ManagerZone

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

ManagerZone

Post by WojT »

Czy kto¶ z Was gra w tego menad¿era ??. Jak tak to chcia³bym siê czego¶ dowiedzieæ :D
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Ja gram!

Post by koenigsegccx »

Witam!!
Ostatnio zarejestrowa³em siê na tej stronce i moge powiedzieæ ¿e gra nie jest byle jaka. :) Jest tam rozbudowana opcja treningu, mo¿na wysy³aæ zawodników na szkolenia, a przede wszystkim najlepsza rzecz to taka ¿e mo¿na ogl±daæ mecze w 3D!! Na dodatek gdy siê posiada klub pi³karski to od razu dostaje siê klub hokejowy :D Jednym z kolejnych plusów tej gry to mo¿liwosc tworzenia wygl±du koszulek wg. w³asnego uznania.Mecze odbywaj± siê 2 razy w tygodniu. Niestety gra ma tez wady ale nie wiele. Z tego co zauwa¿y³em to to ¿e (przynajmniej mi) trudno zdobyc trenera ale te¿ kupowaæ zawodników mo¿na dopiero po 3 TYGODNIACH!! od zarejestrowania siê:D:) To chyba tyle na ile pamiêtam nie wiem czy o czym¶ zapomnia³em lecz wiêcej (chyba) mo¿na siê dowiedzieæ z dema które jest na stronie g³ównej!:D Oczywi¶cie SP jest najlepszy ale tak¿e polecam GoalUnited.

Pozdrawiam :)
Image
Image
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Re: ManagerZone

Post by Kefu »

WojT wrote:Czy kto¶ z Was gra w tego menad¿era ??. Jak tak to chcia³bym siê czego¶ dowiedzieæ :D
mia³em tam konto ale to by³o dosyæ dawno, co¶ mi tam nie pasowa³o, ju¿ nawet nie pamiêtam co :D W ka¿dym b±d¼ razie konta ju¿ nie mam, a na SP siedzê codziennie ;)
Na "pewnym" forum przeczyta³em o
GoalUnited
Z ciekawo¶ci za³o¿y³em dzisiaj konto, zagram kilka dni i napiszê co s±dzê ale... ;)
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

lipa jest taka ze mecze sa tam w czasie rzeczywistym ale za to mozesz ogladac przebieg gry.
Tworcami gry jest GameForge wiec mozna liczyc na polski kontakt z operatorami itd. Za to w tej grze nie mozna uzywac nazw druzyn etc. bo jest to zakazane z powodu braku praw autorskich a druzyny z takimi nazwami sa banowane. Znajomy tam gra wiec troche wiem.
Mimo wszystko SP > all :twisted: :twisted: :twisted:
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Post by WojT »

gra³em przez jaki¶ czas w GoalUnited ale jako¶ mi nie pasowa³o :D
ManagerZone - te¿ mi jako¶ tako¶ dziwnie podchodzi - za du¿o niewiadomych. Jedynie co mi siê podoba na razie to mo¿liwo¶æ stworzenia w³asnego loga z przyk³adowych danych - nie jest ich za du¿o ale sam kszta³t tarczy - to kilka mo¿liwo¶ci.
Pogram parê dni - zorientujê siê o co biega i dam znaæ ;D
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
rodowity1928
Team Board Member
Posts: 354
Joined: Thu Sep 27, 2007 1:34 am

Post by rodowity1928 »

te¿ za³o¿ylem tam konto, chc±c zobaczyæ jak sie gra. I niestety juz po 10 minutach sie zniechêci³em. Bez konta premium czyli bez p³atnego wiele rzeczy nie mo¿na robiæ. Jak dla mnie lepszy SP
Sezon 19: 9 w H.467 (koñcóka sezonu)
Sezon 20: 1 w H.467 / IV B: 10 miejsce
Sezon 21: 11 w G.156 / IV B: 9 miejsce
Sezon 22: 1 w H.468 / IV liga: 6 miejsce
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Niektore menadzery sa spoko, jednak ich tryb rozgrywki (czestotliwosc meczy taka jak 2 mecze w tygodniu) mnie dobija i dlatego SP jak dla mnie jest o niebo najlepsze :)
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

SoccerProject jest the best inne te¿ s± dobre ale nie tak jak ten.Przejrzyste menu i mo¿e nie jest tak rozbudowane jak inny bo inne maj± a¿ za du¿o i przewa¿nie za du¿o roboty SP jest w sam raz jest sie czym pobawiæ ale nie bez przesady mo¿na siedzieæ nad nim pó³ dnia i 10 min te¿ wystarczy jak kto lubi .To jest moja opinia i nie wszyscy musz± sie z nia zgadzaæ.
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”