Dyskusja - Ekstraklasa

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Dyskusja - Ekstraklasa

Post by WojT »

Faktycznie w 13 kolejce jest remis 0:0 - być może gdzieś przez przypadek wpisał się -1 pkt - sprawdzę gdzie i poprawię.
Znalazłem błąd - w 18 kolejce znalazł się wpis w punktacji -1pkt, który powodował to złe naliczanie :). Jak zwykle wszystko co trzeba przeszukać znajduje się na samym końcu.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
kris9912
Team Manager
Posts: 169
Joined: Fri Jun 22, 2007 9:35 pm

Re: Dyskusja - Ekstraklasa

Post by kris9912 »

Dzięki za pomoc.
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Dyskusja - Ekstraklasa

Post by WojT »

To ja dziękuję za zwrócenie uwagi o błędzie :).
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dyskusja - Ekstraklasa

Post by davor »

Kiedy będzie terminarz na przyszły sezon?? Widzewek wygrał baraz więc skład ekstraklasy jest chyba znany i można już chyba ustalić terminarz??
A puchar Polski na nowy sezon tez chyba trzeba by było już organizować bo później wszystko się ciągnie za długo.
Takie moje sugestie:P
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Dyskusja - Ekstraklasa

Post by WojT »

Najpóźniej jutro do godz. 23 będzie terminarz Ekstraklasy. Co do pucharu polski - najpóźniej w przyszłą sobotę (pierwszą sobotę nowego sezonu) powysyłam zaproszenia do wszystkich biorących udział w LP.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Dyskusja - Ekstraklasa

Post by WojT »

Terminarz przygotowany, pierwsze dwie kolejki i 9 mają poprawną datę rozgrywania meczy, pozostałe terminy postaram się jak najszybciej poprawić :)
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dyskusja - Ekstraklasa

Post by davor »

Eh jakos dziwnie znajomy ten terminarz:/
Po prostu w miejsce Saturna włożyliście Zaporę a w miejsce Nevisa Real Jaworzno.
Nie chce wyjsc na marudę, ale np jak znowu pierwszy i ostatni mecz gram z Rearviemirrorem, drugi i przedostatni z Cidrami itd

Oczywiście będę grał, ale ten "nowy-stary" terminarz nie uatrakcyjnia rozgrywek.
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Dyskusja - Ekstraklasa

Post by WojT »

No widzisz :) muszę pogadać z gladiatorem aby poprawił skrypcik :P bo wcześniej nikt nie zauważył że co sezon powtarzają się kolejki. :D
A na razie będziemy musieli w tym sezonie to przecierpieć, bo być może nie uda się poprawić skryptu do wtorku lub środy.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dyskusja - Ekstraklasa

Post by davor »

Pytanie odnośnie terminarza Ekstraklasy LP na stronie sp-poland. Gramy tak jak zawsze systemem środa-sobota?? Czy wg tych terminów które są podane w terminarzu (praktycznie wszystkie dni tygodnia co chyba niewielu z nas pasuje).??
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Dyskusja - Ekstraklasa

Post by WojT »

Gramy wg obowiązujących reguł czyli środa - sobota. Niestety nieoczekiwanie wyjazd 3 dniowy przedłużył mi się do 8 i nie byłem w stanie poprawić terminarza - obecnie jest już poprawiony.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dyskusja - Ekstraklasa

Post by davor »

Witajcie!
Chciałem tylko napisać, że zostałem zablokowany za rzekomo ustawiony transfer i nie da się przegadać do rozumu szeryfowi Razvanica. Żadne prośby, tłumaczenia, nawet już prośby żeby ukarał i pozwolił grać dalej itd itp nie przyniosły skutku, a zatem przyszło mi się pożegnac z wami.
Zostałem zablokowany w takich okolicznościach, że mój poziom frustracji tak bardzo wzrósł, że nie będę już walczył od nowa w soccerproject i dziękuje wam za grę. Pozostałe mecze ekstraklasy ligi polskiej trzeba niestety zweryfikować jako walkowery na korzyść moich rywali.
Pozdrawiam
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: Dyskusja - Ekstraklasa

Post by janektm »

davor wrote:Witajcie!
Chciałem tylko napisać, że zostałem zablokowany za rzekomo ustawiony transfer i nie da się przegadać do rozumu szeryfowi Razvanica. Żadne prośby, tłumaczenia, nawet już prośby żeby ukarał i pozwolił grać dalej itd itp nie przyniosły skutku, a zatem przyszło mi się pożegnac z wami.
Zostałem zablokowany w takich okolicznościach, że mój poziom frustracji tak bardzo wzrósł, że nie będę już walczył od nowa w soccerproject i dziękuje wam za grę. Pozostałe mecze ekstraklasy ligi polskiej trzeba niestety zweryfikować jako walkowery na korzyść moich rywali.
Pozdrawiam
Chodzi o transfer "Mariusz Glowacki został sprzedany za € 4.500.000,00 do Mušoga", faktycznie sporo kasy
za takiego zawodnika ale widać ze menadżer drużyny "Mušoga" to handlarz zatem może kupił w nadziei, że sprzeda
za więcej albo po prostu jest idiota. Szkoda że trzeba płacić taka cena za głupotę innych. Mam jednak nadzieje,
że jakoś Cie odwieszą. Jesteś jednym z najlepszych polskich menadżerów była by to niepowetowana strata.

Może jemu chodzi o to że menadżer tej drużyny nazywa się davorp ? I myśli, że to ty.
Swoja droga davorp robi bardzo dziwne transfery:
"zawodnik Dragan Đorđević został kupiony za € 5.200.000,00 z Sanderlend ." - nie dałbym 100k agresja 0 ale co z tego.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dyskusja - Ekstraklasa

Post by davor »

Nie o ten transfer. Chodziło mu o transfer Zbozinek CM ktorego kupiłem z licytacji za 1,7 M, a koles tydzień wczesniej kupił go za 3M. Razvanica stwierdził, ze skoro 2 Polaków to kombinowaliśmy przy tym transferze i zablokował mnie, a jego pewnie też:/

Dyskutowałem z nim długo ale nie mam już sił. Zacząłem też grę od nowa ale nie usłyszycie o mnie przez wiele sezonów gdyż będę drużyne budował długo tak, żeby później robić awans po awansie od ligi H do conajmniej B. Będe zbierał kasę rozbuduje stadion na minimum 50 k, kupią młodą mocną drużynę i powróce:) ale póki co siedzę sobie w norze i będę budował po woli i zbierał grubą kasę. Dlatego bez odbioru i być może do zobaczenia z niektórymi za kilkanaście sezonów.
Pozdrawiam
podbe
Team Manager
Posts: 100
Joined: Sun Jul 19, 2009 8:10 am

Re: Dyskusja - Ekstraklasa

Post by podbe »

Powodzenia
kubik
Team Manager
Posts: 192
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:20 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Dyskusja - Ekstraklasa

Post by kubik »

Może wystosujmy list do tego szeryfa z ramienia naszych rozgrywek? Może to coś da?
TEAM: LZS Skałągi

http://www.lzs-skalagi.pl

http://sp-poland.com <== Soccerproject Polish League
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”