Pro¶ba o ocene sk³adu

Moderators: Moderator, Polish Moderators

koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Pro¶ba o ocene sk³adu

Post by koenigsegccx »

Witam! :)
Mam pewn± prosbe a mianowicie proszê do¶waidczonych jak i tych nie do¶wiadczonych graczy o ocene klubu i ewentualn± radê, Bardzo mi na tym zale¿y bo chcê w przysz³o¶ci utrzymaæ sie w lidze G. :) Zastanawia³em siê nad sprzedaniem napastnika 75% lat 28 i sie Jakub Stasiak nazywa. Za wszytskie rady serdecznie dziêkuje. :)

PZdr
Image
Image
tiban
Team Manager
Posts: 125
Joined: Thu Nov 23, 2006 11:08 am
Location: Opole

Post by tiban »

Witaj,
Dokup conajmniej jednego CB, sprzedaj jednego z RM oraz wymien rezerwowego CF. Jesli nie grasz 5 w obronie sprzedaj SW. Inwestuj w szkolke - naprawde warto. Mysle ze spokojnie w G sie utrzymasz.
Pozdrawiam
Manager: tiban1
Dru¿yna: Mied¼ Legnica

Image
koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Post by koenigsegccx »

OK thx ;)
A co z tym 28 latkiem LF (Jakub Stasiak)?
Zostaje mi jeszcze oko³o 35 dni do drugiego poziomu szkó³ki i jak sie rozbuduje to o razu biorê 3 poziom
Image
Image
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

koenigsegccx wrote:OK thx ;)
A co z tym 28 latkiem LF (Jakub Stasiak)?
Zostaje mi jeszcze oko³o 35 dni do drugiego poziomu szkó³ki i jak sie rozbuduje to o razu biorê 3 poziom
jesli to Twoj najlepszy napastnik to nie ma sensu go sprzedac bo za 28latka i tak niewiele dostaniesz...
"If you hate something don't you do it too..."
koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Post by koenigsegccx »

Mo¿e jeszcze jakie¶ rady ?? ;)
Image
Image
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

koenigsegccx wrote:Mo¿e jeszcze jakie¶ rady ?? ;)
Moja rada nie dotyczy oceny twojego skladu, lecz tego abys pozostal w tym sezonie jeszcze w lidze H, moim zdaniem mozesz uzyskac o wiele wiecej, anizeli awansujac juz teraz do ligi wyzszej (G).

A w nowym sezonie skup sie na zarobieniu jak najwiekszej kasy i wymianie paru-parkanastu zawodnikow i dopiero wtedy skup sie na awansowaniu. Jednego sezonu do G, nastepnego do F, trzeciego do E, a tam dopiero mysl o utrzymaniu sie, co innego jesli chodziloby o wyzsze ligi, ale jesli chodzi o lige G, to jak dla mnie zadnego sensu nie ma w jak najszybszym awansowanie do ligi G, a pozniej martwienie sie o to zeby sie tam utrzymac.

To tylko takie moje skromne zdanie. Wiem ze bardzo rozni sie od opini wielu innych menadzerow, bo kazdy d±¿y do tego, zeby grac w wyzszej lidze.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
rodowity1928
Team Board Member
Posts: 354
Joined: Thu Sep 27, 2007 1:34 am

Post by rodowity1928 »

Zgadzam siê z Ufu gdy¿ mia³em i mam ten sam problem. Ju¿ w pierwszym sezonie mojego grania awansowa³em z 1 miejsca a teraz prawdopodobnie spadne z ligi G. Lepiej pouk³adaj sk³ad i dopiero walcz o awans
Sezon 19: 9 w H.467 (koñcóka sezonu)
Sezon 20: 1 w H.467 / IV B: 10 miejsce
Sezon 21: 11 w G.156 / IV B: 9 miejsce
Sezon 22: 1 w H.468 / IV liga: 6 miejsce
koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Post by koenigsegccx »

OK to chyba zrobie tak jak mówicie postaram siê ,,przegraæ'' nastepne mecze :P ;) THX
Image
Image
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Post by BartGib »

Po co siê staraæ :wink: Wystaw rezerwy np. z nisk± agresj±...
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Post by koenigsegccx »

Wystawie najgorszy sk³ad tylko ¿e bramkarz zagra na ataku a napastnik na bramce :D
Image
Image
koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Post by koenigsegccx »

Ufff... uda³o sie dzisiejszy mecz przegrac teraz musze przegrac ten ostatni i liczyc na zwyciestwo trzeciego zespo³u w lidze :)
Image
Image
Kilmar
Team Board Member
Posts: 302
Joined: Thu May 17, 2007 9:50 am
Location: Lodz, Poland

Post by Kilmar »

Pewnie zostanê zakrzyczany, ale takie kalkulowanie jest dla mnie dziwne
Ja w pierwszym sezonie awansowa³em do G a w trzecim do F i walczê dalej
Bez kalkulowania a na pewno bez przegrywania specjalnie meczy Uwa¿am, ¿e gra w przeciwieñstwie do reala jest miejscem gdzie mo¿na zaryzykowaæ A jak siê nie uda... trudno
Kilmar
the Nevis

Ash nazg durbatululuk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Post by BartGib »

Heh to ja nie chwal±c siê od sezonu 18 awans z I miejsca a¿ do ligi E :)

Niestety z E spadnê za wysokie progi jak na razie, dlatego skoncentrowa³em siê na PP i LP... Kilmar znowu walka o 1 miejsce nas czeka :D
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Raczej takie kalkulowanie jest bardzo logiczne i sensowne. Lepiej na tym wyjdzie w przyszlosci ;] . Zdobyc juniorow, wytrenowac i dopiero wtedy awansowac bez przegranego meczu :) . Chyba lepszej opcji nie ma ?

Pchac sie na sile coraz wyzej(2gie miejsca fartem) pozniej skonczy sie i tak spadkiem ; ] a zadnych pucharow za 2gie miejsca nie ma :roll:
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Kilmar wrote:Pewnie zostanê zakrzyczany, ale takie kalkulowanie jest dla mnie dziwne
Ja w pierwszym sezonie awansowa³em do G a w trzecim do F i walczê dalej
Bez kalkulowania a na pewno bez przegrywania specjalnie meczy Uwa¿am, ¿e gra w przeciwieñstwie do reala jest miejscem gdzie mo¿na zaryzykowaæ A jak siê nie uda... trudno
Kilmar nie zostaniesz wykrzyczany, bo sa wlasnie dwie drogi, dwa rozne odmienne stanowiska w tej sprawie. Jedni daza do tego zeby jak najszybciej grac w jak najwyzszej lidze, zas drudzy zanim awansuja z ligi H do wyzszej po raz pierwszy spedzaja w niej nawet pare sezonow, a czas ten poswiecaja na jak najlepsze rozbudowanie skladu (bez urazy perl ale jestes jednym z najbardziej znanych przykladow :).
W lidze H latwiej sie gra, bo nie ma tak trudnych przeciwnikow, przed pierwszym awansem szybciej rosnie liczba fanow w porownaniu z pozniejszym stanem niezaleznym juz od ligi i co najwazniejsze mozna spokojnie rozgrywac mecz ligowy (L), walczyc w pucharze SP o dojscie do jak najdalszej rundy (P), oraz cale dnie zapelniac meczami Tow i TTow, a sa z tego dwojakie zyski (wzrost liczby fanow i fundusze ktore trafiaja do kasy naszego klubu).
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”