Dyskusja - Ekstraklasa

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

Post Reply
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Dyskusja - Ekstraklasa

Post by Gladiator »

Ten w±tek jest przeznaczony do dyskusji dotycz±cych spraw Ekstraklasy.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Uk³ad si³ w Ekstraklasie nie zmieni³ siê od samego pocz±tku jej istnienia :D, o zwyciêstwo walcz± wci±¿ te same zespo³y. Czy komu¶ uda siê tam zamieszaæ ? Mi raczej siê ta sztuka nie uda :mrgreen: ale s±dzê, ¿e trzeba by rozruszaæ trochê ten w±tek do dyskusji, prawda :P ?
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

Nie zmienia siê bo ró¿nica miêdzy ligami A,B,C ostatecznie D jest niewielka ale miêdzy D a E ju¿ potrafi byæ ogromna. Dobrym przyk³adem jest moja dru¿yna- jestem w po³owie drogi do awansu do ligi E... Praktycznie wszystko z marszu- wiêc w ligach ni¿szych poziomu prawie ¿e nie ma dla chc±cego. Z E ju¿ jest gorzej. Nie wspominaj±c ju¿ o lidze D- gdzie nie sztuk± jest awansowaæ- sztuk± jest awansowaæ i siê utrzymaæ. Zespo³ów graj±cych w ligach do D z Polski jest niewiele, dlatego ci±gle Ci sami... Ale my¶lê ¿e to siê zrówna z czasem i bêdzie ciekawiej:).
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

mcmagik wrote:Nie zmienia siê bo ró¿nica miêdzy ligami A,B,C ostatecznie D jest niewielka ale miêdzy D a E ju¿ potrafi byæ ogromna. Dobrym przyk³adem jest moja dru¿yna- jestem w po³owie drogi do awansu do ligi E... Praktycznie wszystko z marszu- wiêc w ligach ni¿szych poziomu prawie ¿e nie ma dla chc±cego. Z E ju¿ jest gorzej. Nie wspominaj±c ju¿ o lidze D- gdzie nie sztuk± jest awansowaæ- sztuk± jest awansowaæ i siê utrzymaæ. Zespo³ów graj±cych w ligach do D z Polski jest niewiele, dlatego ci±gle Ci sami... Ale my¶lê ¿e to siê zrówna z czasem i bêdzie ciekawiej:).
hehe dokladnie...jeszcze troche i ja dolacze tam...wtedy bedziecie miec klopoty :P :P hihi :D
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

za kilka miesiecy pokaze wam jak sie gra ;)) narazie skladam ekipe ;PP puki co dostaje baty od takich jak wy
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
manro1
Team Board Member
Posts: 261
Joined: Mon Jul 04, 2005 7:23 am

Post by manro1 »

coraz wiecej naszych druzyn ma lepszy poziom i mam nadzieje ze niedlugo beda sami Polacy w A:)
pewnie ten watek to nie tutaj, ale coz, w ekstraklasie jest czolowka wiec moze to kogos zainteresuje o ile o tym nie wie. Jak wiece pierwsze 3 druzyny z LP starrtuja w Lidze Mistrzow (dzieki Grabkowi tam jestemy - dzieki Grabek) ale tez jest UEFA CUP dla drozyn z D i nizej, moze warto poczytac o tym, tylko niestety potrzebna jest osoba nadzorujaca to ( ja niestety nie mam czasu) ale moze ktos sie znajdzie, bedzie dodatkowy bodziec do walki w LP:)
chyba ze juz ktos jest taki, ale nic o tym nie slyszalem
zarowno jak i o CL i UEFA mozna poczytac w Help/community/ SP CL lub SP UEFA
pozdro
manro1
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

manro1 wrote:... ale tez jest UEFA CUP dla drozyn z D i nizej, moze warto poczytac o tym, tylko niestety potrzebna jest osoba nadzorujaca to ( ja niestety nie mam czasu) ale moze ktos sie znajdzie, bedzie dodatkowy bodziec do walki w LP:)
chyba ze juz ktos jest taki, ale nic o tym nie slyszalem
zarowno jak i o CL i UEFA mozna poczytac w Help/community/ SP CL lub SP UEFA
pozdro
manro1
To jest w³a¶nie bardzo ciekawa sprawa, pozwoli³em sobie j± ju¿ poruszyæ na forum : http://forum.soccerproject.com/viewtopic.php?t=77035 . W SP-UEFA móg³by graæ zwyciêzca PP i kolejne zespo³y z LP, jak wspomnia³e¶. Na pewno zwiêkszy³oby to i tak ju¿ wysokie emocje towarzysz±ce rozgrywkom w Ekstraklasie :D
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

