkich ligach swiata, wieksza ilosc awansuje po zakonczonym sezonie z nizszej ligi. W tym sezonie odpadlo dwoch wiec az tak wielu walkowerow by nie bylo. to moje zdanie i widze ze niektorzy je podzielaja wiec moze albo jakies glosowanie albo spytac sie ludzi w II lidze co o tym sadza, oni graja o awans przez pare sezonow, to tak jakby wykupic to sobie miejsce w ekstraklasie, dla mnie mala przeginka
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

manro1 wrote:jak juz pisalem wczesniej, troche to nie fair ze ktos z lawki od razu jest w ekstraklasie, ktos sie meczy najpierw w III potem w II i dopiero awansuje, a tak to ktos dostaje miejsce od reki i nie o to chodzi ze koniecznie musi spasc. jak juz pisalem wczesniej do ekstraklasy powinni awansowac z II ligi, albo od razu ci co sa najlepsi albo tak jak jest normalnie chyba we wszystkich ligach swiata, wieksza ilosc awansuje po zakonczonym sezonie z nizszej ligi. W tym sezonie odpadlo dwoch wiec az tak wielu walkowerow by nie bylo. to moje zdanie i widze ze niektorzy je podzielaja wiec moze albo jakies glosowanie albo spytac sie ludzi w II lidze co o tym sadza, oni graja o awans przez pare sezonow, to tak jakby wykupic to sobie miejsce w ekstraklasie, dla mnie mala przeginka
A co masz graj±c w ekstra klasie w bardzo dobrymi druzynami? Nie wiem jak inni ale ja LP traktuje jakbym wybra³ sobie zespol z listy chetnych i tez tak gra³, nie ma za to kasy ani nic. A w 3 lidze wygram kilka meczy i podskoczy zadowolenie itp. Wiec ja tak uwazam ze to los i tyle. A na takie zmiany nie ma czasu bo to strasznie duzo roboty jest. Pozatym nie fer bedzie zeby lider 2 ligi po 5 meczach poszed³ do wyzszej ligi bo mozna miec pretensje do tego co ustala terminarz ze na poczatku gra³o sie z lepszymi. Chyba wiesz o co mi chodzi.
CarLos_Wallace
Team Board Member
Posts: 274
Joined: Sat Sep 23, 2006 4:24 pm

Post by CarLos_Wallace »

1. Total_rockerz to trochę inny przypadek niż sinus. On w ogóle przestał grać w SM. Sinus gra, akceptuje mecze jak ktoś mu zaproponuje. Czasem tylko zapomni wyzwać przeciwnika :)
2. Moim zdaniem, w takich sytuacjach jak z sinusem - powinna go zastąpić (po sezonie) czołowa drużyna z II ligi. Natomiast Silesia powinna grać w III lidze
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

W³a¶nie o to chodzi! Dlatego nie chcia³em wywalaæ total rockerz (patrz moje poprzednie posty), ale w³a¶nie pisali¶cie ¿eby go usun±æ natychmiast! To kim go zast±piæ? 1 zespo³em z II ligi? 2? 3? 4?...? itd... Dlatego zosta³ zast±piony na si³ê zespo³em z ³awki. I stwierdzi³em dlaczego inni nie maj± byæ równi. Chcieli¶cie by zastêpowaæ to by³y 3 w/o i koniec.

Popieram manro1 ¿e trzeba zostawiaæ ich do koñca sezonu i wtedy zastêpowaæ i to chcia³em zrobiæ z Total. Dlatego proszê nie miejcie pretensji do mnie ¿e wywalam sinus, ale wszyscy s± równi. Trzeba to u¶ci¶liæ w regulaminie by obowi±zywa³o w nowym sezonie:

Zespó³ który wycofa siê z rozgrywek zostanie zast±piony po skoñczeniu sezonu ligowego. Do tego czasu, wszelkie mecze które mia³ rozegraæ lub rozegra³ zostaj± anulowane.

Albo mo¿na do koñca robiæ walkowery choæ nie wydaje mi siê to fair...
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”