Operatiunea 'moshu'

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Sa renunt?

Da, esti cel mai josnic om...
10
28%
Nu
16
44%
Ma doare la basca...
10
28%
 
Total votes: 36

johnny_a32
Team Board Member
Posts: 382
Joined: Sat Jun 23, 2007 1:45 pm
Location: Bucuresti

Post by johnny_a32 »

mamaaaa, ce-au degenerat lucrurile!! :cry: :cry:

acum imi dau seama cate jigodii si cati falsi se afla prin SP!!! :evil: :evil:

e ushor sa loviti pe cineva cand este la pamanat, nu? nu mai dau nume, fiindca mi-e scarba de cei care se dau viteji si aparatori ai dreptatii atunci cand faptul este (aproape) consumat :evil: :evil:

m-am convins de ce-si bate joc Sjarel si sleahta lui de cehi de romani: fiindca suntem destul de tampiti sa aruncam unii in altii cu gunoi. ne meritam soarta!

de un lucru sunt sigur: dardar_3, cand vei fi banat (si recunoaste ca e posibil oricand), nu stiu cati vor regreta, cum ii regreta pe moshu, rood si alti cativa :evil: :evil: :evil:

"divide et impera" - asta face cu noi Sjarel, si de ce ma mai surprinde ca-i si merge. pacat ca ce se intampla in joc, se intampla si in viata. d-aia suntem un popor cu o mentalitate de kkt, printre singurele din lume unde zicala "sa moara si capra vecinului" a devenit emblema, motto si ce mai vreti voi. :evil: :evil:

mi-e scarba! :evil:
georgicu
Team Board Member
Posts: 251
Joined: Fri Jan 04, 2008 6:53 pm
Location: Wagadugu

Post by georgicu »

baaa voi ati luat-o razna rau atata scandal pt ce... ca a luat ban un trisor
ati facut din topicul asta o sperietoare pt noii manageri care vor sa intre pe forum sa invete ceva despre joc :evil:
sunt stupefiat de prostia sau naivitatea celor care dau acum in dardar, el este singurul care a facut ceva bun pt jocul asta,voi nu faceti altceva decat sa stati si sa va intrebati dc nu avem si noi un serif desi suntem a 3 comunitate din sp.
dc??? pentru ca aproape toti manageri romani care au ajuns undeva in jocul asta sunt niste trisori nerusinati.
Last edited by georgicu on Tue Jan 29, 2008 7:30 pm, edited 1 time in total.
“When you see a good move, look for a better one”
.::Sez21::. H.84 (1)
.::Sez22::. G.28 (1)
.::Sez23-24::. F.10 (4)(1)
.::Sez25-26::. E.4 (7)(2)
.::Sez27-29::. D2 (8)(7)(?) a 3-a oara e cu noroc :)
jully
Team President
Posts: 640
Joined: Tue May 29, 2007 7:41 pm
Location: BEST COACH!

Post by jully »

georgicu wrote:
sunt stupefiat de prostia ... menegeri
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
cred ca si noi la fel de stupefiati suntem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nu mai pot sa ma opresc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
''orice ROMAN poate fi si campion si poate ajunge mai sus de locul doi''
Image
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

concluzia ar fi ca e stupefiat de prostia lui??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

Ma baieti hai sa o lasam balta si sa revenim la vechea caterinca cum era pana azi pe aici ca imi era mai simpatica situatia. :lol: :lol:

Cercel, Bizone,Napo ce ziceti bre daca imi fac acum o echipa si incep din C va bat pana ajung in A? :lol: :lol:
johnny_a32
Team Board Member
Posts: 382
Joined: Sat Jun 23, 2007 1:45 pm
Location: Bucuresti

Post by johnny_a32 »

georgicule, cat altruism, ce spirit al dreptatii, ce minte luminata ai de-ai putut trage concluziile debitate mai sus :evil: :evil:

cate luni de joc ziceai ca ai? stii macar despre ce este vorba p-aici, ce precedente au existat, sau te bagi in vorba doar din inertie? :evil: :evil:


moshule' n-ai tupeu! :D :D
vyktor
Team Manager
Posts: 120
Joined: Sun May 13, 2007 1:07 am

Post by vyktor »

georgicu wrote:baaa voi ati luat-o razna rau atata scandal pt ce... ca a luat ban un trisor
ati facut din topicul asta o sperietoare pt noii menegeri care vor sa intre pe forum sa invete ceva despre joc :evil:
sunt stupefiat de prostia sau naivitatea celor care dau acum in dardar, el este singurul care a facut ceva bun pt jocul asta,voi nu faceti altceva decat sa stati si sa va intrebati dc nu avem si noi un serif desi suntem a 3 comunitate din sp.
dc??? pentru ca aproape toti menegeri romani care au ajuns undeva in jocul asta sunt niste trisori nerusinati.
georgicu