pytanko do opiekuna ekstraklasy...czemu nie wymieniasz druzyn? przeciez total rockerz ma juz kilka walkowerow na koncie min 3 co widzialem, sinus bodajze tez...
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Dissident wrote:pytanko do opiekuna ekstraklasy...czemu nie wymieniasz druzyn? przeciez total rockerz ma juz kilka walkowerow na koncie min 3 co widzialem, sinus bodajze tez...
Ja mam wrazenie z tabeli ze total rockerz ma 5 walkowerów a sinus 0
CarLos_Wallace
Team Board Member
Posts: 274
Joined: Sat Sep 23, 2006 4:24 pm

Post by CarLos_Wallace »

Code: Select all

  Team  	 ToTaL_RoCkerZ
  Latest login  	Wed 28 Feb 2007 (17:46 CET)
Chyba zakończył grę :cry:
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

klivers wrote:
Dissident wrote:pytanko do opiekuna ekstraklasy...czemu nie wymieniasz druzyn? przeciez total rockerz ma juz kilka walkowerow na koncie min 3 co widzialem, sinus bodajze tez...
Ja mam wrazenie z tabeli ze total rockerz ma 5 walkowerów a sinus 0
a dzisiaj kto oddal jak nie sinus? nawet jesli dzis to jego 1 raz to i tak juz oko trzeba miec...a za TR ktos inny powinien wejsc...proponuje team Malisko, bo tam bedzie mogl powalczyc jak rowny z rownym, w 2 i 3 lidze rozjechalby wszystkich....
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Dissident wrote:
klivers wrote:
Dissident wrote:pytanko do opiekuna ekstraklasy...czemu nie wymieniasz druzyn? przeciez total rockerz ma juz kilka walkowerow na koncie min 3 co widzialem, sinus bodajze tez...
Ja mam wrazenie z tabeli ze total rockerz ma 5 walkowerów a sinus 0
a dzisiaj kto oddal jak nie sinus? nawet jesli dzis to jego 1 raz to i tak juz oko trzeba miec...a za TR ktos inny powinien wejsc...proponuje team Malisko, bo tam bedzie mogl powalczyc jak rowny z rownym, w 2 i 3 lidze rozjechalby wszystkich....
Napisa³em ze z tabeli:] Proponuje jednak nie lamaæ regulaminu i pokolei brac druzyny z lawki, i tak duzych szans na utrzymanie nie ma a co do wygranych to nie wiadomo jak by to by³o. Informowaæ druzyne ze gra w ekstraklasie?
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

klivers wrote:
Dissident wrote:
klivers wrote: Ja mam wrazenie z tabeli ze total rockerz ma 5 walkowerów a sinus 0
a dzisiaj kto oddal jak nie sinus? nawet jesli dzis to jego 1 raz to i tak juz oko trzeba miec...a za TR ktos inny powinien wejsc...proponuje team Malisko, bo tam bedzie mogl powalczyc jak rowny z rownym, w 2 i 3 lidze rozjechalby wszystkich....
Napisa³em ze z tabeli:] Proponuje jednak nie lamaæ regulaminu i pokolei brac druzyny z lawki, i tak duzych szans na utrzymanie nie ma a co do wygranych to nie wiadomo jak by to by³o. Informowaæ druzyne ze gra w ekstraklasie?
Nie kaze Ci łamac, tak sobie to napisalem :P skonsultuj sie z opiekunem I ligi i raczej bedzie zmiana, co do tego nie ma watpliwosci...wiec mozesz juz szukac czlowieka...
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

problem polega na tym ¿e nie widzia³em sensu zmiany, aczkolwiek je¶li tak ma byæ to proszê bardzo. klivers czekam na dru¿ynê z ³awki.

Drugim problemem jest to ze nie mam du¿o czasu ostatnio wiêc akurat nie mia³em czasu siê tym zaj±æ, dlatego te¿ tabela jest tak pó¼no, za co przepraszam...
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

mcmagik wrote:problem polega na tym ¿e nie widzia³em sensu zmiany, aczkolwiek je¶li tak ma byæ to proszê bardzo. klivers czekam na dru¿ynê z ³awki.

Drugim problemem jest to ze nie mam du¿o czasu ostatnio wiêc akurat nie mia³em czasu siê tym zaj±æ, dlatego te¿ tabela jest tak pó¼no, za co przepraszam...
jak nie am sensu zmieniac? to co beda ciagle walkowery oddawac? tym bardziej ze juz ok 3 tyg sie nie logowal...
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”