Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

sergiu007
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1030
Joined: Sat Jun 09, 2007 12:49 pm
Location: Suceava
Contact:

Post by sergiu007 »

Faur wrote:Sa'mi spuna cineva ca nu e Crazyest cel pe care il stiu eu :( :( :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mai bine sa taci si sa te creada lumea prost decat sa vorbesti si sa dovedesti ca esti !!!

SP National Teams

Image
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

am castigat azi intr-un meci greu cu locul 5. am scos 143 pe linii si nu prea inteleg cum? sa fie sfaturile moshului?
unicool
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2786
Joined: Sun Jan 29, 2006 1:42 am
Location: Romania-Timisoara
Contact:

Post by unicool »

2-0 in deplasare si stam confortabil pe 1 la 3 pt de locul 2...meci viitor greu cu locul 4 si daca obtinem un rezultat favorabil ne desprindem in castigatori ai ligii.
"Prostia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat, asteptand rezultate diferite!"
"Liga a IV-a, seria a II-a, locul 3, ca să vadă toată țara unde-i Poli Timișoara!"
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

bunicutzu wrote:am castigat azi intr-un meci greu cu locul 5. am scos 143 pe linii si nu prea inteleg cum? sa fie sfaturile moshului?
Pai spune-ne ce cum ai jucat si vedem. :lol: :lol:
Cam cat trebuia sa scoti de te mira acest 143? :lol: :lol: :twisted:
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

am pus CM-ul ofensiv. si in conditiile in care am avut un LB in loc de CB care a scos 62, si pierzand ordinul passing 0.8 al CM-ului ... cu rezerva de RM si marti, cand jucatorii sunt mai obositi, si nu la 100% ... am scos 143. ma asteptam la maxim 140. tactica a fost mingi lungi.
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

Dap de aici se trage. Mingi lungi e buna si ea ca ii da si aparararii bonus si atacului, chiar daca e multiplicatorul mai mic decat la loveste si goneste.

Daca ai jucat 4-3-3 probabil ca scoteai cam la fel si la loveste sau chiar mai putin. In schimb daca aveai un CM in locul CB-ului la fel si jucai loveste sareai de 145. :shock: :shock:
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

nu aveam CM, decat un LM care scotea 68 cu ordin individual 3.1 play along wing. scotand ordinul, ramanea 65 minus ce se mai pierdea ca nu juca pe postul lui ... eu am socotit ca iesea mai rau decat 4-3-3.

faza interesanta e ca si apararea mi se pare ca a scos mai mult decat normal (tinand cont ca aveam un CB de 62).
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

Sa vezi cand vei incerca pe un 3-4-3 loveste, iti vine sa-l cauti pe SAT in secunda doi sa-i dai o mama de bataie sora cu moartea. :twisted: :twisted: :lol: :lol:
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

sa vad cand voi avea eu 2 CMi in regula. ca uite, acum mi-e suspendat titularul pentru urmatorul meci. si voi juca cu rezerva. poate reusesc sa cumpar unul ca si asa mi-e programat de mult.
dragosh***
Team President
Posts: 824
Joined: Sun Dec 24, 2006 2:05 pm
Location: Medias
Contact:

Post by dragosh*** »

dragosh*** wrote:sunt pe locul 12 deocamdata si se vede ca nu m-am prea ocupat de echipa// sezonul asta cred ca coboram cu echipa un nivel mai jos :D
am avansat pe locul 11, sper sa reusesc sa aduc echipa pe locul 10 sa evit retrogradarea. :D
Cine te-a sfatuit sa fii tu insuti , te-a sfatuit gresit...
EX-Manager: Dragosh***
EX-Team:Fc Steaua Bucharest***
sir.alex.ferguson
Team President
Posts: 504
Joined: Tue Jan 01, 2008 8:45 pm
Location: ROMANIA
Contact:

Post by sir.alex.ferguson »

am batut cu 3-0 :p raman pe 3 la 12 puncte de locul 2 (adik nici o sansa de promovare)
Team:Fc Manchester Pitesti
Manager:sir.alex.ferguson

25=>H.1392-(?)
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

am facut 0-0 cu el stino desi am fost cu 4 puncte peste el :( iar am un CM suspendat pe maine. Maine am cu jordao. sunt din nou la 3 puncte de locul 2. tot mai putine sanse
barosanu
Team Manager
Posts: 246
Joined: Fri Sep 07, 2007 3:14 pm
Location: bucuresti, cartier berceni, sud style / RO - e.u.
Contact:

Post by barosanu »

am terminat si eu sesiunea si am revenit in sp

sunt pe loc 2 la egalitate de puncte cu loc 1 in divizia e a mea, sunt sanse foarte mari sa ajung pe unu si 99 %ca sa pot promova in divizia D, abia astept sa ma apuc sa reconstruiesc echipa si la inceputul sezonului al doilea de acum in colo, sa fiu pregatit sa fac o figura frumoasa in D eventual sa fortez o provovare mica ;)) da intai tre sa mai cumpar 2 3 titulari tineri
sezon14 loc 10 in H1251
sezon 15/16 loc 5/2 in H1251
sezon 17/18/19 loc 5/8/2 in G417
sezon 20 loc 2 in F139
sezon 21 loc 1 in E47 CAMPION
divizia D ne asteapta!!!!!!? oare? fac /faceti fata?
nu stati in calea mea ca va.......
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Viola »

Victorie cu 5-2 acasa tocmai inpotriva unui roman desi jumate din echipa erau rezervele. Imi pare rau pt el ca lupta pt evitarea retrogradarii sper sa scape.
De altfel am 7 puncte avans fata de locul 2 si 9 fata de locul trei si nu cred ca mai pot pierde nici promovarea si nici locul 1 :P :twisted:
Revenit cu Vulturii Lugoj
Black_eagle
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1408
Joined: Sat Jun 09, 2007 10:08 am
Location: Home
Contact:

Post by Black_eagle »

sa-mi bag picioarele .uitati-va aici hal de meci
Royal Syña Móntevidéo 2 - 2 de kangoeroes
42% Defensiva 51%
44% Mijloc 30%
47% Atac 42%
100% Stil 100%
100% Agresivitate 35%
am avut+10 pe linii, am jucat la mine acasa. am avut 100 % agresivitate,100% TS nici un eliminat....toata diferentza i de tactica .....sa-mi bag picioarele
3 - 4 - 3 Formaţie 4 - 3 - 3
Loveşte şi goneşte Tactici Loveşte şi goneşte
nu vreau explicatii stiu ca-i randomul dar mie ciuda... trebuia sa fie un joc de distractie nu sa aduni frustrari... :( :( sa mai jucam 20 meciuri il bat de 20 ri da acu cand aveam mare nevoie de victorie :( :( adio locul 5
Oricum sezonul viitor Obiectiv promovarea de pe primul loc.scot lejer +5 puncte pe linii fatza de liderul de acum(pe care l-am si batut lejer).sezonu asta am avut inceputu slab din cauza atator tranferuri
Image
Image
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”