1.dak vrei sa inveti ceva din joc uitete pe forum,dar evita posturile care te depasesc.
2.sincer nu am stat sa ma uit,dar banuiesc ca rom e a 3 comunitate datorita managerilor multi inscrisi,si dak vrei sa stii sunt multi care isi fac echipa ,intra 1-2 zile si o lasa,si dureaza ceva timp pana se sterge.si de serif nu e nevoie sa avem zic eu,cand la orice ban ajungeti sa va dati cap in cap unu cu altu.(dak a luat unu ban da poate sa se discute civilizat si la obiect,dar nu sa ajungeti sa vb balarii,si in rest sasi rezolve singur probleme ala care a fost banat(adik sa ceara dovezi si sa le discute cu serifii)).
3.nu toti care au facut ceva din echipa de pe SP sunt niste trisori.asta e o afirmatie de lamer dasta incepator.
team:Din@mo
manger:vyktor
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

nu toti...in afara de cei doi moderatori, despre care nu shtiu prea multe...despre restul shtiu destul cat sa fie putin "mishcati"...dar nu ma ocup cu din astea...spre deosebire de initiatorul topicului si altii ca el.

oricum, dardar, trb sa iesim sa iti dau o bere, ca ne-ai facut un mare bine si mie si lui mosmartin. :wink: :wink:
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

johnny_a32 wrote: moshule' n-ai tupeu! :D :D
Stai calm ca nu ma mai apuc.

@Warchilde: Mare dreptate ai. Cred ca si de la mine ar trebui niste beri.
mosmartin
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Wed Jun 27, 2007 5:22 pm

Post by mosmartin »

Si acum o replica care mie imi place de prin alta parte, apartine unui user celebru pe un alt forum, si asta va fi ultima interventie pe acest thread.

M-o ciuruit sistemu' ticalosit!

Sa ne traiesti bre' relansate. :lol: :lol: :lol:
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

ai facut dublu post, nemernicule :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

un fleac, m-au ciuruit (si pe mine) :lol: :lol: :lol: :lol:

bafta multa si noroc pe unde vreti voi. chiar tuturor :wink:

over and out :D
johnny_a32
Team Board Member
Posts: 382
Joined: Sat Jun 23, 2007 1:45 pm
Location: Bucuresti

Post by johnny_a32 »

mult noroc si voie buna mai departe, nenea cioparnea! :D :D

shefu'.....no comment! :D :D
rood
Team President
Posts: 630
Joined: Thu Apr 05, 2007 3:02 am
Location: Windsor, Ontario

Post by rood »

johnny_a32 wrote:mamaaaa, ce-au degenerat lucrurile!! :cry: :cry:

acum imi dau seama cate jigodii si cati falsi se afla prin SP!!! :evil: :evil:

e ushor sa loviti pe cineva cand este la pamanat, nu? nu mai dau nume, fiindca mi-e scarba de cei care se dau viteji si aparatori ai dreptatii atunci cand faptul este (aproape) consumat :evil: :evil:

m-am convins de ce-si bate joc Sjarel si sleahta lui de cehi de romani: fiindca suntem destul de tampiti sa aruncam unii in altii cu gunoi. ne meritam soarta!

de un lucru sunt sigur: dardar_3, cand vei fi banat (si recunoaste ca e posibil oricand), nu stiu cati vor regreta, cum ii regreta pe moshu, rood si alti cativa :evil: :evil: :evil:

"divide et impera" - asta face cu noi Sjarel, si de ce ma mai surprinde ca-i si merge. pacat ca ce se intampla in joc, se intampla si in viata. d-aia suntem un popor cu o mentalitate de kkt, printre singurele din lume unde zicala "sa moara si capra vecinului" a devenit emblema, motto si ce mai vreti voi. :evil: :evil:

mi-e scarba! :evil:
Te iubesc prietene!!! O sinteza perfecta a celor intamplate in ultima perioada!

@july...si pe mine "m-a stupefiat" manageru' georgicu! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: greu de oprit...ai dreptate! :lol: :lol:
Greu si de imaginat...daca stau bine si ma gandesc! :lol:
@warchilde & mosmartin ...si eu zic ca merita niste beri...goale si dupa ceafa. Cand te (va) fac un mess?

bafta
It is physically impossible for PIGS, to look up into the sky!
warchilde
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Mon Feb 26, 2007 1:59 pm
Location: Behind You

Post by warchilde »

rood, oricand alegi sa intri :P eu te ashtept...da nu mult..ca e tarziu aici :D
nihilist
Team Manager
Posts: 161
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:39 am

Post by nihilist »

sa concluzionez: mosmartin e cel mai tare manager!!!!
n-a trisat niciodata!!! moshule, apuca-te frate de alt manager ca asta e cel mai corupt din cate exista!!! si pe deasupra are si tarfe (georgicu sau cum draq l-o chema are la status " I love Sjarel".....meri draq de tarfa).
Bunicutzule, cum draq ai ajuns la concluzia ca moshul a trisat?!. Mah, si chiar daca ar fi trisat tot cel mai bun e. :).

Ma doare fix undeva ca-mi dati ban pe forum....si asa postez din an in paste....

Offtopic (nu fac reclama si oricum mi se rupe daca voi credeti asta): http://www.conquiztador.ro
cel mai tare joc de cultura generala. mai bine va pierdeti timpu aici decat in SP.
Locked

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”